Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Sabruś wiem jak sie martwisz, ja tez się tymi twoimi plamieniami zmartwiłam, ale nie ma co sie nad tym zastanawiać ja tak myślałam w ciagu dnia dziś o tobie i przypomniało mi sie jak moja koleżanka ze studiów w styczniu 1,6roku temu dowiedziąła się że jest w ciaży, po 2 tygodniach okazało się że bliźniaczych i zaczęła plamin, położyli ją nawet do szpitala a teraz ma śliczne dwie córcie które mają 1,6 roczku więc ty za 1,6 będziesz też takie kochane maluszki miałą które będą dreptać za Tobą🌻 myślę już o in vitro i zastanawiam się czy pierwsze badania powinnam zacząć w marcu czy w kwietniu? w lutym i tak pójdę na kontrolne badania więc dr mi powie,ale jak myślicie? foli? sabra? lecę pospać, brzusio już mniej boli, ale jakaś osłabiona jestem i spaćku się chce💤do jutra, miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01.......... już 2 lata 8 miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....29.12.....29...25-27.01 ....13 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......20.12................??? .........30 m-cy.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj nie plamiłam ale dziś znowu coś się pojawiło. Jutro beta ale dopiero we wtorek będę znała wynik bo to w gabinecie mojego gina.Już bym chciała, żeby minął tydzień. Do następnego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki zaraz dostanę oczopląsu bo mam zepsutą myszke i caaały obraz mi lata!! Muszę celować szybko żeby trafić w przyciski, wyglada to jak gra zręcznosciowa :) Granini, Sabra odpoczywajcie, Granini czekamy na wynik pięknej bety!! Gdziesz się nam podziewa Maklady? Dawno się nie odzywała halllo!! Pa milych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie odsypaiałam. Wrócilismy po 5. Było super. Później prześlę Wam zdjęcia. Teraz szukamy z mężem dobrej oferty, bo chcemy kupić kompa. No i na siebie warczymy. Tka konstruktynwna rozmowa, hihi. Emika, niezla z Ciebie laseczka. I patrzę jaka niegrzeczna, hehe. Granini, mam nadzieję, że bedzie wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-dopiero teraz odczytalam na gg info. Bo dzis jestem w pracy:) Ciekawe to co piszesz. Fajnie ze mozna pewne sprawy sobie ułatwić. Granini-oszczędzaj się i trzymam kciuki. U mnie chyba 27 dc (ciagle licze i sie myle o 1 dzień). Rano tak mnie brzuch rozbolal, ze musialam Ketonal łyknąć. Na razie cisza, ale znając org. najpierw boli a potem jest @. Poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-) GRATULUJE SABRUś!! i nie martw sie na zapas! Tylko odpoczywaj dużo i jedz same zdrowe rzeczy... Ja po długiej przerwie nareszcie mam dostep do neta... najpierw pojechałam z mężusiem do Londynu a jak wrocilismy to nie miałam neta bo zrezygnowalismy z obrzydliwej Neostrady :-) Zafasolkowane laseczki Londyn to raj dla młodych mamuś!!! Poprostu przeceny w sklepach z akcesoriami dla maluchów są olbrzymie a wybór jeszcze większy... mężuś musiał mnie wyganiać ze sklepu... roche sie rozkleiłam za bardzo... A mi @ znowu płata figla bo już mam 37dc i cisza... ale to pewnie przez stres związany z podróżą i w ogole zmiane klimatu.... Trzymam mocno kciuki za wyniki bety granini!!! Uciekam.. papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Beti, cieszę się, że tak sprawie poszło w Gamecie, ja też zaczełam od badania wyników męża i drożności. Dobrze, ze twój mąż ma dobre wyniki, to już coś :) mam wrażenie, ze teraz u ciebie wszystko się sprawnie potoczy i już niedługo będziesz się cieszyć dwoma krechami :) Sabra, granini, mam nadzieję, że u waws wszystko ok i sobie wypoczywacie. Emika, dzięki za zdjęcia, wyglądana to że nastrój przed imprezą był świetny :) Pierniczki wyglądają nieźle i apetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcęfasolkę, po cichu trzymam kciuki, mam nadzieję, ze to nie kolejny fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to coś na wyluzowanie. \"Przytoczę taki obrazek obyczajowy, który moim zdaniem dobrze ilustruje to, co się teraz dzieje w polskiej polityce. W jednym z teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów. Zbliżył się strażak i powiedział: \"Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić\". A Kalina jak Kalina - z wdziękiem odparła: \"Odpierdol się strażaku\". I on strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny, tylko Basia Rylska. On jednak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości, i krzyknął do Rylskiej: \"Ja też potrafię przeklinać, ty kurwo stara!\". Kompletnie zdumiona Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: \"A pan jest chuj!\". Przy czym strażak był inny. Więc tak wygląda życie polityczne w naszym kraju.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! aChcęFasolkę....a może to wcale nie stres....potrzymam kciuki może pomogę:) Co u mojego synka...a pisałam już , że miał 4 operację, bo po trzeciej 4 dni póxniej musieli zrobić czwarta, ale teraz zastosowali inną metodę i zrobili mu przetoke na jelicie, wiec może to wreszcie będzie skuteczne, a jak poskutkuje to czeka go jeszcze piąta operacja, żeby tą przetokę zlikwidować i zespolić jelita ponownie. Jeżeli metoda jest skuteczna to i tak czeka go jeszcze długi pobyt w szpitalu, więc ja wracam do pracy, zeby jak wróci do domu móc z nim być:) Jego stan jest nadal ciężki ale stabilny i coraz blizszy tego aby odpiąć go od respiratora więc tej pozytywnej wersji się trzymam:) Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, trzmam kciuki, żeby ta czwarta operacja była tą szczęsliwą i przyniosła oczekiwany skutek, skoro zmienili metodę to jest duża szansa na to. Twój synek jest b. silny i sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta-wiara czyni cuda!!!!!!!!!!!!! Bedzie dobrze, to silny chlopak. Skoro tyle juz za wami to wsio będzie dobrze!!!!! JaChcę Fasolke-czekam na dobre wieści:) Estelka-nie za czesto bywasz ostatnio:(A ja pewnie juro zaktualizuje tabelke z @. Teraz to boję się, zeby się nie okazało, że znowu jakaś torbiel. Więc czekam na nią z utęsknieniem....... Jak ma być, to niech jutro będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta będzie dobrze!! Gin prosił mnie, żebym zrobiła u niego bete ale musiałabym na wynik czekać do jutra a to nie bardzo mi się to uśmiecha. Poszłam więc zrobić w szpitalu i dziś o 17tej będę wszystko wiedziała. Biorę się za obiadek bo zaraz Kuba i mężulek wracają do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini trzymam kciuki za wynik bety. A ty się nie przemęczaj za bardzo, pamietaj ze powinnaś jak najwięcej leżec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w środę Sabra będę siedziała jak na szpilkach :) Obecnie jestem w domku. Salonik prowadzi się sam :) Pojawiam się tam konrolnie 3 razy dziennie i sprawdzam co trzeba domówić. Poza tym w domu ma pełno pracy papierkowej. Do dokumentów firmowych męża doszły jeszcze moje. W biurze ksiegowym zmienił się personel i wszystko trzeba samemu sprawdzać bo ciągle się mylą. Skapnęłam się jak miałam zapłacić ZUS kilka razy większy niż zwykle. Mąż odbierze wyniki a ja poprostu drepczę z nóżki na nóżkę...wrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Chce Fasolke trzymam kciuki. Może zatestujesz skoro nadal nie ma @. Judytko trzymaj się skarbie. Jesteś silna i masz bardzo silnego synusia, dużo już przeszedł i na pewno wytrzyma to co jeszcze jest przed nim. A gdzie Ty go masz w szpitalu. Pytam bo też jestem ze śląska i zastanawiam sie gdzie Wy jeździcie te 100km. Granini czekam z niecierpliwością na 17.00 :) Dbaj o siebie!! Sabra a jak Ty się dziś czujesz? Jak plamienie? Oszczedzaj się !!!!!!!! A co u Zabajonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1118 :) To znacznie lepiej niż 99 :D No...ulżyło mi. Tylko teraz czekam na USG, zeby sprawdzić czy jest na prawidłowym miejscu. Buziaczki !!!!!!! Przyznać się bez bicia, która ma kantakt z Zabajonkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekkie brudzenie od dnia kiedy miałam dostać miesiączkę z duzymi przerwami. Już minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja cały dzień zajęta, ale teraz mam już wolne, zaraz idę sie położyć bo cosik zmęczona jestem i osłabiona @-ką, ale już jest wszystko oki, brzusio nie boli więc czekam na kolejny cykl i marzec, juz się nie mogę doczekać i tak cały dzień dziś myślałam o in vitro, jakoś tak mi się to udzielało, ciągle nachodzą mnie myśli czy będzie dobrze i że to będą bliźniaki lub trojaczki-nie wiem dlaczego tak myślę, no ale myślę, z resztą mój mężuś mówi, że lepiej byłoby od razu mieć dwójkę lub trójkę za jednym razem jak Bóg da i jeśli moje zdrowie na to pozwoli....... Granini, bardzo się cieszę, że beta taka piękna u ciebie👄 to dbaj o siebie i jak najmniej pracuj teraz ty i twój maluszek jesteście najważniejsi🌻 beti, to fajnie pracujesz przy kompie z taką myszką:-D Iwonka, to czekam na zdjecia, a ja faktycznie czasem niegrzeczna jestem, i aż mi wstyd pomimo iż mężuś zaprzecza mówiąc że ja aniołek jestem,a dziś mój mężuś kupił mi bieliznę-pytam z jakiej okazji a on na to że \"ty taki trudny okres teraz masz-chodziło o @hihihihi aż mi się śmiać zachciało:-D a Ty kiedy testujesz? który masz dzień cyklu? nadwislanko, a kysz z tą @ póki jej nie ma to lepiej i nie wmawiaj sobie żadnych torbieli, wiesz jak siła myślenia działa na organizm:-) żadnych torbieli nie ma👄 Jachcefasolkę, trzymam mocno kciukaski by ta spóźniająca sie @ była wynikiem fasoleczki, bardzo bardzo tobie tego życzę👄 no to sobie wyobrażam jakie fajne rzeczy tam widziałaś dla maluszków:-) a drogie są czy ceny do naszych krajowych porównywalne, bo ja jak byłam w Niemczech w 2005 roku w lipcu-sierpniu to tam są dużo tańsze ubranka i taki wybór że my przy Niemcach tak 100 lat za murzynami-wybór opór, a ceny dużo niższe niż u nas.... Judytko, będzie dobrze, skoro maluszek już tyle przeszedł i wy również to może być tylko lepiej, ja to Was strasznie podziwiam, bo chyba sama bym zwariowała i nie mogłabym tak wrócić do pracy, musisz być bardzo silna, tak silna jak Twój synek dla Was🌻 a może na wiosnę-lato będziecie już razem cieszyć się ciepełkiem 👄 Sabrunia, ty tez myśl pozytywnie, nie wiesz jak na mnie to działa, przecież ja niedługo do odstrzału invitrowego z Estelką jesteśmy i jak na co to na Ciebie i foli patrzę i wierzę, że uda się jak Wam, choć nie ukrywam, że czasem strach mnie ogarnia, męzuś czasem pyta czy boję sie przyszłych zastrzyków i przejmuje się tym czy będę dobrze sie czuła-mam w nim wielkie oparcie i myślę, że z tego też powodu będzie mi lżej z nim przejść przez to wszystko..... Suzinka, wczoraj oglądałam Wasze zdjątka które kiedyś dostałam od ciebie z maluszkiem i tak zastanawiałam się co u ciebie i maluszka, pisz dużo i gęsto jak masz chwilkę👄 miłego wieczorku, a może jeszcze w styczniu ktoś dołączy do tabelki I ale bym chciała by tak jeszcze parę osóbek dołączyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ❤️ tak bardzo się cieszę!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!! Emika miło mi, że masz jeszcze moje fotki z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Sabruś, wiesz, ja boję sie np że mało jajeczek urośnie, albo że się nie zapłodnią, albo że np. 14dc-w którym powinno się je pobrać lub w inny dzień że to wypadnie w sobotę lub niedzielę i jajeczka przepadną albo że nie będą chciały u mnie zamieszkać:-( no mam takie troszkę jazdy choć w duchu coś mi podpowiada że będzie dobrze a innego dnia jest co innego:-P ja zakąłdam że u ciebie bliźniaki będą:-P a co tam jak szaleć to w tłumie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sabruś, ja chyba najbardziej sie boję ze mało jajeczek wyprodukuję albo że nie trafimy z pobraniem i popękają jajeczka za wcześnie bo np. weekend będzie i szlak je trafi, i chyba to najważniejsze że nie bedą chciały zamieszkać u mnie:-(, wiem że in vitro prowadzi Lewandowski i to bardzo dobry dr ja z tego co wiem mam długi protokół bo mi tak ginka powiedziała. .....ale też mam spore przebłyski że uda się i tego też staram sie trzymać póki co, pewnie najgorszy okres będzie tuż przed ale mam nadzieję, że jak pomodlę się to się uskokoję i uwierzę w siebie i że się uda:-D...... dziękuję Sabruś za pocieszenia teraz świat patrzy na Ciebie i Foli i jak dla mnie mam tu oparcie ❤️ bo wiem że to przeszłyście i macie cudowne wyniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dołączam do grona starczków, obecnie mam małe problemy zdrowotne, ale od kilku cykli nic :O Dostalam test owulacyjny od sowjego gina i bedziemy probowac kiedy mamy szanse, a musze dodac, ze mojej miesiączki najstarsi górale nie są w stanie przwidziec ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie zaczęłąm tylko chwalić moją myszkę i wcięło mi całe wypociny bo mi klikęła i otworzyla inne okno, ale jestem zła wrrrrr NO dobra odłączyłąm ją wiec od nowa POlska ludowa! Witamy cię Colia u nas napisz coś wiecej o sobie! Granini gratuluję pięknej bety, odpoczywaj duuużo i dbaj o siebie, Sabrus Ty tak samo! Emika nie panikuj kobito, Ty widzę jak ja już sieboję ze @ tak wypadnie że pójscie do szpit wypadnie mi w piatek albo w sobotę i będzie za późno :( Foli zadwolona jestem, tylko nie wiem dlaczego kazał mi brać luteine 3 razy dziennie i to po 2 tabl?? Judytko trzymaj się słonko a Twoja cierpliwośc na pewno zostanie nagrodzona zdrowiem Waszej dzidzi ❤️❤️ Emikuś ta niedobra mycha to na szczęście tytlko w domu, ta w pracy jest ok bo bym zwairowałą chyba!! Miłej nocki, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, cudowna wiadomość :) bedzie dobrze :) Sabra, teraz czekamy na twoje dobre wieści :) Beti, a miałaś plamienie przed @? ale krotka drga fazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini- huuuura! :D 🌻❤️ Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. 🌻 Ale przy takiej becie musi być dobrze. :) Sabruś- czyli od jutra mocne postanowienie poprawy.;) Mala dośc dobrze zniosla pierwszy dzien u opiekunki. Owszem troche poplakala, ale nie bylo źle. :) U mnie w pracy też niby dobrze, ale czuję sie tam jakoś tak obco, zobaczymy jak będzie po tygodniu. Podeszlam też do gina , bo niestety dośc często boli mnie podbrzusze no i niestety najprawdopodobniej mam stan zapalny w macicy. :( Dziś zrobię dodatkowe badania z krwi. Cholercia mala spi , a ja juz powinnam sie zbierać do pracy. No cóż chyba nie będę punktualnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×