Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

czasami nawet facet o 30 nie potrafi zrobic mlodej dziewczynie dobrze! (i tak czesto jak tego sie chce).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 26 latek
"Z czasem zrozumiesz że przyjemniej mieć piękną młoda żonę" niech tylko ładnie wygląda i to wszystko japy niech nie otwiera chyba że chce zrobić loda ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi że to tylko stereotyp - wcale nie są naiwne. Te starsze chcą wierzyć we wszystko aby tylko nie być samotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
pójdziesz po dziecko do szkoły i bedą myśleć że dziadek przyszedł po wnuczka... bo za nim twoja 18 sie zdecyduje to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
O_O Skąd Piotrze 1979 znasz tak dobrze kobiecą psychikę i to niezależnie od wieku? No jak nic musiała Cie jakas puścić kantem, bo strasznie generalizujesz. Wylewasz żółć, kto wie, może nawwet połykasz teraz łzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię robić \"loda\" swojemu mężczyżnie :p a najbardziej lubimy malinowe i pistacjowe do tego trochę posypki i ta wdzięczność w oczach męża ;p tylko czasami mleka brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
" 16:51 Piotr1979 Wierz mi że to tylko stereotyp - wcale nie są naiwne. Te starsze chcą wierzyć we wszystko aby tylko nie być samotną." A sam chwilunię wcześniej, aż trzepiesz stereotypami!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
wyglądam lepiej niz jej rówieśnicy to jest dobre... ale czasu nie oszukasz i biologi też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płakac mi się chce jak mysle ze na tym świecie są tak żąłosne kobiety jak Ty. Byłem w kilku związkach i wiem wiele o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Piotrze1979:D Robisz furorę:D Wreszcie jesteś w centrum zaineteresowania, przyjemnie jest się tak z Tobą droczyć. Szkoda tylko, że to co piszesz jest jak zdarta płyta, ciągle odtwarzasz to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
A więc jednak rzucuły Cię rówiesnice. Uuuuu . No tak jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
i co żadna dojrzała cie nie chciała... jakie to przykre... nie nadążałeś za nimi z rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele stereotypów jest zgodnych z rzeczywistością..ale nie te w których 17 czy 18 dają wszystkim bo strasznie łatwo je zbajerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
zona mundurowego >>> no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
bezzębna łachudra>>> Guru myśli (chyba), że ma haka na każdą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
Wiele stereotypów jest zgodnych z rzeczywistością..ale nie te w których 17 czy 18 dają wszystkim bo strasznie łatwo je zbajerować. stereotyp: starsza to dupodajka i chce tylko męza i kasiory a 17- 18 to takie niewinne stworzenia pomijając fakt że nastolatki już od 14 lat sie sexią , ale cóz potem zaszywaja i juz w wieku 18 lat sa dziewicami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam bardzo podbnego do CIebie kolesia. Btw typowy samiec. Piotrze - mozna wiedziec skad kilkasz? - z jakiego kraju europejskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Chłopie masz problem, a strasznie go spłycasz. Mówię Ci, wyżal się lekarzowi albo kolegom. Pomoże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×