Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek111

juto .. co zrobic by bylo wyjatkowo???

Polecane posty

Nie, nie mężą nie ma , ah gdyby był ... to mnie nie było by tutaj :D chodziło o to co pisał taki jeden \"Podchodz do niego, dotykaj na chwile i odchodz nie dajac mu dotknac siebie \", chciałabym rady jak odejść od meża bo przeważnie kończy się na jednorazowym podejściu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
hmmm jesli chodzie o zahamowaniaa to odpada tylko sex analny..przynajmnie na razie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
no dokladnie zono mundurowego... zgadzam sie z Toba...ciezko jest sie oderwac jak juz sie dorwie do ciebie..tez mam z tym problem.. ciezko jest odejsc na chwile gdy rzuca sie na ciebbie...co zrobic..jak on nie daje odejsc i nie chce czekac az ty dalej cos bedziesz robic???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden - to tak samo jak ja :D mam nadzieję, że pojutrze motylek111 uraczy nas opowieścią jak było :> zadowole się tym, ciesząc się szczęściem innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
zona mundurowego: Musisz sie sprytem wykazac, kiedy on zobaczy ze chcesz go przetrzymac nie bedzie nalegal. Zawsze jak sie podniesie zeby Cie zlapac mozesz przygniesc go delikatnie noga ;) motylek111: W takim razie mamy baaardzo duzo opcji :) Mam nadzieje, ze nie spieszy Ci sie bardzo, bo ja szukam czegos... wyszukanego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
pewnie ze napisze!!!!!!!!!! ale kurcze moze ty TAKI JEDEN napiszesz jak sobie z wami radzic jak nie dacie odejsc na krok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
ale to jest tak jak z prezentem na swieta. gdyby dostawalo sie go codziennie nie bylby taki fajny jak ten na ktorego sie dlugo czeka ;) I on doceni pozniej to, ze musial chwile poczekac. Tym bardziej widzac, ze jego ukochana chce mu sprawic przyjemnosc. Narazie wzrokową a pozniej pomyslimy jaka jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
heheheee:-D kurcze na prawde chcialabym zeby bylo jutro fajnie....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
ja nie watpie w to, ze bedzie :) Ale ja tu pisze co by mi sprawilo przyjemnosc i co by mnie zaskoczylo. Mam nadzieje, ze Twoj facet bedzie to podzielal. Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
hmmmm tez fajny pomysl...tylko z powodubraku kasy i czasu wykonana bedzie brak:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Kajdanki tez moga byc :) Dopiero sie podkreci kiedy bedziesz na wyciagniecie reki a on nie bedzie mogl po Ciebie siegnac :) A Ty zrobisz z nim dokladnie to co bedziesz chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
ile kosztuja kandanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj będzie będzie fajne ja również w to nie wątpię ... najpiekniejsze w tym wszystkim jest to , że motylek chce bez reszty poświęcić się swojemu facetowi .... samo to już jest fajne.... motylku111 jak ja ci zazdroszczę jutrzejszego dnia !!! olala :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
a ja coraz bardziej jej facetowi zaczynam zazdroscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
tak przy okazji to mam na imie ola:-D skoro padlo juz to olala:-D kurcze nie chce szulkac na allegro...ile kossztuje a sex shopie?? no chce ,... bo fajny facet jest..:-) a i cos fajnego niestandardowego by sie przydalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
kurcze tego akurat nie wiem. Musialabys sie przejsc. A calowanie po brzuszku w 1000% popieram :) Dokladnie takie prawie cos ale jeszcze nie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyś wiedział że jest czego :D mimo wszystko wieledzieczyn możei nawet chce ale sie hm wstydzi ? albo jest zbyt leniwa żeby wprowadzać nowe i przecież tak potrzebne rzeczy w związku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Wiekszosc kobiet po prostu woli dostawac niz dawac :) I taka jest prawda, dlatego podziwiam Cie motylku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajdanki takie standardowe na potrzeby lóżkowe zdaje się, że koło 30 zł. Takie solidniejsze jakich używa sie w służbach mundurowcy wachają się od 80 - 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
mysle ze ta 1sza opcaj bardziej jest normalna:-PP dzieki za info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
czyli jak w koncu? Kajdanki, striptiz i co dalej? :) Juz wiesz czy wylyslamy cos razem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
bielizna, striptis (jaki taki, kto wie moze mi sie uda...) no a potem rzuce go na lozko i kajdanki;-)na razie tak wyglada oj plan na jutro,...ciekawe co bede planowac jak jutro wstane rano:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwole sobie sprostować - biorą młode niedoświadczone dziewczyny powiedzmy 16 - 20 letnie, które dopiero odkrywają czym jest seks, kobiety po dwudzietce świadome swojego ciała i przyjemności czerpanej z seksu chcą dawać bo to sprawia największą przyjemność... Bynajmniej mnie ... ta przyjemność i miłość w oczach mojego partnera :> jak w reklamie ... BEZCENNA wracając do tematu , mojego strasznie jara lizanie jego ręki bądz paluszka... z tego co się zorientowałam kojarzy mu się to z pieszczotami oralnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
z tym lizaniem... to cos w tym przeciez jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
A moze lepiej tak: Wstan w nocy starajac sie go nie obudzic niby do lazienki itd. Tam zakladasz na siebie bielizne taka mmmmmmmm ;) Wracasz do lozka i udajac ze go przytulasz jakos przypiac go kajdankami do lozka :D Potem muzyczka, on otwiera oczeta i widzi Ciebie w calej okazalosci, ze skierowana na siebie jakas lampka :) Po zrzuceniu juz wszystkich ciuszkow mozesz mu zaprezentowac przed samymi (to nie jest przenosnia :D) oczami swoje cialko nie dajac go jednak dotknac. Co Ty na taka pierwsza czesc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×