Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

oo udało mi się zrobić buźkę, dziewczyny jak ja to zrobiłam ,??podacie mi szyfry na takie fajne bużki?? gosiafrancja..bidulko, jeszcze troszeczkę i urodzisz, zobaczysz a mój brzuch raczej jest mięciutki, mały się rusza..także 19.08 jak najbardziej prawdopodobny :.(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve tu masz ściąge : http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Ja właśnie wróciłam od gina, wszystko ok szyjka się narazie trzyma. Miałam za to dwa razy ktg robione bo przy pierwszym mały tak się wiercił, że nie mozna mu było tętna zmierzyć. Nie lubi naszego lekarza i badań :) Zaraz idę robić nalesniczki, na nic twórczego nie mam dziś ochoty :p Dobrze , że mąż lubi to nie będzie marudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja dzięki, wiem że to głupotka ale cieszy :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położna mnie pocieszyła, że te co zazwyczaj mają problemy w czasie ciąży to potem przonoszą :p u mnie jutro zaczyna się 38 tydzień także ja bym juz mogła jechać :D wcale mi się przenoszenie nie uśmiecha :D Nawet dzis były dwie u lekarza z przenoszonymi ostatnio jak byłam też i stwierdziłysmy dziś , że to pokolenie to chyba będą niełe leniuszki bo wcale im sie nie spieszy ;p 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 I oczywiście wielkie gratulacje dla nastepnej mamusi 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundurowego, ale mi narobilas mi smaka na nalesniki!!! mnostwo jagod i smietany albo sera... mniam mniam :) chyba zaraz sie zwloke do garow z tego polegiwania i glaskania sie po twardniejacym brzuszku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabela kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31 31......podkarpackie......37.....26.08.....+11….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN mama-i-ja.....28.07......04.08......54........3400....sy n. ..Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............28 60...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero co zjadłam leczo, ale jak piszecie o tych naleśnikach, to ja po prostu wymiękam...ale bym zjadła..a!!! wczoraj wieczorem ok 22:00 zrobiłam ciasto z gruszkami, wyszło pyszne..takiego jeszcze nie jadłam , dostałam przepis od mamy...zaraz sobie zjem zamiast naleśniczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ostatnio tez sernik na zimno strasznie smakuje... w ciagu ostatniego tygodnia opedzlowalismy dwa takie z galaretka i z owocami.... raz z borwkami amerykanskimi, a raz zaeksperymentowlismy z arbuzem i wyszlo genialnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve, a jaki masz przepis na ciasto z gruszkami? jakis biszkopcik? tez mi slinka cieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Byłam dziś na badaniu u doktorka. Powiedział ze wszystko jest na jak najlepszej drodze, mam już prawie 2 cm rozwarcia, ale jeszcze będziemy czekać, bo nie chce mnie za szybko brać do szpitala. W domu tez mogę poczekać. Jak coś się będzie działo to mam jechać oczywiście do szpitala, jesli nic nie będzie to za tydzień na kolejną wizytę i w zależności od rozwarcia - na porodówke lub nie :) Jak tylko wróciłam do domu jakoś dziwnie się czuję: brzuszek mnie boli, pachwiny ciągną strasznie i jakos mnie mdli. Mama moja też miała odruchy wymiotne tuż przed porodem więc może coś się zaczyna już dziać?????????? Byłabym szczęśliwa naewt dyby mnie dziś w nocy coś wzięło, bo dzisiejsza nocka była nie do wytrzymania, wierciłam się trasznie, zasnąć nie mogłam a do tego to ciągłe uczucie głodu lub też ten odruch wymiotny, bo już sama nie wiem jak to nazwać. I jeszcze te ruchy Maleństwa: strasznie ruchliwy jest i tak mocno się wierci, że chyba mam już same siniaki od środka :) Chyba próbuje się już wydostać :) Aućććć!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka82 widzisz masz prawie 2 cm rozwarcia i nawet nie wiesz kiedy sie zrobiły :) a sie dziwiłas ze ja mam 1,5 cm a to nawet nie czujesz kiedy. Ja tez mam wizyte za tydzien i mam nadzieje, ze powie mi ze to juz czas, bo sie doczekac nie moge. Chociaz mam jeszcze troszke czasu do terminu. Może Twój mały sie wierci bo szykuje sie do porou?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy u mnie robi się już jakieś rozwarcie bo małego czuję coraz niżej i brzuch coraz bardziej i częściej boli. Mnie nawet nie o to chodzi, że jest mi ciężko z powodu ciąży, bo czuję się super tylko chciałabym już tulić moje maleństwo. :-) Molinezja pokazałam wczoraj mojemu mężusiowi twojego synka i patrzył w niego jak w obrazek.szkoda, że nie widziałaś jego minki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiakówna - mam taka cichą nadzieję, że własnie to jest przyczyną tego wiercenia :) Mówię ci aż boli, wcale to już takie przyjemne uczucie nie jest jak te pierwsze kopniaczki, a cały brzuch to mi się tak ciągnie jakby ktos mi do niego ciężarek co najmniej 10 kilogramowy doczepił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia - chyba masz rację, tez już chciałabym tulic Maleństwo w ramionach. Do wczoraj tez dobrze się czułam, bez zastrzeżeń, ale dzis to jest makabra, nawet yprostowac sie nie moge dobrze i plecki też pobolewają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale się rozpisałyście. Kasiaka wielkie gratulacje. Dopisuję Was do tabeleczki: kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...s ynuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31 31......podkarpackie......37.....26.08.....+11….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Kasiaka.......24.07.......04\\11.08....54...........3300.......córcia.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN mama-i-ja.....28.07......04.08......54........3400....sy n. ..Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............28 60...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, November przysłała zdjęcie swojego maluszka, słodziutki. Ale ja niestety nie mam jak zgrać na kompa i przesłać emailem. Może któraś też dostała to zdjęcie albo ma opcję zgrania z telefonu i rozesłania to prześlę. Gosia mam nadzieję, że na KTG będzie wszystko ok. Pewnie maluszek się już szykuje i tak to wygląda, ale warto sprawdzić. Ja też już bym chciała swojego Kubusia. Myszka trzymaj się cieplo, bidulka w szpitalu leży no. Ciekawe jak tam Sol Smiglo, a my na szarym końcu co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie - jestem normalnie nieprzytomna - nawet nie zauważyłam że Kasiaka już mamusią została w pełnym tego słowa znaczeniu :) KASIAKA MOJE GRATULACJE I MOC UŚCISKÓW 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianna29 ,podaję przepis 4 szklanki mąki 3 zółtka 3/4 margaryny 1 SZKLANKA CUKRU 3 ŁYŻKI KGĘSTA ŚMIETANY 1 CUKIER WANILIOWY 2 ŁYŻECZKI PROSZKU DO PIECZENIA 1 kg gruszek dojrzałych( bardzo dojrzałych) mogą być z przeceny MĄKĘ ZMIESZAĆ Z PROSZEKIEM, MARKARYNĘ POKROIC NOŻEM I DODAĆ DO MĄKI. ZMIESZAC Z MĄKĄ zÓŁTKA ,CUKIER WANILIOWY I CUKIER ZMIESZAC RAZEM, DODAĆ DO MĄKI Z MARGARYNĄ I WYROBIC CIASTO ROZŁOŻYĆ CIASTO NA FORMĘ I PONAKŁÓWAĆ WIDELCEM, POUKŁADAĆ GRUSZKI. Sos: 1,5 SZKLANKI MLEKA 5 JAJEK CAŁYCH(+ TAMTE BIAłka) SZKLANKA SMIETANY CUKIER WANILIOWY PÓŁ SZKLANKI CUKRU WSZYSTKO TO RAZEM ROZTRZEPAĆ, ZALAĆ TE GRUSZKI, WSTAWIĆ DO PIEKARNIKA NA 180 Z TERMOOBIEGIEM, AŻ SIĘ ZRUMIENI I ZSIADNIE nie bójcie się- sos na pewno się zsiadnie, tylko trzeba trochę to podpiec ( jakąś godzinkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka82-ja mam tez taki problem jak ty maly tak sie wierci ze tez chyba mam sianiaki od wewnątrz ja na dodatek mam obciązenie przez tą blizne tym bardziej sie boje niewiem dlaczego maly jest taki wiercący sie mam nadzieje ze to normalne.Dzis dziewczyny normalnie nie moglam dojsc do domu tak mnie cos mocno kuło w cewce moczowej taki mocny ucisk normalnie koszmar jak siedze jest jeszcze ok ale chodzic to juz nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to ja idę na wizytę..tyle razy tam byłam a za każdym razem mam stracha( sama nie wiem dlaczego) a może to bardziej z emocji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaka tez gratuluje tez juz nie zauwazylam z tego wszystkiego ,ciesze się ze masz juz to za sobą i dzidzia jest zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve - bo czym bliżej końca tym większy strach i choc tobie może sie wydawać że sie nie boisz to tam gdzieś w środku zawsze tręsie :) Agnieszka - wspóółczuję ci z ta blizną, mam nadzieję ze wszystko będzie ok. Mnie za bardzo nic nie kłuje i nie boli w kroczu tylko właśnie bardziej u góry i taki ciężar czuję. Jak chodzę to mam takie uczucie jakby brzuch mi spadał niżej z każdym krokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×