Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Psełdonim
A główny człowiek na żaglówce musi być wyposażony w sankcje. Łącznie z nieodwołalną możliwościś spisania krnąbrnego żeglarza z pokładu :-) Na żaglówce nie ma demokracji i dzięki Panu Bogu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
E tam, Ryba, szkoda okazji. Zaczepiłbym Cię jako żywczyka na kotwiczkę. Żywczyk jest smakowitą przekąską dla zębatego szczupaka i cwanego węgorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Palec jest. Chyba się gi. Tyle że rana bardzo wrażliwa na chłód grudniowy. W klawisze ciągle stukam bez udziału wskazującego palca lewej dłoni. A węgorzy na palec jeszcze nigdy nie łapałem. Nawet w basenie hodowlanym, w podalensztackiej Rusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, Aleksander, musze Ci napisać jeszcze ( toć to konkurs kokietowania ;) ), że myślisz i piszesz, mam pewność, że i zachowujesz się i postępujesz ) , jak najprawdziwszy kapitan. Wiem, że tak ma być i tak być powinno. Piszę to z pozycji załogantki wielokrotnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ech, Ubi Lex, rumień Ryby w porównaniu do moich czerwonych uszu ma się nijak. Facet uwielbia podziw kobiety. Dziękuję. A pociechę ciepło pozdrów ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie jestem tego pewien. Kapitan, to zwykły człowiek. Leniwy, popełniający błędy. Poza tym, muszę Ci się zwierzyć z pewnego defektu - ja nie potrafię dowodzić. Ani na żaglówce, ani w wojsku, ani w pracy. NIe mam w sobie nic z przywódcy, a kiedy zmuszony jestem grać jego rolę, przychodzi mi to z trudem, sporo kosztuje a efekt jest mierny. :-) Wolę bajerować kobiety, Melanio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
(Od dmuchania, Ryba, znacznie skuteczniejsze jest babskie całowanie. No i okłady z piersi... Tak, te są zdecydowanie najskuteczniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, jeśli napisałeś , co napisałeś, to przynajmniej wiesz, jakim kapitanem być powinieneś. Wielu nawet tego nie wie, nie mają pojęcia o podstawach kindersztuby na łódce, co dopiero mówić o załogantach. A bajerowanie...hm, nie lubię bajerowania, źle mi się kojarzy. Myślałam, że Ty kobiety zwyczajnie doceniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Na korzyść całowania, czy okładów? Ryba? A może jednego i drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Może się źle wyraziłem, Melanio, używając wyświechtanego sformułowania "bajerowanie". Przepraszam. Masz jak najbardziej rację, Melanio. Doceniam kobiecość, tyle że nie najzwyczajniej. Doceniam nadzwyczajniej na świecie. Dzięki kobiecości doceniam w sobie męskość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No ale wyłącznie dla kurażu, Ryba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
I ja Wam dziekuję kochani. Muszę na teraz iść z naszego forum. Wzywają mnie obowiązki. Życzę Wam dalszego, miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Do widzenia, Ubi Lex. Ja także zaraz zmykam. Muszę jedynie załatwić jeszcze pewną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ale skaleczenie niezbyt rozległe, Ryba. Może się jednak jakoś nastarczy? Powiada się, że życzliwa, dobra wola, potrafi czynić cuda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A teraz zmykam. Panny pozdrawiam. Do widzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan w ciąży
W zasadzie chyba nie ma potrzeby tłumaczyć, Kornelia :-) Jedyne, o co chcę Cię prosić to to, żebyś jutro wieczorem była w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan w ciąży
Bo jak jechałem właśnie autem, Ryba, i wypadło mi przepuścić po pasach jakąś parę, to wydawało mi się, że to facet jest bardziej w ciąży, niż kobieta obok. Ale natychmiast uderzyłem się pięścią w czoło! Facet w ciąży? To przecież niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonimie - zaczynam się bać :( nie wiesz kim jestem , nie znasz mnie wcale , a chcesz bym byla w domu jutro wieczorem ... żebym nie wiem jak chciala zrozumieć , to se ne da :( Tlumacz , bo zamienię się w znak zapytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×