Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Dziewczyny czy moge sie dołacczyć do was?? Mam termin na 11 sierpnia:D Czekamy na chłopca-Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniusiek?JA TEZ OD NIEDAWNA NA TYM FORUM Witajcie oczywiscie wszystkie!! Wlasnie wrocilam z zakupow i wcinam pizze,a potem musze ogarnac i obiadek ugotowa bo dzisiaj mezus wraca. Nie wiem dlaczego tutaj sie tyle lezy,tzn.wiem,ze jesli dziecko ladnie przybiera na wadze to mozna troche wczesniej wyjsc. Agnieszka to faktycznie Twoj maluszek duzy. Ja jak bylam u lekarza 24.05 to wazyl 1600 i to byl 29tydzien i tez powiedzial,ze duzy chlopak.Teraz ide we wtorek na ostatnie szczegolwe usg to zobaczymy.Moj pierwszy synek tez sie urodzil duzy 4kg w 37tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiek witam z radością :) czuj się jak u Siebie:) A ja witam Cię szczególnie ciepło, bo też mam termin na 11 sierpnia i też czekam na Synka - tylko mój będzie Kubuś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna czy twój maluch też będzie Kubuś?? Ja wlasnie jestem na etapie kupna wózka. Nastawiłam sie na ROAN-a.Może któras jest w stanie wypowiedzieć sie na temat wózków jaki najlepszy i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na etapie kupna wózka i obecnie zdecydowałam się na X-lander XA. Był już etap Roana, Deltima Fokusa i Jedo Bartatiny :-) X-landera wybrałam ze względu na to, że ma porządną spacerówkę. Tamte modele są z kolei idealne jako wózki głębokie ale spacerówka już np w Roanie moim zdaniem kiepska ze względu na to bujanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My tez sie rozgladamy za wozkiem,ale niestety nie mamy takiego wyboru jak w Polsce,tutaj nie ma zbytniego wyboru wozkow,a jesli juz sa to okropne,chodzi mi o to,ze bardzo brzydkie.Jedynym ktory nam sie podoba jest chicco ale nie na trzech kolkach,tylko ta stara wersja.Ja chce wozek z gondola,ale fotelik tez musimy miec,bo praktycznie caly czas jezdzimy gdzies samochodem.Bedzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek ladny jest ten na trzech kolkach,ale ja wole na czterech,tymbardziej,ze moj brat m wozek na trzech kolkach i niezbyt wygodnie sie prowadzi,ale to pewnie zalezy od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam taki wózek bo on ma wkładke w spacerówce dla dziecka jeszcze małego. No i jest dość porządny. A co do łózeczka to jeszcze myśle czy lepiej kołyske czy zwykłe. Jak miałabym kupic zwykłe to tylko takie: http://www.allegro.pl/item203238949_lozeczko_bartek_ii_tapczanik_szuflada_klups_.html Czy moze faktycznie lepiej kupić takie: http://www.allegro.pl/item199838094_kolyska_bujana_na_kolkach_materac_posciel.html Pomóżcie bo czas goni a ja nie mam nic oprócz ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek powiem Ci tak,ze ja na poczatku tez chcialam kupic kolyske,ale potem stwierdzilam,ze za dlugo to ona mi nie posluzy.To tez zalezy od dziecka,moj pierwszy synek urodzil sie dlugi,wiec mysle ,ze teraz tez tak bedzie.Dlatego tez wole kupic pozadne lozeczko,a to pozniej zmieniane na lozko dla wiekszego dziecka bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie niewiem jakie kupie lozeczko czasami chce turystyczne a czasami takie jak tu pokazujecie.Wozek juz mam ped-perego jest fajny i przedewszystkim leciutki.narazie to martwie sie przyziemnymi rzeczami czyli uczelni i to ze mam cienką blizne po cesarkową oby wytrzymala bez zadnych powiklan.Tak to jest jak sie rodzi cesarką potem są obawy czy bedzie wszystko dobrze.Chcialabym juz dziewczyny skupic sie na ciązy a nie zakuwac i to bez skutku bo nic mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiek - z tej kołyski będziesz maxymalnie korzystać do pół roku - jak dziecko zacznie siadać trzeba natychmiast preznieśc je do łóżeczka. Natomiat jeżeli chdzi o ten tapczanik to powiem, ze moim zdaniem jest rewelacyjne - zajmuje sporo miejsca, ale warto - dziecko spokojnie może z Niego korzystać do 4-5 roku zycia lb dłużej (własnie ta opcja tapczanik) poza tym Moja Oliwka ma tam mnóstwo miejsca do kręcenia się w nocy - lubi spać w poprzeg łóżka. a jak była mała no cóż - szczebelki pomogły przy nauce siadania i wstawanie, dziecko mialo zawsze dobra cyrkulację powierza - po zatym obszerna przestrzeń to więcej mniejca do zabawy i zabawek - ja wybrałam wersję łóżeczko - tapczanik rozmiarów 140/70. Jednocześnie te same rzeczy przemawiają za łóżeczkiem klasycznym nad turystycznym. moge dołożyc tylko dodatkowo 2 rzeczy za łózeczkami klasycznymi - w łóżeczku klasycznym dziecko może obserwować mamę przez szczebelki w turystycznym - nie, musi zadzierać głowę i męczy kark. i druga sprawa to taka, że łóżeczka turystycznego nie można trakrtować jako kojca, bo jest za małe !! i tak terzeba by było kupić kojec odzdzielnie i tak a łóżeczka klasyczne są tańsze od niektórych turystycznych :) Z resztą każdy ma wolną wolę i podejmuje decuzję za Siebie - trzeba też pomysleć o dobrze dziecka a nie tylko własnych upodobanaich. No takie mam zdanie. Ja Oliwce kupiłam łóżeczko tapczanik a dla Dawidka kupie klasyczne łóżeczko drewniane, za pare lat i tak pewnie wybierzemy piętrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiek a jeżeli chodzi o wózek to powiem tak - sprawdż jak duża jest gondola w tym wózku - pamiętaj, że Twoje dziecko będzie zimą dość duże - 68 conajmniej, jak założysz kombinezon to pewnie 74, bo wygodniej 9jak jest ciutke większy. Dorzuć do tego gruby koc lub śpiwór i zastanów się czy dziecku wystaczy miejsca? - proponuje wybierać obszerne gondole. i Tak malca przełożysz do spacerówki jak skończy 6-8 mieisięcy - czyli w lutym - kwietniu :) Nim kupisz go idż do sklepu i sprawdź jak obszena jest ta gondola - przymierz do niej kombinezonik rozmiaru 74 i koc - może być za mała obawiam się.... Ja rodziłam Oliweczkę w pażdzierniku i Bogu dziekowałam, że kupiłam wozek z tak dużą gondolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiek błąd - miałam napisać, że nie bedzie Kubuś tylko Dawidek ! Mąż mnie zagadał i siępomyliłam. Mój synek ma mieć na imię Dawid Jóżef :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcznki ja już po odpoczynku!!! troszeczkę się opaliłam chociaż większość czasu siedziałam w cieniu, nie ma szans wysiedziec na takim gorącu z takim brzuszkiem, a dodatkowo powinno się uważać ze słoneczkiem, bo można dostać np. krwotoku,..zauważyłam że słoneczko mnie bardziej łapie dlatego posmarujcie się nawet 15 V a i tak się opalicie, i koniecznie coś na głowe, nie kąpałam się, bo się boję, ujście macicy może byc już lekko otwarte, więc łatwo o zakażenie...albo ten tampon ewentualnie ja co do wózeczka kupiłam graco quattro tour razem w zestawie z nosidełkiem przyczepianym do wózka i jednocześnie jako fotelik samochodwy, ma mi posłużyć ponoć do 3 roku, kupiła go w stanach, anusiek i soldeluna ja też spodziewac się chłopca- kubusia, a termin z miesiączki wychodzi mi na 19 sieprnia, ale lekarz powiedział mi 10/11 więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna daltego myslałam aby kupic ROAN- a bo ma duza gondole. W kwietniu zmieniłabym wózek na jakąś spacerówke. Taniej by mnie to wynioslo. Kupic roana i spacerówke. Nie wiem mam mentlik w głowie:(:( Doradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja tez mialam pierwsza cesarke,ale jak na razie lekarz nie mowil,ze cos z blizna nie tak.Ja juz kilka razy pytalam sie czy bede mogla rodzic naturalnie i powiedzial,ze nie widzi zadnych przeciwskazan.A do tego ja mam bardzo duzy brzuch. Aniusiek powiem Ci,ze ja tez ogladalam ten wozek na allegro i bardzo bym chciala wlasnie taki,ale boje sie zamawiac przez internet tym bardziej,ze nie mieszkam w Polsce. A powiedzcie mi czy macie juz posciel,bo mi babcia kupi i przysle.Co sadzicie o firmie drewex??Widzieliscie ja na zywo??? http://www.allegro.pl/item199731152__pieeekna_posciel_drewex_at_4_elementowa.html http://www.allegro.pl/item200601946_drewex_posciel_3_elementy_mis_na_chmurce_promocja_.html chodzi mi o te posciel,moze ktoras widziala ja na zywo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Ja też wróciłam z lasu, nad jezioro się nie odważyłam jechać w te upały. Aniusiek witaj wśród sierpniówek. Co do wózka to ja też jestem za Roanem i zdecydowaliśmy się go kupić. Deltim Fokus ma rowniez duża golndolę, ale chyba węższą. Roan mi się bardziej podoba. Jednak chyba kupimy starszy model, tj Kortina, nie Martinę nowsza, rozni sie zawieszeniem i tym, że nie ma podnoszonego oparcia, ale jest tanszy o 300zł, a na dlugo nie posluzy, takze mysle ze nie warto wydawac więcej tylko po to. Dziewczyny tu mi pomogly juz w wyborze tzn. matwilam sie o to oparcie podnoszone, czy sie bardzo przyda, ale faktycznie, wystarczy podlozyc poduszeczke czy cokolwiek. A spacerowka nie jest wcale taka zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiafrancja ja ogladałam tą pościel, bardzo mi się podobała, śliczna jest, taka słodziutka. Ja zdecydowałam się na tą: http://www.allegro.pl/item201174232__10el_posciel_100x135_mega_komplet_rozek_gratis_.html#phot Niewiele droższa i więcej elementów. Są oczywiście i 3,4,6 elementowe. Ale ta z Drewexu super. A wózek to dobrze jakby ktoś ci osobiście przewiózł bo wysłac to trochę za daleko, nie wiadomo co może się stać w transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21....Poznań.............30...04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........31... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........31...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....28...........07 .08...+9...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........30.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......30......19.08...+11...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........29.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........26.... .22.08...+4...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 cóciaAgnieszka31.........31....podkarpackie........28... ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....28......26.08...+13,6...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....28....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12, SYNEK aktualizacja tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza dlatego ja nie bede kupowac w Polsce,tylko jestem zmszona tutaj... Dzieki,ja tez wlasnie myslalam,ze drewex to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki dawno mnie niebylo . Te upaly sa straszne w domu goraco i na zewnatrz tez .Bylam u lekarza i mam rozwarcie na 2 cm .Kazala tym sie niemartwic Niedala mi skierowania na usg ,aja chcialam bo mialam tylko dwa razy , powiedziala ze za dwa tygodnie dostane..Aja z tego wszystkiego wypralam w jelpie wszystkie ciuszki dla malego i wyprasowalam .Mam tych ciuszkow sporo .narobilam sie troche i mam dosyc .Oblalam prawko wiec czeka mnie jeszcze stres pod koniec czerwca .Musze zdac niemam wyjscia .Ostatnio spuchlymi nogi .Caly czas musze lykac zelazo.Chyba w tygodniu wybiore sie na zakupy,musze jeszcze pare rzeczy dokupic ,tylko chetnego musze znajsc do pomocy maz wraca dopiero pod koniec czerwca .Ale na 7 dni mam nadzieje ze na porod zdarzy .Koncze bo jakos mi tak goraco i musze corce glwe umyc bo epoke lodowcowa chce obejrzec . To narka trzymajcie sie i wypoczywajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki dawno mnie niebylo . Te upaly sa straszne w domu goraco i na zewnatrz tez .Bylam u lekarza i mam rozwarcie na 2 cm .Kazala tym sie niemartwic Niedala mi skierowania na usg ,aja chcialam bo mialam tylko dwa razy , powiedziala ze za dwa tygodnie dostane..Aja z tego wszystkiego wypralam w jelpie wszystkie ciuszki dla malego i wyprasowalam .Mam tych ciuszkow sporo .narobilam sie troche i mam dosyc .Oblalam prawko wiec czeka mnie jeszcze stres pod koniec czerwca .Musze zdac niemam wyjscia .Ostatnio spuchlymi nogi .Caly czas musze lykac zelazo.Chyba w tygodniu wybiore sie na zakupy,musze jeszcze pare rzeczy dokupic ,tylko chetnego musze znajsc do pomocy maz wraca dopiero pod koniec czerwca .Ale na 7 dni mam nadzieje ze na porod zdarzy .Koncze bo jakos mi tak goraco i musze corce glwe umyc bo epoke lodowcowa chce obejrzec . To narka trzymajcie sie i wypoczywajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek Moja przyjaciółka kupila roana - komplet czyli wózek wielofunkcyjny - gondola i spacerówka + fotelik samochodowy i Jest z niego Bardzo zadowowlona. Gondola Perfekt - moim zdaniem bardzo przestrzenna. A spacerówki drugiej na razie nie kupowała (Jej syna ma teraz 1 i 4 mieisące). tylko korzysta z tej i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róbcie jak chcecie, ale powiem Wam coś o poscieli z autopsji - Ochranaicz.... chciaż ładnie wygląda to radze założyć dopiero jak malec zacznie turlać się lub wędrować po łóżeczku - wcześniej tylko blokuje przepływ świeżego powietrza !! I jest zupełnie zbędny !! a Baldachim - wyglada słodko, ale to tylko zbieranina Kurzu i nic więcej !!! nie proponuję wogóle kupować - ja Mam jednę pościel z ochraniaczem a resztę pościeli dobrałam kolorystycznie. Acha i co do ochraniacza to szukajcie takich krótkich - tylko do zamocwania w głowie łózka a nie na okrało. Moim zdaniem tak po prostu jest lepiej , ale wolna wola róbcie co chcecie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna własnie dlatego ja kupie taki standardową posciel z ochraniaczem.Załoze ochraniacz wczesniej bo wiadomo małe dziecko tez sie porusza a niedajboże uderzy główką w szczebelki i co wtedy.Jestem przewrażliwiona fakt ale taka juz jestem:( A co do Roana to on mi sie podoba najbardziej. jest bardzo duży. Myślałam tez nad bebe confort ale nie wiem. Napewno przeróżne wózki typu TAKO odpadaja bo sa cholernie ciężkie i wcale nie tak funkcyjne. http://www.allegro.pl/item202931981_zestaw_bebe_confort_trophy_zobacz_poznan_.html Wózek ogólnie fajowski ale ta gondola wcale duza chyba nie jest. Wogóle to cała ciaże spedziłam pracujac teraz też jeszcze pracuje. Jestem nauczycielką. Ucze w podstawówce i jestem wych. 6 klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja- moja blizna nie jest narazie najgorsza ale juz macica nie nadaje sie do silnych skurczy dlatego ze jest cienka w miejscu cięcia a moj lekarz jest ostrozny dlatego ze ostatnio rodzila dziewczyna ktora tez miala dosc cienką tą blizne niewiem czy jeszcze bardziej ale to nie istotne lekarze odradzali jej rodzenia samej ale ona sie uparla i nestety macica pękla .Nie bede konczyc tej historii bo nie chce nikogo straszyc ,dlatego byc moze moj lekarz teraz sprawdza te sprawy i jest bardziej ostrozny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ten zestaw bebe - bardzo fajny, ale musiałąbym ta gondolę na żywca obejrzeć... Uiwerz mi noworodek nie będzie ci fikał po łóżeczku. w rzadnym wypadku !!! Taki bąk Ci nawet z boku na bok się nie obróci co najwyżej przypadkiem. Noworodek jest prawie tak mało ruchliwy jak lalka ;) ;) Nie wrto zakładać ochraniacza - Moja Oliwka jak sie urodziła miała 57 cm, przez pierwsze 1,5 mieisąca kładłam ją w poprzek łóżeczka (140/70 ) i było dobrze. A czego uczysz jeśli można wiedzieć i w jakiej miejscowości ?? Mój Bratanek włałsnie kończy 6 klasę. Jestem z Niego bardzo dumna :) Egzamin - ten test kończący zdał na 38 pkt//40 ale to i tak nic - jest laureatem konkursu matematycznego w województwie mazowieckim (chyba na szczeblu wojewódzkim - w tym tygodniu mieli uroczystości i rozdanie nagród). puchne jak Paw jak Nim myslę. Wiem, że to może nic ważnego, ale to mój chrzeaniak - pierworodny syn Mojego rodzoneo brata :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×