Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Gość Franek z fabryki firanek
pięknie się klaniam .dobranoc. musze iśc spać bo wcześnie rano wstaje do " betonu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
podobaly oj podobaly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytońku ! żałuj, że nie pamiętasz... :) Uwierz na słowo: boskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz bujną wyobraźnię ? bo inna sobie z tym nie da rady... światło słońce ciepło słodycz tajemnica świeżość itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie że wszystko to w jednym zapachu i jeszcze mnóstwo innych doznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te wspomnienia!!! Witaj tytoń bo jeszcze z tobą się dziś nie witałam❤️ Smitty też coś mi drgało serducho do Frania że on to tylko tak z zagrywki swoich oćców do nas porównuje, no i jednak. Ja dla wspomnień zabrałam się za kolekcjonowanie wydawanych teraz przez Niedźwiedzia - płyt, 25 lat listy trójki. Bomba , klasa, cud melasa jak to sie kiedyś mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGOSIEK46
a pamietacie wode BRUTAL?? swietnie facet pachnial nia oj swietnie dzis ta woda to nic w porownaniu do tamtej , pozdrawiam was mam 46 i mieszkam jak narazie w Rzymie.....czasem tu zagladne jesli mozna jak wroce z pracy dosc dlugo pracuje dopiero wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo muszę przyznać że oprócz książek, które są moją pasją nie tylko zawodowo uuuuwielbiam jeszcze muzykę...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się... :) a stopkę masz bardzo prawdziwą. Życie z uśmiechem jest lepsze i łatwiejsze. Dlatego przeważnie mam uśmiechniętą paszczę :) Zresztą moja stopka też o tym mówi. A gdzie się podzialy nasze dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wilku mowa ! bonia takie różne \"czucia\" miewam. Córcia (i nie tylko) mówi na mnie czasem \"czarownica\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie , a jednak mi się udało! Ale nie śmiejcie się nic mądrzejszego dzisiaj nie wymyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie(ch) prawie 40-tki. Ja też prawie, ale odrobinę przed - niecały roczek. Pewnie dlatego czuję się na tym topiku tak swojsko :). Parę słów prezentacji :dziecięta - dwie panny(więc też bez medalu), książki uwielbiam - choć czasu trochę mało, perfum smitty nie znam ale brutala i owszem :D. Pozwolicie się przyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia ! brawo ! pojętna dziewczynka :) a stopkę możesz zmieniać w zależności od nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz delka! założyciel, a się leni. Perfumy go rozmarzyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! teraz jest jak trza ! Już myślałam, że z piesiem pognałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×