Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

cześć :) a ja dzisiaj od rana mam dobry humor bo właśnie czekam na fryzjerkę, która zrobi mi balejage i będę znowu wyglądać jak człowiek a nie jak słonica :) ankakoza ja jestem niska (158 cm) a mąż wysoki ale o ile się nie mylę to tam można regulować rączkę :) jeszcze na 100% sie nie zdecydowaliśmy ale tak sobie pomyślałam, że można by taki wózek kupić chociaż na zimę a na wiosnę kupić drugi jakąś fajną spacerówkę :) życzę szybkiego powrotu do zdrowia Aniu , na pewno będzie wszystko ok i słuchaj się mnie weteranki, która juz w szpitalu 4 razy była hihihihhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniusia trzmaj sie i szybciutko wracaj do nas. Smiglo ja tak sie nalezalam w pierwszej ciazy w szpitalu,to byl jak moj drugi dom.Teraz odpukac nie lezalam i mam nadzieje,ze zawita w progi szpitalne jak zaczne rodzic. Co do skurczy to ja czasem mam i wcale nie sa bezbolesne,twardnieje mi brzuch i boli brzuch i plecy,bbbbrrrrr. Raz tak mnie zlapalo,ze plakalam z bolu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne mamy ja dzis siedze sama w domu bo mąż musiał pojechac juz do pracy pilnowac biznesu :( czuje sie swietnie maluch kopie ile sił w nóżkach :) wczoraj byliśmy w zoo ale sie ubawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie posprzatalam,wreszcie!!!!!!Pranie sie pierze,a mnie tak kregoslup boli,ze szok. Dzisiaj wraca mezus,wiec bede spokojniejsza,tak nie lubie jak wyjezdza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też kręgosułup boli że czasami nie daje rady mężuś masuje i chodzimy na basen ale to ulga chwilowa :( ach zapomniałm powiedziec że kupiliśmy łóżeczko KLUPSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już jestem z powrotem piękniejsza oczywiście :) w końcu czuję się jak człowiek :) muszę zrobic sobie coś do jedzenia bo umrę zaraz z głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo ja lasnie koncze pochlaniac pizze,a co mi tam raz na jakis czas moge sobie pozwolic. Zaraz chyba sie poloze troche,o plecy mi wysiadaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki :.)) ja dzisiaj za bardzo humoru nie mam, mój mąż ma probemy zdowotne..jak na 26 faceta za dużo mi choruje....w następnym tygodniu idzie do szpiatala na bardzo bolesny i nieprzyjemny zabieg...boi się tego i wyników badań...ja też odchodzę od zmysłów....powiem tylko tyle, że ma objawy zapalenia jelita albo guza jelita..i to i to jest dla mnie przerażające...jest taki młody ...i ten strajk lekarzy...nikt go nie przyjął w państwowych przychodniach, nawet jednego dnia był w szpitalu na pogotowiu...oni stwierdzili ,że nie umiera i wysłali do domu...dopiero musiał słono zapłacić za prywatną wizytę u odrynatora chirurgii, i lekarz stwierdził, że konieczne są niezwłoczne badania w szpitalu...że w takim stanie nie można pacjęta zostawić...cholernie się boję o niego..tak bardzo jesteśmy zżyci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve będzie dobrze zobaczysz :) mogę trzymać kciuki za twojego mężulka :p chyba , że jesteś zadzrosna bardzo hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia kopie słodko, wczoraj byłam w szkole rodzenia, było o porodzie...powiem wam ,że dużo mi ta wiedza dała....trochę mi otworzyła oczy( na początku przeraziła) ale wiem już przynajmniej jakie reczy mnie czakają i jak sobie w miarę możliwości z nimi radzić... potem położna słuchała tetna maluszka..ja też słyszałam, w pewnym momencie się wkurzył i serducho zaczęło mocniej bić...z tego co mówiła położna dzidziuś się już obrócił i ma główkę u dołu..ale dziś mam wizytę i lekarz ewentualnie potwierdzi...ciekawe jaki jest już duży....:.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki smiglo! zazdrowsna to ja jestem, ale nie o takie równe babeczki jak wy :.))) ja też już mam wizyty co 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie moge sie doczekac wizyty u gina smiglo jeszcze foto nie mam jak bede miaŁA TO OD RAZZU WYSLE bo mammy na laptopie świadka bo było ich bardzo dużo i musiweliśmy zgrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve- nie martw sie na zapas o męza , byc moze mąz ma jakąs niedroznosc ale nie znaczy ze to jest guz,zresztą moja mama pracuje na sali operacyjnej i u takich mlodych ludzi to raczej nie ma jakiego syfu w tym wieku. Wiecie dziewczyny ja to juz przedtem pisalam ze po 30 tym tygodniu dzidzia strasznie przybiera na wadze duzo wiecej niz dotychczas nawt 300 gram tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) jestem mama z sierpnia 2006:):) ale ten czas szysbko minal.... jeszcze rok temu plakalam ze goraco i duszno , wybieralam lozeczko i wozek... a dzis mam 10 miiesieczna core ktora probuje chodzic, robi papa, udaje wilka, pokazuje oczy i nosek, ucieka jak sie ja goni...... trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze jakiś obiad zrobić atak mi się nie chce :( myszka ja poczekam nie ma pośpiechu :) ja w niedzielę cyknę sobie na okrągłą rocznicę 30 TC fotki to wam dziewczynki wyślę i zobaczycie mój nowy image :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedziec jutro mam egamin i w niedziele ,potem znow jade w czwartek i znow w niedziele na egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie mam mieć cesarki ale wszystko może się zmienić bo łożysko i teraz cukrzyca ale pewnie urodzę naturalnie tak jakoś czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak teraz leżałam na patologii ciąży to normalnie nasłuchałam się jak dziewczyny rodzą , zawsze jak krzyczały to był to taki przerażający krzyk , jeden baardzo długi , myślę, że tak jest już przy ostatniej fazie jak dziecko wychodzi :) wszystko było słychać bo ja leżałam na 4 piętrze a porodówka była na 6 i przez te upały okna były pootwierane i wszystko było tak słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam w te upały? Podziwiam te co jeszcze pracuję albo się uczą. Ja to prawie z domu nie wychodzę. Myszka ja słyszałam, że materac najlepszy to gryczano-kokosowy, bo twardy i się nie odkształca. Badeve, nie martw się, będzie ok. Lekarze to czasami tak nastraszą człowieka, w sumie mówią co może być, ale nie koniecznie to jest. Zawsze trzeba być dobrej myśli. Młody chłop, będzie zdrów!!!! Zazdroszczę Ci tej szkoły rodzenia. Agnieszka31 skoro piszesz, że dziecko tak przybiera po 30tyg na wadze, to ledwo będę łazić. Już ledwo łażę. hi hi. Ale będziemy mieć brzuchy, tzn. ja, bo wydaje mi się, że już mam wielki. Jejku, ty jeszcze tyle egazaminów. Naprawdę podziwiam Cię. Smiglo i jak tam włosy. Bo ja to chodzę z odrostami, bo znając moje szczęście to i tak mi kolor nie złapie a poza tym trochę mi odżyją te włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy wyszły super jestem zadowolona :) będę chciała jeszcze przed porodem w sierpniu raz zrobić balejage żeby było więcej jasnych pasemek :) jak będę miała tylko foto to prześlę na pewno :) spadam robić obiad bo umrę z głodu zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt w ciąży mi też kolor nie łapie taki jak chce i na razie daruje sobie z fryzjerem jeak coś to sam sobie zrobie dzieki za info o materacyku a upały znosze narazie super tylko dzis cos mam wisielczy humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam ze szpitala:D:D!!! Wypuścili mnie bo ciśnienie narazie w normie ale musze codziennie je mierzyć.No i w poniedziałek wracam do pracy.To już ostatnie 4 dni więc co mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam szans na zwykly porod wiec juz sie z tym pogodzilam,ale tez z drugiej strony podziwiam kobiety rodzące same to jest jednak cos trudnego dal kobiety.ja po pierwszej cesarce szybko doszlam do siebie ale to jest jednak interwencja w cialo kobiety wiec boje sie powiklan obym ich nie miala .Strach jest i juz.Bo co do bolu po CC to ja nie czulam za bardzo ciągniecia itd. ja zaczynam odczuwac ciezar malego do tej pory bylo mi dosc lekko bo duzo nie przytylam ale teraz zaczynam odczuwac ciezar i zaczyna bolec mi kręgoslup.Moj maly dalej aktywny kopie jak oszalaly jeszcze ma jak potem pewnie bedzie tylko sie poruszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×