Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Melanio Myślę, że najlepszym sposobem na takich ludzi, o których wspomniałaś, jest traktowanie ich z przymrużeniem oka. :D Prawda? Dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujjjjj ujjjjjj :( :( :( rzeczywiście. Nie da się przymrużyć oka. :D To co robisz, żeby mieć dobre samopoczucie? (przy swoim pracodawcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonko, biorę pod uwagę, że każdy ma swoje problemy w pracy. Tylko tyle . Złoszczę się w domu. Się wyzłoszczę i dalej do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim mi odpowiesz, to wspomnę swego koszmarnego szefa. Przed laty miałam takiego, co wydzierał się jak prostak za byle co. Za nic właściwie. Kiedy był zdenerwowany, to polecenia wydawał wrzaskiem. Ciężko mi to było znosić. Wreszcie wyobraziłam sobie, że jego usta w czasie tych wrzasków, to dziub, który kłapie pociesznie kłap kłap kłap kłap. Przy najbliższej okazji o mało nie parsknęłam śmiechem. :D:D:D:D Potem było mi lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melanio Nie zgadzam się, abyś wyładowywała się w domu! Chyba że na pufie (kopniaki), poduszce (kuksańce), worku treningowym. Na najbliższych - zabraniam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczłowiek
Och...to tylko semantyka...Nad, pod...przerastać o niebo, być na wyższym poziomie rozwoju... Będąc przerośnietym o niebo, z konieczności patrzę na innych z żabiej perspektywy, czyli z dołu, czyli jestem pod... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczłowiek
Dzięki za potwierdzenie trafności wyboru. Grunt to mieć aprobatę z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelio Miałam nieprzyjemny sen, który mnie wybudził. Zamiast przewracać się niespokojnie w łóżku, włączyłam komputer. Przypomniało mi się o moim odrzuconym przez Saszkę mailu. Nigdy mnie to jeszcze nie spotkało, więc problemu nie zgłębiałam (nieskrępowany dostęp do internetu mam stosunkowo niedawno, więc chyba nieznajomość jego tajników mnie usprawiedliwia). Zaczęłam szukać na swoim adresie funkcji likwidowania własnego konta mailowego. Tego nie znalazłam. Jest za to opcja blokowania wiadomości przychodzących z konkretnych adresów. Czyli konkretnie z mojego i twojego Cornelio. Saszka wpisał je tam literka po literce (lub prościej - skopiował). Cóż, wyrzucona drzwiami, nie będę pchać się spowrotem oknem. Cofam więc prośbę o odblokowanie na dziś twojej skrzynki Saszko. Moim skromnym zdaniem wystarczyło tylko powiedzieć. Coś mnie telepie, zimno mi. Chyba dlatego, że większość ciepła wlałam w list do Saszki, a ten go odrzucił :D:D:D:D:D Idę spać. Pod kołderką ciepełko wróci do mnie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki
A nie słyszałaś Ty, Limonko, o zwykłych problemach technicznych? Poczta mi się uwliła i żadna korespondencja z zewanątrz do mnie nie dociera. Zaraz porozmawiam z p. Leszkiem. :-) Proszę, wyślij list jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki
O to samo się prosi wszystkich, którzy mejlowo chcieli się ze mną od wczorajszego ranka skomunikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki
A w ogóle, widzę, że zjawił się ktoś w spodniach i - co najważniejsze - z organami w nich. Pisze ciekawie, z kropkami. Lekko prowokuje. Troszkę ironizuje. Wydaje się, ma poczucie humoru :-). Podczłowiek - namaszczam Cię na mojego następcę. Masz pilnować tego "topiku" i zabawiać przychodzące tu panny. Zapewniam, nie będziesz się nudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Jezu mój slicny i Matko Boska tez! A już się na ciebie zaczęłam boczyć :( Wczoraj wasze humory były do ..... poprawki :D , za to mój paluszek przeszedł niebywale szybki powrót do formy. Rano jeszcze sztywny i bolesny, wieczorem kiwałam nim jak zdrowym. Cud jakiś, czy co? :D:D:D OK, wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki
Cieszę się, Limonko, w sprawie Twojego palca. Wygląda na to, że wychodzi na moje :-). Wysyłaj, ponoć już poczta naprawiona. Zróbmy więc próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wspomnianym Leszkiem porozmawiaj i daj znać o wynikach, bo przed chwilą znowu odrzuciło. Ponowię próbę za kilka minut. Co do Pana Podczłowieka, to był jak na mój gust zbyt czepialski. Jego humor troszku się z moim rozminął. To znaczy nie tyle humor, a sposób żartowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki_Uebermensz
Wysłałaś? Nic do mnie nie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki_Uebermensz
Limonko, czy Ty aby nie korzystasz z Neostrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toć mówię, że próba się nie powiodła, ale ponowię ją za kilka minut. Co do mojej konsekwencji - hm. Chyba muszę nad nią popracować. W nocy deklarowałam się na ciebie obrazić, rano pakuję się na powrót do \"twojego domu\". Ale nie oknem! Sam mi drzwi otwierasz :D Czy to mnie usprawiedliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki_Uebermensz
Przypominam mój adres: jb@pp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z neostrady????? Co ty mówisz? Bój się Boga! Wypluj to słowo :D:D:D Neostradę miałam i przed czasem jej wypowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki_Uebermensz
:-( Pan Leszek nie może zdiagnozować przyczyny braku komunikacji. Limonko - prośba: wyślij na adres p. Leszka list następującej treści "Próba poczty". Adres p. Leszka jest następujący: neto@pp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki_Uebermensz
Obrażać się wolno a nawet trzeba, Limonko. Życie jednak podopowiada, żeby to robić nie w uniesieniu, choć to trudna sztuka. Pamiętasz, co pisałem o sprawie wędlin dla Ryby? Ryba opuściła pociąg z pustymi rękami. Rozczarowana i zawiedziona. Ale w liście do mnie nie napisała mi "Kiepski żart, kolego alensztacki. Podpadłeś mi." Ona napisała: "Paczka nie dotarła. Czy aby Ci się nic nie stało?". Myślę, że powinniśmy się tego od Ryby nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losoś bałtycki_Uebermensz
Jest list od Limonki. Jest. :-) Poczta działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowiłam próbę wysyłania poczty do ciebie, wraz z całym bagażem, to znaczy wiadomością od MAILERA-DAIMONA :D \"Koleś\" już mnie o niczym nie informuje, znaczy się poszło! :D:D Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę się całe życie, a tę cechę Ryby postaram się wprowadzić w życie. Troszkę zimnej wody z kubła przydałoby się nam wszystkim, tak samo jak beczkę miodu. Wszystkiego z umiarem. Mam nadzieję, że ostrość mojej wypowiedzi zostanie przez was wszystkich puszczona w niepamięć. 👄 🌻 A i ty dzisiaj jesteś jakiś fajniejszy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Dzięki, Limonka, za te wszystkie serdeczności :-) 😘 Pozdrawiam Was wszystkich, dobrego dnia! 🌼 RzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×