Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość ehhh nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci porządny facet na forum złapał kolejnego plusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petita
Ja jestem młodziutka i mam o 6 la starszego chlopaka... Cos jednak w tym jest. Byc moze nie wszyscy wola małolaty... I sa tez tacy co wola juz stabilne emocjonalnie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspokojonaseksualnie 30 latka
Kochani mężczyźni piszący nieco wyżej (np. Piotr 1971). Pragnę zauważyć, że Wasze ukochane "małolatki" też kiedyś będą miały 40 lat. Więc Wy też bedziecie kiedyś posuwać stare dupy :D :D :D Śmiać mi się z Was chce, zwłaszcza Piotr - przecież Ty sam nie jesteś młodzieniaszkiem. A pomyśl sobie, że jak Twoja ukochana będzie miała 40, to Ty będziesz miał...strach to liczyć. Ale strach tylko wtedy, gdy do miłości ma się takie podejście jak Ty. Pozdrawiam serdecznie i życzę odnalezienia piątej klepki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspokojonaseksualnie 30 latka
Przepraszam, że pomysliłam nick: Piotr 1979 a nie 1971. W sumie niewielka różnica :D A tak a'propos - próbowałeś kiedyś seksu z kobietą w na przykład Twoim wieku? Chyba nie, bo co innego być pisał staruszku...:D :D :D Co nie znaczy, że seks z młoda dziewczyną nie może być satysfakcjonujący. Po prostu razi mnie prostactwo Twoich wypowiedzi. Tak jakby wiek miał coś do rzeczy w prawdziwej miłości. No chyba że mówimy o samym stukaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latkaaaaaaa
Hmmm dla mnie Piotr1979 to młodzieniaszek :) 27 lat to nie taki stary, ja mam 40 lat i wiele bym dała zeby miec 27 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój obecny mąż o rok młodszy miał dziewczynę (on wtedy 24, ona 17)- jeździł do Niemiec, ale ją nie traktował jak przyszłej żony. Nie wiedział o tym, ale ona powiedziała mu że jest 2 dni przed okresem a była w środku cyklu i wpadli. Wszystkim opowiadała, że on się hajtnie, ona nie będzie musiała pracować, wprowadzi się do niego i luz. Stało się inaczej, on wyjechał a ponad rok temu hajtnął się ze mną i błagał mnie o to pomimo tego, że byłam podwójną rozwódką. Jest przeszczęśliwy. Do niej się nie odzywa a ona do tej pory szuka dużo starszego i majętnego- nie kryje się z tym, na facetów w swoim wieku nie patrzy, aha i bez samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu myślała, że jak starszy to od razu poleci na młodą dupę a ona będzie miała życie ustawione. Chciała go dzieckiem zatrzymać (do tego stopnia!) Dla mnie to szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprite 25 male
Dla mnie liczy się uczucie i zrozumienie w związku. Rozmwoaa jesty jego podstawą, nie mam już ochoty wpakować się w to samo w czym jeszcze tkwie. Chce normalengo związku i tego abym mogł być oparciem dla mojej kobiety i na odwrót. Wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeee
Ja jestem rocznik 1984, moja panna 1980 i KOCHAM JĄ!!!!!!! :-) UWIELBIAM SIE Z NIA POKAZYWAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprite 25 male
Niestety Piotr1979 jesteś niedojrzalym facetem który zgrywa chojraka. Nie ma co udawać koguta, miłość niewybiera. Chyba że jesteś kawałkiem mięsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydziłbyś się pokazać z kobietą z 1971 roku, o co Ci człowieku chodzi ?. Ja jestem starsza od mojego męża o ROK i nawet gdybym była o wiele więcej nie stanowiłoby to większego znaczenia, wiadomo, że nie o 10 lat,...tak krótko podsumowując- masz lekko zryty beret?- żeby od razu się wstydzić,...niedługo Twoja laska się zacznie rozglądać za dupciami w swoim wieku, a wtedy Ty będziesz się wstydzić za nią i za siebie- co takiego dokonałeś związując się z nią (może tak nie będzie, życzę Ci tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A co to wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiając nad tym już wiem, dlaczego dla Ciebie mogą być tylko młodsze- przecież Ty nawet dobrze liczb nie potrafisz odjąć- j a w i e m m ł o d s z a b y c i ę n i e s k r y t y k o w a ł a, mało tego tak jak Ty by tego nie zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mi starsza jak mogę mieć młodszą, po co mi rozwódka jak mogę mieć panienkę, po co mi używana jak mogę mieć dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Piotr 1979- wcalę się nie dziwię ,że jesteś skazany na małolatki . Z twoim myśleniem to nie wiem czy i taka jest dla ciebie odpowiednia bo rozumujesz mimo swojego wieku na równi z dziećmi z pierwszej klasy szkoły podstawowej . Jak takie poglady ma większość facetów to chyba wolę zostać lesbijką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... mam wprawdzie 19...i problem w tym , ze wolalabym dojrzalszego faceta z ktorym moge pogadac na wiecej tematow, ktory jest juz typowym mezczyzna, a nie dzieciaka - a teraz mam takiego w swoim wieku ...ehhhh . Zakochany biedny po uszy - a ja sie boje cokolwiek zrobic :((( Zawsze cierpie w takich momentach - boje sie jak on zareaguje....ze bedzie mial do mnie zal do konca zycia...ze sie nie odezwie :( ze sie zalamie...sama juz nie wiem. Nie moge go zostawic! KUrde to tak strasznie boli , jak takie mysli przychoda do glowy :(( a ja nie potrafie zrobic ani kroku w ta, ani w ta :( Poradzcie cos ... yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqq
16-17 to nie kobietki to raz :) a dwa, jesli mezczyzna 28letni jest z dzieckiem młodszym o 10 lat to znaczy, ze albo jest niedorozwiniety emocjonalnie i psychicznie, albo ma ochote na małolate :) taka dziewczynke duzo łatwiej "zdobyc" niz młodą, ale wiedzaca juz dużo więcej kobietę. Nie chce mi się tu rozpisywać o roznych oczekiwaniach takich ludzi, o tym ze jesli jedna strona siedzi i uczy sie zeby zdac do klasy maturalnej, a druga juz jest po studiach to jest to bezsens itd itd, generalnie NIE normalni faceci dobijajacy do 30tki nie wolą 16latek:) A jeszcze patrzac na moje otoczenie - zaden moj kumpel ktory przekroczył 20tkę nie patrzył juz na nastolatki interesowali sie starszymi dziewczynami i rowiesnicami ze studiów, z ktorymi mogli wejsc np swobodnie na impreze od 21 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy woman
Mam 26 lat 177 cm wzrostu i duży biuścik oraz śliczną twarz .I mimo swojego wieku w świąteczny wieczór byłam( po raz pierwszy od roku) na tańcach . I wiecie co mnie najbardziej rozśmieszyło- to ,że miałam większe branie na dyskotece niż te wszystkie 16 tki. Nie było faceta, któryby nie uśmiechnął sie do mnie choć przez chwilkę , bądź nie spojrzał na mnie. Jestem dumna z tego jak wyglądam , z tego jak się ubieram z tego co mam w głowie i (mimo tego ,że pewnie za chwile ze mną pojedziecie po całości ) niemam nawet 1 kompleksu przed małolatkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochroniarz z disco
A mnie lubia malolatki bo dzieki mnie moga wejsc na impre od 21 lat:) Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqq
tak? zmyslam:)? to powiedz mi kolego skad jestes? bo w duzych, polskich miastach wyobraz sobie istnieje cos takiego jak kluby STUDENCKIE, gdzie chociaz byc sie zes*** ;) nie wejdziesz nie majac 21lat ani tez nie wciagniesz mlodszej panny na taka impreze:) nie mowie o podrzednych dyskach, gdzie biagaja 15 letnie dzieciaki:) ale rzeczywiscie zapomnialam, ze tu o takich wlasnie mowi sie kobiety...:) czyli mozliwe ze po prostu uczestniczych w innego typu imprezkach:O sa gusta i gusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqq
no bo jak mozna miec w wieku 26 lat kompleksy przez 16tki :D:D:D błagam Cie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×