Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Sasza_Aleksander
Cześć, Ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzejms Bond
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejms Bond
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejms Bond
??? Cóż mam na to powiedzieć? Ryba? Szykują mi się dwie odpowiedzi, ale użyję łagodniejszej, żeby się Ci nie narazić. Skoro gryzą, to je zdejmij. Na wszelki wypadek zdejmij i majtki, bo skoro rajtuzy gryzą, to majtki wnet także zaczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użyj mocniejszej, bo łagodna niewykonalna. Jako kobietę elegancką obowiązuje mnie noszenie rajtuzków do stroju służbowego, który jest dziś w wyjątkowo kobiecym wydaniu. Już raczej majtki mogłabym zdjąć, niż rajtuzki. Ale majtków nie muszę, gdyż mają rozmiary tak minimalne, że nie obawiam się z ich strony żadnej agresji. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejms Bond
Mocniejszej nie użuję, Ryba. Nic z tego. Nie sprowokujesz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. :) Całe szczęście, że w mojej pracy rajtuzki nie są wymagane i nic mnie nie gryzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejms Bond
Bo ja wiem, czy to takie szczęście? Ariadna? Co by facet miał za radość, gdyby nie musiał ich ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mógłby
zakładać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejms Bond
Zakładanie jest mniej ekscytujące od ściągania. Osobiście, zdecydowanie przdkładam ściąganie nad zakładanie. Ale może ja jestem nienormalny? Tak, ja napewno jestem nienormalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie się poświęcić i założyć coś, co można by ściągnąć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oklapnięty_tenis
Phi! Ariadna, też mi dopiero poświęcenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oklapnięty_tenis
To żadne poświęcenie, Ariadna, to zwykła babska prowokacja względem mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oklapnięty_tenis
Słusznie, Ariadna. Rozmawiamy przecież o faktach. A te są nieprzeparcie uparte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oklapnięty_tenis
Wiesz co? Ariadna, gdybym dzisiaj był w nieco bardziej bojowym nastroju, byłbym skłonny się upierać, że fakty nieautentyczne także istnieją, co więcej, mają się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starostwo_w _Alensztacie
Dzień dobry. W sumie, cóż to kogo obchodzi? Kto sobie tego życzy? Przecież żyjemy w czasach zelbstmordu oraz pedalstwa. Kogo obchodzi fakt, że wczoraj zginęło sześciu amerykańskich żołnierzy w Iraku? Między innymi za to, żeby jego dupa była sucha i łeb w miarę spokojny. :-) Nie ma to, jak być pedałem. Na pedała słowa powiedzieć nie wolno. Owszem, jakby co, każdy pedał ma ustawowo zagwarantowany każdy mój organ. Nawet organ zwany "tenisem". Pytanie ostateczne: na jakiegp czorta pedałowi potrzebny jest penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandka zwana Rybką
"Powiem Ci w tajemnicy, CKC, że nie tylko kobiece ciało się przemienia pod wpływem dotyku. Poza tym spójrz z drugiej strony - nie byłoby tej przemiany kobiecego ciała, gdyby nie dotyk mężczyzny. Gdyby nie ta wędrówka jego palców i zakreślanie coraz to nowych gwiazdozbiorów na tej kosmiczej mapie wszechświata. Idealna harmonia dwoistości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to jest już koniec.
Czyli zwykły "szlus". Po wyjaśnienia proszę się zgłaszać do Gem. Ona jest zawodową germanistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starostwo_w_Alensztacie
A czy to jest jakaś zła cytata, Ryba? Wstydzisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starostwo_w_Alensztacie
Tak sądziłem, Ryba. Jesteś bezwstydnicą. Może kiedyś Ci powiem, co, oprócz zdziwienia, czułem, kiedy czytałem Twój wpis o lodzie i połyku. Bo, zdaje się, bardzo Cię to ciekawi, choć przestałaś mnie o to zapytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starostwo_w_Alensztacie
A tłumaczenie, że samotny wieczór, spora racja dobrego wina i swoiste poczucie humoru, Ryba, proszę włożyć w zwykłe bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie myśleć, co Ci wyobraźnia na myśl przyniesie - nie zabronię Ci snuć rozmaitych fantazji. :classic_cool: Tyle, że osobiste wycieczki i komentarze proszę drogą prywatną, a nie na publicznym forum. To moja jedyna prośba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starostwo_w_Alensztacie
Jasne, Ryba. Zastosuję się do Twojej prośby. Raz na eroczacie, innym razem zupełnie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×