Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość M26
KOBIETA=TOWAR bosko... posiadam gwarancje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 latka
zastanawiam sie na kupnem trumny bo przeciez według was jestem juz wiekowa staruszką paranoja co tu niektorzy za brednie wypisuja na tym topicu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata, wygladam na 17nascie , i wiem , ze prawdziwi faceci nie ida na malolaty. moj facet zaszwe mi mowi abym nalozyla makijaz i obcasy bo inni pomyska ze jest pedofilem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ale poznalam go jak mialam 18 lat i ceni sobie fakt ze bylam dziewica...na to faceci niestety patrza... i szczerze mowiac, jakbym bylka facetem to tez bym na to zwracala uwage, nie ma co sie oszukiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16-17 to
nie kobietka, tylko dziewczyna, która strasznie chce byc już kobietą, a jeśli się starszy facet zainteresuje, to sikają po nogach. faceci nie cenią takich, tylko się bawią i wykorzystują. cenią sobie kobiety w swoim wieku lub czasem ciut strasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta, nie chodzi tu o wiek ale o mlody wyglad... a to roznica. mozna byc 30 latka i nadal wygladac bosko...np monica belluci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feceet
ale my wiemy co cenimy i nie musicie nam tego mówić bo to my jesteśmy facetami a wy próbujecie nam powiedzieć co kobietom wydaje się że faceci cenią niestety tego zupełnie nie wiecie i mijacie się z prawdą niemal w każdym momencie. chyba że próbujcie pisząc "prawdziwy mężczyzna ceni" powiedzieć co chciałybyście aby mężczyźni cenili w kobietach to czy tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feceet
i to właśnie strasze służą do zabawy bo to je łatwiej przelecieć i nie trzeba niczego uczyć. a 17 letnia dziewczyna to wyzwanie i często z taką zostaje się do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M26 aby napewno posiadasz gwar
ancje. Chyba nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1979 w związku ze zbliżającymi się świętami jedno spostrzeżnie mi się tu nasuwa. Może masz ładne opakowanie, ale jesteś pusty jak mikołaj z czekolady na sklepowej półce. Swoją drogą Ty to musisz być zużyty :/ jak już tak o tych gwarancjach mowa … ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M26
popieram faceta;) Tu nie chodzi o wzajemnie obrzucanie sie blotem kto jest gorszy malolata czy dorosla kobieta albo baba czy facet... kazdy zwiazek ma swoje minusy i plusy, z malolatami tez... ps a co do mojej gwarancji panowie... to zawsze tak jest ze jesli nie ma sie swojej cnoty to sie dba o czyjas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskdsc
kiedys sadzilam ze faceci leca tylko na mlode.ale to gowno prawda...jak mozna leciec na 17latke. przeciez to dziecko...moja siostra ma 18 i jeszcze jej faceci nie w glowie. dziecko jest jescze... ja mialam pierwszego i ostatnieogo chlopaka w wieku 18 lat.el mojej siostrzyczcebym na to nie pozwolila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Xsashax007=> belluci - dooooobreeeee :D :D. W sensie: kto przy zdrowych zmysłach się nią podnieca? Widać że ten samochód miał klepaną karoserię... :P. Nie wiem czy, wszystkie małolaty nie mają klasy, jak twierdzisz... Wiem, za to, że znakomita większość kobiet starszych tez za grosz jej nie posiada. Poza tym widywałem już małolaty z klasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog...
17-18 latka to dziecko??? Hahahah A słyszeliscie o akceleracji inicjacji seksualnej ?? Teraz dziewczny szybciej dojrzewaja fizycznie, w pewnym sensie psychicznie też, mamy doczynienia też z tzw kultura prefiguratywną, gdzie młodzi ludzie często w pewnych kwestiach maja wieksze umiejetnosci niz dorosli... Chyba tutaj duzo ciemnogrodu siedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jakie dziecko...W sensie prawnym i biologicznym to kobieta ...A moim zdaniem w najlepszym okresie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M25 czyli już niepsiadasz
FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaaaaaaa
to moze i ja sie wypowiem... jak w nicku, mam 18 lat i faceta 25-letniego... i no coz.. obawialam sie roznicy wieku itd, ale jest tak, ze mamy takie same poglady na wiele spraw, tematow do rozmow nam nigdy nie brakuje, czuje sie jakby to byla moja druga polowka.. ale: zawsze jest to nieszczescne ale... bo ja sie chce bawic, chce byc z mezczyzna, ale nie snuc planow na przyszlosc, a on... coz... padly juz z jego strony wyznania itd, z mojej nie... ale pomimo to jestesmy ze soba i jest nam dobrze... noi nie mysle co bedzie za jakis czas, tylko zyje chwila... nie wiem czy to dobre podejscie, ale coz, zycie zweryfikuje... Aha... i nie nazywajcie wszystkich 17-18latek malolatami, ktore sikaja po nogach, gdy jakis starszy facet zwroci na nie uwage, bo to nieprawda (choc u wiekszosci zapewne tak jest, jednak nie mozna wrzucac do jednego wora wszystkich) Mój facet ciagle musi sie o nie starac... to ja jestem pewna jego a nie na odwrot (z racji niby tego, ze starszy). On sie boi ciagle, ze jakis inny koles zawroci mi w glowie, i to on pyta sie co ja takiego w nim widze, skoro juz wiekiem jest \'zasluzony\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaaaaaaa
taki maly P.S. zalety starszych: czuje sie przy nim bezpiecznie i potrafia mi dac oparcie jakiego potrzebuje kobieta, to tyle ;) I moge liczyc na niego naprawde w kazdej sytuacji. Wiem, ze traktuje mnie powaznie itd, nie to co moi rowiesnicy, ktorzy marza tylko o szybkich numerkach. Dziekuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaaaaaa
;-) tia gówniary... może i owszem... skoro tak ci zależy ;-) naprawdę nie rozumiem twojej frustracji. Są ludzie tacy i tacy, niektórzy wolą starszych partnerów, inni młodszych. Tak samo jak niektórzy wolą sok pomarańczowy od jabłkowego :D I co w tym złego? Byle nie do przesady, to nic się nie dzieje przecież. Może facet cię rzucił dla młodszej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheaaaaaa
18 latk ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnych sensownych argumentów które przemawiałyby za wyborem starszej partnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA*****
Do Piotra1979- Ty to jakiś niereformowalny jesteś, to szukaj sobie takich małolat, bo one widocznie odpowiadają Twojemu poziomowi intelektualnemu. Widocznie zatrzymałeś sie na ich poziomie i wyjść z tego nie możesz. To udaj sie do psychologa albo jeszcze lepiej do seksuologa może on ci poradzi na to że sobie poradzic nie możesz z dojrzałą kobietą. A moze Ty masz problemy z seksem, ze się boisz kobiet w twoim wieku? Nie rozumiem ciebie i twojej postawy.Jesteś poprostu jeszcze niedojrzały. Nie warto sobie tobą w ogóle głowy zaprzatać. Zal mi ciebie. Dla mnie to ty nie jesteś prawdziwym facetem, tylko męską babą w spodniach bez jaj. Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaaa
ale wy macie ludzie problemy, odczepcie się od gościa! A co powiecie o kobietach, które wolą młodszych partnerów? Ej, no proszę was! Pozatym weźcie pod uwagę, że miłość też nie wybiera... a jeśli facet po prostu czuje się bardzo młodo i odpowiada mu styl życia taki, jaki prezentuje jego młoda dziewczyna to co za problem? Nie rozumiem! Niekoniecznie świadczy to o niedojrzałości! Nie można oceniać kogoś nie znając go. :/ Albo ja jestem jakaś dziwna, albo każdym kierują tu jakieś dziwne stereotypowe poglądy, że każdy facet mający młodszą partnerkę jest niedojrzały emocjonalnie i wogóle do chrzanu :/ Boże-zmiłuj się! P.S. Wg CIebie jestem małolatą, aczkolwiek wydaje mi się, że dorównuję poziomowi intelektualnemu mojemu partnerowi... Czy uważasz, że każda 18tka myśli tylko o tym jakie tipsy kupić, czy jak skombinować kase na solarkę? Proszę Cię... rozmowy nie ograniczają się do: O, jaka fajna impreza! , lub: Ale w szkole była akcja! Rozmawiamy na każdy temat, trudny bądź łatwy. Eh.. ale nie będę Cię przekonywać. Być może ja jestem wyjątkiem, bo nie kręcą mnie faceci w moim wieku, którzy właśnie potrafią rozmawiać jedynie o imprezach (większość), ich priorytety są nieco pokręcone, a coż... dojrzały facet, podchodzący do życia normalnie odpowiada mi całkowicie. Dziękuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaaa
Aha... kolejny raz dochodzę do wniosku, że tę głupią kafeterie odwiedzają ludzie reprezentujący żenujący poziom... Dyskusja na jakikolwiek temat jest niemożliwa... Słowna potyczka, przedstawiająca silne argumenty różnych stron to marzenie, a szkoda... Każdy tu jest przekonany jedynie do własnego zdania. Cóż... pozdrawiam :P Heh, chociaż jestem tylko głupią małolatą, więc pewnie mnie zaraz zlinczujecie, że mam się nie odzywać bo TAK! ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek zwyczajny
Ta 18tka całkiem mądrze gada... I co wy na to moje drogie "dojrzałe" panie? Boicie sie chyba konkurencji ze strony młodszych i równoczesnie mądrych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×