Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

1.08 idę na wizytę, mam nadzieję, że lakarz mnie dokładnie przebada, i powie, czy jest już jakieś rozwarcie...on to jest taki luzak, że na pewno mi powie- \"...a co się tak spieszysz, dziewczyno???pośpisz sobie jeszcze jakiś czas przez całą noc..\"i takie tam...może to i fakt, moja bratowa mówi mi to samo, że jeszcze mogę sobie film obejżec fajny, poleniuchować, pojeść owocki....a dzidziuś prędzej czy póżniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam i łóżeczko nie brudzi na szczęście ale jak ąż je skręci to umyję je w ciepłej wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie , a może w tabelce uwzględnimy czas porodu??? hihi ciekawe czy ktoś pobije rekord nati...ale jak na razie nie jest źle, ja tu słucham o 16 godzinnych porodach, a tu bach...30 minut....bach...4 godzinki....i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 30 minut to szybko :) ale nati ma juz dziecko i podobno przy drugim to szybko ikdze a pierworódki to mają długie porody ale zobaczymy przekonam sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pierwsze maja najlepiej pewnie :) ja by,m nie chciala pobic rekordu w najdluższym porodzie podziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati- gratulacje, pozazdrościć tempa:) Ankakoza, dzięki za zdjęcia. Odesłałam swoje. Badeve, nie chcę żeby było dziedziczne przechodzenie terminu porodu, bo mnie mama urodziła 15 dni po terminie. Na tyle nie starczy mi cierpliwości:) Moja siostra córeczkę też urodziła po terminie, ale kilka dni, tyle że miała indukowany poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo to dobrze, że nie schodzi. Łóżeczko Kuba od tej mojej Eweliny różni się pratkycznie tym, że te łuki są u Ciebie wypełnione a u mnie nie. Ja na tym łuku prawdopodobnie i tak powiesze przybornik, bo zamówiłam tą pościel 10 elementową i tam był także go nie będzie widać, a marzył mi się wcześniej Kuba VII. Takie ma wzorki własnie na tym krótkim boku w księżyc i gwiazdki. Ale jak i tak będzie zasłonięte to sobie dałam spokój. Mama-i-ja dzięki za fotki. Super wyglądasz, malutki brzunio. Ach, będziemy te zdjęcia oglądać z łezką w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mam pościel w kotki na zielonym tle i żyrafki ecru :) dostałam sms-a od Moonisi i czuje się dobrze tylko mała nie chce ssać cyca ale męczą ją i na pewno się nauczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nieraz się na tym przyłapię, jak na przykład z kimś rozmawiam i tu nagl mnie zaswędzi..to ja wtedy...szkrap..szkrap..drapię się jak opętana, a jak ktoś nie jest w temacie, to pewnie myśli sobie, że się nie myję :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smiesznie to wyglada :D mąż mnie uspokoił i wraca jutro i prosił bym poczekała :D z porodem i gadał z małym żeby poczekał na tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ty się tak nie przejmuj i nie denerwuj bo wywołasz wilka z lasu :) weekend się właśnie zaczął i już jedna ma maluszka przy sobie a została cala sobota i niedziela jeszcze :) ciekawe,która następna będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podejżewam, że też raczej nie dają...trzeba będzie sobie poradzić bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie myślę o znieczuleniu bo jest taka możliwość. No chyba że wytrzymam w domu z bólami tyle co nati i jak zajedziemy do szpitala to już będzie za późno:) Wtedy będzie beż. Mam dużo koleżanek które sobie chwaliły zzo. Boję sie trochę ukłucia bo nigdy z życiu nie miałam nawet zastrzyku domięśniowego a co dopiero w kręgosłup. Z zabiegów medycznych toleruję jedynie pobieranie krwi, ze szczepień w szkole też uciekałam. Taki zuch ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie mysle o znieczuleniu bo cykor ze mnie :P toleruje pobranie krwi ale zastrzyk w pupe to już dla mnie za dużo a kręgosłup to już nie wiem jest u nas możliwość ale płatna 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja nie wiem, czy wogóle jest, ale chyba u mnie można dostać odpłatnie. Ale jak wytrzymam to nie chcę. Jak miałam 18 lat miałam punkcję i własnie wbijali igłę w kręgosłup. Potem przez parę miesięcy bolało mnie to i jak się schylałam to podnosiłam minutę. Koszmar. Także mam nadzieję, że się obejdzie. Łóżeczko też zaraz skręcimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tesciowa namawia ale ja nie chcę po co. Tysiące kobiet rodzi i jakoś żyją chyba ja też dam rade :p JA też się boję weekendu ... w tygodniu zawsze do lekarza mogę skoczyć a tak to już nach szpital :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam chcialam sie przespac,ale nic z tego nie wyszlo. Nachodzilam sie tak,ze moja mama powiedziala,ze jak teraz nic mnie nie wezmie to chyba juz nic nie pomoze :( Ale krocze boli coraz bardziej i krzyz strasznie mnie boli,ale nadzieja matka glupich. Nati ogromne gratulacje 🌼 🌼 Zona undurowego ja chce znieczulenie tym bardziej ze moj lekarz i zalecil,bo mialam pierwsza cesarke,teraz to juz jestem pewna,bo maly nie jest malutki,wiec ................................ Ankakoza sliczne lozeczko :) Ja w pierwszej ciazy pilam litrami gazowane i mialamstraszna zgage,teraz czasem sie napije,ale nie przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale sie ze mam skurcze coprawda nie regularne ale często są:P Marka nie ma bo u teścia w szpitalu bo teśc miał dzisiaj zawał. No nie wiem co bedzie dalej ale boje sie :P Dam wam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny, lubicie kabaret \"Hrabi\"?? prześlę wam ich skecz, ale to jest chyba jeden z pierwszych, taki trochę pokręcony, ale może którąś rozbawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×