Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Granini, to super wieści :) byczek z niego albo z niej :) 3 mm? :) bedzie dobrze, uslyszysz serduszko i się uspokoisz do następnego usg, bo tak to zwykle bywa, potem przed każdym badaniem leki stres się odczuwa ale za to po badaniu - rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra :) dwa???? no nieżle poszłaś :) dziwna ta lekarka rzeczywiście. No ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bliźniaki ale czad :) No nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra-moe 31 stycznia bedzie wiadomo co z tym babelkiem. Nie zamartwiaj sie. Granini-3 mm, toż to chłopisko :)!!! A u mnie zmiany-prawdopodobnie maz przeniesie sie do pracy do innego miasta. Zaczna sie weekendowe spotkania i schadzki na sex :) Tak mowie o tym spokojnie, ale szczerze juz przezylam rozstania z powodu pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś gartuluję! Granini Tobie również -Wielkoluda :-) ja dziś umieram, chyba dostanę wcześniej okres, tzn.dziś bo brzuch mi rozsadza bleee, nospa goni nospę ;-) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....29.12.....29...25-27.01 ....13 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, to od dzis jestem najbardziej pozytywnie myślącą wróżką, to ja mówiłam że będą dwa maluszki-🌻HUUUUUURRAAAAAA:-D 🌻ależ sie cieszę🌻 lalalalalalalala pośpiewam sobie aż:-D🌻dbaj o siebie i zmień dr niech nie wygaduje głupot babsztyl jeden myszko, od dziś jak ci mówiłam na gg staję przed lustrem rano i wieczorkiem i z uśmiechem mówię sobie - \"kochana uda się, będziesz wspaniałą mamusią już niedługo\" aż w to uwierze, aż mi zbrzydnie:-P powiedziąłam o tym mężusiowi uśmiał się i kazał się wołać na to widowisko:-D codziennie:-D zmykam -mam ochotę wziąć kąpiel i zrelaksować się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra WWWWWWOOOOOOOOOOOOOWWW !!!!!!! Cieszę się razem z tobą :D Super. Lekarkę olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, mam pytanie. Twój mąż brał coś na poprawę plemniczków? bo chyba u niego był problem, co? czy coś pokręciłam :-o jak się wogóle czujesz, jak dolegliwości ciążowe? Emika, pewnie, że się uda, przecież wiara czyni cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, na początku wszystkim zafasolkowanym serdecznie gratuluję a szczególnie Sabruni - podwójnego szczęścia!!! Skoro tak dobrze idzie z fasolkami to się Wam do czegoś przyznam - otóż to ja anonimowo zmusiłam Was do założenia nowej części i jak widać jest szczęśliwa :-) Bardzo się cieszę :-) Pisałam Wam kiedyś że miałam 2 inseminacje ale nie wyszły - pęcherzyki nie pękały :-( Potem miałam kilku miesięczną przerwę i wczoraj byłam u ginka. Dziś zaczynam cykl z Diane, w 21 dniu zastrzyk Diphereliny, po 15 dniach przez 10 dni Fostimon /podobno to samo co Puregon tylko tańszy/ noi w 10 dniu muszę być w Białymstoku na in-vitro czyli 4-5. marzec. Także dziewczynki ja chyba pierwsza na in-vitro ze słynnego Teamu E /apropo - moje imię też na E :-)/ Team E na in-vitro a do tego czasu niech się sypią fasolki z naturalsika, wspomagane CLO, z inseminacji itp., itd... :-) Ogólnie na razie jestem spokojna chociaż obawy są ale mam 1 konkretny problem: otóż muszę wziąć 2 tygodnie urlopu i za chilercię nie wiem co mam powiedzieć w pracy. Myślę, myślę i nic nie mogę wymyśleć. Może Wy mi koleżanki pomożecie :-( Pozdrawiam was cieplutko i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra - natycjmiast się przestawiaj - podwójnie :-) hihi Judytko, no to super - teraz będziesz musiała (czy będziesz chciała czy nie ;-) hihi) zdawac szczegółowe relacje!!!! a po co Ci aż dwa tygodnie urlopu, jęlsi moge spytac oczywiście. A w pracy powiedz, że dostałać od znajomych wczasy 2-tygodniowe, gdzieś tam, bo oni nie mogą pojechać :-) napisz mi jeszcze proszę jakie masz albo mialaś zalecane badania przed invitro i ile kosztowały? u kogo , gdzie i za ile :-) się stymulujesz...i wszystko co Ci sie przypomni...kurcze takie emocje, jakbym to ja jechała do tego Białegostoku hehehehe trzymam kciuki za ogromne powodzenie i wywianie wreszcie z tabelki II klanu E. :-) no i oczywiście inne klanowiczki również :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mi no spa raczej nie pomagała na bóle brzucha, słaba jest jak dla mnie. ja czasem brałam na receptę kataflam chyba, silny ale skuteczny. Judyta, ja co prawda urlopu nie brałam ale częste zwolnienia wytłumaczyłam kłopotami z tarczycą, nikt nie wnikał. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będzie znaczący rok :) fajnie się zaczął a potem kolejne szczęśliwe mamusie dołączą do grona -jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!! Niezła ta pogoda co? U nas tez prądu nie było ale wszystko oki,ale jak się psłucha w telewizji to hohoho!! Sabra gratuluję, tak po cichu myślałąm ale nie chciałąm zapeszyć! ❤️❤️ Emika dobre hehe, dobry pomysł! Hmmm może go skopiować? Witam nowe: Izę i Judytę oby Wam dobrze było z nami!! Iskierko wszystkiego naj naj naj!! 🌻🌻] Judytko nr jeden, dobrze że Twój maluszek czuje się lepiej, trzymaj się!! Granini ale wielkolud nono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra - jestem ze Szczecina ale mój gin poleca najbardziej Białystok bo dobre mają wyniki /Akademia Medyczna/ i cena jak mi podał coś koło 3250 zł plus musimy się zakwaterować sami. Ustalone w zasadzie wszystko. Muszę tylko jeszcze po opakowaniu Diane iść jeszcze raz na USG żeby sprawdzić czy jajniki czyste i od razu ginek zaaplikuje mi zastrzyk. A jak już mnie nakłuje w dupkę :-) to przygotowania pełną parą. Dziękuję za doping - przyda się :-) Estella - relację będę zdawała na pewno na bieżąco. Co do urlopu to 10 dzień stymulacji wypadnie mi 5 marca /poniedziałek/ także na weekend przed muszę ruszać do Białegostoku. W poniedziałek zrobią mi USG i może się okazać że mam przyjść za 2 dni. W środę znowu i tak do skutku aż jajeczka będą w porządku. Jak wypadnie transfer w piątek to poniedziałek 12.03 punkcja także 13 bym wracała do domu cały dzień bo mam kawał drogi. 14-15 to sobota i niedziela. Tak rozmawiałam z lekarzem ale być może wszystko będzie szybciej, wszystko zależy jak będę reagowała na stymulację. Co do badań przed to mam zrobić HIV, HbS, HCV,WR, CMV ale nie pytaj mnie co to jest bo nie wiem :-) Wogóle miałam tyle pytań do ginka ale i tak o dużo zapomniałam zapytać. Będę miała podane 3 zarodeczki bo jestem już stara - słowa mojego ginka :-) Miestety ja w żaden sposób nie wyparuję z tabelki II - bo mnie tam po prostu nie ma hihihi Foli - ja już w trakcie leczenia byłam w szpitalu, ciągle na jakichś badaniach więc też się często zwalniałam więc teraz muszę wymyślić coś sensownego bo przecież nie może być tak że ja po stymulacji nie będę mogła się ruszyć z pracy i wszystko na marne. Kurczę muszę to jakoś sensownie rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozostałe z Team\'u E gdzie podchodzą do in-vitro? Któraś z Was kiedyś pisała chyba namiary do Białegostoku. Jeśli nic nie pomerdałam to bardzo o nie poproszę bo podobno AM ma swój akademik dla klientek w cenie 30 zł/nocleg. muszę tam zadzwonić i zarezerwować bo to chyba będzie najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - zapomniałam o cenach badań. Robię w prywatnej poradni diagnostycznej: HIV - 28 zł HbS - antygen - 12 zł przeciwciała - 37 zł nie wiem który z tych bo gin nie napisał na skierowaniu, wysłałam do niego maila bo nie wiem które robić a może obydwa, potem napiszę HCV - 30 zł WR - 8 zł CMV - klasa IGG - 23 zł klasa IGM, to samo co z HbS - nie wiem które czy oba Stymulację będę miała Fostimonem, przepisze mi chyba 20 zastrzyków czyli po 2 na 10 dni. W Białymstoku może się okazać że będę musiała jeszcze dokupić także ile wyjdzie to nikt na razie nie wie. To chyba tyle. Jak coś sobie przypomnę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, dziękuję Ci bardzo a jak często będziesz musiała jeżdzić do Białego na wizyty stymulacyjne , poza tym ostatnim etapem, oczywiście. 1 raz w 21 dniu tabletek po zastrzyk diphereliny, a później? orientowałaś się mniej więcej ile będą Cie kosztowały leki? ja ciągle o tych pieniądzach :-( ale to dla mnie istostne zaraz Ci znajde linka do kwater w Białyumstoku, z forum bociana Kawalerka na poddaszu ,nowe budownictwo,samochodem to ok.4km. do szpitala. Adres: ul.Żeromskiego 4m 2\\1 tel.(085) 6617932 kom.0695432857 cena 45zł doba Mieszkanie na ul. Słonecznikowa31m 13 tel (085)6612677 kom.0609377274. Bardzo sympatyczne, czyste. Są w nim dwa pokoje, płaci się za pokój. najlpeiej wejdź na rorum www.nasz-bocian.pl - tam jest duuo wątków o Białymstoku i kwaterach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - do Białego nie będę wogóle jeździła bo będę stymulowana u siebie w Szczecinie przez mojego ginka także w Białym muszę być na 05 marca i tam już końcowe odliczanie. Ten zastrzyk będę miała u swojego gina na miejscu i cała stymulacja /oprócz końcówki/ też w Szczecinie. Jadę do Białego wlaściwie już na finisz. Co do kosztów za leki to: zastrzyk Diphereliny czy jakoś tak to koszt coś ponad 400 zł. 20 X zastrzyki Fostimon po 69 zł to 1380 tylko nie wiem czy to będzie w dawkach 75 jedn czy wiekszych. Im większe to podobno taniej. in vitro - 3250 zł zakwaterowanie: ok. 13 dni X 60 zł/2 osoby/ - 780 zł za wizyty u mojego ginka ok. 5 wizyt /tak liczę ale jak będzie to nie wiem/ x 80 zł =400 zł dojazd jeszcze nie wiem ile bo musimy się naradzić czym jedziemy. Czyli ok. 6000 zł ale będziemy mieli przygotowane 8000 zł bo to wszystko jak widzisz na wodzie pisane a jak będzie to czas pokaże. Bardzo dziękuję za namiary na noclegi - napewno tam zadzwonię i dowiem się szczegółów. Wielkie dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, ja leczę się w Białym. Jak byłam ostatnio u Prof. to przechwyciŁam wizytówki z adresami. Ale wszędzie ok 45 zł za dobę. W ogóle to najlepiej w akademikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwona - ja też myślę że w akademiku najtaniej. Właśnie przeczytałam na Bocianie że koszt 40 zł niezależnie czy 1 czy 2 osoby. Jedyne uniedogodnienie to akustyczne ściany /studenci/ i łazienka na 4 pokoje. Jeśli leczysz się w Białym to może masz tel do Kliniki - to jest ich akademik więc chciałabym zadzwonić i się dowiedzieć u źródła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym my będziemy w dwie osoby i ok. 13 nocy więc może wytarguję jakąś zniżkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeażnie te mieskania za 24 zł to ą dwuosobowe, kawalerki. Mam na nie namiar. Niestety do Akademików nie mam tel, bo ja mieszkam 70 km od Białego. A u którego gina się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się leczę w Szczecinie a do Biełego jadę na samo zpłodnienie. Ja bym chciała zadzwonić do Akademii Medycznej w Białymstoku a oni mi podadzą tel do swoich akademików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się leczę w Szczecinie a do Biełego jadę na samo zpłodnienie. Ja bym chciała zadzwonić do Akademii Medycznej w Białymstoku a oni mi podadzą tel do swoich akademików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, gratuluję podwójnego szczęścia!!! Iskierko wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Ci nie pomogę bo leczę się w Zakładzie Endokrynologii. To chyba coś innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, gratuluję podwójnego szczęścia!!! Iskierko wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak co innego. No nic - zadzwonię na informację. Poradzę sobie - w końcu jestem zdolna :-) Na dzisiaj kończę i szykuję się lulu. Dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szybka zmiana tematu Po tej luteinie żrę jak smok, niedługo będę szersza jak wyższa, pomocy, blee, jak byśmy mało innych zmartwień miały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×