Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość fajna dziewucha
a co jesli facet ma 27 lat a ja mam 21 i chce sie bawic szalec a on mówi ze ma to juz za sobą .czasami tez chetnie sie bawi imprezujemy razem ale widze róznice wielu . mnie różni od innych lasek to ze ma dopiero 21 lat a pracuje juz za granicą w klinice mikrobiologicznej w Szwecji mam duzo kasy mnóstwo znajomych przystojengo faceta a on i tak ogląda laski na necie i supermodelki ściaga gry erotyczne . mam 170 cm wzrostu kruczoczarne włosy zielone oczy i zgrabną naprawde zgrabną figurę ale i tak przez niego wpadłam w kompleksy ;/ szlak mnie trafia bo on mysli ze zawsze bedę przy nim, trwać. a ja tracę powoli cierpliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dziewucha
a facet jak woli lub lubi dzieci w wieku 16 17 lat to niech sie zastanowi czy seks z dziecmi to nie zbrodnia . zresztą jak dziewczynki w tym wieku wyglądają na 23 lata to za dokałdnie 3 lata beda wygladały na 28 . w Szwecji jest duzo młodych dziewczyn w wieku 17 18 lat ale szanują siebie swoje ciało wyglądają uroczo a nie jak Polskie Lalki Barbie. maja duzo wdzięku. to tyle a teraz mozecie mnie potępiać .paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dziewucha
i czy 16 17 lat robi z dziecka kobiete >????????? buhahahaha ajasne duzy biust cycki i tyłek nie robi z KOBIETY kobietę to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noorrmalny
Mam 28 lat i szczerze mówiąc wolę te 25-28 letnie kobiety od tych młodych nimfomanek. po prostu kobieta musi być kobieca a nie dziecinna. to wszystko na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaajk
Dzisiejszy dzień niech będzie dniem mitomaniaka... Kliniki, super figura i forum kafeteria ;) hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja koleznaka ma 30 lat i za miesiac slub z 26 letnim chlopakiem - czemu ejst z nia q nie z jakas 18latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda stara jak świat
Psy na lata się nie gryzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto do cholery
ciagle odswieza ten gowniany temat !!!!???????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onja
do faceta z mega wyobraznia. pewnie, ze mam inne podejscie do zycia. wymagajaca bardziej jestem, pewna siebie i mniej gaf popelniam. jesli zas o seks chodzi to znacznie wiecej wiem i rozumiem niz jak 16 latek mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maru26
Ja tez wolę Ciebie, tzn wiekowo, a mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski........
Może jeszcze jakieś doświadczenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z daleka
Ja też bym wolał jednak młodszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario 27
Hmmm ja też wole młodsze... Mając do wyboru 18tke a np 25 latke, wolal bym 18tke Zawsze to te 7 lat młodsza... Ja mam 27, i jednak młodsze są fajniejsze... Nie patrzą mi na dyplom, pochodzenie... Umieja sie cieszyc z chwili, są radosne, bije od nich optymizmem...Da sie je też troszke "wychować" Pozdrawiam :) P.S.Pewnie zaraz naskoczy na mnie chmara sfrustrowanych 25latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być frajerem
żeby wziąść starą jak można mieć młodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
Mario 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario 27 ma racje
Tak jest w 3/4 przypadków. Młodsze GÓRĄ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhh
Mi sie wydaje, ze mlodsze fajniej sie ubieraja:) I są bardziej słodkie i.... po prostu optymistyczne :) P.S.Czesto maja też ładniejsze dłonie i stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
i mlodsze szybciej wpadaja bo co takie dziecko moze wiedziec o sexie lalki i piaskownica a nie zabawy w doroslych przyjdzie pora i na zabawy dla starszych a tymczasem..... pozniej pelno wszedzie wywodow typu mam 17 18 i jestem w ciazy zycie mi sie wali.....dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego młode są lepsze
aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokerzysta
hm.... wsumie zgodze sie z tymi ktorzy wola mlodsze. nie bede tu mowil o idiotkach ktore tylko smigaja na techno party itp. tylko o inteligentnych dziewczynach bo i takie sa wsrod 17-18 letnich. sam znam kilka wiec wiem co mowie ;) z nimi jest tak ze jak juz tu ktos powiedzial nie patrza ci w papiery, wali je to czy mieszkasz w duzym domu czy masz stala prace, nie razi ich ze lubisz wyskoczyc gdzies ze starym dobrym kumplem a poza tym sa bardziej spontaniczne i kontakt z nimi daje duzo optymizmu bo przewaznie sa weselsze niz te 24-30 letnie kobiety. no i mozna z nimi pogadac na wiele tematow a nie tylko o pracy i wyksztalceniu (wiem ze troche generalizuje ale naprawde wiekszosc kobiet w wieku powyzej 23-24 lat patrzy facetowi w papiery). poza tym w czysto kolezenskich relacjach tez lepiej sie sprawdzaja te mlodsze. mozna z nimi fajnie spedzic czas i nie trzeba ich od razu zabierac wieczorem do jakiegos klubu czy restauracji sa spontaniczne i mozna znimi po prosu isc na spacer albo zmoknac w deszczu i mkiec z tego radoche przez nastepne dwa dni. od razu mowie ze niewypowiadam sie tutajo idiotkach ktore leca na kase chociaz stanowia sporo grupe wsrod nastolatek dlatego trzeba wybierac z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory kuwa no co
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djnzn
Idąc tym tokiem rozumowania--->Tylko niestety one wczesniej czy później dorastają, a jak już to zrobią to zaczną zaglądac w papiery. Wniosek męzczyźni są opóxnieni w rozwoju, stąd braterstwo dusz z małolatami. Co za parę lat? Znowu następna małolata? Nie wydaje Wam się, że spontanicznośc to nie kwestia wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmnm wg mnie
ciekawa dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chcialam jeszcze dodac, ze w sumie tez nie gustuje w chlopcach w moim wieku (tzn ok 27 r zycia) sa zbyt niedojrzali jak dla mnie - wole mezczyzn starszych o jakies 5-7 lat, wiec moze cos w tym jest:) ciesze sie ze 27 latkowie wola nastolatki, przynajmniej mnie sie nie czepiaja, a tak parwde mowic to nie mialabym ochoty sie z nimi umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taką koleżankę
która ma 29 lat i faceta 23 letniego , na dodatek tak zabójczo przystojnego że jak idziemy z nim do knajpy to małolaty prawie majtki przez głowe zdejmują. Mimo to on jej na żadną nie zamieni i w czerwcu biorą ślub. Tak więc są normalni faceci którzy nie lecą tylko na lalkowate małoletnie dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×