Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Rybko Zamordowana wielokrotnie????? :D:D:D:D Jak widzę, nie dajesz się zamordować na 100%, bo wciąż odżywasz i jak ten sfinks powstajesz z popiołów :D Będę powtarzać to do utraty tchu: i ty i Saszka jesteście fascynującymi ludźmi. Wasze dialogi nadawane są na tej samej fali. Stąd te serdeczności ode mnie, Cornelii, Melanii i Ubi Lex. Wam obojgu w równym stopniu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczłowiek
Mam nadzieję, że to namaszczenie nie jest w ramach walki z konkurencją. Los pomazańców zwykle był...tragiczny... szczególnie tych, co mieli z(a)bawiać... Póki co, może za Barabasza bym robił ? Limonce łatwiej by to było przyjąć... a i ja przy życiu bym się ostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Barabasza, to może nie. Podczłowiek. Proponuję upatrywać pierwowzoru w Szymonie z Cyreny. Mimo, że przymuszony, czyli wbrew swojej woli, zapisał się złotymi zgłoskami w historii. Tak, Podczłowiek - namaszam Cię na mojego następcę. Zostawiam pod opieką stadko bardzo wyjątkowych pań. Proszę, zadbaj o ich satysfakcję. To jest główna rola mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
(Nie wiem, Podczłowiek, skąd się to przeczucie bierze? Czy Ty aby nie jesteś księdzem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczłowiek
Może i złotymi, rolę jednak odegrał poślednią i epizodyczną. Czyżby miałoby to być jeno chwilowe zastępstwo ? Jakby nie patrzył, już wzbudza kontrowersje i niepokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Magdalena z Pcimia
Jakby nie patrzeć, wielu chętnych do rzucania kamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Eeee, Podczłowiek, zaleciało z lekka dość tanią sofistyką. Ostrzegam Cię, tutejsze panny to bardzo wygórowany poziom intelektualny. I jeszcze bardziej emocjonalny. Wzywam Cię do niezaniżania miejscowych standardów! Bo cofnę nominację (nawet na kilka chwil przed ingresem; będzie kolejny skandal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Dzień dobry Najmilsi. Jestem zła, zła sama na siebie, ponieważ z powodu złamanego pożegnaniem z Wami serca, nie zaglądałam do cafe. Ale dzisiaj, coś mnie "tknęło". Chciałam raz jeszcze poczytać Wasze wpisy:-)....... Tak się cieszę, że jesteście i prowadzicie dysputy. Mam cichą nadzieję, że choć raz w ciagu dnia będę mogła odezwać się do Was:-) Bardzo serdecznie pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Spóźńiłaś się o dobę, Ubi Lex. Nikt nie archiwizował. ? A może to i dobrze, że się spóźniłaś? Jeśli chcesz, ujawnij Twój adres pocztowy. Mój jest: jb@pp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Nie, kochana Ubi Lex..., nie chciałabyś czytać... Wszystkiego dobrego! :-) Pozdrowienia ciepłe, sushi :-) (jak myślicie, szybciej leczy się uczciwie pokrojony palec czy serce?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Kluczu, Kluczu. Twój adres mailowy mam dawno zakonotowany :-) :-) :-), choc moja wrodzona nieśmiałość wzbraniała mi pisać:-) Mój adres dla Was wszystkich(na wypadek gdyby COŚ znowu się stało) apeiron2@poczta.onet.pl. A teraz proszę o spowiedż: Jak Wam się układa w 10 dniu Nowego Roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
"to pl w adresie winno być razem" - ale przecież wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Cóż, droga Ubi Lex... Sushi. Stan na dziś. Jeszcze świeże, ale niedługo się zaśmiardnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Tak bardzo sie cieszę, że nie opuszcza Cie poczucie humoru. A mnie dzisiaj trochę "tąpnęło".Mam jakiąś dziwna tęsknice w sercu. I sama sie pytam :ki diabeł? Może Ty wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
zdecydowanie palec leczy się szybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Mi się, Ubi Lex, układa wręcz znakomicie. Można powiedzieć, że jestem wręcz zachwycony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Kluczu, czy masz problem z tym pokrojonym palcem? Nie posłuchałeś naszych rad i nie poszedłeś do lekarza? Z sercem bywa różnie, zależy jak uczciwie go pokroiłeś:-). Bywają ranki powierzchowne i te goją się szybciutko, ale sam wiesz, że bywaja i takie, które ni diabła nie chcą się zagoić, a co przyschną to zawsze cos spowoduje, że zaczynają krwawic od nowa. Takie życie Kluczu. I samo życie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Oj coś mi sie wydaje, że Klucz ma dzisiaj sarkastyczny nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Na kolana Kluczu i spowiedż, niech bedzie że powszechna:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Tyle, że ro nie ja zapyywałem w sprawie gojenia serca. U konowała z ostrym nożem byłem w piątek poprzedzający Boże Narodzenie. Paskudziło się coraz bardzeij. Zdjął mi kawał skóry i powiedział, że na razie opuszka palca rżnąć nie będzie. No, chyba że bakterie go do tego zmuszą. Rżnięcie opuszka nie było. Sprawy poszły ku lepszemu, choć rzległość rany spora. Jeszcze się nie wygoiło. Dlaje zwijam sobie paluszek plastrem. Dalej go nie używam do niczego, oszczędzając jak mogę. Nawet w klawisze walę bez jego udziału, co jest pewnym utrudnieniem, bo wskazujący palec lewej dłoni - jak to u Klucza - odgrywał jeszcze miesiąc temu kluczowe znaczenie. A Ty? Ty gdzie się podziewałaś, Ubi Lex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dzisiaj? Ubi Lex, to jednak trochę żałuj, że Ciebie wczoraj nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Wczoraj była dość powszechna spowiedż, Ubi Lex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Coś w rodzaju Carharsis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Czyżby Rybka miała nowy nick? Hmm.... plątałam się tu i tam... bez sensu i celu. Coraz częściej mam smutaśny homor. Czy to oczekiwanie na "prawdziwą" wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
W domu przeczytam sobie wszystko spokojnie i dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Rybki nie ma, Ubi Lex... Została ukatrupiona i wypatroszona znakomitym nożem marki Friskars Jest za to wyśmienite sushi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba Z tym palcem i sercem bywa różnie. Właśnie spoglądam na niego (palca) i widzę, że pełny powrót do formy potrwa z pół roku. 1/3 paznokcia jest czarna, znaczy się zejdzie. Schodzi toto powoli, już mi doniesiono. Odrasta jeszcze wolniej. Tak sobie myślę, że zranione serce można wyleczyć dużo szybciej, potrzebny jest tylko odpowiedni impuls. Taki impuls może zdziałać cuda w try miga! Mi kiedyś skrwawione serce zagoiło się w ciągu pół godziny. Cudownym lekiem okazało się olśnienie, że powinnam posłać w czortu swego dupka. Jak już dokonałam tę skomplikowaną poniekąd operację, uśmiech powrócił na me lico. Znaczy się, serce się zagoiło. :D Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
"Catharsis" - oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×