Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Pokżywka_w_sęsie_Ogulnym
Złam zasadę i zauczestnicz. Będą same baby i NIedźwiedź. Ja bym na Twoim miejscu spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokżywka_w_sęsie_Ogulnym
A teraz już zmykam. Przypmniałem sobie, że poranne pranie nie ukończone. Późno już. Cześć, prowokatorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokżywka_w_sęsie_Ogulnym
Nie da rady, Nikita, za dużo kobiet, jak na mnie. Boję się. Ale Rybę weźcie ze sobą. Niech sie nieco rozerwie. Mnie tam przecież nie będzie, więc Ryba nie powinna się niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba nie ma po prostu ochoty. Poza tym, jak już kilkakrotnie wspominała, dla odmiany pragnie nieco towarzystwa w swoim wieku, którego znikąd nie widać, niestety. :-0 Miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprałem_Wyżąłem_Powiesiłem
JAsne, jasne, Ryba. Namówienie Ciebie na cokolwiek graniczy z niemożłiwością. :-) Poza tym, nie przesadzaj. Nie jesteś już tak bardzo młoda. Moim zdaniem, stoisz właśnie przed progiem staropanieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi, próg ten przekroczyłam wraz z trzydziestymi urodzinami. :D (niektórzy twierdzą, że jest on jeszcze niżej, przy 26tej rocznicy narodzin) Wbrew pozorom, namówienie mnie na coś, do czego jestem choć trochę przekonana, nie stanowi dla nikogo najmniejszego problemu. Jestem dośc spolegliwa. :-P Nie mam ochoty. Nie chcę. Nie czuję klimatu. Wystarczy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprałem_Wyżąłem_Powiesiłem
Tylko, Ryba, Twoim problem jest to, że Ty do mało czego jesteś przeknana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprałem_Wyżąłem_Powiesiłem
Przypminam: 1. Wrześniowy wyjazd na pożeglowanie - nie. 2. Moje zaproszenie na Sylwestra - nie. 3. Moja prośba o spotkanie i rozmowę - nie. 4. Moja propozycja wycieczki do Rzymu - nie. 5. Moja propozycja na czerwcowe pożeglowanie - nie. 6. Możliwość pogadania z sympatycznymi koleżankami - nie. 7. Wyjazd do Anglii - omal nie. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7. Wyjazd do Anglii - od początku tak, \"gdybałam sobie\" i wahałam się wewnętrznie. Reszta punktów dotyczy \"kontaktów z sieci\". Nie widzisz tu jakiejś prawidłowości? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprałem_Wyżąłem_Powiesiłem
Pamiętam to Twoje gdybanie dokładnie. Ale to nie było gdybanie, lecz marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprałem_Wyżąłem_Powiesiłem
A za "kontakty z sieci", sredeczne dzięki, Ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marudzenie. Wahanie i rozterki wewnętrzne, wiesz doskonale jakiej natury. Ale interpretuj, jak chcesz. No, ale my się właśnie znamy z \"sieci\". Ty i dziewczyny z sąsiedniego wątku to właśnie znajomi z sieci. Mam stąd także innych, bardzo zaufanych znajomych. I także nie jeżdżę na \"zloty\". I nie spotykam się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprałem_Wyżąłem_Powiesiłem
Co do tego ostatniego, Ryba, odkarbowałem na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 Festmetrów
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 Festmetrów
Zaraz to zrobię, Nikita. Ręce mi się trzęsą od kosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 Festmetrów
Trawa ucierpiała. Jestem mokry od potu. O jakim Wy deszczu mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu ni ma
znikąd nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XIII
Jeszcze tyle byłoby do pisania, nie wystarczą tu żadne słowa: o wiewiórkach, o bocianach, o łąkach sfałdowanych jak suknia balowa, o białych motylach jak listy latające, o zieleniach śmieszcznych pod świerkami, o tych sztukach, które robi słońce, gdy się zacznie bawić kolorami. I gdy człowiek wejdzie w las, to nie wie, czy ma lat pięćdziesiąt, czy dziewięć, patrzy w las jak w śmieszny rysunek i przeciera oślepłe oczy, dzwonek leśny poznaje, ćmę płoszy i na serce kładzie mech jak opatrunek. ...........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIII
Ze wszystkich kobiet świata najpiękniejsza jest noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknanoc
Pyłem księżycowym być na twoich stopach, wiatrem przy twej wstążce, mlekiem w twoim kubku, papierosem w ustach, ścieżką pośród chabrów, ławką gdzie spoczywasz, książką, którą czytasz. Przeszyć cię jak nitką, otoczyć jak przestwór, być porami roku dla twych drogich oczu i ogniem w kominku, i dachem co chroni przed deszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prośba o wyspy szczęśliwe
Prośba o wyspy szczęśliwe A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością. :) ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioślarz
Dwa światy Tak bliskie... a jednak dalekie Odległe...jak dwa brzegi rzeki Dzieli je czas, przestrzeń...pragnienia I świadomość...i pozory spełnienia Chociaż i myśl czasem skrzydlata Każda w swoje światy odlata Każda pragnie wzlecieć do nieba Ale każdej innego trzeba Dwie dusze, dwa życia, dwa światy Dwa wymiary, choć każdy skrzydlaty I co z tego, że serce kołacze Światy trwają...lecz każdy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioślarz
Gdybym spotkał ciebie znowu pierwszy raz, Ale w innym sadzie, w innym lesie - Może by inaczej zaszumiał nam las Wydłużony mgłami na bezkresie.... Może innych kwiatów wśród zieleni bruzd Jęłyby się dłonie dreszczem czynne - Może by upadły z niedomyślnych ust Jakieś inne słowa - jakieś inne... Może by i słońce zniewoliło nas Do spłynięcia duchem w róż kaskadzie, Gdybym spotkał ciebie znowu pierwszy raz, Ale w innym lesie, w innym sadzie... O gdybyś przyszła! Raz jeszcze dziewicze jasne i czyste Twe zobaczyć oczy! Raz jeszcze fale uczuć tajemnicze widzieć z Twej piersi i z Twoich warkoczy westchnąć woń kwiatów... Raz jeszcze Twe ręce do ust przycisnąć; raz jeszcze łzy Twoje i twoje ciche zobaczyć rumieńce; raz jeszcze z ust Twych słyszeć imię moje! Raz jeszcze tylko!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioślarz
Rozmowa Ciało mówi do duszy: "Jestem tu - w tych światach, Gdzie i ty się zbłąkałaś. Ta sama nam droga. Spojrzyj tylko: woń wdycham, tarzam się w kwiatach, Ocieram się o słońce, o sen i o Boga, O którym mówisz zawsze ze smutkiem, jak gdyby Smutek był wiarą... Spojrzyj: jestem teraz w lesie, Bawią mię złote bąki i czerwone grzyby I to, że drzewom wokół tak zazielenić chce się! Jeśli wolisz - każ mi się zapodziać na łące, A zobaczysz, jak zaraz swoją białość zmącę Purpurą rośnych maków, których dotyk nagły Budzi szczęście i życie tak jasno tłomaczy! Niech mię tylko kłos po oczach uderzy smagły, A już świat się rozwidnia i wiem, co świat znaczy. Nie przeszkadzaj mi wiedzieć! Milcz, dopóki drzewa Szumią, dopóki pachnie jałowiec i mięta! Milcz! Nie mówi się prawdy, lecz bez słów się śpiewa. Kłamie ten co zna słowa, a nut nie pamięta. Jam z tych światów, gdzie w ogniu grzech, śpiewając, pląsa, Gdzie płoną piersi, wargi i kły, chciwe strawy - Gdzie róża, krwią nabiegła, lilię białą kąsa, I gdzie jeszcze brzmi w słońce zielony wrzask trawy! Nie tłum owego wrzasku! Nie nęć mię w mrok głuszy! Nie gardź mną, nie opuszczaj! - Porzuć swe zaświaty Dla wspólnych zabaw ze mną" - Tak ciało do duszy Mówi, a dusza - nikła i płochliwa mara - Słucha jego szeptów i przez łzy się stara Kochać te same kwiaty, rwać te same kwiaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama z wyboru
"Majowa noc Ty przychodzisz jak noc majowa... Biała noc, noc uśpiona w jaśminie... I jaśminem pachną twe słowa... I księżycem sen srebrny płynie... Kocham cię... * Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle co prawie nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie..." Saszka 🖐️ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×