Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Ja tez zycze wszystkim radosnych swiat:) I zeby piwka nigdy nie zabraklo:D A sylwester byl piwny i szampanski jak nigdy dotad:classic_cool: Wesolych Swiat🖐️;) Kefirek to byl moj prezent pod choinke dla Ciebie:) 🖐️po pasterce mozna pic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta trwają. Póki co piwska nie brakuje ale obawiam się, że ten stan długo nie potrwa tym bardziej że od trzech godzin rozpracowuję to co jeszcze w domu jest :D🖐️ Jak to dobrze, że niedaleko mam sklep czynny nawet w najbardziej doniosłych dla ludzkości momentach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny🖐️:D Ja niestety takiego sklepiku nie mam:( :D Dlatego wspomagam sie kawa z polopiryna:classic_cool:[zarcik-bez polopiryny;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czolem kluski z rosolem!!! jak mnie tu nie ma, to nikt nie chce pic :D ale z alkoholikami to juz tak bywa :D niech ja tu bede ta iskra, tym zapalnikiem - OTWIERAM POŚWIETNA (NIE MYLIC Z POŚMIERNTA) LIBACJE ALKOHOLOWA! :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ty bestio!!!! hello 🖐️ no to dawaj... sprzatam chate po wczorajszej imprezie :( znowu ja!!!! ale z dwojga zlego ciesze sie, ze kibel niezazygany :P ja bede dzisiaj dochadzaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, tera dopiero sie doczołgałam raczej... mam Żuberka, 2 Lechy i 2 Warki Strong... co pijemy? co proponujesz na zagryche? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutwa, se musze stope zmienic, bo ten platfus jeszcze o swietach przypomina... momento... juz zmieniam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu do chorey nie ma nikogo????? ja sama tu uschne... czekam i czekam... dobrze, ze sobie butelki nie otwierałam, bo by mi dawno wywietrzalo przy takich kumplach do picia! A niech was cholera weźmie :D :D :D pije sama :P kto bedzie chcial, to sie dołączy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, co ty mi tu pierdzielisz???? uczyłas sie???????? no co ty? ja tez mam w pieruny, ale tak mi sie nie chce, ze nie moge sie zmobilizowac.... codziennie mam moralniaka, ze nic nie tknelam... a dzis tez sie bedziesz uczyc :P (pic) jak tak, to napisz kiedy, pouczymy sie razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek 🖐️ szurnieta:D Szczerze , to wczoraj faktycznie troche poczytalam ale pozniej byl film i .......sie skonczyla nauka:) A dzis tez bedzie i nauka i piwko:P chociaz nie wiem bo jak moja sis ze szwagrem przyjadzie to bedzie pouczone;) Do posluchania:classic_cool: http://teledyski.onet.pl/0,1830351,0,1,teledyski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek hehehe:D Ty jeszcze wszystkich moich tajemnych \"miejsc\" i tak nie odkrylas;) :P Przeziebilas sobie pecherz? Moze to od nadmiaru piwa:o :D A gdzie jest Nasz Warka:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierniczyl :D nie moze za nami nadazyc :D no to chlus, trzeba nerki przeplukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczki, blondyneczki - witamy w naszych skromnych progach ;) aaaa..., Setunia znowu gdzies sie ulotnila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, no to za czarne wlosy!!!! co otwieramy???? zuberka, tyskie, warka strong, albo ... lecha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to do kosza z takimi
eee, no co ty :D jeden dla ciebie w lodoweczce chlodze... bo mi maz usnal, to mam chwilke czasu na browarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko masz zly dzien?;) kefirek a z kim do kosza?z tymi co upijaja a poterm wykorzystuja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo .... narąbię sie zeby spac...wczoraj zero snu....1 2 godzin w trasie...trzezwa nie zasne.... Jak wam święta minęły?? Mi tragicznie.... Zdrowie Kafe!!! Za to, ze nie bede dzisiaj sama piła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo mnie taki ktos na innym topiku wkurza i sie musze odgryzc tylko kombinuje jak :D jakis tam waldus, nic szczegolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ty Warka tak brykasz, jesli mozna wiedziec???? Ja sie obzarlam i zre jak swinia do tej pory. Jakos tak na slodycze mnie wzielo, ale powiem wam, ze Bigosiku bym zjadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×