Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja na bank juz mam wizyty co 2 tygodnie przez te cukrzyce zeby wszystko kontrolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina-Bytom
Witajcie !! Jestem tu pierwszy raz na waszym forum. Też mam termin na sierpień a dokładnie na 25. 08.2007. jednak już od miesiąca leżę w łóżku, ponieważ zaczęła otwierać mi się szyjka macicy. Mam założony krążek ale niestety musze leżeć – jedynie małe wyjścia do toalety lub do kuchni po jedzonko  Poza tym faktem wszystko przebiega prawidłowo: maluszek rośnie (będzie to chłopczyk- Dawidek) w 30 tygodniu ważył 1550 g i ułożył się już główką do dołu. Jest bardzo aktywnym szkrabkiem, chociaż ostatnio już coraz mniej kopie tylko się rozpycha ale to ze względu na brak miejsca w brzuszku  Pozdrawiam was bardzo gorąco i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, ponieważ jak same widzicie mam trochę ograniczony kontakt z ludźmi a takie leżenie w czerech ścianach przez cały dzień daje się we znaki. Życzę miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie popadało w końcu. Smiglo jak tam burza? Bo u mnie waliło nieźle, aż królik uciekł mi za szafę. Szkoda że tak mało tego deszczu, ale dobre i to. Ja idę jutro do lekarza, zobacze czy będę też musiała co 2 tygodnie chodzić. Mam nadzieję, że tak, bo zawsze to człowiek spokojniejszy. A Ty Smiglo idziesz jeszcze raz na usg 3d? Mnie też tak coś czasami kłuje i tez sie zastanawiam co to jest. Mam wrażenie, że to jajnik ale nie wiem. Muszę też się zapytać, chociaz z moją sklerozą to pewnie zapomnę. Ewelina witamy. Współczuję tak leżeć cały czas. Ja jak już pisałam wcześniej, po nocy, jak się budzę rano to tak mnie bolą stawy biodrowe. Nie wiem co to jest, mam wrażenie, że nie mam czucia w nogach. Już ktoś kiedyś o tym pisał, też muszę jutro wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też burza poszalała ale nie było aż tak źle :) przy świeżym powietrzu dobrze mi się zrobiło i poszłąm spać :P jeżeli chodzi o bóle stawowe to ja tak mam, jak wstaję to nie mogę się wyprostować i boli mnie w okolicach pachwin . A na USG 3D raczej już nie pójdę bo teraz za dużo wydatków mam i raczej kasy mi nie starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej już też nie idę. Po pierwsze trochę to kosztuje, a jak raz już zrobiłam, to wiem, ze jest ok i raczej sie nic nie zmieni. Przepływy sprawdzone, komory serca też. A co do wydatków to fakt, teraz najdrozsze rzeczy zostały. Wózek, fotelik, łóżeczko. Kurcze nie mogę się już doczekać aż łóżeczko będzie stało i czekało na Kubusia. A co do kremów do pupki dziecka, słyszałam, że najlepszy jest Sudocrem. CZy któraś z Was to już używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę przestraszyłam po wczorajszej wizycie i dzisiaj byłam na zakupach. Dokupiłam pieluch tetrowych i flanelowych, pieluchy jednorazowe, chusteczki, jakieś mydełka itd. 9różne kosmetyki) Odnośnie pupy to kupiłąm właśnie sudokrem, bo kiedyś dostałam próbkę tego kremu inawet użyłam ją na sobie i było ok, więc mam nadzieję, że dla dzidzi też będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę się przestraszyłam po wczorajszej wizycie i dzisiaj byłam na zakupach. Dokupiłam pieluch i kosmetyków dla malucha. Odnośnie pupy to kupiłam właśnie sudokrem. Dostałam kiedyś reklamówkę tego kremu i próbowałam na sobie i było ok więc mam nadzieję, że dla bobasa też będzie ok. Piszecie o tym, że dzieci mniej wam się ruszają, a mój Szkrab właśnie bardziej się wierci. Dzisiaj jak jechałam samochodem to walił mnie w bok (tak że pas mi przeszkadzał) i w przeponę bo brakowało mi tchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie się wpisałam ..... zjadło mi zapierwszym razem więc próbowałam odtworzyć jeszcze raz ... chyba mi nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 - z wlasnego doswiadczenia wiem ze lepiej kupic nawet cos uzywanego ale dobrej jakosci niz cos w sklepie co zaraz bedzie poprostu szmatką,nie dosc ze nie jest to drogie to czyste i wogole nie zniszczone naprawde jestem zadowolona... caly czas bede tak kupowac bo naprawde mozna zaoszczędzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ankakoza ja uzywalam sudocremu przez caly czas z Mackiem i powiem Ci,ze nie ma dla mnie lepszego,jest super!Smarowalam za kazdym razym i nigdy maly nie mial odparzonej pupci!!! U mnie dzisiaj pochmurno i chlodno-taka pogode to ja lubie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skolei zaufałam linomagowi - mała nie miala odparzonej pupci aż jak skończyła rok i zaczęła jeść wszytsko :)) i kuki oraz siuski stały się bardzo esencjonalne... skolej najlepsze na odparzenia jest tormentiol - ale to tylko da starszych dzieci - 1,5 roku wzwysz :))) A jak nie było żadnych zagrożeń dla pupy smarowałąm ją kremem pielęgnacyjnym nivea lub Bambino. A zawsze można poprosić pediatrę o maść robioną jest REWELACYJNA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna mysle,ze teraz duzo kremow jest bardzo dobrych,ja tylko uzywalam sudocremu,wiec tylko moge o nim cos powiedziec. Wlasnie sie dowiedzialam,ze nie ma wolnego mieszkania na tym osiedlu co chcielismy,wiec musimy czekac.Tzn sa ale za male na dwojke dzieci.Trudno teraz musze poglowkowac jak wstawic lozeczko do naszej sypialni!!!Ciezko bedzie,ale musi sie zmiescic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miałam byc wczoraj ale nagle w domu zrobiło sie tłoczno :D przyjechał moj brat z żoną brat Tomka z dziewczyną i rodzice moi wiec zabawa a ja u lekarza byłam i wszyscy ciekeawcy lekarz zadowolony wyniki dobre ale witaminki dalej brac, maluch sie odwrócił i napiera na szyjke szyjka długa nie skraca sie no i znów troche na wage wskoczyło rozmawialiśmy o porodzie już bo on ma byc przy mnie cały czas i dogrywamy szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dzisiaj w pracy, brzuszek w nocy dawal mi popalić ale to pewnie z nerwów, mój mąż poszedł dzisiaj do szpitala a maluch to taki dzisiaj aktywny, kopie mnie po całym brzuchu, dość wyraźnie to czuję bo macica chyba dzisiaj po tej nocy obolała a po drugie to ta pogoda...nie mam przeczucia, żeby działo się coś złego, bo ruchy są mocne, ale nie gwałtowne :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten szpital męża odwlecze się remont...a ja mam takie przeczucie jakby czas mnie gonił, boję się czy zdążymy na czas...nie czuję się jeszcze przygotowana..a tu termin goni ja też dostałam próbkę kremu sudocrem, słyszałam że jest dobry, ale to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz. gosiafrancja, my też na początku wstawimy łóżeczko do sypialni a tam malutko miejsca..powiedzcie mi, czy zamierzacie spać na początku w łóżku z maleństwem?, czy od razu do łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu do łóżeczka bo tam sie musi nauczyć spac podobno tam gdzie położysz dziecko ze szpitala to tylko tam bedzie zasypiac wiele o tym kobiet mi mówiło ale4 nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu rozciągania sie mieśni i wiązadel, podtrzymujących rosnącą macice, mozesz zacząc miewac bóle po bokach brzucha. Mają one zwykle charakter skurczu lub klucia i najcześciej pojawiają sie przy wstawaniu z krzesla lub lózka albo w czasie kaszlu. W tym okresie mogą takze wystepowac bóle krzyza. Zwykle są one związane ze zmianą postawy w czasie ciązy. ja też tak mam i te nasze bóle to peweni to a to z tej strony ] http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=269

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym na pewno jest...ja co do łóżka miałabym obawy, że w czasie snu mogłabym maleństwo przygnieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widzę, że wszystkie już wstały i żadna nie narzeka na pogodę :-) U mnie też dzisiaj super. Chłodno, tak można funkcjonować. Za 2 godzinki mamy wizytę i zobaczymy nasze maleństwo :-) Hurrrraaa. Co do spania to tez będę przyzywczajać do spania w łóżeczku. Zobaczymy jak to będzie w praktyce :-) Dzięki za info w sprawie Sudocremu 🌼 Gosiafrancja a Wy macie dostać komunalne mieszkanko większe? My będziemy tłoczyć się w kawalerce, w dodatku wynajętej, więc zmieścić się musimy. Dobrze, że mamy duży balkon to wózek będzie gdzie postawić, chociaż w zimie to raczej nie będzie to funkcjonalne. Mój też wczoraj wieczorem się rozkopał. Widzę, że jak jest upał to nie jest taki aktywny, a jak trochę chłodniej i mi lżej to i jemu :-) Bryka dzisiaj też, może się uśmiechnie na wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja po zakonczeniu roku szkolnego. Oj polały sie łzy chyba smutku i już tęsknie za swoja klasą. Wczoraj na sali gorąco a dzisiaj zimno jak nie wiem. Złożyliśmy łózeczko już narazie wietrzy sie w pokoju i smród na całe mieszkanie:( Ide do sklepu bo lodówka pusta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj sakrb na odwrót jak upały i gorąco to jest bardzo aktywny i kopie mocno a jak pochmurno i pada to leniwy i troche sie kreci a ja mam nastepną wizyte 12 lipca i wtedy mamy USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×