Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

aa, dzięki. A pierwszą tabletkę anty. bierze się pierwszego dnia @. Łykałam je z 7 lat, a nie pamiętam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba od 2 dnia brałam, ale nie jestm pewna, sprawdzę. na wizytę jedziesz po 21 dniach od tabl. a potem chyba po 11 zastrzyków a potem 2 razy na usg i estradiol, potem punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, jesteś nieoceniona :-) jakbym miała wszystko jak w zegarku i zdecydowałabym sie na czerwiec to icsi byłoby okoł 25 czerwca - ale wybiegam w przyszłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra znowu zasnęla. Andziu- fryzurka jest super, ladnie Ci w niej , a brzuszek.... tak się martwilaś jakiś czas temu, że jest malutki.hihi :D :) Foli dziekuje- pocalowalam Sandrę w nosek od Ciebie. :) Estelko- najbardziej podoba mi się ten pkt 8. :D:D:D Kurcze Sabruś- normalnie w Invicie przegięli.😠 Mam nadzieję, że masz już piekny wynik w rękach i pędzisz do domu by obwieścić radosną nowinę. Mocno trzymam za to kciuki. A ja z Sandrą od 2 stycznia jezdzę na rehabilitację, która bardzo pomogla. Sandra już ladnie dźwiga glówkę, są chwile, że nie daje mi spokoju i chce by Ją wiecznie podnosić. :D Tak się jej to spodobalo. hihi . Cwiczenia na szczęscie nie są bolesne, mala ani razu nie zaplakala. :) A ja lapie dolka- w poniedzialek wracam do pracy. :(:( Nie wiem jak to będzie. Na szczęscie Sandra będzie 2 min od mojej pracy, tak wiec przynajmniej komfort psychiczny, że w każdej chwili jestem na miejscu. Wiem, że w pracy atmosfera się popsula, kolezanka, która mnie zastępuje i z którą pracuję w jednym pokoju stala się bardzo ważna ,chce o wszystkim wiedziec i wszystkim się interesuje, na dodatek stala się jakby autorytem dla szefowej- oj cięzko będzie na początku. :( A co do lekarzy- mnie tez wkurzyla lekarka 2 stycznia- jechalam na szczepienie, byla inna doktorka, spojrzala się w karte, na Sandrę i stwierdzila, że Sandra nie jest dzieckiem alergicznym i kazala przejsc na nowe , zwykle mleko. I to od razu bez stopniowego przechodzenia itp. Jeszcze kilkoma rzeczami mnie wkurzyla i zaskoczyla, przyjechalam do domu, zadzwonilam do lekarki do siebie do pracy i ta powiedziala, ze absolutnie- spróbujemy wprowadzac normalne mleko modyf. w II pólroczu zycia i to bardzo stopniowo. Nosz kurcze jasnowidzka jakas- jedno spojrzenie i stwierdzenie czy ktoś jest alergikiem czy nie. wrrrr . Ach te konowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku odpowiedz na moje pytanko bo chyba przeoczyłaś mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, ja już paznokcie obgryzam. Mam nadzieję, że poszłaś gdzieś to uczcić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabruś, trzymaj się, mam nadzieję, że twoje milczenie oznacza brak wyniku albo ogromną rado ść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emika, sorry faktycznie, śledzę forum, robi ę obiadek i do tego przywieźli nam nowe kanapy no i przeoczyłam. Ja mialam isci ale różnica chyba by la w łodzi 1000 zł. musiałąbyś porozmawiać z lekarzem bo nie wiem czy z isci nie wiąże sie jakieś ryzyko, bo jednak jest to jakaś manipulacja przy zarodku. Mi wydaje sie,że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, a na wyniku nie ma normy? wg mnie jak jest większe ni z 1 to się udało, boję sie cię wprowadzić w błąd ale kurde chyba się udalo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra ja mam swój wynik przed sobą i mialam 50 mIU/ml. Norma >1 ciąża. GRATULACJE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robiłam wcześniej niż ty więc moja była niska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś huuuuuuuuuuurrrrrrrrra!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję!!!👄 Kurcze, aż się poplakalam z radości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka. a ja myślałam że mi łezki poleciały przez hormonki bo łatwo się wzruszam ale chyba jednak nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra ja sprawdzi łam na moim wyniku, ja też nie mogłam uwierzyć, ostrzegałam że tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie trzecia do płaczu z radości. Sabruś - ogromne gratulacje ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 – 4 9 - 130 4 – 5 75 – 2600 5 – 6 850 - 20,800 6 – 7 4,000 - 100,200 7 – 12 11,500 - 289,000 12 – 16 18,300 - 137,000 16 – 29 1,400 - 53,000 29 – 41 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to norma z bociana :) tydzień ciąży i norma, zamiast szukać norm szsukajcie wyprawki dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aga, Pawełek będzie miał liczne towarzystwo :) a jak się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej bo kaszel już go tak nie męczy, biegunka też sie skończyła więc widmo kroplówek w szpitalu zażegnane :-D Pokupowałaś już brakujące rzeczy z wyprawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że już mu lepiej. dużo mam już kupione, z ubranek wszystko ale i tak dużo brakuje ale powoli, powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci Sabra daje wirtualnego kopniaczka na opamietanie [kopie Sabre] Wystarczy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, ja też tak miałam :) dopiero jak mi profesor powiedzial uwierzyłam. A jedyną niewiadomą powinna być dla ciebie ilość dzidziusiów w brzuszku, bo beta wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym pomyslałam Foli - może Sabra ma dwóch lokatorów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra, to noworoczne forum jest naprawdę szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś kochana, 🌻 🌻 🌻👄🌻 ❤️aż płakać mi sie chce ze szczęścia, strasznie się cieszę bo podnosicie nas na duchu, a według mnie ta spora beta może świadczyć o bliźniakach-nie jestem specem, ale cosik sie mi wydaje Ależ sie cieszę🌻 🌻 🌻👄🌻 ❤️🌻 🌻 🌻👄🌻 ❤️🌻 🌻 🌻👄🌻 ❤️🌻 🌻 🌻👄🌻 ❤️ już trzy zafasolkowane w tym miesiącu, czy 4 nawet dziewczyny o ile sie nie mylę, a co będzie w następnych miesiącach? alez jestem uradowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto było czekac i dobrze że to dzisiaj a nie męczyłaś się jeszcze 2 dni, teraz wypoczywaj dużo i nie przepracowuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×