Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajacynkaaaa

Klikajcie w Pajacyka. Mało dziś naklikane.

Polecane posty

Gość vivy vaniliowe
klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaaja
klik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geronimo 57
ja jak kurwa kiliknę to będziew naklikane na wsze jebane czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro masz siłę stukać
kliknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintersowany znajomy
a jak to dziala? klikam i co ma pajacyk za klikniecie 5gr? od kogo? nie widze tam zadnych reklamodawcow. tylko sponsorzy sa wymienieni.a takie klikniecie nie zarchiwizuje moje ip itp ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaintersowany znajomy - Ciebie to nic nie kosztuje. Wchodząc na stronę www.pajacyk.pl wchodzisz na stronę z reklamami sponsorów. I to oni zapłacą te 5 groszy za to, że kliknąłeś i zobaczyłeś ich reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintersowany znajomy
hmmm kliknalem, ale nie widze zadnych reklam sponsorow, tylko baner pajacyka, moze dzis tak jest tylko. aha, i pisza ze liczy sie tylko jedno klikniecie na dobe, a niektorzy tu klikaja chyba kilkanascie razy na dobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m - A co Ty taki strachliwy? Myślisz, że jak klikniesz to znikną Twoje pieniądze ze skarbonki? ;) Bez obaw, ja klikam od dawna i nic nie dzieje się ( w sensie: nie płace za to ani grosza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaintersowany znajomy - Można kliknąć tylko raz dziennie. Jak klikasz drugi raz wyskakuje napis: ''Dziękujemy! Już dzisiaj kliknąłeś! Pamiętaj, odwiedź nas jutro! '' ''a niektorzy tu klikaja chyba kilkanascie razy na dobe '' Klikają raz, drugi wpis o treśli ''klik'' to zapewne w celu podniesienie topiku, aby inni też weszli i klikneli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintersowany znajomy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje wyjaśnić :) Każdy klik jest liczony, za każdy zgodził się zapłacić sponsor. Tak dosłownie to nie za klik płaci, ale za to, że Ty zobaczyłaś jego baner ( reklame). Te banery sponsorów widać w prawym, dolnym rogu strony. Np wczoraj było 83 002 kliknieć, co dało 4150,10 zł od sponsora. Zobacz, na forum ciągle są jakieś upierdliwe reklamy ( latające i te po bokach). I płacą za nie dużą kasę - za to, że Ty, ja i inni forumowicze ją oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, te zebrane pieniądze są przeznaczane na obiady dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 74240909
klik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×