Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Pse艂donim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Cora - :-) 馃尲 M膮drze piszesz, babo. Tyle, 偶e trudno si臋 do tego zastosowa膰... Chocia偶 nie, inaczej, trudno si臋 prze艂ama膰, 偶eby zacz膮膰 tak my艣le膰, dzia艂a膰, by膰. Mnie si臋 na przyk艂ad dzisiaj nie chce tutaj by膰. Dzisiaj mi si臋 chyba w og贸le by膰 nie chce. Ale i tak jest lepiej, ni偶 w ci膮gu dw贸ch ostatnich dni. Z艂e stany powr贸ci艂y jak demony. I to z pierwsz膮 Gwiazdk膮. Jedynie bro艅 w postaci male艅kich, bia艂ych tabletek nieco pomaga. Sentymenta, t臋sknoty.... a z czego innego zbudowany jest cz艂owiek? Wiem, z czego. Z wyrzut贸w sumienia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 U.
Ryba kochana? A komu si臋 dzisiaj chce by膰 gdziekolwiek? Dla mnie ma艂e, bia艂e pomoce nie pomagaj膮. W zasadzie, nigdy nie pomaga艂y. :-) Rosjanie powiadaj膮 w krytycznych sytuacjach: "na Ko艂ymie by艂o du偶o gorzej", i to jest dla mnie pociech膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 U.
A gdyby cz艂owiek by艂 zbudowany z wyrzut贸w sumienia, nie by艂oby ogromnej cz臋艣ci tej ca艂ej, naszej biedy. A co to jest "sumienie", Ryba? 呕e te偶 zebra艂o Ci si臋 na filozofowanie o poranku...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pomagaj膮 o tyle, 偶e w og贸le mo偶na jako艣 funkcjonowa膰. :-) Tak, ja wiem, 偶e innym jest gorzej. Ja to wszystko doskonale wiem. Wiem, 偶e nie mam powodu do narzeka艅 czy niezadowolenia. Mam dwie r臋ce i nogi, jestem w miar臋 zdrowa (chyba), mam prac臋 i przyzwoit膮 p艂ac臋, rodzice i siostra w dobrym zdrowiu, a dni s膮 podobno coraz d艂u偶sze - czeg贸偶 chcie膰 wi臋cej? :-) Gdyby tylko nie by艂o smutku i odczuwania nieszcz臋艣liwo艣ci, by艂oby bardzo dobrze. A co do modlitw - zalecono mi ostatnio zanoszenie pr贸艣b o wewn臋trzny pok贸j. ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ubi Lex....
Witaj Rybko. Witaj Cornelio. Mi艂o Was tu znowu spotka膰. Mam nadziej臋, 偶e 艢wieta spedzi艂y艣cie pi臋knie i spokojnie. U. - jeste艣 przeuroczy. Sentyment, sympatia, t臋skonta. Mam nadzie臋, 偶e wszystkie te uczucia dotycz膮 nas, forumowiczek tego topiku :-) :-) :-). Prawd臋 powiedziawszy i ja t臋skni艂am przez te 艢wieta. I zagl膮da艂am. I spokojnie poczyta艂am. Je偶eli chodzi o obiadanie si臋, to my艣la艂am g艂贸wnie o torcie orzechowym, kt贸ry zawsze pojawia si臋 w moim domu na 艢wi臋ta Bo偶ego Narodzenia. Od lat 20. Tj. tylu ile w dniu 25.12. ko艅czy moja starsza latoro艣l :-) Tak jej si臋 jako艣 urodzi艂o w tym dniu ... Pozdrawiam :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
A ja si臋 chc臋 da膰 wyma艣ci膰, Ryba. My艣l臋 o tym coraz cz臋艣ciej i coraz intensywniej. Dochodz臋 do wniosku, 偶e niedomogi cia艂a maj膮 swoje 藕r贸d艂o w bedzie duszy. Trzeba mi to zrobi膰, poniewa偶 B贸g jeden wie, ile jeszcze czasu b臋d臋 si臋 musia艂 pa艂臋ta膰 po tym padole.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Je艣li we藕mie si臋 pod uwag臋 wszystkie Twoje przypadki... :-0 Uwa偶aj na siebie, dobrze? :-) Sumienie? Takie zwierz臋, kt贸re siedzi w 艣rodku w cz艂owieku i gryzie. Albo szczypie. :-P W tkank臋 mi臋kk膮. Niekt贸rzy s膮 ju偶 dobrze zahartowani i na tyle zatwardzili, 偶e nie czuj膮. Szcz臋艣ciarze!...?...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ubi Lex - :-) 馃槝 Jako艣 nawet mi si臋 obje艣膰 w te 艢wi臋ta ani nie uda艂o, ani nie chcia艂o, tak naprawd臋. ;-) Za to teraz stoj膮 przede mn膮 legendarne rodzinne pierniczki. Tak sobie na nie patrz臋. S膮 wy艣mienite! Ale te偶 jako艣 s艂abo do mnie przemawiaj膮. Zjad艂abym kawa艂ek tortu makowego. :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Cze艣膰, Ubi Lex :-) Zechcesz publicznie zezna膰, dlaczego to niby ja jestem wg Ciebie "przeuroczy"?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
A na w臋dzonk臋, Ryba, to nie masz ochoty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Aha, Ubi Lex, co艣 mi istotnego umkn臋艂o, ale ja zawsze by艂em sza艂achan. Pewnie, 偶e za Wami t臋skni艂em w 艢wi臋ta: za Tob膮, za Korneli膮, za "jak kokietowa膰", no i - oczywi艣cie, za Ryb膮 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Ryba, Ryba, kiedy ja na siebie uwa偶am. Co mam poradzi膰, 偶e ja jestem nieco roztrzepany? Coraz cz臋艣ciej si臋 zastanawiam, czy ja powinienem lata膰? Za du偶o pope艂niam b艂臋d贸w, co zreszt膮 wida膰 po nieuporz膮dkowaniu moich literek. Ba艂agan w literkach jednak to niuans. Gorzej, kiedy r臋ka za mocno poci膮gnie ku sobie wolant, w momencie wyr贸wnywania. Albo poci膮gnie go za s艂abo, b膮d藕 za p贸藕no w tej chwili.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Owszem, Ryba, nie brak艂o. By艂 smakowity karp, usma偶ony na dobrej oliwie i w臋gorz w galarecie. O ile wiem, w臋gorza jeszcze troch臋 zosta艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przeczytalam Wasze wypowiedzi i pomyslalam tak : Tej wiary i nadziei trzeba poszuka膰 w sobie , bo one tam s膮 :) czasami tylko , tak jak u ciebie Rybko , t臋sknota zaglusza wszystko inne - jest najsilniejsza. I dlatego nie widzimy tego co jest oczywiste - 偶e milosc zale偶y tylko od nas . Bo milosc te偶 nosimy w sobie - ona wypelnia nasze serca i mysli - trzeba tylko podarowa膰 j膮 komus . Znale藕膰 tego kto t臋 milos膰 do swego serca przytuli i odwzajemni rownie gor膮cym uczuciem. A prosciej - jesli skierujemy to uczucie do niewlasciwej osoby , to b臋dziemy plaka膰 , tak jak teraz Rybka czy ja . Wi臋c nale偶y bardzo uwa偶nie si臋 rozgl膮da膰 i kierowa膰 to uczucie do odpowiednich osob. :) Wiem , 偶e to dziwacznie brzmi i trudno sercem kierowa膰 , ale zapewniam , 偶e warto troszk臋 przymusi膰 je do rozumu. :) I jeszcze : Rybko , nie wolno dopusci膰 do tego by t臋sknota byla silniejsza od nadziei. Nadzieja powinna kierowa膰 calym naszym 偶yciem , bo jej moc jest niezmierzona :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pseudonimie :) znaczy , 偶e ja otrzymalam od Ciebie podwojn膮 dawke t臋sknoty przez swi臋ta :) :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Latanie, podobnie jak 偶eglowanie, podobnie jak chodzenie po Tatrach, podobnie jak gotowanie - to czysta przyjemno艣膰. Tyle 偶e konsekwencje b艂臋du kosztuj膮 rozbit膮 g艂ow臋 i skr臋cony kark. :-) A Ty wiesz, Ryba, 偶e ja jeszcze nigdy nie zdo艂a艂em wywr贸ci膰 偶agl贸wki? Dwa razy by艂o bardzo blisko. Kiedy wozi艂em omeg膮 po Krzywym dw贸ch Kanadyjczyk贸w. I drugi raz, kiedy wozi艂em po Krzywym omeg膮 U. Posadzi艂em j膮 za rumplem, 偶eglowali艣my ostrym bajdewindem i wtedy dmuchn臋艂o. U., zamiast luzowa膰 grota i ostrzy膰, wy艂o偶y艂a 艂贸dk臋 na p艂asko i woda zacz臋艂a si臋 la膰 do 艣rodka ca艂膮 burt膮 (U. bardzo s艂abo p艂ywa). Zrobi艂em z 艂贸dk膮, co nale偶a艂o, zastanawiaj膮c si臋 jednocze艣nie, czy omega wr贸ci do pionu, czy te偶 b臋dzie pa藕dziernikowa k膮piel. Ale 艂贸dka by艂a m膮dra. Zmok艂em jedynie w nogi i w ty艂ek :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Podw贸jn膮 dawk臋 t臋sknoty, Kornelio, i jeszcze co艣, uprzedzaj膮c fakty. Mam nadziej臋, 偶e podr贸偶 wskor艣 艁odzi, jest po 艣wi臋tach ju偶 mo偶liwa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak to dobrze, 偶e nie da艂am si臋 skusi膰 na ten wrze艣niowy rejs po Mazurach... :classic_cool: Cora - wiesz, za czym jest ta t臋sknota? Za tym, 偶eby kto艣 chcia艂 to przyj膮膰 艣wiadomie. Lub 艣wiadomie i stanowczo odrzuci膰, je艣li taka jego wola. To jest te偶 t臋sknota za dzia艂aniem. A nadzieja? Skutecznie ubijana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
To zale偶y, Ryba. Ty - z racji u偶ywanego pseudniomu, nie powinna艣 si臋 ba膰 wywrotki :-). Woda dla ryby jest do艣膰 naturalnym 艣rodowiskiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
A nadziei, Ryba, nie daj przepa艣膰. (I kto to m贸wi???)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ;) Wszyscy w dobrej formie ? Chyba tak, chocia偶 Rybka nie chce by膰 w jakiejkolwiek ;) Ma艂o dzi艣 rozmowna jestem, inaczej zaraz bym co艣 doradzi艂a - jak podnie艣c nastr贸j oklapni臋ty. Tak wi臋c najpierw sobie podnios臋 a potem b臋d臋 si臋 m膮drzy膰 ;) Aleksander , w swoim i tylko swoim imieniu pisz臋, 偶e tak, mo偶liwa ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Ale偶 Melanio, ja jestem w doskona艂ym nastroju, tylko nieco wisielczym :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No to nie jest 藕le, Sasza. pilnuj si臋 sto艂ka, a wszystko b臋dzie dobrze ;) Wszyscy w robocie, ja te偶 id臋 si臋 odda膰 :D, pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Wcale nie jest 藕le, Melanio :-) Spokojnego dnia Ci 偶ycz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj, Melanio! :-) W og贸le to bym chcia艂a by膰. W ko艅cu w dobrym nastroju. :D Nie, no sama k膮piel w wodzie to 偶aden strach, raczej czysta przyjemno艣膰. Tyle, 偶e ja si臋 kompletnie nie znam na tych szotach, grotach i bajdewindach i ba艂abym si臋 ci膮g艂ego rugowania mojej niedouczonej osoby oraz ewentualnej kary za nieuniknion膮 wywrotk臋. :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ubi Lex....
Jasne P. Jeste艣 przeuroczy :-). Niewielu facet贸w , mieni si臋 takimi barwami wyra偶ania uczu膰, odczu膰 i nastroj贸w jak Ty. Tutaj, na tym publicznym formum, a i g艂ow臋 da艂abym sobie uci膮膰 , 偶e i w realnym 偶yciu. Obserwuj膮c Ci臋 od miesi膮ca, mam wra偶enie, 偶e obserwuj臋 t臋cz臋 lub jak wolisz zmian臋 pogody: od roziskrzonego s艂o艅cem poranka po wieczorna burz臋 z grzmotami :-) :-) :-) No i jeszcze posiadasz tak wiele, wiele ciep艂a w sobie, a偶 promieniuje z ekranika :-) :-) :-) - to opinia mojej c贸rki, poniewa偶 zechcia艂o mi si臋 potwierdzenia moich odczuwa艅, wobec czego, poprosi艂am t臋 moj膮 20-letni膮 latoro艣l (a jest nieg艂upia :-) ), o przeczytanie naszego topiku. I ona te偶 potwierdzi艂a moje odczucia. Tak偶e co do Rybki, Jak Kokietowa膰 i pozosta艂ych forumowiczek. (Mam nadziej臋, 偶e si臋 za to nie gniewacie. Ale nie ukrywam w domu przed nikim, 偶e tak mi tu mi艂o si臋 zagl膮da.). No i ponad to, nigdy nie mam potrzeby ukrywania tego co my艣l臋 o swoich bli偶nich, zw艂aszcza, jezeli my艣l臋 o nich dobrze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pse艂donim
Ordnung muss sein, Ryba. Na 偶ag艂贸wce nie ma innego wyj艣cia. Kiedy si臋 tego nie respektuje, mog膮 wynikn膮膰 k艂opoty. Musi na niej by膰 cz艂owiek, kt贸ry bierze za wszystko odpowiedzialno艣膰, kt贸rego pozycji nikt rozumny nie kwestionuje. Kiedy we wrze艣niu 偶eglowa艂em z kol. Ma艣nickim po Jezioraku, musieli艣my zdecydowa膰, kto na 艂贸dce jest kim. Z przyjemno艣ci膮 zadowoli艂em si臋 rol膮 kuka. Nie martwienie si臋 r贸偶nymi 偶eglarskimi sprawami pozostawi艂em przyjacielowi. W ko艅cu, to on ma patent sternika morskiego i stosown膮 praktyk臋, a ja jestem jedynie 偶eglarz szuwarowo-b艂otny :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Si臋 zarumieni艂am nieco i nie wiem, co powiedzie膰, UL... :-) 馃槝 dla Ciebie, i dedykowany 馃槝 dla latoro艣li (droga latoro艣li, wiem, 偶e lepszy by艂by m臋ski, ale jak si臋 nie ma, co si臋 lubi... ;-) )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×