Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Perl i jak się trzymasz? Mam cichutką nadzieję, że choć troszkę lepiej :) Mnie troche zeszło, bo z córą gadałam na GG. A nie mówiłam, że my są z mocnego materiału ? A ona ciągle ma jakieś problemy zdrowotne. Ech ! A więcej sobie z nią pogadam w sobotę, jak przyjedzie do domu. Faktycznie, jakoś pustawo.. Wieczorkiem zrobi się ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaczka jestem, choć nie wiem jak długo, bo mają wpaść znajomi... A może nie przyjdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elach37
nie tak pusto ja tu jestem i mam nadzieje bywać na ile czas i dzieciaki pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elach37
kasik999 szykuje sie imprezka?to życze milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ! Mało miałam dzisiaj czasu , niestety w pracy , na szkoleniu , zakupy itd, itp. I kto tu ma czas myśleć o zmarszczkach i tłuszczyku? Jak mówie mężowi że muszę schudnąć jakieś 5 kg. to on od razu że najlepiej 10 i śmiało mogę zniknąć. I gadaj tu z takim! Na poprawę humorku kupiłam sobie dzisiaj krem pod oczy (nowy) no i będę sprawdzać efekt. Sorry moi mili ale też mi potrzebna lecytyna bo niestety nie spamiętałam jeszcze was wszystkich. I trochę mi się mieszają osoby z sytuacjami opisywanymi przez was, ale może sobie ztym poradzę. :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! coś mi net szwankuje, już do dłuższego czasu próbuję pisać i dopiero teraz może się uda. bonia, ja rano sporządziłam jakąś listę, ale też mi się trochę plącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaję moje gg jakby ktoś miał ochote mnie odwiedzić jak tylko jestem zawsze odpisuję : 5085368

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia ! jaka kwiecista stopka ! Super ! Ja też pewnie zerknę na M jak M, albo w papiery... albo dostanę zeza rozbieżnego :) Twoje GG zaraz sobie wpiszę i niechybnie się odezwę :) A moja książeczka leży i czeka, i krzyczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
witam piekne Panie. dobry wieczor . milo tu u Was na tym topiku. i widac ze jestescie " plodne" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Franiu a czemu Ty odmieńcu nie wkładasz czarnego fraczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie! A ja już przywykłam do Frania... Już jakiś sentyment miałam, a Ty co? Tak mieszać w głowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franio czy Genio , wsio rawno , może być zawsze to jakiś rodzynek...do ciasta. Tytoń chyba teraz te gofry sprzedaje, a potem pojdzie przechulać kasę...może na szaprosi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty stopka to tytuł książki , ktorą właśnie skończyłam czytać klasa , o narkomanie i chorej umyslowo dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia, lećmy prędko, bo jak się Yogi dowie to po filipku ! Gieniu (Geniu?), a czy ja po znajomości mogę nadal mówić Franiu? bo ja już przywykłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia podaj autora. Ja obecnie czytam coś lżejszego : cykl powieści \"Ramzes\" Christiana Jacq\'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty autorka to Lisa Carey, nowość w świecie książki możecie też juz mieć w b-tece. Franio czy Gienio - już nie wróg, ale jeszcze nie przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne towarzystwo . Wpadłam tylko na chwilę, przywitać się , no i zostawić ślad, żebyście o mnie nie zapomnieli :D. Zaraz gonię rzucić lekki kolorek na swoje siwaki, a potem konsultacje matematyczno przyrodnicze z córą - gimnazjalistką (właśnie robi test - aż się boję pomyśleć co tam naskrobie :D). Jutro wieczorkiem wpadnę na dłużej, ale najpierw będę musiała nadrobić zaległości, bo pewnie nie będziecie prożnować :). Widzę, że Franio się ochrzcił , ja też jakoś polubiła Frania, ale może przyzwyczaję się do :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty jak chcesz to przeczytaj sobie Azyl - McGarth, suuuper. Akcja też dzieje się w szpitalu dla nerwowo chorych ale dotyczy żony ordynatora...zresztą warto przeczytac , pozostaje w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×