Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witam wszystkich, wszystkiego dobrego w Nowym roku, bardzo dawno mnie tu nie było gdyz dopiero co wróciłam ze szpitala bo lezałam od 28 grudnia na patologii ciąży, po tym jak wyladowałam z plamieniami, ale ładowali we mnie Kaprogest, Duphaston, Cyklonaminę i ciąża uratowana, niestety musze duzo leżeć, wiec będę was odwiedzac w miare mozliwości, najważniejsze ze widziałam bijace serce mojego dziecka i wiem ze wszystko jest w porządku, dzidzius ma prawie 2cm i ma sie całkiem dobrze, nikomu jednak nie życzę pobytu na Patologii Ciąży, jestem bardzo szczęśliwa ze jesteśmy juz w domu, pozdrawiam was serdecznie i wszystkie nowe koleżanki również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elżbieta
do joli13 - a w ktorym jesteś tygodniu ciazy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja dziś zrobiłam badanka-cukier,morfologia,mocz:)Mam nadzieję że u Was wszystko w porządeczku:)Yola--gratuluję!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka 76 z tymi refundowanymi usg to nie do konca tak, ja chodze do gin, ktory przyjmuje na kase i do tej pory mialam dwa razy usg i nie sadze zebym teraz do konca ciazy miala miec tylko jedno usg. wszystko zalezy od potrzeb i od lekarza. Agnieszko nospe mozesz brac bezpiecznie- ja z polecenia lekarza biore dwa razy dziennie, ale oczywiscie przy okazji pytaj swojego gin.. witam nowe sierpnióweczki;-) Ja jeszcze kilka dni w nawale pracy a potem troche luzu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem nowa, juz mam wczesniejsze wpisy na tym forum i na tym topiku ale nie wpisałam sie do tabelki, bo nie uznaje takich form, ale chciałabym abysmy wspolnie wymieniali sie doświadczeniami i opiniami, bo o to przeciez chodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Sierpnióweczki:) Moja lekarka w pracy jakzobaczyła kartę ze szpitala to nawet nie chciała ze mną rozmawiać tylko odrazu wysłała mnie na chorobowe. a ja dziś czuje się rewelacyjnie. Życze Wam wszytkim spokojniej nocy i dobrego dnia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Hej dziewczyny! Ależ dzisiaj jest ciepło, zrobiłam sobie spacer z przedszkola mojej córeczki do pracy i czułam się jak wczesna wiosna. Ten unoszący się wiosenny zapach. Zauważyłam, ze jak przebywam dużo na świeżym powietrzu to o wiele lepiej się czuję, dlatego staram się dużo spacerować. W ogóle to zauważyłam, że dolegliwości typu mdłości zaczynają powoli mijać. UFFF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az chce się zyć - jest ciepło i słonecznie na śląsku. Ja ide na usg jutro dowiedzieć się czy wszystko ok. Jak byłam na I-wszej wizycie to było podejżenie ciąży pozamacicznej bo to ponoć był 5 tydzień (według OM) a na monitorze prawie nic nie było widać. Jednak czuje ze jest wszystko dobrze. Dolegliwości ciążowe nie ustępują co mnie bardzo cieszy (pierwszą ciąże straciłm :( ) zauważyłm błąd w moim wpisie w tabelce, dlatego poprawiam :P :) :) NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........10.......03.08.07 ....0 moonisia......Monika....21.....Poznań..............10... . .ok4.08.07.....+0,5 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........10... ....05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................9......10.08.07 ....-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 jokas...Kasia............27.......Niemcy............8... ......11.08.07 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......14.08.07......0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLunA...Marta....29.......Warszawa.......9......Z OM. 11.08.2007 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007..0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie, za oknem piekna wiosna, niesamowite :)) Kasztanowo-ruda-->na pewno wszystko jest w porzadku, ja tez na pierwszym usg bylam na poczatku 5-go tygodnia i nic nie bylo widac a teraz jest wszystko ok, tym bardziej jak czujesz ze wszystko jest dobrze, to na pewno tak jest. Zobaczysz jutro swoja malenka kruszynke i jej serdunio. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jest tak piekna pogoda, ze nawet do pracy nie chce sie isc :( Przydałoby mi sie kilka dni wolnego, bo jestem jakas osłabiona, chyba pojde na zwolnienie. A co u Was słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaPelaśka
Dziewczyny pomóżcie, czy któraś z Was miała robione usg w 6 tygodniu? było cokolwiek widać??? Mam sie pojawić za tydzień na kolejnym usg, bo giko podejrzewa puste jajo, podnieście na duchu, to 3 ciąża, obie pierwsze stracone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka -> W twojej sytuacji musisz myśleć pozytywnie. Nerwy to najgorsze co może teraz być! Po części wiem co czujesz. Ale ja sobie powtarzam ze każdy organizm jest inny, u jednych ciąża bedzie widoczna bez problemów w 4 tygopdniu, a u innych troszkę później. Musisz uzbroić się w cierpliwość i wierzyć ze bedzie dobrze :) Bierzesz coś na podtrzymanie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaPelaśka
Kasztanowo-Ruda nie dostałam nic na podtrzymanie, folik i odpoczynek i pozytywne nastawienie.... piersza ciąża też była pustym jajem... trudno u mnie mowic o denerwowaniu, raczej zalamanie... nie naleze do optymistek... zazwyczaj przyjmuje najgorsza z mozliwych wersji... wmawiam sobie i trzymam sie opcji, że sprzet w szpitalu byl slaby i owulacja byla opozniona... nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-ga2 . dzięki serdeczne :) Wiecie, mam zamiar zmienić prace. Nawet byłam 3 razy zapoznać się z systemem pracy w nowej firmie. Bardzo fajny szef i atmosfera (sami mężczyźni!!!!). w zasadzie powiedział mi szef ze mogę zacząć od kiedy zakończę współprace z obecną firmą i oni na mnie czekają. Sytuacja skomplikowała się w momencie kiedy zaszłam w ciąże. Wczoraj byłam u tego nowego szefa i powiedziałam mu prosto w oczy ze ja jestem w dalszym ciągu zainteresowana podjęciem pracy ale jestem w ciąży ;) A on oczy wywalił i powiedział ze bardzo mnie ceni za szczerość, ze to wielki plus w jego oczach i jeżeli tak sprawa wygląda to on musi porozmawiać z księgową ale mam etat w czasie ciąży lub po urodzeniu !!!!!!!!!!!!! Jestem bardzo zadowolona z sytuacji bo facet okozał się ok!! Chyba jednak wolałabym przejść do nowej pracy po porodzie, bo teraz mam spokojną prace, zero stresów, a w nowym miejscu...., nowe obowiązki.... Jestem bardzo szczęśliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka > a jak jest przyczyna ze ciąza jest z pustym jajem. Zrozumiałam ze straciłaś 2 ciąze i lekarze nic Ci nie podają na podtrzymanie następnej????? Dziwne. Bardzo dobrze myślisz!!!!!!!!Owulacja mogła być poźniej!!!!! Kiedy wypada USG? Tydzień to nie taki długi okres czasu!! Musisz tylko się czymś zająć bedzie dobrze, zobaczysz :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka>może powinnaś pojść do innego lekarza? Prywatnie. Z moich doświadczeń prywatne wizyty wyglądały duuuuuuuuuuuuużo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaPelaśka
Kasztanowo-Ruda przyczyna pustego jaja jest tak do końca nie znana, tak sie zdarza po prostu, błąd przy podziale chromosomów np. Stracilam 2, pierwsza 3 lata temu tez puste jajo, druga w zeszlym roku w 11 tygodniu.... USG mam na poniedzialek, lekarzy zmienialam jak rekawiczki, mam do nich pecha:(((dlatego prosilam Betitke o informacje do kogo chodzi, teraz chodze prywatnie, podobno swietny lekarz, nie mam do niego raczej zastrzezen, procz tego, ze sa nieziemskie kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli w 6tyg. na USG nie widac bijacego serca to mozna zacząć sie martwić, u mnie własnie w 6tc widziałam bijace serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska ja bylam w 6 tyg i 3 dni ---powiedzial mi ,ze teoretycznie jest zle, ze powinno juz byc widac zarodek ,a u mnie tylko cialko zolte i tez chodze na usg co tydzien ide jutro--od zaplodnienia to juz 3 raz ja tez juz mam dosc ale dziewczyny tutaj caly czas podtrzymuja mnie na duchu i mam caly czas nadzieje ,ze bedzie jeszcze dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yola mi gin mowil ale o 7 tyg. wyjatki zdarzaja sie w 6 lezalam w szpitalu wiec wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpnióweczki! dawno mnie tu nie było bo troche lezałam w szpitalu ale juz wszystko wporzadeczku! z moich obliczen to 7 tydzien a le wg usg to juz 9 wiec aby do przodu! a co tam u was?jak apetyt?bo ja ciagle chudne, na mieso nie moge patrzec!od poczatku ciazy schudłam 5 kg ale po mału apetyt zaczyna mi wracac wiec mam nadzieje ze wszystko ppowróci do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaśkaPelaśka - nie możesz sie tak zamartwiać. Ja w pierwszej ciąży miałam tak jak i Ty. 6 tygodni i samo jajo wielkości odpowiadającej 6 tygodniom. Teraz to jajo ma rok i trz miesiące i pije sok wtulone w mnie. Trzymaj sie i nie poddawaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny odebralam dzis wyniki badan no wyszla mi lekka anemia jak zwykle bo w pierwszej ciązy tez mialam za to na szczescie dobrze wyszly mi wyniki na toxsoplazmoze tyle dobrego.Bede brala witaminki i moze poprawią mi sie wyniki badan krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj byłam na Usg. Lekarz powiedział, że wszystko ok. Potwierdził, ze do poczęcia doszło przed saym terminem planowanej OM, więc zmieniam w tabelce termin porodu na taki jaki wyszedł na usg. A i słyszałam już serduszko !!!!!!!! Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........10.......03.08.07 ....0 moonisia......Monika....21.....Poznań..............10... . .ok4.08.07.....+0,5 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........10... ....05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................9......10.08.07 ....-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 jokas...Kasia............27.......Niemcy............8... ......11.08.07 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......14.08.07......0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa...........5.. usg ..04/09/07.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLunA...Marta....29.......Warszawa.......9......Z OM. 11.08.2007 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007.0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka24
witam mam na imie Ewelina i też rodze w sirepniu a dokładnie 20sierpien 2007jestem w 7 tygodniu ciąży przytryłam trochę ok 1,5kilo... jestem ciekawa gdzie najlepieej rodzic ja mieszkam w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanoworuda - z jakiego jesteś miasta? Ja mam podobny dylemat z pracą co Ty, ale to jeszcze nic pewnego. Najgorsze to to, ze wiem, ze tam gdzie teraz pracuję umowy ze mna nie przedłużą ze względu na ciąże, a tamta druga oferta jest niepewna i nie wiem dodatkowo jak się zachować, chciałabym być szczera (jak ty) ale sama na prawdę nie wiem, zwlaszcza, ze wiem że nie będe mieć z tej racy gdzie teraz jestem ani macierzyńskiego ani nic. Mam umowę do 31 czerwca. Podziwiam i zazdroszę szefa przyszłego na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×