Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

SoldeLunka----witaj:) Mysza30---ja 23.07 dzwonie do kliniki sie dogadac odnosnie wzyty na 25lipca:)TAKŻE DO SPOTKANKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna-ciesze sie ze wszystko jest juz lepiej wiem ze dopiero kamien z serca Ci spadnie jak urodzisz i zobaczysz zdrowego bobasa ale napewno tak bedzie i to juz niedlugo przeciez nie moze byc inaczej.Skoro masz juz skurcze przepowiadające to juz to niedlugo potrwa aha ty bedziesz miala cesarke????? Ja calą noc prawie nie spalam bo tak bolalo mnie gardlo strasznie sie omęczylam,maly juz mi sie tak nie rusza jak wczesniej tez tak macie ze dziecko jest spokojniejesze???na dodatego boli mnie cos w prawym biodrze podejzewam ze wiązadlo ta przeprowadzka dala mi popalic.Co do termometru tez sie zastanawialam jaki kupic i juz sama niewiem czy to nie za drogo ponad 100zl moze wystarczy ten smoczkowy no niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Sol witaj znowu z nami. Fajnie, że już jesteście w domku i w miarę się unormowało. Zonamundurowego dzięki za dodatkowe zdjęcia. Z takim brzuszkiem małym to ty sobie możesz malować paznokcie u nóg :-) Ja to ledwo już skarpetki zakładam co dopiero pedicure robić hi hi. Co do termometru ja zamówiłam w tym tygodniu ten: http://www.allegro.pl/item211196620_termometr_do_czola_oryginal_eurotech_funkcje_.html trochę tańszy niż ten co pokazałaś a ma takie same funkcje. Z tym, że jeszcze nie doszedł 😭 nie wiem co się dzieje, w poniedziałek muszę tam zadzwonić. O tych smoczkowych czytałam, że często dzieci nie chcą go ssać a tu moment i temperatura zmieżona. Przyda się dla wszystkich. Fridę tez już kupiłam z wymiennymi filtrami od razu. Też czytałam, że super, że grucha się chowa także sprawdzimy. Aniusiek ty się nie martw, na końcu to pewnie ja urodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na poczatku też się zastanawiałam nad smoczkowym, ale gdzieś czytałam że nie jest dokładny i nie każde dziecko może go ssać. Taki 3 w 1 wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem tylko właśnie trochę drogim. Ja się naczytam o tych wszystkich dolegliwościach, i tu mnie zaboli tu mnie zakłuje o już mam głupie myśli. Własnie coś mnie dziś tak kłuje w prawym boku, jakoś dziecko się dziwnie ułożyło bo strasznie mam wywalony brzuch. Tu mi coś poleci i już ja lecę do łazienki patrzeć. I się zastanawiam czy wszystko jest ok. Jeny ten ostatni okres jest najgorszy, a tak się go nie mogłam doczekać. Co do ruchów to wczoraj i dziś rano małpiątko było dosyć aktywne, i raczej to się już objawia przeciąganiem, albo jakimiś takimi nagłymi podskokami. Nieraz aż zakłuje i zaboli. Ale są pory, że spokojnie sobie śpi.Mi lekarz powiedział, że jeżeli od 9 do 21 naliczy sie conajmniej 50 ruchów to wszystko jest w porządku. Jeżeli ta aktywność spadnie poniżej 50 to mam sie pojawić na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza może brzunio nie jest wielki ale dosyć twardawy i włazi mocno pod żebra także taka gimnastyka u mnie też graniczy z cudem :D Jak wstaniecie do pionu to też macie takie twarde brzuszki? Nie żeby on był jak kamień ale jest dość twardawy. Ten termometr co pokazywałaś też ogładałam, faktycznie funkcje te same i połowa ceny. Tylko nie znam tej firmy, ale sądząc po komentarzach chyba się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie raz się przekonałam, że firma firmą, czasami płaci się tylko za nazwę, czy wyreklamowaną markę. Ten mój ma rok gwarancji więc w razie czego się odda, trudno. Z resztą wszystko się psuję, niestety. Ja jak stoję czy długo już chodzę to też jest twardy brzuch, ale to zawsze tak mam. Nalepiej to mi się leży na boku, chociaż wczoraj na lewym nie mogłam leżeć za bardzo wczoraj bo mnie tak serce bolało wtedy, że myślałam, że wykorkuję. A żebra też nie raz mi Kuba atakuje :-) Ktoś pytał o tą tabelkę, dlaczego są koleżanki z drugiego forum. W sumie nie wiem, ale chyba zaglądają tu do nas czasami inne forumowiczki nie z kafeterii i sobie poplotkują z nami. To się gościnnie dopisały. Ciekawe jak tam u nich. Też już taki stres przedporodowy pewnie. Ja w sumie jestem trochę za Wami, bo mam termin na koniec sierpnia, może i się wrześniówką okażę? Kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko,który materacyk jest lepszy kokosowo-piankowy czy kokosowo-gryczany?Mam dylemat który wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku bede dziecko w wozku usypiala bo mala moja nie lubiala lozeczka jak podrosla dopieDziewczyny czy was tez tak bolą biodra od wewnątrz ja niewiem dlaczego mnie tak wzięlo. Maly tylko faluje juz nie jest taki aktywny czuje go ale jak sobie faluje w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam materacyk gryczano-kokosowy, i on ma pomiedzy tymi dwiema warstwami piankę, całość zapieta jest na zamek błyskawiczny- można usunąc grykę albo kokos, mozna tez wyprać pokrowiec. nie wiem czy inne materace tak maja, ale przypuszczam,ze tak. gdyby coś nie pasowało to mogę warstwę jedną usunac- ale myslę,że nie bezie takiej potrzeby! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna super, że już jesteś. Mam nadzieję, żę wszystko będzie ok. Mój synek też już nie kopie tylko się przeciąga ale czasem strasznie boli. Mały robi takie akrobacje, że czasem siedzimy i patrzymy na brzusio. I bardzo pasują mu lody. jak tylko zjem to zaraz zaczyna się imprezka w brzuszku. Strasznie to słodkie. ale nadal jest bardzo aktywny :-) Problemów z ubieraniem skarpetek czy malowaniem paznokci nie mam ale czasem jak wejdzie pod żebro to ciężko się schylić. czasem właśnie bolą mnie żebra i biodro ale to chyba od odpychania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka. na wagę nie stawałam dzisiaj ale w czwartek była taka sama więc na razie zostawiam aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .36......05.08.....+14...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .35......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........35....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna……..30....woj.podlaskie .....27.....13.08.....+12…..na 99%synuś Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....19.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....34... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ….... 34……..21.08…..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......33......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......33. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ...........36......03.08...+15…… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Macro,jak tylko ustalisz wizytę,to od razu daj znać:)Wiesz,ja kupiłam materac gryczano-kokosowy.Czytałam,ze taki jest najlepszy,nie robią sie odleżyny,odparzenia,skóra oddycha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę: I jeszcze tabelka. na wagę nie stawałam dzisiaj ale w czwartek była taka sama więc na razie zostawiam aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .36......05.08.....+14...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .35......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........35....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna..30....woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....34... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ….... 34……..21.08…..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......33......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......33. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ...........36......03.08...+15…… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz http://www.suwaczek.pl/cache/db771bfc33.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja poleniuchowałam sobie troszke na wsi u rodziców :D, ale jednak w domku to najlepiej. Nie wiem jak u Was, ale mi jest już trochę ciężko z tym brzucholem i w sumie to ciesze sie ze zbliżam sie ku końcowi :) Macie może cos takiego, że płaczecie z byle powodu?? Ja normalnie mam łzy na wierzchu i wystarczy, że jakas błachostka mnie zdenerwuje to odrazu wyje tak jakby sie jakas tragedia działa, albo siedze sama i myslę jak to beznadziejnie jest i jakas depresja normalnie mnie dopada. Mam nadzieje, że to tylko hormony, bo zaczynam się juz bac że cos niedobrego sie dzieje ze mna... Na szczescie jak juz sobie popłacze to wszystko wraca do normy i ciesze sie moją ksiezniczka i nie moge sie jej doczekac i mysle jaka głupia jestem ze mam takie mysli. Może to ze stracju przed nienzanym?? No nie wiem, ale mam nadzieje ze mi to minie.. zona_mundurowego mi tez brzuszek twardnieje. Jak dłuzszy czas siedze albo leze i sie podniosę to robi sie twardy i czuje jak mi ciągnie w duł i troszke to nawet boli. Musze najpierw to powoli rozchodzic a dopiero pozniej moge isc w normalnym tepie :) Jezeli twardnieje mi brzuszek jak leze albo siedze to go nie dotykam, bo podobno masowanie brzucha jak stwardnieje jeszcze bardziej stymuluje to skurczy. Więc siedze saobie i nie ruszam brzuszka i gleboko, powoli oddycham sobie przeponą i szybko przechodzi :) spróbuj moze Ci pomoże. Jeżeli chodzi o hurtownie to są tam wkładki laktacyjne i chyba majtki jednorazowe po porodzie, ale chyba to wszystko. reszte bedziesz musiała sobie kupic gdzie indziej... Miłego wieczorku Wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane U nas tak goraco,ze wlasnie wyszlam z wanny i nadal jestem cala mokra :( Ale teraz mam dobrze,bo wczoraj i dzisiaj to moj mezus prowadzil samochod :D Zona_mudurowego dziekuje za zdjecia,ja jutro sobie zrobie to Wam wysle.A Ty masz malutki brzuszek,bo ja to jakbym trojaczki nosila,ale moja mama mowila,ze z moim bratem tez miala taki olbrzymi,a on se urodzil az 2.800kg :) Jesli chodzi o termometr to ten wielofunkcyjny fajny.My chcemy kupic do ucha,bo sa super,a poza tym nawet Maciek nie chce mi mierzyc temperatury,wiec przyda sie. Jutro mam zamiar wymyc okna,moze cos sie ruszy,bo powiem Wam,ze mecza mnie te skurcze,sa coraz mocniejsze,ale nieregularne,a dzisiaj az mi ciagnelo do dolu plecow i nie bylo to zbyt mile :( Zycze Wam milej nocki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ta infekcja trafilam do szpitala, bo posiw pobieraja zaraz po przyjsciu jeszcze przed badaniem.... A jezeli chodzi o te Koleżanki to ja wyjasnie: kiedys pisalysmy tylko tutaj...., ale pewnego dnia nagle wcieo kafeterie i nasz temat zniknął za sprawą jakies mlotka co się zabawil na serwerze i pokasowal tematy... Ja załamana brakiem kontaktu poprosiłam męża, żeby mi pomógł i żebyś otworzyli drugie forum, na ktorym do takich sytuacji nie dojdzie.. I takie forum powstało - adminuje nim i tak naprawde to pzrzez mnie powstał podziła - częć dziewczyn przeniosła się juz tylko na tamte forum a część tak jak i ja piszą tutaj. Jak chcecie to proszę to link na naszą stronkę z forum -mamy tez nasza stronkę ze zdjeciami ITD. :)) http://www.sierpien2007.waw.pl/forum/index.php i tu piszemy od tamtego wypadku a to było w okolicach strony 63 tutaj - bo kafeterii - temat udalo sie odzysakac, ale bez paru stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o termometr to my kupilismy (już przy Liwce) termometr taki do ucha - firmy Solac - koszt rzędu 120 złoty w normalnym sklepie -ma zmieniane ochranaicze na kocówke, więc zamierzam uzywac obojga dzieci :)))) Ja za mycie okien sie nie biorę przeboleję to jakoś... i umyję je po porodzie przed chcrzcinami :)))) Acha i ja dostalam w prezecie śliczny kocyk dla Dawika z wyhaftowanym Jego imieniem - mozna takie zamowić tutaj : http://www.magiahaftu.pl/ zajrzyjcie do działu ofer - chrzest - kocyki - stronka troche marnie zrobiona i wolno dzial, ale fajne te kocyki - mięciutkie i urocze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak mi się dziś dobrze spało to trzeba było rano wstać :D co za niesprawiedliwość. Lecę zrobić badania morfologie i mocz. Na własny koszt, bo mój gin powiedział, że już się refundacje skończyły. Bo robi badania, bo usg bo ktg. Boże te nasze machinacje urzędnicze wołają o pomstę do nieba. Całe szczęście, że to nie jest duży wydatek. W ogóle to sobie wstałam, umyłam się poszłam zrobiłam mężowi śniadanko sobie bułeczkę i już chcę gryźć.:D Dobrze, że mi się przypomniało, że na wyniki.Bułka niestety narazie ląduje w torbie hyhy. Wczoraj mieliśmy dzień rozpusty, sama się zastanawiam jak mój żołądek to przeżył :p najpierw mąż przyniósł pyszne lody na kolację dostałam pizze z owocami morza a na po pizzy wielkiego ptysia :D Chyba pierwszy raz mi się taka niezdrowaśna wyżerka trafiła odkąd w ciąży jestem. Ale co tam jak urodzę to raczej takie przyjemności pójdą w zapomnienie, to była ostatnia szansa i czuję się usprawiedliwiona :) SoldeLuna kocyk faktycznie uroczy a i cena bardzo na miejscu, chyba też sobie zamówię :D Nic uciekam się kłuć :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .36......05.08.....+14...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .35......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........35....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna..30....woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....34... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ….... 34……..21.08…..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......34......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......33. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ...........36......03.08...+15…… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jak tam u was po weekendzie??? ja sobie odoczełam wczoraj tzn. cały dzień leżałam i nic nie robiłam (u teściowej) na dwór przez ten skwar to nawet mi się nie chciało wychodzić a dzisiaj byłam na badaniach - mocz i morfologia , zobaczymy jak wyniki będą :) a co to jest ta frida bo ja nie mam pojęcia??? zonamundurowego dzięki za fotki :) ankakoza moja pościel też jeszcze nie doszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My niestety weekend spędzaliśmy w domku bo samochód jest odstawiony do warsztatu. A wczoraj taka ładna pogoda była, aż chciało się pojechać nad rzekę, zrobić jakiegoś grila. Przeszliśmy się raptem kawałeczek drogi do pobliskiego lasu ale w trakcie spaceru kuło i ciągnęło mnie w podbrzuszu więc wróciliśmy szybko. Brzuszek coraz bardziej mi ciąży. Najgorzej jest w nocy, bo jak przewracam się z boku na bok to nie dość że się budzę to jakoś dziwnie pobolewa i bolą przy okazji stawy biodrowe. Pocieszam się że już niedługo ale z drugiej strony obawiam się jak wytrzymam poród. Takie myśli zwłaszcza nachodzą mnie w nocy, chyba wolałabym zacząć rodzić w dzień, jakoś pewniej się wtedy czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, co do materacyka to też kupiłam gryczano-kokosowy. W Bambino w Białym to koszt ok 61 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .36......05.08.....+14...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........35....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna..30....woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....34... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ….... 34……..21.08…..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......34......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......33. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ...........36......03.08...+15…… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggappe
Hej Dziewczyny, jak sobie radzicie z upałami? Można zwariować! Marzę o chłodzie... pozdrawiam i życzę miego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak u was po weekendzie ???? ja byłam całe dwa dni na działce bo tam grill i chłodniej bo to działka bardzo zalesiona i niedaleko rzeka płynie wiec mogłam szalec :D czytałam wasze posty i zapomniałam kupic termometru dla małego :( ale chyba kupie taki do ucha one są chyba dokładne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .36......05.08.....+14...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........35....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna..30....woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....34... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ….... 34……..21.08…..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......34......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......33. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz mnie upaly wykanczaja siedze w domu z wlaczonym wiatrakiem, nad jezieorkiem bylismy wczoraj ale pod wieczor, dzis mam wizyte kontrolna i ciut sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :D zagladlam do Was przypadkiem :) wszystkiego najjjjjjjjj i powodzenia :):) Badzcie dzielne,wszystko bedzie ok :) I uwazajcie na te upaly !! żadnych spacerkow tylko prosze lezec do gory Dzidziem w domku :D jeszcze sie dosc na pracujecie :) pozdrawiam i buziaczki dla Was :) trzymajcie sie cieplutko i powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nie wytrzymałąm i musiałam pospacerowac fakt że popołudniu i troche na słoncu troche po lesie i po rzece i to mi dało takiego pawera że ja pierdykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×