Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Jaka pyszniuska czekoladka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz zmiatam na filma:D Czy kropla Zuberka doleciuala do Cieeeeee:)????? Mam nadzieje , ze tak!;0 Jeszcze tu dzis wpadnem:P ok 1wszej [o ile wytrzymam do konca filmu:o]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nikt tu nie pije?? a ja wlasnie zlapalam smaki i zastanawiam sie nad kontynuacja... hmm, a moze to juz alkoholizm?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek Ty jestes gruba od tej kolonskie!!:D:D:P Meandra🖐️pij , nie patrz na Nas;) Ja juz nic nie mam ale moge potowarzyszyc wirtualnie:) Teraz proba pogrubiania!;) :D %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% yyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za malo znakow chbya:o jeszcze raz;) ###############################@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@######################################################## proba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garstka_szczęścia
setunia to tu się teraz ukrywasz :P jak miło widziec znajomą twarzyczkę :) masz jakieś wieści od Roros....bo jakoś gdzieś umknęła ostatnio, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garstka szczescia a Ty co sie pod pomarancza ukrywasz, he?:P;) Czy Ty to B?? Roros jest ale pod innym nickiem , na \"szumie \":) A nawet Tu byla:Dna poprzedniej stronie, chbya sie wpisala:) Ja ja rozpoznam pod kazdym nickiem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wy do kutwy nedzy macie tyle czasu na picie??? :P :classic_cool: ja nie mam... nic mi sie nie chce... ide do dentysty... trzymajcie kciuki, zebym wyszla z tego cało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka..............
Warka;) Jestes jeszcze w PL? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka..............
a ja mam zlamany palec :( oczywiscie w U7:D na kreglach:D:P a trraz pije Zuberka bo nam dolka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mialem jechac w sobote ale mam reke w gipise chcialem gips sciagnac ale prezes sie bal ze komplikacjre beda niech spada frajer:P teraz nie wiadomo czy pojade w piatek ma sie okazac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tie, Warka, nie badz taki do przodu... ;) ja mam bardzo zdrowiutkie ząbki..., nawet nie wiesz, jak się lubią wbijać w szyjkę namiętnie... :D Warka, a ty dalej w Polsce... trzeba Ci zrobić extradycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba cie tam wyslac jak najszybciej... bo sie robi w kraaju niebezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczka :D polej albo pijem z gwinta Ale mialam dzisiaj ciezki dzien... jedna wredna uczennica mnie wpienila... myslalam ze ja trzepne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tobą wszedzie plejboju :D :P chuuuj w bombki strzelił - przypomnialam sobie, że jestem męzatka :D hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadywuje z neta, bo ... bo jutro jeszcze cięższy dzien... naparzyłam sobie już melisy, żebym do jutra wytrzymala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo to obchodzi ze jestes mezatka zawsze mozna wziasc rozwod moja laska mnie dzisiaj wkurza to chodz zaszalejemy nikt sie nie dowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimnazjum - wredne małpy - jeszcze ci powiedzą, ze jestem niesprawiedliwa ... kutwa mac... a uj jej w dupcie :P apapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×