Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość a ja mam 27
co do mikrusa kazdy fantazjuje nawet i kobiety i nawet one będąc w małżeństwie szukaja przygód...rutyna i tyle, szukanie nowych wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Prawda jest taka, że wiek nie ma znaczenia. Może być fajowa 28 i fajowa 18. Może byc puszczalska 30 i bogobojna 17. Może być 25 dziewica i 19, która spała z 10 facetami. A że wszystkie kobiety 25+ to "używane" wywłoki, kóre chcą złapac męża z kasą, a te poniżej 25 to dziewice, które chcą się bawić i potrafią kochać to kłamstwo. Tak nie można generalizować i wrzucać do jednego wora. Tak generalizuje tylko człowiek zdradzony, porzucony i samotny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinie starych bab nie maja dla mnie znaczenia. Są sfrustrowane i dlatego tak się stresują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestem jeszcze za mloda, ale zygac mi sie chce, kiedy musze patrzec, jak sie do mnie slini...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
A ten z wiekiem, ktoś już Ci napisła, że wiek nie działa na kobiety jak płachta na byka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 26 latek
poznałam faceta 30 dotknęłam jego ciała i brrr fuj wolę w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Piotrze1979 gdyby to nie była prawda to byś sie tak nie rzucał. Dorośnij, naucz się dobrych manier, dokształć, poczytaj więcej literatury (nietylko forumowej) wtedy sformułujesz poprawne zdania i wysuniesz prawidłowe wnioski. Póki co terapia wsakazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kawy...
zona mundurowego Oj tam przestańcie bo jeszcze nam się Piotruś zawstydzi i zaczerwieni Tak dziś na niego wsiadłyście "łajdaczki" wy oj bo my wszystkie jestesmy sfrustrowanymi starymi krowami i zazdroscimy tym wszystkim rozrywanym 17- stkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny głupi topik :/:/:/ moim zdaniem każdy ma inny gust jedni wola dziewczyny w swoim wieku a drudzy młodsze, zdarza się grupka takich co lubią starsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna wypowiedź Piotra cytuje \"Każdy inteligentny facet wie że lepiej mieć 10 lat młodszą żonę niż 10 lat starszą czy w swoim wieku...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
O_O guru! Laski, ja tu padnę z wrażenia :D On jest niesamowity. Facet+ 10 lat młodsza kobietka= inteligencja :D To jakaś nowość. Kurczę, łoł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wam, ale mnie jest dobrze być stara wyłajdaczoną świadomą swoich wartości starą krową a takie osobowości jak dzisiejszy bohater tylko łechcą przyjemnie moje ego, dzięki takim mogę poczuć się lepiej :) i chwała im za to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
kolejna wypowiedź Piotra cytuje "Każdy inteligentny facet wie że lepiej mieć 10 lat młodszą żonę niż 10 lat starszą czy w swoim wieku..." bardzo madra wypowiedź... wiek ponad wszystko... moze być młodsza puszczalska, zołza itp byle była młodsza to przepis na udane małżeństwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Szczęście to dla mnie niebywałe, że nie znam żadnego Piotra1979 osobiście. Nie wiem co bym zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
A ty PIotrze1979 zrozumiesz to jak poznasz w końcu wymarzoną laskę :D Póki co zostaje Ci tylko hcwalenie się na forum wyimaginowaną nastolatką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 26 latek
oj tak i przystojnego młodego mężczyznę... a nie siwiejacego dziadka u boku tak będzie u ciebie za 10 lat... wstyd sie z takim pokazać... no i jak sobie da rade z młodszą w łóżku... ona bedzie mósiała szukać młodszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Z czasem zrozumiesz że przyjemniej mieć piękną młoda żonę\" A odzywać się może czy raczej nie powinna ? Bo pewnie jak otwiera dzioba to tylko po to by wam (facetom) coś wypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachudra niezalogowana
"a co to za problem starą krowę wyrwać, jak byś miał 27 lat to byś wiedział że nie ma nic prostrzego" nie słońce, nie ma nic prostszego niz wyrwać naiwną 17-18 latkę:) one lecą na starszych, bo ich rówiesnicy to jeszcze dzieci:) a taki 27latek ma zwykle kase, samochód, można się pochwalić nim przed swoimi głupiutkimi koleżankami:) starsze kobiety są już dużo mądrzejsze, dały się już wyrwać kiedyś starszym o 10 lat kolesiom, są trudniejsze do zdobycia i trzeba się postarać:) i tu jest właśnie Twój problem Piotrusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
I tu muszę się nie zgodzić. Nie wszystkie nastolatki są naiwne i nie zawsze stanowią łatwa zdobycz, choć prawdopodobieńswto jest większe niż u starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, teraz dla facetów nawet jak coś przestaje działać to są leki które mogą pomóc. Mój ojciec zaczął siwieć po 50 więc mam jeszcze trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×