Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

matko co za okropny czas tyle dzieciaczków choruje :( mój may troche lepiej ale to nie to co powiino byc ale bedzie dobzre ja juz czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdzie kupujecie w necie fajne i niedrogie ubranka dla dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja jak mam chwile na neta to buszuje ostatnio jak wiekszosc polakow po nasza-klasa.pl :p ja kupilam raz jak sie Filip mial urodzic zestaw ciuchow na allegro za 200 zl / bylo 50 szt. od body po pajace, dzinsy, bluzy, bluzeczki itd. fajne zstawy. Ciuchy markowe z angli ( wygladaly jak nowe, myslalam ze byly uzywane ale watpie bo teraz widze jak wygladaja uzywane ;p ) . Jestem bardzo zadowolona bo ciuchy fajne, modne i dobre jakosciowo no i starczylo ze huhu , prawde powiedziawszy niektorych nie zdazyl nalozyc a szkoda. Wlasnie sa na wykonczeniu i planuje kupic nastepny zestaw 6-12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja jak mam chwile na neta to buszuje ostatnio jak wiekszosc polakow po nasza-klasa.pl :p ja kupilam raz jak sie Filip mial urodzic zestaw ciuchow na allegro za 200 zl / bylo 50 szt. od body po pajace, dzinsy, bluzy, bluzeczki itd. fajne zstawy. Ciuchy markowe z angli ( wygladaly jak nowe, myslalam ze byly uzywane ale watpie bo teraz widze jak wygladaja uzywane ;p ) . Jestem bardzo zadowolona bo ciuchy fajne, modne i dobre jakosciowo no i starczylo ze huhu , prawde powiedziawszy niektorych nie zdazyl nalozyc a szkoda. Wlasnie sa na wykonczeniu i planuje kupic nastepny zestaw 6-12. Kubolek świetny, rozesmiany jak sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve Kubuś jest superowy 🌼. uczulonko na policzkach troszkę widać ale ważne że humorek też mu dopisuje. Mam nadzieję, że będzie już lepiej. A ja dzisiaj obniżyłam łóżeczko. Przyuważyłam go co wyrabia w łóżeczku i jak próbuje siadać i się przestraszyłam że wypadnie, Bo jak siedzie to chwyta się boku łóżeczka i wychyla :-( Niewygodnie jest mi go teraz wkładać jak mi uśnie przy jedzeniu. Dzisiaj jak go włożyłam po raz pierwszy to rozglądał się jakby pierwszy raz był w tym łóżeczku. przyglądał się słoneczkom (bo my mamy łóżeczko turystyczne). Wielką zaletą tego łóżeczka jest to że nie ma możłiwości żeby sobie nabił w nim guza :-) Życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my daleje walczymy z jelitówką :( kolejna wizyta w pogotowiu ale obyła sie pd hospitalizacji i daje mu leki co 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja jak mam chwile na neta to buszuje ostatnio jak wiekszosc polakow po nasza-klasa.pl :p ja kupilam raz jak sie Filip mial urodzic zestaw ciuchow na allegro za 200 zl / bylo 50 szt. od body po pajace, dzinsy, bluzy, bluzeczki itd. fajne zstawy. Ciuchy markowe z angli ( wygladaly jak nowe, myslalam ze byly uzywane ale watpie bo teraz widze jak wygladaja uzywane ;p ) . Jestem bardzo zadowolona bo ciuchy fajne, modne i dobre jakosciowo no i starczylo ze huhu , prawde powiedziawszy niektorych nie zdazyl nalozyc a szkoda. Wlasnie sa na wykonczeniu i planuje kupic nastepny zestaw 6-12. Kubolek świetny, rozesmiany jak sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba, choroba........i po chorobie... ale teraz czeka mnie i kubę odwyk...od zasypiania przy piersi..w czasie choroby tylko tak zasypiał, a muszę powiedzieć że jest to uciążliwe...i od wczoraj kuba uczy sie na nowo samodzielnie zasypiać...oczywiście płacz przy tym jest nieziemski...jestem cały czas przy nim, nie zostawiam go samego, ale serce mi się kraje prawdopodonie nie odmówiłabym mu cyca, ale on nawet przy piersi nerwowo zasypiał, jak go przenosiłam to czasami potrafił się rozbudzić i na nowo usypianie....... ja wiem, ze jak zacznie się ząbkowanie, to będzie znowu to samo.........ale może maści pomogą..tak na zapas sie zapytam- macie dziewczyny jakies maści na żąbkowanie sprawdzone- , które waszy maluszkom pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być dentinox - gel. Tomek mi stuka jakieś nieprzewidziane literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
hej nas z tym spamiem w nocy to masakra pospi troche w łuzeczku a potem non stop sie kreci no i w koncu biore ja do łuzka i chyba sie tak nauczyła bo potem spokojnie spi musze ja tego oduczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie my właśnie przerabiamy alergiczne zapalenie oskrzeli. Alergia na białka wirusów i bakterii (objawia się kaszlem utrzymującym się nawet po ustąpieniu infekcji), podobno wyrasta się z tego w wieku ok. 6 lat (sic!), a do tego czasu... pewnie wiele bronchitów przed nami. Zastanawiam się czy nie zmienić mieszkania na większe, bo mam już tyle leków, że... ech. Do tego jeszcze prawdopodobnie uczulenie na jabłko :( Na razie sobie radzę z inhalacjami, ale co będzie, jak Cyrylo będzie miał więcej siły i go nie utrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
november, ehhh biedny twoj maluszek, ale dacie sobie radę , najważniejsze żebyś ty się trzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas juz panuje zdrowie :) Benio wyzdrowiał i to mnie cieeszy ale strachu było dużo dzis bylismy na spacerku i mały jest radosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri ja tez zrobilam test 28.11 tylko rok pozniej niz ty ;) napiszcie mi please, kiedy urodzilyscie? byl to sierpien czy jeszcze lipiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej November wspolczuje,ze malenki chory,zycze Wam duzo,duzo zdrowka i wytrwalosci Badeve dobrze,ze Kubus zdrowy,ale tak szczerze to nie wygladal na zdjeciach na corego,ale t i dobrze. Moj maly dzisiaj marudny,ale to przez pogode bo pada,wieje,wrrrrr Ja urodzilam 3.08,termin mialam na 14.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U nas pojawiły sie dwa ząbki!! Cały poprzedni tydzień Oleńka była marudna, kupki były trawiasto zielone, już wybierałam sie do lekarza a tu w piątek zauważyłam te maleństwa :) Chciałam kupić calgel ale nie było w aptekach wiec wzięłam co było (bobodent). Ola ciagle jest marudna i nie wiem ile to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś pojechaliśmy z Kubusiem do Macro i wiecie co, nie wpuścili nas bo powiedzieli że z takimi małymi dziećmi wpuszczają tylko w niedzielę! Jakaś dyskryminacja czy co? Spotkałyście się z czymś takim? Ja się bardzo zdziwiłam i poczułam bardzo nieswojo, co komu taki maluch przeszkadza od pon do soboty? A odnośnie pytanka sierpnióweczki 2008 ja miałam termin na 4 sierpnia a urodziłam 28 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też buszuję po naszej klasie hehe Szczyt wszystkiego z tym Makro. Przegieli naprawdę. Zdrowia dla Wszystkich maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Molinezja mi się nie sprawdziło hehe. Córka wyszła. Faktycznie chamstwo z tym Macro, ciekawe czy u mnie tak jest. Wiesz co, ja bym zrobiła zadymę. Kurde bez przesady. Rozumiem, nie wchodzić z psem do sklepów ale z dzieckiem. Skandal, po prostu szok. A jakie Ci wytłumaczenie dali, że co. Ale się zbulwersowałam. Gosia Ty już rozpakowana biedulko?? Jak Nikuś?? Co z tym refluksem?? Mój tez non stop haftuje, ulewa, ciągle coś. I do tego zaczął pokasływać, ale nie wiem, czy to nie jakaś ściema, bo widzi, że przychodzę to kasła jak znikam. Cwaniaki te maluchy. Coś chorowite dni nastały dla tych naszych maluszków, wszystkim duuużo zdrowia życzę. Badeve Kubuś śliczny jest. Fajne fotki. Ja ubranek dzisiaj nakupowałam na wyprzedażach a tak to na allegro albo w lumpeksie jak jakies fajne znajdę. November ja Ci współczuję, biedny Cyrylek się namęczy, dużo zdrówka życze i wytrwałości 🌼 dla Was Mój Kubolek już to by tylko siedział. Nie chce leżeć tylko wstaje i koniec. Ale co się dziwić, ile można sufit oglądać. Wogóle to jest już wielki, tabelka nie wiem gdzie jest, później zmienie przy okazji, ale waży już 9500 a ma dopiero 5 tygodni i 10 dni. Pulpecik mój mały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza usmiechlam sie troche bo napisalas ze maly ma 9500 a dopiero 5 tygodni i 10 dni ,wiem pomylilas sie ale super to wyszlo ....... naprawde jakas dyskryminacja nie za bardzo rozumie bo przeciez rodzice sie opiekuja swoimi dziecmi a nie oni 2 lata temu kolega nam mowil ze mamy nie brac syna bo tam na wzrost patrza i tez nie wpuszczaja .........idiotyzm........... november zdrowka 🌼 molinezja mi sie sprawdzilo a u nas karnawal ale jak co roku pada pada i pada moje dzieci jeszcze spia ale ide je juz budzic ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mi sie tabelka sprawdzila :) Ankakoza widze,ze juz niedlugo Twoj Kubus dogoni mojego Nikusia.Moj wazy 10.450kg.Ale ostatnio wogole nie a apetytu i malo je.Wogole odkad sie przeprowadzilismy to przesypia mozna powiedziec cale noce.Chodzi spac miedzy 19-20,pozniej o 23ej je mleczko.Piata rano musze go wziasc do nas i dalej spi,budzi sie miedzy 7-8 i dopiero je. Teraz spi juz poltorej godziny,a wczoraj spal przed obiadem 2,wiec robi postepy.Nadal spi w dzien 3 razy,czasem i 4. Wysle Wam pare nowych zdjec.Domek jeszcze nie urzadzony calkowicie wiec jeszcze nie robilam. Jesli ktoras nie dostala zdjecia to niech krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhadeve
a ja nie wiem kiedy był dzień poczęcia..można powiedzieć, ze była to masówka :) no rzeczywiście mój kuba nie wyglądał na chorego, ale zdjecia robiłam już w 2,3 dniu choroby- najgorszy był pierwszy jak jeszcze nie był na lekach.....:) gosiu, dobrze że masz już swój kąt, ja nadal przeklinam na sąsiadów:(, acha i zdjęcia piękne...jaki ten nikuś silny, już siedzi sam..mój jak usiądzie sam to leci do przodu,,..jeszcze chwilka :) a tu kubuś już zdrowiutki http://picasaweb.google.com/badeve.one/6MiesiCWeekend a najbarzdiej śmiejemy sie z tego zdjecia: http://picasaweb.google.com/badeve.one/6MiesiCWeekend/photo#5163106271548987522 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×