Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrogowiemjm

Kogo powinni wywalic z MJM

Polecane posty

Gość wrogowiemjm

1. Marysia - wyjatkowo papierowa i nieprawdziwa postać. Ciągle chodzi elegancka (nawet po łące) , usmiechnieta i zawsze ma rację, a jej oponenci nie. Aż się na wymioty zbiera. Takie bujdy to dobre sa w amerykanskich bajkach. 2. Ewa - wiecznie ponura i niezadowolona. Nie ma się co dziwić, że Leszek ja zdradza 3. Teresa - młoda kobieta, a wiecznie schorowana i przygniciona nieszczęściami jak stara baba. Tylko psuje ludziom apetyt przy kolacji 4. Grzegorz - obleśny typek, nie ma sie co dziwić, że nawet w filmie dostał wp...l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia- już nawet nie chodzi o Marysię, ale o aktorkę, która odgrywa rolę Marii. Jest szalenie sztuczna, nienaturalna, to nawet ja bym to lepiej zagrała. Sztucznie się uśmiecha, kiwa głową, mam wrażenie, że chce spojrzeć w kamerę, bo granie ją męczy. dr. Kotowicz- ten facet ma jakąś obsesję na punkcie Oleńki. Najpierw chciał się ożenić z Ewą, okazało się, że wrócił jej dawny kochanek, chciał uznać ich dziecko, Kotowiczowi nie spodobało się to, że nie będzie prawdziwym tatusiem Oleńki i pognał Ewę razem z małą. Teraz za każdym razem jak widzi Ewę albo Janinę, to pyta się: \"A co u Oleńki\". Jak się dowie, że Ewa pognała Leszka, to momentalnie zastawi sidła na dawną narzeczoną i wspaniałomyślnie przygarnie Olę pod swoje spróchniałe skrzydła. Leszek- przespał się z dziewczyną na dyskotece, wrócił wybuchła między nimi miłość, wspaniale zajmował się dzieckiem, Ewę wręcz błagał o ślub, a w końcu i tak ją przekręcił. Taki gburowaty, nudny, obrzydliwy i potwornie długi, z trudnością mieści się w kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampomyslunanick
Malgosia- no nic wkur*** mnie ta baba jak nie wiem co. Bez zycia jest. Teresa- kolejna bez zyciowa ciota. Marta- no kolejna. Grazyna- wstretna, podla szumowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blixniaki mroczki wonnnnt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkich
wszystkich:D A na bank to : braci ksero- sztuczni i beznadziejni cichopek- słodka aż mdli marysia-postac fikcyjna, przesłodzona, zawsze ma racje, wszystkim słuzy pomocą, wyciąga z opresji,pociesza-no cud, miód, malina-postac tak sztuczna i nienaturalna aż szok marta- za ciągłe przegryzanie wargi gosia-jakaś takia ciotowata tersa i jej corka- MASKARA, brak słów by to opisac hanka- też chodząca dobroć,jakas taka mdła natalka- sztuczny dzieciak ewa, janeczka, leszek- porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie ta blondyne Marzene i jej brata ... strasznie nudny wątek, potem Terese a na końcu Ewe z Leszkiem i janeczką na czele!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dwóch wypowiedzi wyzej: jak tak kazdego wywalisz,to kto zostanie:D moje typy: teresa-Nie cierpie tej postaci.Nudna,wiecznie majaca problemy,te jej wywracanie oczami wi wieczne niezadowolenie.Wymiotowac sie chce Marta- tej jej wieczne\"yyyy....aaaa....yhmm\",bosz...kazde zdanie zaczyna od kilku minutowego jakania sie\".Te jej miny i w ogole. Marek- ciota,a nie facet. Co do Marysi,mooze zostac,ale powinni dac jakis watek,ktory przedstawilby ja w innym swietle,bo jak narazie jest\"za swieta\" i przez to nudna. Bardzo tesknie za Kamilem.Byl taki\"zawadiacki\" i zabawny.Brakuje mi jego gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaaa
Kuba, strasznie nienaturalnie mówi, zauważyłam że jak się wypowiada poza serialem, to zupełnie inaczej i naturalnie wymawia słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie no Kuba to chyba jedyny przystojny facet w tym serialu :P No może poza tym doktorkiem co za Marysią lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka
aktorka grajaca marysie jest w porzadku - powinni jej role troche podbarwic i bedzie dobrze wywalilabym ta glupia korzuchowska - jest taka dobra i milosciwa do wyrzygania , ze nie da sie wytrzymac; marty tez nie lubie , przez to stekanie ten serial taki sie do dupy zrobil, wlasciwie ogladam go jeszcze tylko i wylacznie dla simony i kisiela - moich ulubiencow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka
no i teresa do wywalenia - sliczna dziewczyna , ale kto to slyszal , zeby taka mloda osoba byla tak smutna i marudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henia z więzienia
Cichopek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wywaliłabym sędzie Martę Mostowiak- beznamiętna głupia cipa- sprawujaca rolę urzędnika państwowego. Wiecznie stroskana pani sędzia dała się wkopać w galimatias zwiąany z budową domu. czyżby prawnczka umów nie widziała.?? 2/ Muminy: to straszne, że ktoś pozwolił, by takie drętwoty były w serialu. 3. Największa dziwka serialu: Małgosia (Joanna Koroniewska) źle gra a postać ma miliony facetów nieustannie ( jak i aMostowiak, co w takiej kurze widzą faceci???) 4.Anna Mucha- ten jej piskliwy głos doprowadza mnie do histerii. Gra nieprawdziwie, nie trzyma postaci, nie ma warsztau aktorskiego tak samo ja i Cichopek. Straszne. Tragiczny jest dla mnie wątek Marzeny i jej brata, zupełnie nie wiem po co wprowadzony do serialu?? Nie wnióśł niczego nowego, jest nieudolny, nierzeczywisty, po prostu niedobry. Ja oglądam ten serial dla aktorów takich jak: Witold Pyrkosz.Teresa Lipowska. Agnieszka Perepeczko (też trochę przerysowana) i jeszcze aru innych. Reszta do wymiany. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z gumi jagód
Terese - bo wyglada jakby miala umrzec za chwile , Malgosie - bo jest dobijajaca ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgośkę
bo cały czas łazi w tych samych spodniach-biedaczka, pewnie nie stać jej na nic lepszego, i ciągle ponura - trudno sie dziwić jak żaden facet od dawna jej nie przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalić i to koniecznie trzeba Gośkę, nie oglądałam tego serialu juz dawno właśnie przez nią i przez Kingę. Tej to wszędzie pełno, az się rzygać chce. Nawet Cypryjański nie przyciagnie mnie do tego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka83
Wywalić TERESĘ!!! Nie cierpię jej. Oprócz niej to jeszcze Teodora, geja, Grażyny i oczywiscie Leszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo wywalić
Teresę, Teresę i jescze raz Teresę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhh
tereze świątobliwą tak tak!! żadna inna postać nie działa mi na nerwy tak jak ona, nawet malgośką :P a już te jej wczorajsze harce po łace w kozakach w lecie... boszz myślałam że wyjdę z siebie ;p ta jej córunia agniesia też jakaś niedorobiona blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo najlepiej to wszyts
Marysia - kto to widział zeby zdradzona zona przyjela do domu meza,zalatwila prace jego kochance i matce kochanki :-o Natalka - wyjątkowo zmutowane dziecko Teresa - OMG precz Madzia - niedługo wstapi w zwiazek z Luckiem bo juz wszystkich zaliczy z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja wyliczam
1. Blizniaki - drewniaki 2. Teresa 3. Marzena i jej brat ...won, won, won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresęęęęę
Bo w kaloszach pojechała na romatyczny piknik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena i jej brat Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
Marzena, jej brata i Terese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia rysia
cypryjańskiego wywalić - działa mi na nerwy jak nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie wątek kryminalny w mjm:/ a marzenki i jej brata nie wywalą, ale ten Marzenki sławek będzie zamieszany w morderstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko
wSZYSTKICH,WSZYSTKICH ,CO ZA DEBILNY SERIAL,KTO TO JESZCZE OGLĄDA,DZIEWCZYNY MARNUJECIE TYLKO CZAS OGLĄDAJĄC TAKIE BZDURY,PRODUCENCI OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!TO DOBRA ZABAWA DLA BABĆ I DZIADKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agax
to jest nudne, a zwłaszcza dzisiejszy odcinek, najlepszy był 6 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×