Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośkaniezdecydowana

garnki Eurofit

Polecane posty

Gość relunia
Kochani, wszyscy wiemy że w internecie nawet papież nie jest świętością. Pytajmy o opinie ludzi którzy maja naczynia nano, mam takich znajomych i ja sama mam te naczynia. Oszczędzaja czas, pieniądze, nerwy, zdrówko. Pewnie że i gliniaku można ugotować ale nie o to chodzi by się cofać. Ja myśle że wszystkie złe opinie to jakieś dziwne próby konkurencji. Pozdrawiam i żuczę więcej wiary w dobrych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam
dot.pobytu w Milówce, Wygrany bon upoważnia do 3-7 noclegów w hotelu Milena pod warunkiem, że kupi się 2 posiłki dziennie w cenie 60,-za os.dzień. Terminy dostępne w listopadzie, wtedy kiedy nikt inny nie przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez98
byłaś na tym wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garncarz
czy ktos był może na tym wyjeździe w Szczyrku albo moze chociaż podać nazwe tego ośrodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowany
Powiem tak. Byłem ostatnio na pokazie najpierw blendera, a później garnków. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń ani do samej prezentacji ani do jakości produktów. martwi mnie natomiast to, że firma je sprzedająca wielokrotnie podkreślała, że można je kupić tylko w taki sposób tzn. poprzez prezentację i przedstawiciela. na całe szczęście tradycyjnie poszperałem w internecie i co ? i znalazłem wszystkie te produkty. blender zamiast 2000 zł kosztuje ok. 800, a komplet garnków około 1300,00 zamiast blisko 5000. Z całym szacunkiem nie mam nic do takiej formy sprzedaży, bo wiele lat temu kupiłem odkurzacz rainbow i wtedy nie było innej możliwości. Ale rozwala mnie do żywego jak bezczelny musi być oferent, żeby świadomie sprzedawać coś z z kilkusetprocentowym narzutem. No, ale nie ma wyjścia 30% wynagrodzenie dla prezentera, ok 30% wartość rzeczywista produktu pozostałe 30% to zysk firmy wraz z kosztami manipulacyjnymi. Wszystko się zgadza. Pamiętajcie. Zapomnijcie o podejmowaniu decyzji w dniu prezentacji ("bo tylklo teraz dostanie Pan/Pani dodatkowy rabat"). Nawet jeżeli zadzwonicie do prezentera na dzień następny bedzie szczęśliwy i "na pewno coś załatwi". Rozsądek zwyciężył. Kupię produkt, ale w normalnej cenie. bez specjalnych "rabatów" i "mega okazji". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidurn
Mam zaproszenie na kolację organizowaną przez Eurofit. Poważnie się zastanawiam czy warto tam iść czy sobie darować? Czy ktoś ma swoje osobiste doświadczenia w tej kwestii. Mam wrażenie, że to zwykłe naciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez98
byłam na takim pokazie i to wielkie naciąganie i z tymi wycieczkami i z tymi garami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pemek
witam chcialbym sie dowiedziec czy ktos kupował na ebayu te garnki gastroluxa ,chciałbym oporozmawiac na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia40
Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi i nasuwa mi się pewna refleksja. Zwróćcie wszyscy uwagę na to, jak wypowiadają sie zwolennicy, a jak przeciwnicy. To jest smutne, ale w naszym kraju jest przynajmniej 90 procent analfabetów, którzy nie potrafią nawet króciutkiego zdania napisać bezbłędnie. I niestety to właśnie oni są w większości na "nie". Świadczy to o jednym, że większość tych negatywnych opinii wystawiły osoby, które po pierwsze nie mają co robić i siedzą tylko przed komputerem, żeby sobie popisać. Po drugie nie stać ich na te wspaniałe naczynia i z czystej zawiści piszą, aby inni też ich nie kupili. A to, jakie bzdury wypisują, świadczy tylko o jednym - nigdy nie spróbowali nawet używać żadnego produktu oferowanego przez firmę Eurofit. Długo się zastanawialam, czy poniżyć się do ich poziomu i wypowiedzieć się na tym forum, ale nie wytrzymałam. Sama używam naczyń i robota od kilku lat. Nie wyobrażam sobie już gotowania w mojej kuchni bez tych produktów. Wzięłam na raty, pomimo kredytu hipotecznego, spłaciłam i nie żałuję. Nawet jeżeli to, co oferuje Gastrolux za tyle mniejsze pieniądze, jest tym samym, nie żałuję. Musiałabym żałować wielu rzeczy, np tego, że w sklepie wiejskim kupiłam coś nawet 100% drożej niż w hipermarkecie, ale gdybym pojechała do hipermarketu, wydałabym 200% więcej niż potrzeba. Mam radę dla tych, którzy szukają rady innych. Zacznijcie sami decydować o swoich wyborach. Każdy z nas jest inny, a na takich forach, i tego możecie być pewni, nie dostaniecie obiektywnej odpowiedzi. Zawsze istnieje ryzyko, że pod opinią negatywną kryje się konkurencja, a pod opinią pozytywną ktoś, kto ma w tym swój interes. Zapytajcie użytkowników Mercedesa, czy są zadowoleni i czy żałują wydanych pieniędzy... Zawsze znajdzie się jakiś użytkownik koreańskiego taniego auta, zadowolony z jego posiadania, który będzie "pluł" na Mercedesa tylko dlatego, że go na niego nie stać. I tak jest z dobrej klasy produktami. Osoba, która pisze, że ma Zeptera i leży u niej gdzieś pod łóżkiem, powinna się wstydzić, a nie trąbić o tym na forum, a już na pewno nie powinna się wypowiadać na temat tych naczyń, bo nie wie, o czym mowi! I jeszze rada dla tych, którzy chcą kupić. To, że warto, jest pewne, to "gdzie" - zależy od Was. Jeśli chcecie mieć pełny pakiet gwarancji i nie stać Was na tandetę, to kupujcie w Euroficie, jeśli jednak nie zależy wam na jakości, cenicie bylejakość oraz stać Was co kilka lat wymieniać wyposażenie kuchni, to ryzykujcie kupnem kota w worku. Wyjątkowo nie mogłam zasnąć i trochę sie rozpisałam. Na marginesie dodam, że używam produktów Eurofita profesjonalnie do swojej działalności związanej z obsługą gastronomiczną różnych imprez i jeszcze mnie nie zawiodły. Pozdrawiam wszystkich na forum. Zastanówcie się czasem, co piszecie i jak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollkka
Witam chcę się wypowiedezieć również na temat naczyń i robota z eurofitu ja kożystam z tych naczyń i robota od grudnia 2009 roku są rewelacyjne nie wyobrażam sobie gotowania w starych garach ktoś kto niema ich to niewie o czym mówię ale ten co je ma to jakoś niechce mi się wierzyć że można się na ich temat wypowiedzeć negatywnie mam już kwadratowy garnek i mały do ziemniaków i zamierzam dokupić taki do zupy większy a co do robota to jest szybki i silny soki robi b. szybko córka miała niedobre wyniki krwi to przez miesiąc nonstop soki z buraków i marchwi i ani się nie zająknoł tak że ja wszystkim polecam i garnki i robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia40
No wreszczie odezwał się ktoś kompetentny, ktoś, kto naprawdę moze sie wypowiedzieć na temat naczyń i robota, bo ich naprawdę używa. I co teraz powiecie ci wszyscy krzykacze, a może klakierzy konkurencji Eurofitu? Powinno wam być wstyd. Bo to jest niezdrowa konkurencja!!!!! Dzięki Ollkka, życzę zdrówka Twojemu dziecku i całej Twojej rodzince!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rela
Kochani, ja mam cały zestaw i od 10 lat używam tych produktów. Doskonała inwestycja!!! Jeśli ktoś myśli że kupi naczynia takie same w Niemczech to się myli, tam są tylko podobne:) Ja wole jeździć mercedesem!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
witam nareszcie użytkownicy ,którzy mogą coś powiedzieć bo faktycznie używają tych produktów ja mam zestaw od dwóch lat ,NACZYNIA SUUUPPPERRRRRRRRR..... ,A ROBOT REWELACJA .Jak kogoś nie STAĆ TO BZDURY PISZE .!!!! POLECAMMM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia40
Halo, gdzie teraz jesteście krzykacze, zabrakło wam argumentów!!!!!!!!! Wystarczyły trzy pozytywne opinie? Dawno mnie nie było na forum i powiem szczerze, myslałam, że będzie tu coś więcej. Ale widzę, że się nie myliłam. Konkurencja Eurofitu jest słaba, jak jej produkty! Pozdrawiam wszystkich użytkowników produktów Eurofit i wszystkich przedstawicieli handlowych, bo poznałam ich kilku i muszę stwierdzić, że są to naprawdę prawdziwi profesjonaliści w tym, co robią. Bo niestety w dzisiejszych czasach tylko profesjonalista może utrzymać się w branży sprzedaży bezpośredniej bez chamstwa, natręctwa i bezwzględności. Reszta to zwykli dorobkiewicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekathe
Cóż. Mam od ok 2 lat ten robot i patelnię. Jeśli chodzi o patelnię to nie ma minusów, co prawda jedno mnie wkurzyło. Mianowicie dusiłam mięso 2h i wody było tyle samo co na początku, a potem kiedy wyszłam na chwilę z kuchni wszystko nagle się wygotowało. Powiedzmy że to zwalę na karb mojej nieudolności. Widocznie patelnia nie lubi być obserwowana. Robot i tu mam najwieksze ale. Otóż wszystko ładnie pięknie tylko że pojemnik z mikserem jest zbyt mały. Robiąc biszkopt z 6 jaj musiałabym robić go na dwa razy. No kto jest taki mądry i nie przewidzi że ten robot powinien mieć pojemnik z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś pierdolnikowate coś. Toż to woła o pomstę do nieba. W efekcie robot z moją miesięczną wypłate stoi i zarasta kurzem, a ja nadal robię wszystko małym mikserem. Pozatym jak dla mnie to badziew i dlatego uważam, że powinno to wszystko kosztować o 3/4 mniej. Cóż ich przedstawiciele handlowi to naprawde muszą być specjaliści. Namówić ludzi myślących na wywalenie takiej kasy jestem pełna podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY KASZUB
sERDECZNY kASZUB tWOJE MIESO NA PATELNI GRILOWEJ PRZYWARLO PONIEWAZ NIE CZYTALES INSTRUKCJI W PIERWSZEJ FAZIE MA SIE PODPIEC A POD PRZYKRYCIEM WYDZIELA SIE ARA Z MIESA PO 1 MINUCIE POKRYWKE SCIAGASZ MASZ PIEKNIE PRZYRUMMIENIONE MIESO BEZ TLUSZCZU I ODRYWA SIE JA SEREK Z TOSTA POZDROWKA . P.S NIEWIEDZA JEST KRYTYKA , BO TYLKO CI KRYTYKUJA KTORYM BRAKUJE WIEDZY . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darzec
Oczywiście nie można mieć zastrzeżeń co do jakości garów, reszta to ściema. Wczoraj byłem na pokazie, oczarowany owszem, ale nie kupiłem, sprawdziłem w necie i sprowadzam identyczne z Niemiec, dużo taniej. Nagrody, bony na noclegi ściema i tyle. Ponadto jak będziecie czytać to forum, to pamiętajcie większość pozytywnych komentarzy wystawiana jest przez pracowników FIRMY> wiem coś na ten temat, teraz każdy przedsiębiorczy przedsiębiorca zakłada swoje forum odnośnie produktu gdzie najpierw lekko się obwinia, pod jakimś nickeim, a potem wychwala pod niebiosa. SOCJOTECHNIKA. Zanim kupicie sprawdźcie w NECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaco
Ulubione powiedzenie akwizytora "Co 3 sek. rodzi się frajer którego mogę naciągnąć". Z życia wzięte daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia40
Witam wszystkch po dłuższej przerwie. Nie mogę spokojnie siedzieć, jak czytam niektóre wpisy. Dlaczego niby ktoś miałby o sobie najpierw pisać, że jest oszustem, a potem się wybielać? To jakaś komedia!!! Ostatnio w swoim prywatnym życiu przekonałam się, że zazdrość, a raczej zawiść może naprawdę komuś zniszczyć życie. Tak też to widzę w tym przypadku. Teraz już nie mam wątpliwości, że są to działania konkurencji. Może poza wpisem o zakurzonym robocie, którym nie da się wyrobić ciasta. Koleżanko, ja uwielbiam Robota Eurofit, a mimo to też robię ciasta mikserem, bo tak się przyzwyczaiłam. Starej kucharki też nie przekonasz, żeby ciasto drożdżowe robiła robotem, bo to przecież profanacja ciasta. Ale to nie znaczy, że robot jest do dupy. Młode gospodynie nawet nie mają pojęcia, jak ręcznie wyrobić ciasto drożdżowe, albo ciasto na makaron, a robot im w tym może pomóc. Ludzie, nie popadajmy w skrajności. Jeśli ktoś kupił 20 lat temy Zeptera, to znaczy, że był głupi, czy naiwny, bo wydał fortunę, jeszcze musiał na to czekać, często 2 lata? Jak sobie ktoś chce gotować w garnkach aluminiowych, albo ze stali nierdzewnej, która nawe nie leżała koło stali szlachetnej, to jego wybór. Też go trzeba uszanować! A jeżeli ktoś np chodzi z kijami(bardzo ostatnio modny Nordik Walking)to znaczy, że mam go wyśmiać, tylko dlatego, że ja nie mam takiej potrzeby? Ludzie przestańcie pluć na konkurencję, bo jestem przekonana, że te negatywne wpisy to, albo konkurencja, albo ktoś kto nigdy nawet nie widział produktów, albo ktoś, kto nie ma pojęcia o gotowaniu i myślał, że robot albo garnki zrobią coś za niego. Nie chcesz, nie stać Cię- nie kupuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asius2306
witam wszystkich ja również dziś byłam na prezentacji tych garnków i osobiście zakupiłam 1 kwadratową patelnie, ludzie piszą kompletne bzdury jedni zachwalają drudzy nie, nie czytałam wcześniej opinii po prostu kupiłam bo chciałam niestety w tych czasach każdy jest nastawiony aty na jakiekolwiek prezentacje, od razu złodzieje, oszuści to jest chore . jestem zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama12
Witam. Czytam wasze wpisy na forum i sama tez postanowiłam coś napisać.Ostatnio odebrałam telefon i pani poprosiła mnie o udzielenie kilku odpowiedzi na ankietę.Ok, myślę sobie ,że to nic takiego.....A tu niedawno ,telefon od pani z tej firmy ,że wygrałam wycieczkę dla dwóch osób i kolację .Jesli chodzi o klację to ile osób zabiorę ze sobą?Byłam bardzo zaskoczona !! Ja ? Wkońcu cos wygrałam? Niemożliwe!! Po dwóch dniach dzwoni pani z tej firmy i pyta czy będę i ile osób? No i ,że to będzie trwało około 2-3 godziny...Zdziwiłam się..Jak to ? Tyle godzin?Przecież ,to miała być super kolacja ...Moja wygrana ...I co ty na to ?Forumowiczko-zuzia40. Twierdzisz ,że tylko konkurencja wchodzi na to forum i pisze to wszystko?Nie ,ja jestem zwykłą kobitą ,która dała się nabrać na spełnione marzenia o wygranej..:( A jeśli popełniłam jakieś błędy ortograficzne..to tylko dlatego ,że piszę o tym wszystkim bardzo zawiedziona .Pozdrawiam wszystkich i nie dajcie się naciągać."Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek od spódnicy"-chodzi o to ,że jeśli ktoś potrafi świetnie gotoawać, to na zwykłych garnkach ugotuje w 15 minut dobry posiłek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa,,,,,,,,,,,,,
bubel;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.g
Robot mam i używam dość systematycznie od trzech lat i jest ok, ale patelnia to wielka lipa po skończeniu gwarancji powierzchnia zaczęła się ścierać (podobnie jak teflon). Zadzwoniłam do firmy i pani powiedziała że na pewno ją przepaliłam. To ciekawe, bo na pokazie zapewniali ze nie ma takiej możliwości żeby coś mogło złego wydarzyć się tym garnkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.g
i co ciekawe to na fakturze cena robota jest 0zł natomiast cena patelni (którą niby dostałam gratis) to 1521 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuzzzi
ja jestem bardzo zadowolona mam 4 garnki i robota używam cały czas świetne przy myciu gotuję o wiele szypciej i jest wyśmienity smak potraw SĄ ŚWIETNE nie żałuję wydanych pieniędzy POLECAM WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na pokazie trwało 2 godz.nawet niewiem kiedy mineły bardzo ciekawie pani prowadziła miła sympatyczna pełen profesjonalizm zamówiłam 3 garnki i patelnie dostałam do tego robota postawiłam go na szafce w kuchni i naprawdę używam praktycznie codziennie a garnki nie są tanie ale było warto gotuję o wiele krócej nie muszę pilnować no i placki piekę na gazówce w garnku to jest naprawde niezwykłe ale są pyszne kto zle mówi o tym towarze jest chyba g..pi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_mietka
A wiec tak garnki dobre nawet bardzo jeste strasznie pedantyczna i do mojej kuchni w moje garnki niema nikt wstepu.Bylam na pokazie i razem z mezem wzielismy zestaw garnkow +robot+specjalna łopatka do tych wspanialych garnków aż tu nagle po 2 latach gdzie gwarancja minela pojawila mi sie rdza w srodku garnka.Na prezentacji pan prezenter opowiadal ze teflon zjadamy i jest rakotworczy oleje przypalone sa rakotworcze.Ciekawe czy rdza jest lecznicza.Pytanie jest takie nr.1 z jakich to materialow jest zrobiony garnek ze rdzewieje nr.2 na każdym pokazie prosze zapytac prezentera czy czasem nie studiuje psychologi(jesli tak to znaczy ze umie kierowac toba jak malym dzieckiem) lipa i szkoda mówic 5 tyś za garnki i robot powiedzmy sobie szczerze ze ja jak i wiele innych osob dalismy sie nabic w butelke.Człowiek uczy sie na błedach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafliku
OLIWKA za tę kasę to nawet g...no by ci z nich smakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×