Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

mascarpone ja to ranny ptaszek z konieczności- od 6.30 pracuję. Chociaż tak jak pisałam- jeśli mam wolne to też wstaję ok.7. Tak mnie już jakoś zaprogramowała Matka Natura :) Perl 🌼 bo ja ogólnie optymistka jestem, chociaż życie mnie nie rozpieszczało... Ale może właśnie dlatego wiem, że zawsze po burzy wyłazi słonko ! A ja kocham słonko ! Dlatego myślę pozytywnie i chciałabym to uczucie tchnąć w innych. Uwierz... będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodyjko , Mascarpone , Zaglądaczko - witajcie ! Ja niestety już muszę do swoich obowiązków wrócić , ale czasem wpadnę pośmiać się z Wami :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć ludziska:-) To widzę,że tylko ja mam 4 dziatek.No ale mi się udało-bo jedna ciąża się zdublowała:-D.My wszyscy to poranne ptaszki,bo to praca zawodowa albo obowiązki domowe nas do tego zmuszają. Pogoda faktycznie typowo łóżkowa---też bym się jeszcze wkólała. Muszę sobie zrobić drugą kawkę bo mnie coś muli.Kto ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ! Wstałem skoro świt !!! :D Co by tu zezreć ? Jak zwykle nikt nie zrobił mi śniadanka i muszę SAM !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlii
Yogi....pochwaliłeś się rodziną, to może swoje zdjątko zapodasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mascarpone---kawka już gotowa.Yog-Miś---mogę cię poczęstować kawką.Po sniadaniu nie ma już u mnie śladu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też przyłączam się do kawki. Zawsze to lepiej smakuje w towarzystwie - a jeszcze w takim doborowym... Mniam.. Co prawda, nie bardzo mogę się nią delektować tak jakbym chciała, bo papierzyska mnie tu przygniatają, ale i tak jest pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie kawke prosze ale ja tradycyjnie nadal parzona pije:) mascarpone ja mam samych facetow a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta- z tego co pamietam,swoje slonka urodzilas praktycznie rok po roku,ja moja trojce takze...pamietam,ze bywalo ciezko.nie bylo wtedy pampersow,pamietam te sterty pieluch w lazience-jedna partia sie suszyla,nastepbna sie prala a trzecia byla w prasowaniu....i te trzy butle w rzadku-czekajace na napelnienie kaszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mascarpone !!!! oj, nie prowokuj tym papieroskiem, bo ja od wczoraj próbuję z nim wojować. Chwilowo idzie mi koślawo, ale nie tracę nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mascarpone---i dlatego mnie wkurzają ludzie,którzy mi wspólczują,że mam tyle roboty przy dzieciach.Zawsze wtedy mówię,że kiedyś to kobiety miały ciężko,nie dziś w dobie pampersów,łazienke,automatów do prania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodyjka-ja mam dwoch,ale z nimi dwoma nie mam tylu tylu problemow,co z jedna pannica.a twoje chlopaki w jakim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko :) mi też proszę kawusię, niech to szlag tafi, co za pogoda, wolę chyba zimę wrrrrrrrrrrrrr Potomka mi choruje, jakies zarazki przyczepiły się kaszla i ma katarek :(. A ja musze jutro wyjechac w delegację zagraniczną :( . Ech c\'est la vie. Oj ja sobie też chyba muszę listę zrobić - może jakis żen szen zapodac :D:D:D:D:D jak widzę, na razie ja jedyna na tym topiku hasam luzem:D:D:D, hmmmm to może będziecie mieli okazję pohulac jeszcze na weselisku :P topikowym :D:D:D Proponuję szarlotkę, gotowac nie umiem, ale ciasta to i owszem potrafię piec :D. Komu kawałek szarlotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza kawka już poszła (Babcia pilnuje obowiazku ! ),ale na następną w brzuszku ZAWSZE się znajdzie miejsce (Córcia mówi ,że Tatuś ma NAJPIĘKNIEJSZY brzuszek na Świecie !!! :D ) Aha ! Tylko że ja pije kawkę \"mleczkową\",czyli lurka+dużu,dużo mleczka ! :D Co do zdjęcia,to jak mówi Niania Ogg jesteśmy tu "COGNITO" :D:D le może ,kiedyś !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smity---walcz dzielnie.Będziemy ci kibicować.Rozumiem twój ból bo sama jestem palaczką i to z tych całkiem głupich:-(.Zaczęłam palić w wieku 23lat.Gdzie był wtedy mój rozum?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie, jak się nam topik rozrasta, i coraz więcej zarzuciło na plecki czarne \"fiuterka\". A co? pomaranczka zaadoptujemy, może zaczerni się tez pod nickiem Pomaranczek;). Dziewczyny nic nie mówicie o papierosach, walczę z nimi, i szlag mnie trafia, ze nieraz sa mocniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta-nie przejmuj sie gadkami ludzi,to nie jest kwestia pampersow,pralek itp... ja zawsze tak umialam sobie zorganizowac czas,zeby miec chwile dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy:) W tym tygodniu mam mało czasu,po pracy troche więcej obowiązków-przyjechały wnuczki. Ja mam jedno dziecko,nie z wyboru,chciałam więcej ,ale niestety nie udało sie. Za to mam nagrode i ..........od razu 2 wnuczki:). Foleta Napisz coś o swoich bliźniakach,bo my sie dopiero uczymy;) z nimi żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewasch---a w jakim wieku są twoje wnusie?Moje małe czarownice mają 4,5roku.I jak je obserwuję to prawdą jest,że bliżniaczki nie muszą mieć innych dzieci do towarzystwa.Moje są samowystarczalne:-),co nie znaczy,że nie potrafią bawic się z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15, 19 , 21 lat , w zasadzie to spokojne chlopaki pwiedzialabym nawet ze za , zdecydowanie za duzo czasu spedzaja przy kompie i nie wiem jak to zmienic , bo jak juz bardzo sie czepiam to oni mowia ze sie ucza , a to chyba dziala tak jak kiedys u mnie..kazali sie uczyc to mialam ksiazki rozlozone ,a pod nimi \"wislocka\", a oni maja na ekranie wykresy a w pasku gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do papierosow-rzucilam 7 lat temu,nie dla tego ,ze chcialam...o nie,uwielbiam do dzis zapach dymku,ummm.rzucilam,bo organizm sam sie o to upomnial-po papierosie sece walilo jak szalone.wybor wiec byl jeden-palenie albo zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie czterdziecha
naprawdę jest tak jak piszecie? Nic wam niedoskwiera?? Nie macie kobietki problemów z upływającym czasem? Ja chyba przechodzę kryzys:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah parodyjka no wiesz................... hihihihihi ja też mialam pod ksiązkami wisłocką. O boze kiedy to było :D:D:D wtedy czytalo się ją z wypiekami na twarzy, a teraz to jej ksiązeczka, wydaje sie być czyms bardzo skromniutkim. hihihi takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do foleta Moje mają 21 miesięcy,coraz cześciej bawia sie razem.To prawdziwe-siostrzyce:),trzymaja razem jak nikt:),uwielbiam je obserwować i kocham nad życie,chociaż czasami dają nieźle popalić:). do mascarpone Ja palę nadal,wkurza mnie to,ze mam taki słaby charakter;) Teraz mam w domu wnuczki wiec musze wychodzić na ogródek,ale jak wyjadą to znów sie rozpalę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×