Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Sabra pisz ile chcesz o sobie jak to ma CI pomóc kochana, wiem że to trudne ale postaraj się uspokoić tak czuje ze wszystko bedzie BARDZO DOBRZE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, nie musiałam powtarzać wyniku, moze twój lekarz jest ostrożny i woli poczekac do piątku, bo jest dość wcześnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, udało się tu nie ma wątpliwości, teraz ciąża musi się utrzymać, przed terminem @ jest to ryzykowne dlatego on tak do tego podszedł napewno ale zarodek się zagnieździł, bo nie byłoby bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy lekarze tak ostrożnie podchodzą do 8 tygodnia ciąży gdy widać serduszko dlatego nie zakładają karty ciąży ale bądź dobrej myśli, jak widzisz u mnie było ok, a robiłam betę 2 dni przed tobą i była o wiele niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra pamiętaj w tym szleństwie, ze kobieta w ciąży nie powinna się denerwować hihihihihihi....Enigma lasencjo dzięki za zdjatka z sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam żadnych objawów nawet po teście, poza zapaleniem krtani :) ale to nie od ciąży oczywiście:) przed testem brzuch mnie trochę ćmił jak na @. Nie ma co się sugerować objawami bo u każdego są inne a niektórych wcale nie ma. Ja juz nie pamiętam kiedy zaczęło mnie mulić. Napradę lekarze są ostrożni przed @. Mój też nie okazał super entuzjazmu, powiedział, że wynik bety wskazuje na ciążę, że za 2 tygodnie na usg, odstawić niektóre leki i dbać o siebie, żadnych gratulacji ani wyazów radości. Oni wiedzą że tak jak przy naturalnej ciąży wiele moze się zdarzyć więc wolą być ostrożni, zresztą my też to wiemy ale inaczej podchodzimy. Ja starałam się myśleć tylko pozytywnie, choć nie powiem że lęki mnie nie dopadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj trzymajcie kciuki bo jadę na kontrolę o 18.00, ja jeszcze teraz boję się przed wizytą że coś będzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie obawy Foli chyba targają każdą kobietom w ciąży, a po urodzeniu każdą mamusiom bo na każdym etapie martwią się o swoje maleństwo, TRZYMAM KCIUK !!! BĘDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ !!!...mój kolega z pracy (pisałam Wam kiedyś jak długo sie starali) wczoraj byl z żoną na usg już wiedzą że będzie synuś, te badania genetyczne o które pytałam FOli też wyszły dobrze są szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, to fakt, do końca życia się człowiek martwi. Fajnie ze u znajomych tak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaaa Foli, kurcze ale CI zleciało, właśnie zerknęłam na stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja dopiero teraz:) poslałam Wam wszystkim fotki z Sylwestra ale takie 2 małe bo sama sobie zrobiłam z komórki:) foli:) widze ze Ana juz Ci przesłaąl zdjęcia Majeczki- pyzeczki:):):):):) hihihihihih monik po kim Ona taka wypasiona:D:D:D ALE SŁODKIE BEJBI:) Monik a moze Ty byś tak wkoncu posłała swoje foty!!!! hęęęę????? Sabra ❤️ ... nie przejmuj sie :) Ja jakos nigdy nie miałam bety powyzej 1...NIGDY!!!!!!! wiec Twoj wynik mowi sam za Siebie:) Wiec ciesz sie babo!!!!! ciesz:):):):) Ana ❤️ dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś Ciebie też zaczaruje zobaczysz i to szybciej niż myślisz...zaraz znikam babeczki więc przesyłam Wam papatki, odezwe się jutro - spokojnego popołudnia i wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra:) hihihih ja bede skakala do nieba:):):):):):) ja mam taki charakter ze ciese sie cała sobą i jakos z natury jestem optymistką i ryzykantką:) wiec raczej schiz nie mam i mam nadzieje nie miec:) No to ja sie ciesze za Ciebie:):):):):) Ana papatki:) milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra możemy sobie podać rączki...u mnie to samo...w poniedziałek mam zrobić Betę i ma być powyżej 1000 bo teraz mam 99 (potwierdzenie zapłodnienia). Pozdrawiam Was brzuchatki i te czekające na brzuszki no i te już bez brzuszków :) buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ❤️ dzwon do gina i kładz sie do łozka... moze wez wiekszą dawkę duphastonu??? Moj gin mowił mi ze gdybym zaszła to 2 duphastony dziennie i lezec gdyby było plamienie!!!! uwazaj na Siebie.... poza tym pamietaj ze moze wystapic plamienie jak ma być @ wiec bądz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur***** zaś jakas debilka z Łodzi wyzuciła noworodka chłopczyka na smietnik:(:(:(:( Boze widzisz to i nie grzmisz:(:(:(:(:( i gdzie tu kurna sprawiedliwość:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie , kolejna debilka pijaczka z Gdyni .....1,5 letni chłopiec popazył sie wrzątkiem:( spalona twarz:( kurczę chyba wyłaczę tv...bo zbyt duzo nerwów mnie to kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś- swietny pomysl z odpoczynkiem, mi takie przerwy bez monitoringu, bez przytulanek na rozkaz bardzo pomagalo. Sabrus- twój gin jest ostrożny, bo czasami niektóre leki mogą podwyzszać betę, ale napewno nie do 900. Tak wiec Kochana dbaj o siebie bo nie jestes sama i się nie denerwuj. Sluchaj jesli bedziesz chciala znać wynik bety ok. 14.00 w piatek to daj mi znać. Ojej- teraz doczytalam- Granini dzwoń do gina i zwieksz dawkę duphastonu i do wyra!!!! Kochana tylko się nie denerwuj, bo to moze być tak jak Enigma pisze. Buziaczki dla Ciebie. 🌻❤️👄 Enigma- to aż kurwica bierze, jak się slyszy takie rzeczy. 😠😠 Foli- i jak na usg? Duża już Nadia? :) Ciekawe co u Zabajonka. Buziaczki dla Was. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo- mamy cenzurke na kafe. :P hihi- zamiast gwiazdek wpisalam \"ur\" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, miałąm dwudniową przerwę a tu proszę jakie wspaniałe newsy. Wczoraj nie miałąm kompa i dziś w pracy nie wytrzymałąm i zaczęłam podczytywać, jak o Was Granini i Sabra przeczytałam to micha się mi zaczęłą tak jarzyć ze się bałąm ze ktos zapyta co się stało a ja nie będę widziałą co wymyślić ale na szczęście nikt nie zauważył. Sabra widzę ze porf wylał na CIę kubeł zimnej wody więc nie chciaąłbym za bardzo CIe pokręcać ale tak wysoka beta to chyba bardzo dobry znak, martwiłabym się bardziej o CIe jakby było ponizej 100 np ale Twoja jest spora ❤️❤️ Granini pisz wszystko ok już u Ciebie? Mam nadzieje ze czujesz się juz dobrze i wszystko jest ok! U mnie wczoraj pech ogromny cały dzień: pierw przełożyli mi wizytę w Gamecie na sobotę bo profesor chory, potem złe wiadomości od szwagierki (nie chcę pisać o co chodzi bo to nie jest dobry moment na to) i na koniec wracam do domu i chce odpalić kompa żeby poczytać co tu słychać a moi kochani koledzy z pracy zamiast laptopa włożyli mi do torby ryzę paiewru do drukarki, myślaąłm ze pozabijam :) Ta zmiana planów powoduje przerwę w starankach bo u mnie owu prowdopodbnie kole piątku a tu trza robaczki przytrzymac do badania w sobotę :( Npo i duupp.... \\ Dobra przestaję smęcić, Foli pisz jak tam badanko, trzymam kciuki za wszystkie i zaraz sprawdzam skrzynkę, mam nadzieję że też dostałam fotki, jeśli nie to czekam i ładnie proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, zadzwoń do gina, moze tonic takiego, plamienie implementacyne Mam taką nadzieę, połóż się na wszelki wypadek. Beti, przykro mi kurde uz miałabyś z głowy i moze coś wiadomo by było, no ae co zrobić :( A a właśnie wróciłam, wszystko ok, szyka zamknięta, Nadia ułożona właściwie do naturalnego porodu i waży wielkolud 2212 kg to już na 34 tydzień a jest koniec 31. Zapowiada się na duże dziecko :) No to jeszcze popracuję trochę skoro jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dziś do kompa sie dorwalam. Kazalam wczoraj mezowi zajrzec na stronke i telefonicznie przekazywal mi cudowne wiesci od sabry:) 🌼. O malo nie skakalma po hotelowym lozku. Bylam tak przejeta ze nie moglam sie skupic na czytaniu ksiazki. Wiec poszlam spac. Tak sie ciesze:):):):):) Tak sabrus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To na pewno ciaza i piatkowy wynik nic nie zmieni. To na prawde wspaniala czesc topiku:)!!!!! granini-nie mialysmy okazji sie poznac. Trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Granini mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze kochana !!! MUSI !!!!! czruje jak moge!!!!...Enigma mnie tez wku....a jak słysze o takich przypadkach...Foli ciesze sie bardzo że u Was dobrze, że Nadia zdrowiuśka...Nadwislanko pisz częściej kochana...Besti w piątek twoja szansa !!! Garnini TRZYMAJ SIĘ KOCHANA!!!! BĘDZIE DOBRZE !!!! jestem z Tobą cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, no nie taka kruszynka- 1.73 wzrosu :) a ważyłąm 3600 jak się urodziałam a mó mąż 3900 więc Nadia raczej po tatusiu waży :) mi dzisiaj ulżyło bo niby wszystko ok a człowiek i tak się denerwuje, wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×