Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość a ja mam 27
używana bo z jakimś debilem jej nie wyszło marne argumenty dla mnie. Wolę 30 uzytą niż nie uzyta bo to swiadczyłoby że coś z nią nie tak A jaka to kobieta zużyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Skoro tak niegrzecznie oceniasz wszystkie kobiety po 25 roku życia to oznacza jedno. Zostałeś zdradzony, albo naciąłeś się na zołzę, albo dała Ci kosza. Innej możliwości nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę że...
Mam 27 lat , skończone studia , zdobyłam satysfakcjonujaca pracę i jeszcze nigdy nie czułam się bardziej sexowna niż w chwili obecnej . Potrafię ubierać się stosownie do każdej sytuacji (i nie mówię tu o żałosnych różowych ciuszkach i tipsach takich ze nie ma się jak w tyłek podrapać ). Niejednokrotnie widzę na sobie spojrzenia zazdrosnych nastolatek i nie mam najmniejszych kompleksów przed nimi . Mam typ uroduy mexykanki i,jestem wysoka i do tego mam C miseczkę biustu , znam swoja wartość i śmieszę mnie Panowie w typie Piotra - którzy nie błyszcza specjalnie intelektem i dowartosciowują się wyrywaniem małolatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest cala prawda o Tobie- jestem z roku 1977- dodajesz głupoty bo masz psychozę- krytykujesz wszystkich, ale nie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
no pewnie że został kopniety w dupę bo która chciała by być z facetem który myśli o zabawach no tylko nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
do a ja mam 27 >>> nie wiem co to znaczy zużyta, to tylko slowo zaczrpniete z całej tej pseudodyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„jak się mieszka z mamą to nic dziwnego że nie ma powodzenie u kobiet” Hehehe mój idol jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :D „a co to za problem starą krowę wyrwać, jak byś miał 27 lat to byś wiedział że nie ma nic prostszego” Chyba jednak i jest problem , bo z tego co się orientuję krowy nie buraki na polu nie rosną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniaj tematu- kolejny raz proszę abyś przyznał się, że NIE UMIESZ LICZYĆ (conajmniej to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
Piotr1979 i nie zużyta tylko używana- to olbrzymia różnica a do czego to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Jagoda >>> Piotr1979 nie ma podzielnej uwagi i niestety nie nadąza za tokiem myślenia innych. Został zdradzony i trzeba mu to wybaczyć. Piotrze1979 jesteś moim guru - to tak na pociesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
zona mundurowego >>> :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polubić średniowiecze-lubisz tak głupoty wymyslać i ludziom wmawiać. I to są przejawy ów inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kawy...
Piotrze 1979, taka stara krowe to trzeba umiec poderwac, kiedys wystarczylo zeby facet sie do mnie usmiechnal a juz sikalam ze szczescia, teraz taki pan musi sie nacwiczyc zeby zrobic na mnie wrazenie, no ale wy lecicie na latwizne, takiej malolacie wystarczy piwo postawic a 30 min. pozniej robi ci laske. Ja ze swoim mlodzikiem jeszcze nie spalam i pewnie jeszcze troche bedzie musial poczekac, ale gdy sie juz doczeka pokaze mu co znaczy prawdziwy raj na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie autorka tematu - czy juz sie poszla puscic z jakims starym prykiem? A co jesli facet ma 32 lata, piekna zona i cudowne dziecko, a szuka wrazen na boku? Moze panowie mi powiecie o co w tym wszytskim chodzi - o seks, milosc, ryzyko, bo ja q...a nie rozumiem! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Ja nie wmawiam Piotrze1979:D Ja czytam wszystko dokładnie, czytam też między wierszami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak durny jestem bo jagódka zadanie przygotowała a mi się nie chce go szukać, skopiuj je będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polubić średniowiecze wyjęłaś mi to z ust A do Piotra: zjadłeś mój kłak w śmietanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A co jesli facet ma 32 lata, piekna zona i cudowne dziecko, a szuka wrazen na boku? Moze panowie mi powiecie o co w tym wszytskim chodzi - o seks, milosc, ryzyko, bo ja q...a nie rozumiem!\" A któż to zrozumie ;p Prawdopodobnie tacy faceci nie rozumieją sami siebie a co dopiero tok swojego postępowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie chce niczego tobie podawać, jak chcesz instrukcję obsługi to zapytaj moderatora jak wejść na stronę 24 tego tematu. Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×