Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mi też się wydaje że rodzenie naturalne jest niesamowicie bolesne i skomplikowane...wczoraj na szkole rodzenia pokazywali, ile razy dziecko musi się przekręcić wychodząc z kobiety, to nie tak, że sobie wycgodzi, ono musi najperw \"wkręcić \"się główką - i to odpowiednio zgiąć główkę, bo może się zakleszczyć, a potem się obraca tak, żeby mu barki przeszły...mówię wam...stwierdziłam, że natura jest niesamowita!!!tak to wszystko jest obmyślone i że dzidziuś wie co robić, no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiek, super że nie musisz siedzieć w szpitalu..tam to na pewno upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno mnie przeraża,...na razie przytyłam ok 11 kg, ale ostatnio non stop jem coś słodkiego...uda mi rosną, pupa to już nie powiem...po prostu coraz ciężej mi..i teraz ponoć dzidziuś przybiera coraz więcej...a ja jeszcze sobie dogadzam....czy macie jakieś sposoby na niejedzenie słodkiego??poratujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie słodyczy nie jem. Tylko same owoce i tak tyję. Po prostu nie myślę o słodyczach, tylko lody wcinam raz dziennie :-) A tak to jabłka, truskawki, banany. Jak Ci się zachce to zjedz jogurt na przykład, czy jabłko. Ale wiem, że tak łatwo to się tylko mówi. Fakt, czasami mnie najdzie, to zjem sama całą czekoladę. Ale skoro to jest sporadyczna sprawa, to się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza masz rację, powinnam jeść więcej owoców a nie te bezwartościowe czekoladki...kupiłam sobie dziś marchew żeby zrobić soczek marchewkowy, ale obierak zniszczyłam i nici z tego...za dużo do obierania ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio jem za dużo słodkiego. To, że jem truskawki, czereśnie i arbuzy to nic ... ale przed chwilą zjadłam kawał czekolady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja wlasnie skonczylam ogladac jakis film w tv,teraz smaze kotlety,a zaraz po malego do przedszkola,a potem do sklepu,musze cos kupic bo w lodowce swiatlo. Bedave nie martw sie za wczasu,z mezusiem wszystko bedzie dobrze,zobaczysz,najgorszy to jest jednak ten strajk lekarzy!!!! Smiglo ja jak lerzalam w Polsce na patologii to tez sie nasluchalam krzykow,ale teraz sie pocieszam,ze w porodowce sa sciany wyciszone hihihihihi Dziewczyny ja tez mam ogromny brzuch i ciezko mi sie chodzi,a malego czuje na samym dole i czuje ja mi naciska. Przeslijcie mi swoje zdjecia,jesli chcecie to tez Wam wysle tylko napiszcie adresy.Ja podaje swoj predatormaciek@yahoo.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nikogo nie ????????????????????????????????? Ja musze zmykac doprzedszkola,ale szczerze to ruszyc mi sie nie chce jeszcze ta duchota!!!!! Wyslijcie mi swoje fotki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam pierwszy raz taki na prawdę mocny ból przy kopniaku. synek jeździł mi po żebrach ale tak mocno, że aż krzyknęłam i zabrakło mi tchu. Fajowo. co do bólów kręgosłupa to ... odpukać na razie nie mam. No i też mam duży brzuszek i sporo przytyłam. Na początku tyłam powoli a teraz leci do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve, ja tez staram sie pić sok marchwiowy 3 razy w tygodniu, kiedys piłam codziennie, ale mi sie znudzilo. A ja nie obieram, tylko myje i tak w skórce robię, przecież i tak zostaje ona w sokowirówce. ALe słyszałam, że jak się pije sok marchwiowy, to dziecko będzie miało śniadą cerę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XAPRASZAM N AMOJE AUKCJE SLICZNYCH CIUSZKOW ... http://www.allegro.pl/item206335376__modny_kan gurek_disneya_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item206336971__prosto_z_ londynu_zestaw_5ciu_butkow_.html http://www.allegro.pl/item206338560__modny_dre s_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item206340202_zestaw_mod nych_skarpetek_i_rajstopek_z_londynu.html http://www.allegro.pl/item206341979__modne_9_s zt_body_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item206344505_modne_czap eczki_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj z mężem wybieramy się do znajomych :) będziemy tam nocowali i jutro caly dzionek będziemy się nimi opiekować pobawimy się w rodzinkę :p gosiafrancja postaram ci się wysłac foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja już po wizycie...ledwo doszła, taka duchota..jak siedzę w domu , to można wytrzymać, ale jak wsiadłam do naszego dusznego fordzika....nie mogłam złapać powietrza... lekarz obejżał dzidziusia, na razie położenie pośladkowe :.((, kubus waży 1963 gr (to przecież prawie 2 KG!!!!), ale kolosik mi się udał...dlatego boję się, że może już się nie przekręcić, po pierwsze że duży, a po drugie moja spięta macica....ale cuda się zdarzają..a tak się wczoraj cieszyłam... hemoglobina spada...podwoił mi dawkę tardyfenolu..za to nie mogę jeść witaminek fenatal N- także ankakoza- zostają mi witaminki w soczkach marchwiowych- od jutra zaczynam...spróbuję z tymi skórkami :.)) gosiafrancja, przesyłam ci mój brzuchol !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 ja ostatnio pilnowałam chrześnicy...prawda jest taka, że jak w nocy się obudzi.ła( 2 latka) to ja nic nie słyszałam, tylko mój mąż wstał- fakt że oliwka śpi już samam w zamkniętym pokoju...ale tak sobie pomyślałam...że niezła ze mnie opiekunka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na podkarpaciu zaczynają się dni naszego Miasta...są koncerty dziś chyba sumptuastic czy jakoś tam..poszłabym ,ale ja dłużej jak 15 min nie wystoję, zaraz zacznie mi się brzuchol spinać,a po drugie że to wieczorem....będę zmęczona, więc chyba nie pójdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve a dlaczego nie możesz brać feminatalu???? bo ja go właśnie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, z tego względu, że podwoił mi dawkę tardyferonu- mam jeść 2 tabletki a nie jedną, a z tego względu, że w feminatalu jest też żelazo, a to byłoby już za dużo- kazał mi odstawić...osobiście lepiej się czułam jak je łykałąm, bo to w końcu witaminki a to końcówka ciąży i teraz dzidzi najwięcej potrzebuję, ale jak kazał..to się zastosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo już się zmartwiłam, że coś z nimi nie tak dzięki za wyjaśnienie :) ja juz spadam pozdrawiam was serdecznie i życzę udanego weekendu , żebyście miały czym oddychać w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve a mówił ci lekarz, że tego leku nie powinno się popijać sokiem czy mlekiem tylko wodą mineralną??? Tak na prawdę nie pytałam dlaczego tylko przyjęłam do wiadaomości i grzecznie popijam mineralną. Ja mam jedną tabletkę i feminatal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............32... 04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........32... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........32...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........32.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........30.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........29.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........29....Wrocław.... .....28......26.08...+15...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....28....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie osttnio, bo przez 2 dni nie mialam w domu prądu - istna paranoja !! byłam dziś na kontroli - moczi morfologia są dobe i w normie, więc te antybiotyki mijaja mnie łukiem :))) Waga bz - nadal tylko +1,5 kg od poczatku. no alei u mnie szyjka krótka i miękkia - ujście zamknięte, ale definitywnie mam zwolnic, ale jest to koszmarnie trudne z niespelna 2 letnią córcią pod opieką :)) Poczekamy zobaczymy. W poneidziałek mam USG - zobaczymy Jk duzy chloptaś i co powie Pani diabetolog (też mam wizyte w poniedziałek). Poczekamy zobaczymy ja napwno nie donoszę - w najlepszym przyadku pozwolą mi doczekać do 4 sierpnia w najgorszym - będą mi wywoływać juz w polowie lipca .... chlip chlip- wtedy nie będę sierpniówką : (((( Najważniejsze, żeby Dawidek był zdrowy. Bużka dziewczyny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna -ty juz 32 tydzien no ladnie wlasnie tak myslalm dzis ze miedzy niektorymi z nas jest te 3 tyg roznicy a to sporo jezeli sie czeka na koniec, mosi byc Ci juz cięzko bo maly juz napewno ponad 2 kg wazy wazne zebys wytrzymala jak najdluzej zeby maly jak najwiecej urusl zanim wyjdzie na zewnątrz. ja dzis sie wystraszylam bo kulo mnie w okolicy wzgorka lonowego ale mi przeszlo niewiem dlaczego tak dziwnie czulam.Wystraszylam sie ze to ta moja nieszczęsliwa blizna po pierwszej cc cos zaczyna sie rozwalac no ale mi przeszlo jestem przewrazliwiona ale jak tu nie byc skoro nie wiadomo nic do konca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pustki, pewnie opole oglądacie. Albo śpicie. Dla mnie te wieczory są długie. Nie mogę zasnąć. Wam też się śpi już coraz gorzej? Brzuch mnie ciągnie, nie pomagają nawet poduszki. I ciężko się oddycha. Gdzie ta burza??? A dzisiaj mały tak fajnie przesuwał nóżką po moim brzuszku, złapałam go za chyba piętę i czułam jak nią rusza. Super uczucie. Biedactwa, ale im tam ciasno musi być. SoldeLuna ty jak urodzisz, to będziesz szczuplejsza niż przed ciążą. Wszystko będzie ok. Teraz można powiedzieć, że nasze maleństwa już pratkycznie są bezpieczne. Ja się urodziłam w 7 misiącu ciąży i ważyłam 1500g. A teraz mam 175cm wzrostu i do kruszynek nie należę. Gdzie ta burza??? Ja już dzieczyny mam dosyć tych upałów, nie wiem jak Wy, ale ja poprostu wymiękam. Jak to znieść!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja jak zwykle sobota moge dluzej pospac,no ale po co bbbrrrr. Ja juz po sniadanku. Smiglo,Bedave dzieki za zdjecia,odeslalam moje. Oczywiscie czekam na zdjecia innych mamusk. U nas juz sloneczko swieci,czyli bedzie goraco.Wczoraj zbieralo sie na burze,ale niestety nic z tego nie wyszlo i nadal duszno. Zycze Wam milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)I znów upały:(echhh Dziewczyny jakie preparaty żelazowe bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×