Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

semi, foleta witam ciepło :) ja niestety muszę jeszcze popracować trochę, boże mam dośc tłumaczenia ooooooooooooooo :( :D:D:D:D ale jeszcze będę zerkac od czasu do czasu na topik. pomaranczowy nicku, dobranocka dawno się skonczyła, a jezeli siedzisz w domu przed kompem o tej porze - wniosek jeden- brak towarzystwa ...........hahahahaha o czymś to swiadczy w tak młodym wieku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta no tak , jak jest daleko to źle, a jak blisko to nie doceniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już już staruchy
tak wogóle to sobie pisze na waszym forumie bo moje forume jest do dupy aJa jestem bardzo inteligentny i proszę mnie nie obrażać! Wiem na przykład że kto wygrał w bitwie pod Verdun (Francuzi), wiem kto jest obecnie ministrem spraw wewnętrznych we Francji (Nicholas Sarkozy), wiem jak się nazywa stolica Chile (Santiago) a nawet kto napisał "Pieska przydrożnego" (Miłosz).co nie przeszkadza mi odbywać piesze wycieczki do Centrum Handlu Warzywami i Owocami w Zgierzu, gdzie zbieram skrupulatnie porzucone łodygi rabarbaru i wkładam sobie je do odbytu wyobrażając sobie że jestem tancerką z Moulin Rouge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już już staruchy
dobranoc wszystkim do jutra mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetnie tytoniu
to co dokładnie robisz z tym rabarbarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie jedno , czy ten pomarańczowy normalnie jest też taki nienormalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam cieplutko :D:D:D:D:D A odchodzącym życzę dobrej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semi hejka , a gsdzie reszta? nie bojcie , damy radę , patrzcie ile nas tu jest..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba i ja już się pożegnam dobrej nocki a ty pomarańczowy no no dobry jesteś z tym rabarbarem kto by pomyślał he.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie damy się pomarańczowym i małoletnim :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Tylko na chwilę oderwała mnie moja córa, a już się pogubiłam - tyle się tutaj dzieje, że nie nadążam :D. Też chyba sobie zrobię jakieś notatki. Witam wszystkich, których nie było gdy dołączyłam, no i dobranoc wszystkim, którzy musieli zalec na \"wozie bojowym\" . Ja jestem nocny Marek - ostatnio- przez przymusowy \"urlop\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetnie tytoniu
na jutro wymyśl ciekawszy podszyw, bo na razie... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem, bonia ej,pomarańczowy ,wiemy,wiemy ,trudne dziecoństwo.... wpadaj częściej przynajmniej nie będzxiesz samotny... powinnam iść już lulu, ale nie chce mi się , rano będzie mi się chciało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Też przyznaję że topik zasuwa do przodu w zawrotnym tempie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń dobrej nocki życze śnij o gofrach semi papa i całaej reszcie również. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia 38 cichaj :D:D:D:D to po prostu myslący \"inaczej\" :D:D:D zoabcz jaka rozległa wiedza:D:D:D:D:D ratunku !!!!!!! ale z drugiej strony fajnie ze jet taki pomarancz, można niezle się pochichrac;) no coż- entelygentny. Miejmy nadzieję, ze nasze mają trochę wyższe IQ :D:D:D no i maniery też lepsze. A to przecież tancerka z moulen rouge rabarbarowego, cholebcia moze to jakies \"motylek nocny\" płci obojniaczej, co to nie wie gdzie by się tu przytulic. Może powinnismy go zaadoptowac????????? kiedyś w modzie były wiejskie głupki. A my będziemy mieli własnego topikowego głupka. chyba dobry pomysł. ZAADOPtujmy GO. będzie taki kropek zaadaptowany do potrzeb topikowych. hmmmmmm a jakie \" swieże\" spojrzenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego: są rzeczy ważniejsze od pieniędzy tylko trzeba mieć pieniądze żeby je kupić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOFInka święta racja , już mi lepiej jak pomyślę jakie moje dzieci są mądre i wspaniałe przy tym porównaniu. A co do zabawy do pewnie że nam się taki JASIO przyada papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okażemy serce
a przy okazji może nauczymy się poprawnie pisać, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś nie widać naszej maskoteczki :( ! Czyżby nie spodobała się jej rola :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie idziecie a ja wreszcie mam czas, żeby na chwilkę wejść do kompa. :O Bonia - temat glanów przerabiałam właśnie z młodszym Zwyciężył. Podobno nawet wygodne. :O Foleta - ciesz się, że masz to kochanie, chociaż daleko. Ja się kładę spać koło jakiegoś faceta, z którym nie chcę mieć już nic wspólnego, ale to nie takie proste. Chyba bym wolała tak jak Ty. Dla wszystkich obecnych i nieobecnych, starszych i młodszych i szczawików - przesyłam mój szczerbaty uśmiech z rozchwierutanymi zębami. :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo maskota wrocila HURAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! kici kici kici oć oć damy ci mleczka pomaranczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okażemy serce - - > wiesz, w naszym wieku już pamięć nie ta co dawniej :-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×