Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Psełdonim
Na przeczytanie wszystkiego, Ubi Lex, nie masz szans. Jest mocno rozproszone po różnych częściach tego miejscowego kosmosu. A kosmiczne części, jak to części kosmiczne, oddalają się od siebie coraz bardziej. Jeśli jesteś jednak ciekawa, co potrafię, mogę bezinteresowanie dać próbkę. Musiałabyś jednak parę panien wyprosić z lokalu na ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Limonka - a, to doskonale! Znaczy się, po tamtej stronie pozostał już tylko chory palec. (biorąc pod uwagę operację, która miała wczoraj miejsce) A tu sushi. Uwielbiam surową, martwą rybę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy,ja cos czuje,ze poleglam 😭 dzięki dlugiemu jezyczkowi kolezaneczki,ktora wygadala to drugiej ow osobnik juz wie i....... dowiedzialam sie pocztą pantoflową o wywrywkach dyskusjiw k torych rzekl,ze kojarzy mnie i \"nie ma nic przeciwko\" cos podejrzewam,ze chodzilo o to,ze znajoma pytala sie czy moze mi podac jego nr komunikatora kutwa no 😠 😡 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Ale dlaczego miałabym wypraszać koleżanki? Mów smiało, myslę ,że nie będa miały do Ciebie pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Martwi męczennicy nie odczuwają bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Myślę o tym odmiennie, Ubi Lex. Moje myślenie jest oparte na konkretnej wiedzy. Sądzę, że wczorajsza dawka była i tak końska. Ale na skrajne przypadki, jedynie końca dwka może coś zdziałać. Zaaplikowana pod skórę z opakowaniem, dla wzmocnienia efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rękawice zostały rzucone, czas do boju! Takie przetrzepanie sobie pysków może okazać się całkiem dobrym lekiem na zagnieżdżone frustracje. Nie wolno ich tłamsić. Zaczynajcie. Ja tymczasem zmykam do dalszej pracy, też z chytrości, bo nie chcę dostać \"przy okazji\" :D:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
"końska dawka" Idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Zdaję się, że rozumiem Kluczu..., juz rozumiem:-) A napewno rozjaśni mi się obraz jeszcze bardziej gdy przeczytam jednak:-)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Nie ma czego zaczynać, gdy ktoś wszystko zakończył. Trzepać płetwą już nie mogę. Odcięta. I pocięta, jak i reszta. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmmmmm cos czuję,ze jutro niezly hardcore mnie czeka 😭 moral dnia: nigdy nie ufaj nikomu a tymbardziej \"przyjaciolce\" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Rybko, pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
chociażesz "wielokrotnie zamordowana"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
No tak... ja też idę (ale wrócę:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamordowana wielokrotnie
Dzięki, Ubi Lex... :-) Też pozdrawiam bardzo serdecznie. Wszystkich tu piszących. Ciepło, serdecznie i życzliwie. Nawet tych, którzy nie chcą juz widzieć mojego truchła. Nie mam pretensji o nic. O cóż mogłabym mieć? :-) A teraz możecie się złożyć na wieniec. I napluć na płytę. To dla tych szczególnie zagorzałych. :-) Po czym zanucić "When all the Saints".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko :D ale dolożylas :D:D:D Śmiech to zdrowie , więc wszystkim gromkiego smiechu z dziwacznych sytuacji życzę :) Pozdrowienia wsjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dziękuję, Ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
"Zdecydowanie ostatnia poczta..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ryba? Ty chyba cierpisz na lekką łagodną postać jakiejś odmiany schizofrenii? Czego Ty ode mnie jeszcze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Znowu zaczynasz mnie prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tu jeszcze żyje, a kto już poległ? Ryba? Jeśli nie masz czym walczyć, boś jest jednym wielkim ochłapem rybiego filetu, to w jaki sposób klikasz? Hę? W tobie tkwią olbrzymie pokłady sił i zwodzisz nas, diablico jedna :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz Rybko, to mogę napluć, niech mnie to kosztuje. Ale nie zanucę ci \"When all the Saints\", bo śpiewam podle. Tak podle, że szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Z pannami się pożegnam ciepło. Pora na mnie. Dwie minuty na dwudziestą. A ja coś tam na mieście muszę załatwić. Dzięki za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A Rybie odpowiedzcie, że nie ma racji, w kwestii żadnego nieodczuwania po zejściu męczennika. Jednego zejścia mu mało. Prawdziwy męczennik zchodzi duchowo wielokrotnie. W końcu jest w branży profesjonalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
schodzi_zchodzi_zachodzi_sachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachodzi - slońce :) schodzi - czlek kończący życie .... :( lub ktos po schodach :P hejka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×