Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Agnes - będziesz próbowac testów owu w tym miesiącu? Spróbuj, nie zaszkodza, a mogę pomóc. Mi chyba wlasnie one pomogły. Piszcie dziewczyny, jak u Was starania! Ja czuję się normalnie, choć mam humory ostatnio. Mam doła i ogólnie z nastrojem u mnie nie najlepiej :( W ogóle to pokłóciłam się z mężem i się nie odzywamy. Znaczy - ja się nie odzywam. Poza tym - boli mnie kilka razy dziennie brzuch, tak jak na okres. Czytałam jednak, że to zwykłe objawy przy wczesnej ciąży. I nie chce mi się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z nastrojami jak to u baby w ciazy :P Choc generalnie staram sie nie narzekac. Nie jest mi latwo: mam na glowie dom, gotowanie, sprzatanie, szkole codziennie, no i dziecko ktore wymaga uwagi. Czsami czuje sie tak zmeczona ze tylko siedziec w kacie i plakac. A mezu do 17.00 w pracy, jak przychodzi to czasem cos w kuchni ruszy, gdy ja w tym czasie walcze z wymiotami i mdlosciami.... raz jest lepiej raz gorzej, ale generalnie do przodu. I o to chodzi :) Pozdrawiam starajace sie i przesylam kilka zarazliwych fluidkow: ******************************************************************* ******************************************************************** ****************************************************************** ******************************************************************* papaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Jakos slabo sie czuje. Czekam na @, miala przyjsc wczoraj. Chyba sie czyms zatrulam bo od wczoraj boli mnie zoladek, kreci mi sie w glowie, dzis doszedl do tego potworny bol glowy. Zeby mnie tylko nie rozlozylo...W pracy mlynek, oj, najchetniej polozylabym sie spac. Atecha - a ja z okolic Mikolowa:-) Trzymajcie sie Dziewczynki, milego poniedzialku Wam zycze i dobrego humorku:-) Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli widzę, że na pierwszy plan u przyszłych mamusiek wysuwają się zmiany humoru:) Skorpionko nie masz jeszcze mdłości?? W tym miesiącu obejdę się jeszcze bez testów owulacyjnych, natomiast w przyszłym cyklu już kupię...teraz raczej niepotrzebne bo sexik regularny może trafimy do celu :P W następnym cyklu może się przydadzą bo mąż już będzie strajkował, że do końca wyeksploatowany:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Bunia 77 to pochodzimy prawie z tych samych stron:) w Mikołowie mam rodzinę często tam bywam:) A to zatrucie to nie przypadkiem ciąża:) Oby tak powodzenia życzę! Pozdrawiam :D Agnese 26 trzymam kciuki za ciebie:) Mnie starania czekaja dopiero 3 marca to juz mowilam jak narazie zakupiłam wszelkie preparaty witaminowe:D i zjadamy to regularnie:) no i oczywiście test owulacyjny zakupie :) skorpionka 81 a ten test robiłas od poczatku cyklu czy np zaczelas testować pare dni przed spodziewaną owulacja bo ja jeszcze tego testu nie zakupilam chce go zacząc dopiero no taki od 1 lub 2 marca można tak ? slyszalam ze tak ? papappapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam robić testy owulacyjne od bodajże 8 dnia cyklu (bo takie było zalecenie przy cyklach 25-28 dniowych). Nie pamiętam jak to dokladnie bylo, ale staralam się robić w dni, kiedy owulację podejrzewalam o przyjscie wlasnie. Tobie też tak radzę. Pamiętaj jednak, że kreska DRUGA musi takiego samego koloru lub ciemniejsza od tej pierwszej. Jesli jest jasniejsza, to sie nie liczy. U mnie inaczej owulacja wyszla z testów, a inaczej z wykresu na fertilityfriend.com. Tak czy owak - zahaczylam :) Nie mam mdłości, nie mam nic oprócz humorów, bolących piersi (coraz trudniej spać na brzuchu), bólu podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie to chyba rzeczywiscie nie grypa zoladkowa...Atecha, posluchalam Twojej rady:-) Mialam teraz mala przerwe w pracy i wyskoczylam do apteki. Sa dwie kreseczki!!!:-) :-) :-) Az wierzyc mi sie nie chce...pamietacie jak Wam pisalam ze przez to chorobsko zaniedbalismy starania o dzidzie...no coz, byl tylko "raz", ale chyba bardzo celny:-) Jeju, az mi sie rece trzesa. Uciekam do pracy. Pozdrowionka i papatki:-) ...i zaczelam sie bac...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia_77 - GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 Wiem, jakie to uczucie! Buziaki! Dbaj o siebie!! :D Może to rzeczywiscie miesiąc plonów? :classic_cool: atecha............Klaudia....25.....Śląsk............... ..1........21.03 Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton...... przyszła mamusia Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia.............przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, Skorpionko - DZIEKUJE! 🌻🌻🌻 I dziekuje za uaktualnienie tabelki:-) Buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Bunia 77 GRATULACJE !!!!! cieszę się razem z Tobą hahahhaha jednak miałam racje :D Super jeszcze raz gratuluje:) Oby tak dalej dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Agneses.Widze ze dalej walczysz mimo choroby.Powodzonka zycze! Gratulacje dla Buni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana Właśnie się zbieram do pracy, wczoraj tak mnie mdliło i zwracałam w pracy że musiałam wcześniej wyjść mam nadzieję że dzisiaj tak nie będzie bo już mam dosyć. Strasznie mnie męczą mdłości i wymioty, już ledwo wytrzymuje, ciągle myślę czy jak to czy tamto zjem to czy mi się w żołądku utrzyma.... eh.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Zle sie czuje, jak przy grypie zoladkowej. Tylko nie wiem dlaczego tak szybko...przy Amelci mdlosci pojawily sie dopiero w 7 tygodniu, a teraz praktycznie od samego poczatku, muli mnie i mam zawroty glowy. No i oczywiscie boli mnie brzuch jak na @ Wczoraj w pracy bylam bardzo blada i chyba jakos dziwnie wygladalam ze wyslali mnie do domu (mowiac ze to pewnie grypa zoladkowa i zebym ich nie zarazila) Moja Niunia ma 19 miesiecy ale ostatnio chce tylko do mnie na raczki, nie wiem czy moge ja nosic... Atecha, Miska 007, Mama_zuzi - dziekuje! 🌻🌻🌻 Atecha - moja siostra mieszka w Mikolowie...a ja przez 4 lata uczylam sie w tamtejszym LO:-) Ewapiano - pocieszajka dla Ciebie🌻 Trzymaj sie Kochana, bedzie dobrze, musi byc! Pozdrowionka i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia! G-R-A-T-U-L-A-C-J-E !!! A ja w koncu dostałam @ ! W 52dc!!! atecha............Klaudia....25.....Śląsk............... ..1........21.03 Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .4........26 III. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton...... przyszła mamusia Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ .przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano, idz do lekarza niech da ci cos na te mdlosci, sa czopki Torecan i tabletki, ale tylko na recepte. Ja biore tutaj jakies inne tabletki, moze nie pomagaja w stu proc, ale na pewno w 70, a to duzo. Nie mecz sie tylko lec do lekarza , przeciez dzidzi musi dostawac skladniki odzywcze a skad masz je brac skoro wszystko zwracasz? Buniu, staraj sie nie podnosic malej, tylko klekac do niej i tulic , lub brac ja na kolanka jak siedzisz. Wiadomo jak czasem podniesiesz to nic sie nie stanie ale raczej , jak mozna , to tego unikaj. Napisz koniecznie jak mezu zareagowal o ciazy? Cieszy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo_zuzi - dziekuje za rade, wczoraj staralam sie tak robic, przytulac, siadac na tapczanie blisko Niuni i czytac ksiazeczki. Najgorsze jest ze Ona uwielbia tance z podskokami...i musi byc przy tym na rekach u mnie albo u taty. Musimy cos wymyslec:-) Maz bardzo sie ucieszyl:-) I mocno przytulil:-) Chcial od razu powiedziec rodzicom, ale ja wole troche poczekac. Juz robi dalekosiezne plany, a ja boje sie troszke wybiegac myslami tak daleko w przyszlosc. Czy Zuzia juz wie ze bedzie miec rodzenstwo? Ewapiano - rzeczywiscie, powiedz o tym koniecznie lekarzowi. Mi wystarczyly 3 dni ciaglych wymiotow zeby sie odwodnic i wyladowac w szpitalu pod kroplowka. Nie chce Cie straszyc, ale chyba cos trzeba z tym zrobic. I glowa do gory!:-) Dzidzia chyba od samego poczatku pokazuje jaki ma charakterek:-) Molus - dziekuje🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba będzie koniec. :( Chyba nic z tego nie będzie :( Dziś rano zobaczylam u siebie śluz zabarwiony lekko na pomarańczowo-brązowo-żółto. Zawsze coś takiego mialam, jak zaczynal mi się okres, więc wiem, że to krew z nocy :( W dodatku bolał mnie rano znowu brzuch. Wszędzie prawie piszą, że tak zaczyna się poronienie 😭 Gdybym byla w Polsce - polecialabym do lekarza, a ten dałby mi jakies leki na podtrzymanie. Tutaj - nikt sie mną nie zajmie!! 😠 Tu nie podtrzymuje się ciąż do 10 tygodnia, a i później. Wlasciwie to do kilkunastu tygodni ciąży nikt sie kobietą nie interesuje, bo własnie może poronić. :( Jestem załamana. Teraz jest trochę lepiej - znaczy brzuch już nie boli, poleżałam trochę. Caly czas latam do kibelka sprawdzać, czy nie leci ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionko, spokojnie, nic sie jeszcze nie dzieje. Policz dokladnie kiedy powinnas dostac okres w lutym, jakbys nie byla w ciazy? Jak bylam tutaj u lekarza, powiedzial mi ze bardzo czesto zdarza sie tak ze przez pierwsze miesiace ciazy, w dniu teoretycznie przypadajacej miesiaczki , moze wystapic male plamienie a nawet male krwawienie, ale to nic nie znaczy i nie nalezy sie tym przejmowac. Naprawde tak mi powiedzial. Wiec poloz sie spokojnie, napij sie melisy, jak masz lyknij nos-pe i NIE CZYTAJ nic o poronieniach!!! Raczej wlacz relaksacyjna muzyke. Dzidzi pomoze. Trzymam kciuki, i nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionko, spokojnie, nie denerwuj sie. Napisze Ci jak bylo u mnie przy pierwszej ciazy: poszlam na USG gdy bylam w Polsce, myslalam ze to 9 tydzien (tak wygladalo z moich obliczen) a moj ginekolog zrobil duze oczy i okreslil wiek ciazy na 12 tygodni. Powiedzial ze miesiaczka ktora mialam to bylo "pseudo-krwawienie". Podobno gdy zarodek zagniedzi sie wysoko mozna miec miesiaczke nawet do 5 miesiaca. Poza tym taki sluz o ktorym piszesz moze pojawiac sie wlasnie w terminie kiedy powinna pojawic sie miesiaczka. Uszka do gory Kochana! Trzymam za Ciebie kciuki! Jezeli nie jestes pewna mozesz pojechac do szpitala. W Irlandii nie lekcewaza krwawien/plamien. Wiem, bo mi sie przytrafilo dosyc silne krwawienie i od razu sie mna zajeli gdy przyjechalam do maternity unit. Uwazaj na siebie Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny... Niestety, ale to krwawienie nie przypada na datę miesiączki nawet w duuużym zaokrągleniu. Jest dziś 42 dzień cyklu, czy jak kto woli - 42 dzień ciąży. Cykle mam ok. 27 dniowe. Gdybym więc dostala okres normalnie, to bylabym teraz w ok. 15-16 dniu nowego cyklu, więc do kolejnej miesiączki jeszcze daleko!!! Chyba jutro pojadę do szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to w ogole można nazwać plamieniem. To jest lekko pomarańczowy śluz i to mało. Nie ma go na bieliźnie, (bielizna sucha), tylko na.. papierze, że tak powiem :-0 Nie wiem co o tym myśleć. Brzuch co jakiś czas przypomina o sobie lekkiem pobolewaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionko, wiec sie nie przejmuj, ja myslalam ze ty plamisz lub krwawisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo zawsze cos takiego mialam przez okresem. Wlasciwie w pierwszy dzien okresu, zanim pojawila sie konkretna krew - to mialam taki wlasnie zabarwiony na pomaranczowo śluz. Tak jakby odrobiny krwi mieszaly sie ze śluzem - dlatego taki byl kolor. Za kazdym razem, gdy cos takiego widzialam - oznaczalo to pierwszy dzien okresu. Teraz okresu nie bede mieć, wiadoma sprawa, więc to może to znak ze nadchodzi INNE krwawienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze nie ma co krakac czarnego scenariusza. JAkby to bylo poronienie, to bol by sie nasilal a nie malal, a plamienie zwiekszalo. I byloby konkretne, brunatne a pozniej krwistoczerwone. Nic sie nie martw na zapas, moze tylko nie wspolzyj w najblizszych dniach zeby chronic szyjke macicy i staraj sie duzo odpoczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×