Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Laski i Nielaski za co dzis pijemy? moj mezyk walsnie wareczke podgrzewa, zeby gardziołko nie bolalo, do tego miodzio i przyprawa korzenna ... pychota :) chyba mu sie za to oddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska, jak człowiek podchmielony to rozne rzeczy wymyśla - ja tak mam - zajeb... e dobry humor! Setunia, słonce ty moje!!! pomogłas mi wprost - musze cie ucałowac 😘 😘 😘, TWOJE ZDROWIE :D Musze przyznać i podziekowac przy tym autorowi topiku, ze dobra robote odwalil tworzac go - Marcinek :classic_cool: 100 lat!!! JEstescie wszyscy bez wyjatków WSPANIALI 😘 (a jeszcze nie jestem narąbana) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madziu wareczke pijesz zarazilem cie tym piwkiem:P ja dzisiaj chyba nie pije mam reke zlamana o na miecha w gipsie:( i to jeszcze prawa! ale dobrze ze jest lewa reka do picia piwka heehe:classic_cool: za co panie pijemy moze za udsane swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze za twoja rączke, która wkładałes Bog wie gdzie????? a co ci sie przydarzyło? bijatyka? Warke to ja piłam jak Ciebie jeszcze na Swiecie nie było ;) NO TO WYPIJMY PRZY DRUGIM ŁYKU ZA RENIFERY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijatyka w nocy na imprezie zle trafilem i zlamalem:( pijmy za moja raczke troche boli a piwko to dobry znieczulacz;) madziu zdrowko i wesolych swiat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hykkkkkaaaaaaaaaaaaa
Kefirek:) Warko;) czesc;) milych swiat , drobne pijaczki piwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hykkkkkaaaaaaaaaaaaa
Warka czerwona reke zlamales w U7?;) zycze malo bolu i szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gdzie spedzacie swieta? porzadki zrobione? mnie sie tak nie chce... Warka pewnie spadl z krzesla jak byl nawalony i chcial kurz z szafek zetrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek heehe dobre jest jeden plus zlamanej reki taki ze nic nie sprzatam i mamusia robi mi jedzonko jak jestem glodny zyc nie umierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a jak masz potrzebe...(?) no wiesz..., o co mi chodzi, to pewnie ci lewa bardzo dretwieje ;) ;) ;) a gdzie sie tak załatwiłes??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy znajomi ze mnie szydza teraz ze lewa konika bede bil;) na imprezie w gdyni wsumie na zewnatrz to bylo przeraza mnie to ze az miesiac w gipsie a w styczniu mialem do norwegi jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee, do wesela sie zagoi ;) na pewno :D a to ładnie sie tak bic na imprezie, a ja myslalam, ze z ciebie spokojny chlopak,,, juz sie chcialam z toba umowic, a wychodzi, ze mam do czynienia z brutalem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi morde skapiszonujesz???? ;) cos dlugo trzeba czekac na odpowiedzi od Ciebie..., ale wiem, wiem, piszesz lewa reka!!! SAMOOBRONA!!!! myslalby kto!!! zeby wywiazalo sie spiecie, to trzeba dwoch osob... a jednak - boje sie ciebie :D :D :D no ale w sumie lubie silnych facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ciebie bym na raczkach nosil;) pisze lewa i beznadziejnie sie pisze nie wiem jak ja ten miesiac przezyje musisz sie opiekowac mna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz za wsze na mnie liczyc - bede twoja osobista pielegniarka, jak bedziesz w potrzebie, to bede ci podawac basen :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kefirek , warka i spółka :)) zdrowych , wesołych świąt Bozego Narodzenia :)) :) i nie przsadzać z % :)) mały Leszek nie zawadzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze nie zawadzi!!! Witaj! 🖐️ dawaj no pyska 😘, no to za co chliptamy? za interes mikołaja? :D co by to nie zonaczało!!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pijemy za wszystkich polamancow z Polski i ze swiata, dziewczyny! Chlusniem, bo usniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za zyczenia:) Ja teraz zaczynam piwkowac po dniu roboty:P przy garach i nie tylko;) Kefirek czy Ty aby nie przesadzasz z ta pomoca z mojej strony, przeciez zycia Ci nie uratowalam:) Trzeba sobie pomagac w potrzebie, nawet zdradzac swoje patenty:D:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim piwoszom - tym z malymi bebechami i tym z nieco wiekszymi aby na te Świeta nie zabrakło piwka, ani zadnego innego trunku. Aby w Sylwestra mozna bylo rozgrzac sie przy smakowitym grzancu i aby kochana osoboba, przytulona do was w rozkosznym uscisku krecila wam zalotnego loczka we wloskach :) Zeby puszki zawsze mialy tak samo przyjemny dzwiek przy otwieraniu, zeby Mikolaj nie bardzo zalany w tym dzisiejszym dniu przyniosl fure prezentow!!! Obyscie zawsze byli szczesliwi!!!! Kefirek_and_ Company (mam tu na mysli mojego osobistego wrednego rudego kocura co mi siedzie na kolanach) ;) SETUNIA!!! I TAK DZIEKUJE ZA POREDE, BO JA MIALAM JUZ TAKI POMYSL, ŻE JAK ROZPUSZCZALNIKIEM NIE PUSCI, TO JE POMALUJE FARBA OLEJNA :P na szczescie uratowalas moje drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×