Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

parodyjka :) też jestem fanką Sag. Ta o Ludziach Lodu stoi dumnie na półce i co i rusz sięgam po któryś tom. Niestety, troszkę mi brakuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genek witaj chłopie! jakoś sobie z tobą poradzimy bo bez ciebie byloby źle . Nudno i smutno, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak lubicie sagi skandynawskie to koniecznie przeczytajcie A lasy wiecznie śpiewają Gulbransena , nie pożałujecie, zapewniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ! tak będę mówić, a inni niech robią jak uważają... Ja tu piszę o sentymencie, a wątpisz w sympatię ??? Jeszcze proszę mi wytłumaczyć ten wczorajszy \"beton\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cala sage o ludziach lodu ( dzieki mojej przyjaciolce z forum ktora mi doslala brakujace czesci) cala o czarnoksiezniku , ale o krolestwie swiatla mam tylko kilka ..a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy bo i tak nie spamiętam od razu nicków. Ja już całą sagę przeczytałam. Teraz czytam \"Córy życia\" i mi nie mówcie, że to literatura niskiego lotu! Mam prawo czytać literature niskiego lotu, skoro mi to sprawia jedna z NIELICZNYCH przyjemności w życiu. A tu coś dla Was na dobry humor: Wiesz, ze zyjesz w roku 2006, kiedy: > 1. Niechcacy wprowadzasz haslo do mikrofalowki. > 2. Od lat nie ukladales pasjansa prawdziwymi > kartami. > 3. Masz 15 numerow telefonow do twojej > czteroosobowej rodziny > 4. Wysylasz maile do osoby przy sasiednim biurku > 5. Nie utrzymujesz kontaktu z rodzina i znajomymi, > ktorzy nie maja maila. > 6. Po dlugim dniu pracy odbierasz telefon mowiac > nazwe firmy. > 7. Kiedy dzwonisz z domu wciskasz najpierw 9. > 8. Od czterech lat siedzisz przy tym samym biurku, > a pracujesz dla trzeciej > z kolei firmy. > 10. Dowiadujesz sie z wiadomosci, ze zostales > zwolniony z pracy. > 11. Twoj szef nie umialby wykonywac twojej pracy. > 12. Zatrzymujesz samochod pod blokiem i dzwonisz z > komorki do domu, zeby > ktos zszedl i pomogl ci wypakowac zakupy. > 13. Kazda reklama ma na dole adres www. > 14.Wychodzac bez telefonu komorkowego, ktorego nie > uzywales przez ostatnie > 20 lub 30 (lub 60) lat, wpadasz w panike i wracasz > po niego do domu. > 15. Wstajesz rano i wchodzisz na Internet, zanim > wypijesz kawe. > 16. Odwracasz glowe na boki, zeby sie usmiechnac. > 17. Czytasz to i sie zasmiewasz. > 18. Nawet gorzej; wiesz juz dokladnie, komu to > przeslesz. > 19. Jestes zbyt zajety, zeby zauwazyc, ze nie bylo > punktu 9. > 20. Przesunales strone do gory, zeby sprawdzic, ze > nie bylo punktu 9. > A teraz smiejesz sie z siebie! >No virus found in this incoming message.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim osobistym żargonie to praca. wynurzam sie rano na żer z jaskini i ide do \" betonu\". potem wracam kobita kartoflów nagotuje motur zapuści obejrzym seriala co to sie okazalo , ze gl. bohaterka jest wlasna matka i tak wiede zycie letkie i szczesliwe u boku mej Niewiasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D Takatamsobie, Franio - dawno się tak nie uśmiałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu no i jest pięknie :D A jak Ci się zachce zjeść coś słodkiego, a Niewiasta Ci nie zrobi , to pamiętaj o naszym koledze tytoniu - on może uczyni te gofry i będzie chciał się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestka...
Dzien dobry - przepraszam za głupie pytanie,a le amm doła.. czy 68 kg przy 168 cm wzrostu, wiek 40 lat- to naprawdę tak dużo?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie gofr z bitą smietaną , rodzynkami, truskawkami i brzoskwinia. a moja Niewiasta niestety piec nie umie ani ja ale jest super Teściowa. wbrew opiniom wspaniala wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się moja maszyna buntuje :(. To znak, że wyczerpałam limit klikania :D. Zegnam Wszystkich do jutra Aha, życzę smacznego! Narobiliście mi apetytu tymi goframi :D pewnie jutro też zrobię.Zapisałam sobie ten przepis, bo mój jest kiepski. Mnim, mniam.. 🌼 ---> dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, to miłe, że tak ładnie mówisz o teściowej. Plus dla Ciebie 🌼 I dla teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie kochane ! Gdzie jesteście ? Bo za chwilkę ja muszę spadać.. Perl, specjalne pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu , obejrzałam sobie m jak m, postanowiłam postarać się o takich : Andrzejow, Arturów, Rafałów i innych zaglądającym paniom w oczy. Franiu wzruszyłeś mnie, szkoda że nie mam córki bo już brałabym cię za zięcia!;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu :) zostałeś na placu :) jeszcze jestem przy komputerze ;), a spadać będę do papierkowej robótki. Jej chyba nie nazwę \"betonem\", bo i co papier ma z nim wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie to pocieszy 40tko to ja warze 63 kg przy wzroscie ledwo 152 cm:) i mam 43lata i absolutnie zadnych kompleksow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×