Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

a ja nic nie pije dzis% ewentualnie moglabym zjesc czekoladki z alko:D ale nie mam:( a mam naprawde ochote a w ogole to mam niezly apetyt dzis;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Pijusy!🖐️ Ostatnio coś niedobrego ze mną się dzieje i ciągle chodzę o suchym pysku :o Wczoraj postanowiłam się zreflektować obalając z moim ukochanym polówkę Sobieskiej waniliowej:classic_cool: zapijając to z kolei miętową żolądkową. Niestety spowodowało to w efekcie poranne problemy ze wstaniem na wykłady także dzisiaj chyba dam se na wstrzymanie ale jutro po zajęciach...:classic_cool: ...idziemy do znajomych montować komputer. Oj, będzie się działo!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzCh 🖐️;) kurcze!naprawde jest wodka waniliowa?:D ;) :classic_cool: ja moze dzis piwko wypije ale jeszcze sie waham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ty mnie tu do zlego nie namawiaj!:P:D;) Jeszcze nie mam piwka w ogole;) moze ktos kupi, a jak nie to o suchym pysku bede:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia. A jest i to całkiem ciekawa w smaku. Sobieski ją robi ale trudno ją dostać. Jednak jak już ją widzę w sklepie...;) Najlepiej smakuje do jakiś ciast itp. pierdół bo w smaku słodkawa lekko. Pijcie, moczymordy drogie! Na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dobrze
I dobrze, że o tym piszeciwe. Ja w tej chwili popijam "Luksusową", ale w zanadrzu mam własnej roboty bogatą w witaminy nalewkę z pigwy. Pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa
a ja popijam bimberek - jedyny trunek po którym nie ma kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam dzisiaj skarpetki
tyz chlamos z Tatarem z krwi i kosci tu i teraz ale mam dzierski łep tatarska wodke zapijamy polskim swawetnom piwoczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam dzisiaj skarpetki
on na fajeczka a ja do was słodziutkie 🖐️ ech te nałogi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka a gdzie ci alkoholicy?wsrod znajomych?:D Ja siem dzis napijem wieczorkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co pijusy 🖐️ no to z jakiej okazji moczymy swe pijackie mordy?? :classic_cool: ja proponuje wypic za wszystkich polskich żulików co dają rady pić wino w kartonie z Lidla :D brawa - z akcyza jakby nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
A ja pijem Tyskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz prawie koncze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️ może i stuknieta ale za to jaka seksi:classic_cool: ... zulikom winko sie skonczylo i co? i denaturat musza popijac po kontach..., a jak i tego braknie to sie wezma za wode po goleniu ... że co? że niby bezalkoholowa? świat schodzi na psy... ;) za każdym rogiem tylko alkohol, alkohol i alkohol... seee seee seeetunia... siieeee, przeprzez Ccciebbie jąkkkać zaczeeelam... po po polej SSSSskakakarbieebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmm🖐️:) a ja Zuberka;) Kefirek pisz o tej swojej \"seksownosci\" to moze Warka zaraz wpadnie , jak uslyszy:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa, Waaarkakaka ka... toto to chyba już wybyl do Szwecji... i dobrze :p nie bedzie mmnie świiiiinia obmacywala... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek[puknij sie w glowe] jeszcze nie wybyl !!! poczytaj co pisal:D :) Pijem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee, no co ty! no to co sie dziwisz, jak ja kolonska mineralna zapijam... :P dawaj mi tu żuberka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek a ja nie wiem czy ta kolonska nie ma wiecej % od tego p[iwa:P a tak szczerzse , to juz wy-ilam moje piwko:( za to w P.T. mam niezle zaopatrzony barek , iwec zapraszam:D Tez lubisz Jurajska?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadam literki bo mam ochote na cos slodkiego , a nic nie mam juz w domku:(((( poziom cukru mi spada:( RATUNKU!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że lubie jurajska..., szczegolnie park jurajski :D dawaj!!! już ci daje czekoladke [czekoladka wedruje do ciebie] ammmm... prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×