Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Witam. 🖐️ Weszłam, by zobaczyć, jaka kondycja topiku... no i Wasza kondycja. Jakieś zmiany? Piszcie laski i poprawcie tabelkę. Starajace się Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ .przyszła mamusia Ciekawa jestem, czy wszystkie dziewczyny z naszej tabelki zaglądają jeszcze w ogole na Kafeterię. Piszcie co u Was, na jakim etapie jesteście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atechaa
Witam:) A ja myśle ze powinnam zmienic miejsce albo wogole przestac pisac bo w tym momencie to juz nie strona dla starających się:( Pozdrawiam i zycze powodzenia i dowidzenia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej przerwie❤️ Ależ się za Wami stęskniłam... Napiszę do Was coś więcej wieczorkiem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór nie nadszedł? :) Dziewczyny, odezwijcie się!! Na pewno jestescie na tym forum, tylko na innych topikach. Stęsknilam sie za Wami, bo to z Wami zaczynalam wlasnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ długo mnie nie było:( za co przepraszam A więc od czego tu zacząć... Może nie na temat ale zacznę pisać...udało nam się z mężem zamienić mieszkanko jednopokojowe na trzy pokoje więc podczas starań myślę o kolorze sufitu :) A tak poważnie: mieszkanko mamy do kapitalnego remontu, więc dużo biegania po sklepach budowlanych. Na początku biegaliśmy na zmianę żeby załatwić wszelkie formalności a teraz za materiałami do remontu...czeka nas na pierwszy rzut wymiana drzwi, i okien po jednej stronie no i zrobienie salonu i kuchni...jak tak patrzę to chyba ten remont potrwa wieki tyle jest do zrobienia:( Teraz już mam necika na nowym mieszkanku więc będę zaglądać częściej...mam nadzieję, że topik nie umrze:( A co dalej...teraz mam bardzo długi weekend majowy więc robię co się da w mieszkanku szkoda tylko, że mężuś pracuje dzień w dzień mimo świąt:( A co do staranek jak narazie brak widocznych efektów. Myślę nad zmianą lekarza ale nie jestem do końca pewna czy to dobry pomysł...wg mnie coś jest nie tak, że się nie udaje... Atecha wiem, że mnie długo nie było ale nie rezygnuj z pisania do nas. Na topiku są osoby jeszcze starające się więc nie jesteś sama. Faktycznie stanowimy mniejszość ale w końcu nam się uda i będziemy się dzielić już doświadczeniami z zaciążonymi. Wiadomo, że w końcu każda z nas przejdzie na etap przyszłych mamusiek:) A propos zaciążonych jak się czujecie?? Mdłości już przeszły?? Może jakieś zdjątka z usg?? Pozdrawiam Was cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poprawiam tabelkę: Starajace się Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 3........ 13.04 Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ .przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie że mnie tak długo nie było, wszystko u mnie ok. na Usg wyszło że prawdopodobnie będę miała synka :) już jestem na półmentku 21 tydzień ciąży, na razie wszystko idzie gładko, oprócz tego że co jakiś czas mam wymioty i jakoś mi nie przechodzą. Choc teraz coraz rzadziej. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Ja tez dlugo nie pisalam na tym topiku...Ale sie poprawie i bede czesciej zagladac. Agnese, gratulacje z okazji zmiany mieszkanka! Trzy pokoje, duzo miejsca...wiesz jak to mowia - \"do nowego - nowe\":-) Tyle przestrzeni w sam raz dla Dzidzi. Zycze szybkiego i owocnego remontowania i meblowania. Ewapiano, ciesze sie ze u Ciebie i Dzidzi wszystko w porzadku. Mdlosci wspolczuje...mi przeszly okolo 12 tygodnia. Wczoraj mialam USG. Dzidzia slodka:-) Uzupelniam tabelke: Starajace się Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 3........ 13.04 Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07 Pozdrowionka dla Was i papatki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jesteście :) Racja-do nowego mieszkanka przydałoby się maleństwo żeby zapełnić pustkę... Nie wiedziałam, że wymioty można mieć jeszcze w tak późnej ciąży:( Nie zazdroszczę... A jak tam imionka już wybrane?? A reszta mamusiek zna płeć a może już coś przypuszcza?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! popraiw tabelke Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 3........ 13.04 Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ ?........16.05 eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak sobie tylko kukam co u Was:) Wczoraj byłam zła na cały świat, że mężuś mi pracuje cały tydzień nawet w dni świąteczne i jeszcze dzisiaj w niedzielę:( Tak mnie to wyprowadziło z równowagi, że wygarnęłam wszystkie żale jego \"przełożonemu\" (akurat sprzyjała temu rozmowa telefoniczna) i obiecał , że da mu później więcej wolnego:) Dziś już mi lepiej mykam na obiadek do teściowej a później z koleżanką na zakupy więc nie wiem czy dziś uda mi się jeszcze do Was zajrzeć... Trzymajcie się cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - popraw tabelkę. Wpisywałyśmy zawsze datę kolejnej miesiączki, która ma nadejść. A poza tym - wcale nie jest Was mniejszosc - Was, starających się - spójrz na tabelkę - caly czas jest Was wiekszosc ;) Ciekawa jestem gdzie podziwają sie dziewczyny nie widziane od miesięcy. Wróćcie na topik! Ja bym tu chętnie pisala, gdybym miala z kim :) O swojej ciąży nie bede pisać, bo nie od tego to miejsce. Pozdrawiam wszystkie z Was - polecam w dalszym ciągu testy owulacyjne, leżenie po sexie do samego rana bez wstawanie (najlepiej z poduszką lub podgłówkiem pod pupą) i obserwację szyjki. Acha! I pozycję kolankowo-łokciową. A dla jeszcze bardziej zdeterminowanych - sex co 2 dni przez caly miesiąc. I musi sie udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poprawiam :) Starające się: Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec..........4........ 13.05 Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ ?........16.05 eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07 Ja byłam zdeterminowana i sex co dwa dni nie przyniósł pożądanych efektów:P Skorpionko pisz o przebiegu ciąży chętnie poczytam :) Chyba, że jesteś już zapisana na innym topiku już przyszłych mamuś to tam zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I skończył się czas leniuchowania, najwyższa pora nadrobić zaległości...Jak mi ciężko wrócić po tak długiej przerwie do pracy, nic mi się nie chce ehhh... Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem dzisiaj padnięta. Wczoraj mąż rozpoczął poważniejszy remont tzn. wszystkie możliwe kurzące się rzeczy :( Niby dobrze, że w wolnej chwili coś zaczął ale sprzątania miałam co nie miara wszędzie pył i pył. Dobrze, że nie było go w nadmiernych ilościach w pozostałych pokojach ale kuchnia była koszmarna więc sprzątałam prawie do 1 nad ranem:( Na szczęście nie zapowiada się dzisiaj bardzo myślący dzień, więc trochę dychnę:) i postaram się dotrwać do końca dniówki:P Pozdrawiam Was cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nowinę. będę miała synka... tak przynajmniej mówi lekarz... ale mnie chyba jakieś chorubsko bierze... kurcze a tu żadnych lekarstw nie można brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Mnie dzis meczy potworny bol glowy, nie mam sily na nic. Agnese, bojowa z Ciebie Kobieta! I bardzo dobrze zrobilas, jestem z Toba, przeciez Mezus nie moze az tyle pracowac...do staranek tez trzeba byc wypoczetym:-) Ewapiano, super ze znasz juz plec Dzidziusia. Wspolczuje choroby...mnie dopadlo straszne przeziebienie w 11 tygodniu, z goraczka i bolem gardla...Rzeczywiscie niewiele mozna brac...Ja pilam herbate z miodem i cytryna, lezalam i odpoczywalam...i wzielam panadol dwa razy (jest bezpieczny). Gardlo mozna plukac woda z sola, dostalam tez w aptece taki preparat do plukania gardla (farmaceuta powiedzial ze mozna nim plukac gardlo bedac w ciazy). U mnie pomoglo. Uwazaj na siebie Kochana, a jak bedzie bardzo zle to przejdz sie do lekarza. Pozdrawiam Was Dziewczynki 🌻 dla Was, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atechaa
Starające się: Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec..........4........ 13.05 Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ ?........16.05 eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ewapiano gratuluję przyszłego synka...imię już wybrane?? Trzymaj się cieplutko niech choroba szybko minie.... Atecha dlaczego wykreśliłaś się z tabelki?? Nie jesteś sama ja np dalej się staram i dalej pozostanę...kiedyś nam się uda...więc pozwolę sobie pozostawić Cię w tabelce :) I aktualniam swoje dane: niestety w tym miesiącu starania też poszły na marne:( Kolejne starania czas zacząć:) Starające się: Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec..........5........ 10.06 Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ ?........16.05 eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07 Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nadal nic się nie dzieje :( Będę zaglądać, żeby podnosić od czasu do czasu nasz temat... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atechaa
hej Agnese 26 i całaaa reszta:) nie pisalam bo myśle ze to nie miejsce juz dla mnie (jestem troche zła na cały świat że mi się nie udaje) bo ileż można czekac:( przedemna nowe starania wlasnie konczy mi sie@ a i tak sie juz nie nakrecam jem ten wiesiolek i takie tam witaminki i pije ziola.Agnese a ty coś pijesz jakieś zioła albo wyczytałas coś gdzieś co ma zbawienne działanie:):):) czekam na odpowiedz pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):):) Atecha jak widzisz moje starania nie kończą się sukcesem :( Mnie też wkurza fakt, że nie widać żadnych efektów...już sama nie wiem w czym jest problem, sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć...na dodatek kolejne wizyty u ginekologa nie kończą się niczym konkretnym tylko stwierdzeniem lekarza \"proszę czekać przyjdzie i na Panią pora ble ble ble...\" Na dodatek nie zleca żadnych dodatkowych badań ponoć jeszcze za wcześnie...zlecenie badania to tylko usg żadnych badań krwi poprostu nic....Więc myślę nad zmianą lekarza, ale nie wiem czy się jeszcze zdecyduje...mam mętlik w głowie:( Co do wspomagania starań to łykam jedynie witaminki dla kobiet ciężarnych i planujących ciążę: Vitrum Prevital Forte i na tym koniec...Wiesiołek ponoć poprawia śluz tyle wiem, o ziółkach kiedyś coś czytałam ale nie pamiętam, ponoć jakieś są które wspomagają zajście w ciążę, ale z nich nie korzystam...Mogą pomóc też testy owulacyjne, choć ich nie stosuję, niektórym pomogły w określeniu tego ważnego dnia:) Nawet już teraz nie myślę tak intensywnie o posiadaniu dziecka staram się w każdym bądź razie :P ale jak widać myślenie o kolorze sufitu też nie pomaga heheheh:) Mam nadzieję, że Ty jak i ja w końcu \"zaskoczymy\" i będziemy ciężarówkami :D Wiele nie pomogłam:( Pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też czasami mam już dość ale nie wolno się przeciez poddac prawda? :) Agnese a ty chodzisz do gina na\"kase\" ? Ja jak chodziłam to tez takie gadki były. Na badania nie chciał dac a ni nic. A jak znalazłam super babke-prywatnie to inna gadka. no i sprzet super! i pierwsze co to \"zgłosi się pani do mnie na oddział\" To sie rozumie!!! W przyszłym tygodniu prawdopodobnie wyląduje w szpitalu i bede miła porobione konkretne badania. nie wiem co dokładnie ale pewnie zbadaja wszystko co potrzeba by leczyc i by dzidzia mogła być. Co jeszcze chce napisac to to ze wizyta u mojej nowej gin kosztuje 150 zł ale kobieta ma super opinie i duż lasek dzieki niej jest mamami. Więc jesli mieszkacie koło Poznania to polecam dokto Barbare Halerz- nowakowską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że topik odżyje i wrócą te dziewczyny, które byly z nami od początku i są w tabelce. Dziewczyny - jesli możecie - napiszcie tutaj dokladnie, w punktach, jesli Wam to pomoże - NA CZYM polegają Wasze starania? Nie musicie pisać, że uprawiacie sex ;), aczkolwiek może coś związanego z sexem też ma tu znaczenie, napiszcie co robicie w ramach starań. Bo może popełniacie jakies błędy, może czegoś nie robicie, lub robicie czegoś za dużo. Agnes - dlaczego jestes przeciwna testom owulacyjnom? Znaczy - dlaczego ich nie stosujesz? Napiszcie co konkretnie robicie w ramach starań. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc: Ustosunkowywując się do wypowiedzi Moluś-ależ to oficjalnie napisałam :P nie chodzę prywatnie...i być może to mój błąd...chodzę normalnie do przychodni bez jakichś dodatkowych opłat może i dlatego tak mnie zbywa w końcu jestem tam comiesięcznym gościem:) Choć ostatnio się wkurzyłam i nie chciałam słuchać tej samej gadki i nie poszłam na dwie zaplanowane wizyty...on zapewne też odpoczął od mojej jednej i tej samej gadki...a może za mną tęskni w końcu nie widział mnie dwa miesiące :P Poszłabym prywatnie ale nie wiem którego wybrać...nie znam opinii na ich temat...poprostu się boję trafić na niewłaściwego:( Będę musiała coś poszperać popytać i kogoś znaleźć...ale faceta bo wydają mi się sympatyczniejsi, delikatniejsi itp. itd. hehhh :D Poddać się nie poddam, co to to nie!! Jak znajdziesz czas to skrobnij coś do nas, jak tam badania, efekty.... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese! a czy ten lekarz państwowy robi Ci chociaz usg??? Ja sobie do tej poruy nie moge wybaczyc , że żal mi było wydać troszke kasy i iść prywatnie. Teraz jestm bez jajnika i problemy z zajściem w ciążę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg robi \"dopochwowe\" :P Ponoć kiedyś badając \"ręcznie\" wyczuł cystę torbiel, ale po badaniu po miesiącu czekania w kolejce usg nic nie wykazało... Pobiegnę napewno prywatnie ale muszę znaleźć odpowiedniego ginka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×