Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

A to OK bo jak chodziłam państwowo to zero usgi nic! Trzymam kciuki Agnese ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domciu, więc odezwę się dopiero wieczorkiem albo jutro rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pije drona na odwage by zadzwonić do gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 maja dzień dobry szpitalu na Polnej. Weekend w szpitalu- do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Faktycznie Moluś weekend w szpitalu też by mnie nie zadowalał:( Ale przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz... Będziemy trzymać kciuki za dobre wyniki :D A odnośnie postu od Skorpionki: \"Co robię i nie robię\" aby zajść w ciążę: 1. Sex z ukochanym mężczyzną: jest :D 2. Obserwacja śluzu: jest 3. Mierzenie temperatury: brak 4. Testy owulacyjne: brak 5. Specjalne witaminki: jest 6. Obsesja: obecnie umiarkowana a nawet niska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u mnie pomalutku, upały dają się we znaki-jest mi duszno i ciężko i niedługo zamierzam zrobić przerwę w pracy:) maleństwo mam nadzieję że dobrze- jutro zaczynamy 18 tydzień- sama się nie mogę nadziwić jak ten czas szybko leci... oczekuję ruchów z niecierpliwością:) pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę z Was, oby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki , jak mnie tu dawno nie było . U mnie nic sie nie zmieniło zyje sobie pomału codziennym zyciem , ból nadal nosze w sercu , bylam ostatnio na placu zabaw z córcią i byla tam pani z mies dzieckiem , łzy mi leciały same , nie mogłam sie powstrzymac. Mąż to zauwazył i zabrzał nas w inne miejsce , a juz myslałam ze ból minął, a tu guzik . U mnie minęło juz 3 mies od zabiegu , i tak leci nadal , mam jeszcze według wskazówek lekarza czekac tak do lipca . Ciekawa jestem co słychac u reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ❤️ U mnie też bez zmian nadal starania w toku :) Zaczyna się ciężki koniec tygodnia dla męża :P Aniołku znasz już płeć maleństwa?? Gabi córcię masz prześliczną :d Też bym chciała taką śliczną blondyneczkę:) Może ból minie po przyjściu kolejnego maleństwa na świat i choć częściowo zapełni pustkę w serduszku...czego życzę Ci z całego serca...więc jak mniemam w lipcu rozpoczynamy starania:) Pozdrawiam Was cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płci jeszcze nie znam ale już się nie mogę doczekać kiedy poznam:) Mamo Zuzi- zaglądasz jeszcze tu czasem?? Agnes ja dalej trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Trzymać trzymać kciuki mocno :) Aniołku jak będziesz coś wiedzieć to od razu się pochwal :) Miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Radosnego Dnia Dziecka🌻 Ciagle Was czytam Dziewczynki. U mnie na razie w porzadeczku. Dzidzia delikatnie puka, brzusio rosnie. Dzis na 11.00 mam wizyte u lekarza. Gabi, Corcia sliczna! Cudna Dziewczynka. 🌻 dla Ciebie i Twojej Coreczki:-) Agnese, owocnych staran. Czekamy na wiesci. Aniolku, daj prosze znac co u Ciebie. Atecha, napiszesz cos? Zmykam do lekarza. Pozdrawiam Was i zycze milego weekendu. Papunie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Co u Was? Agnese, gdzie jestes? U mnie w porzadeczku, po wizycie u lekarza tez OK. Tylko wieczorami po calym dniu gdy sobie usiade i chce chwile odpoczac zaczyna mi twardniec brzuch, boli tak jak na @ i czasem kluje w lewym jajniku. Mdlosci juz prawie minely, teraz meczy mnie zgaga:-) Dzidzius delikatnie kopie. Amelka lubi podnosic mi bluzke, glaszcze mnie po brzusiu i mowi "moja-moja". Pozdrawiam Was Dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Agnese i co ty tu jeszcze robisz masz jeszcze jakies wątpliwości chyba wiesz o czym mówie :) Reszta starających się tak samo :) Teraz mi się oberwie :) Ale co mi tam :) Śmieszy mnie ten topik nie to co piszecie tylko niektóre osoby które myślą sobie że są w odpowiednim miejscu, Agnese przecież tu cię nikt nie wspiera jak Twoje tak moje słowa pozostją bez odzewu a coś ty jest pocieszaczka jakaś czy co. :) Przygnębiasz sie tylko i tyle reszta to samo. A cięzarne mają nas gdzieś i się im wogóle nie dziwie !!!!bo też bym tak się zachowywała gdzie bym miała w głowie nieznajoma osóbke pocieszać a w brzuszku dzidzia rośnie ok nie powiem czasem napiszą ale to już sie muszą ku....nie nudzić:) Pa czekam na opinie z miłą chęcią pooczytam a i się uśmieję przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Agnese i co ty tu jeszcze robisz masz jeszcze jakies wątpliwości chyba wiesz o czym mówie :) Reszta starających się tak samo :) Teraz mi się oberwie :) Ale co mi tam :) Śmieszy mnie ten topik nie to co piszecie tylko niektóre osoby które myślą sobie że są w odpowiednim miejscu, Agnese przecież tu cię nikt nie wspiera jak Twoje tak moje słowa pozostją bez odzewu a coś ty jest pocieszaczka jakaś czy co. :) Przygnębiasz sie tylko i tyle reszta to samo. A cięzarne mają nas gdzieś i się im wogóle nie dziwie !!!!bo też bym tak się zachowywała gdzie bym miała w głowie nieznajoma osóbke pocieszać a w brzuszku dzidzia rośnie ok nie powiem czasem napiszą ale to już sie muszą ku....nie nudzić:) Pa czekam na opinie z miłą chęcią pooczytam a i się uśmieję przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Agnese i co ty tu jeszcze robisz masz jeszcze jakies wątpliwości chyba wiesz o czym mówie :) Reszta starających się tak samo :) Teraz mi się oberwie :) Ale co mi tam :) Śmieszy mnie ten topik nie to co piszecie tylko niektóre osoby które myślą sobie że są w odpowiednim miejscu, Agnese przecież tu cię nikt nie wspiera jak Twoje tak moje słowa pozostją bez odzewu a coś ty jest pocieszaczka jakaś czy co. :) Przygnębiasz sie tylko i tyle reszta to samo. A cięzarne mają nas gdzieś i się im wogóle nie dziwie !!!!bo też bym tak się zachowywała gdzie bym miała w głowie nieznajoma osóbke pocieszać a w brzuszku dzidzia rośnie ok nie powiem czasem napiszą ale to już sie muszą ku....nie nudzić:) Pa czekam na opinie z miłą chęcią pooczytam a i się uśmieję przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Agnese i co ty tu jeszcze robisz masz jeszcze jakies wątpliwości chyba wiesz o czym mówie :) Reszta starających się tak samo :) Teraz mi się oberwie :) Ale co mi tam :) Śmieszy mnie ten topik nie to co piszecie tylko niektóre osoby które myślą sobie że są w odpowiednim miejscu, Agnese przecież tu cię nikt nie wspiera jak Twoje tak moje słowa pozostją bez odzewu a coś ty jest pocieszaczka jakaś czy co. :) Przygnębiasz sie tylko i tyle reszta to samo. A cięzarne mają nas gdzieś i się im wogóle nie dziwie !!!!bo też bym tak się zachowywała gdzie bym miała w głowie nieznajoma osóbke pocieszać a w brzuszku dzidzia rośnie ok nie powiem czasem napiszą ale to już sie muszą ku....nie nudzić:) Pa czekam na opinie z miłą chęcią pooczytam a i się uśmieję przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
sory ze 3 x cos mi się komp poprzewracał:) :) :) ale prtzynajmniej stronka sie zapełniła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
sory ze 3 x cos mi się komp poprzewracał:) :) :) ale prtzynajmniej stronka sie zapełniła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atecha po co piszesz takie bzdety , załóz swój własny topik i zobaczymy co bedziesz miala do powiedzenia , a tutaj nie pisz takich pierdół , jak ci sie nie podoba to nie wchodz . Wiesz napisałam bym ci jeszcze pare słów , ale po co ty i tak ich nie zrozumiesz , a z drugiej strony to szkoda mi czasu na pisanie posta do ciebie. Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Agnese ale u Ciebie cisza.U mnie zreszta tez ostatnio troche luzniej. Widze ze jak do tej pory to nadal starania w toku.No chyba ze teraz sie udalo:)bo o ile dobrze pamietam to 10 mialas dostac @.Napisz jak sie sprawy maja.Mam nadzieje i zycze Ci tego aby teraz zamiast @ pojawily sie dwie krechy na tescie.Pisz szybko!!! U mnie tez narazie bezowocnie,chociaz mam wielka nadzieje ze teraz sie udalo.Doslownie sie nakrecilam juz.Zrobilam jeden test ale g... wyszlo,za wczesnie.Nastepny robie w piatek. Atecha ja trzymam mocno za Ciebie kciuki! Pozdrawiam wszystkie babki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi- święte słowa:) Ten topik ma służyć zupełnie czemu innemu i wcale nie jest prawdą, że jak się jets w ciąży to ma sie to wszytko gdzieś... Fakt, pojawiają się troszkę inne problemy i człowiek stara się i na nie szukać odpowiedzi i wsparcia, ale zaczęłyśmy tu razem i ja się czuję mocno z tym topikiem związana:) nie wiem jeszcze kim będzie moje małe. W przyszłym tyg powinnam już być po usg. Teraz to 20 tydz, małe się rusza, tylko jakoś tak dziwnie bardzo nisko... coż, pewnie się uspokoję jak już będę po wizycie.. Moluś jak tam?? Gabi, zaczynasz nowe starania?? możesz już próbować? czy może nie chcesz? daj znac/... Agnese jak tam u Was??a może jakieś badania?? ja pewnie już dawno zgodziłabym się np na inseminacje..proponowali mi, no ale już wtedy byłam w ciąży choć nikt tego nie wiedział:) Bunia na kiedy termin?? Miśka pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o sobie pisać nie będę, bo też troche uwazam, że ten topik nie od tego jest, by o ciąży pisać, tylko o staraniach i pierwszenstwo na tym topiku mają starające się. Troche mi przykro, :( bo kiedys tutaj sie pisalo o tym, jak idą starania, co robimy, na jakim etapie jestesmy, jak wychodzą testy owulacyjne i ciążowe; opowiadalysmy o tym, jak czekamy na dzien testowania itp. Chcialabym, żeby tak bylo nadal. Wiadomo - nie wsyzstkim sie do tej pory udalo, ale przeciez wlasnie od tego jest i byl ten topik, by pisać o tym, jak u nas to wszystko wygląda. chcialabym, żeby dziewczyny z naszej styczniowj tabelki pojawily sie, uzupelnily ją i pisaly co u nich. Co myslą, czują i robią. Naprawde bylo tak fajnie i mimo, że moze nie powinnam sie juz tu odzywać - podobalo mi sie na tym topiku i tesknie za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×