Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redredred

NO TO CZERWIEŃ

Polecane posty

Gość redredred

Widze, ze brąz juz wychodzi z mody i teraz czarny, szary i głownie czerwony królowac bedzie ;) Czy ktos juz odzwazyl sie na czerwone buty? Ja mysle o torebce i rękawiczkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murofffff
nienawidze czerwieni ;/ ... w szafie mam doslownie ubrania przeróżnych kolorow.. ale czerwonego zadnego... tragedia z tym ze jest w modzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w baletkach
ten kolor zawsze był w modzie :)) niestety nieliczni o tym wiedzą ...poza tym nie kazdemu w nim do twarzy. osobiscie lubie czerwień :)) jest sexowna i podobnie jak czerń elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białatek
ten kolor jest super,mam zawsze pomalowane na czerwono paznokcie u nóg, u rąk tylko maluje na czerwono jak i de na balety,poza tym kupiłąm sobie czerwona torebke szalik i rekawiczki i tak chodze sobie po miescie i mam w dupce co kto mysli ,to mi sie podoba i tak chodze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością nie pasuje osobom, które często się czerwienią, lub mają po prostu \"zdrowy i rześki\" koloryt cery. Czerwień będzie tylko podkreślać kolor twarzy. Nie mam zbyt wielu ubrań w tym kolorze - ewentualnie dodatki, mam za to biżuterię - kilka naszyjników, kolczyki, zegarek i pierścionek. Planowałam zakup bransoletki, ale zrezygnowałam. Rękawiczki może sobie kupię, ale skórzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym zrobiś dłuugą listę czerwonych rzeczy, które mam w swojej szafie. Kocham ten kolor. Tak, mam czerwone, zimowe kozaki z okrągłym czubkiem na obcasie, czerwone skórzane rękawiczki, czerwone torebki, a na wiosnę/jesień mam czerwony płaszczyk. Do tego po kilka czerwonych bluzek, spódnic, bielizna, skarpetki ...:) No i oczywiście kilka par czerwonych butów na nie-zimowe sezony. Ostatni zakup: cudne, czerwone ponczo. Uwielbiam zestawiać czerwień z innymi kolorami. Właściwie dobrze wygląda ze wszystkim. Prawdę mówiąc mam w nosie czy ten kolor jest modny. Ja się w nim dobrz czuję i jest mi w nim do twarzy (brunetka). Może trochę wyzywający... ale to tylko kolor. Szarą myszką nigdy nie byłam i nie będę. A czerwone paznokcie... tylko takie, żadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham czerwony kolor :) Mam dużo czerwonych ciuchów... A dzisiaj wyskoczyłam w czarnych spodniach, czarnych butach, czerwonym sweterku i czerwonym pasku :) I wszyscy mówili mi, że pięknie wyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam czerwonych kozaczkow w rozsadnej cenie, ale niegdzie nie ma:( bylam w deichmannie i tez lipa. Kupilam za to wielgachna czerwona torbe na allegro- http://allegro.pl/item153358924_duza_z_mediolanu_hit_w_2_kolorach_do_wyboru_.html , z braku czerwonych butow kupilam czerwone rekawiczki, czerwony szalik i czerwony sweterek z przeceny w h&m :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
suuperrr torba Ja uwielbiam kolor czerwony. Uważam, ze mi w nim do twarzy. Mój ulubiony swetwr ma taki właśnie kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w jej imieniu:P a jakie macie kolory wlosow?? ja jestem jasna blondynka i wydaje mi sie, ze ten kolor szcvzegolnie ladnie wyglada u pan z czarnymi lub jasnymi wlosami. Moj ulubiony sweter tez mial taki kolor, ale rozciagnal sie w praniu, wiec kupilam podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redredred
Torebka ładna :) Ja mam czarne włosy i mysle, ze mi tez pasuje czrwony, aczkolwiek jak narazie mam bardzo mało ciuchow w tym kolorze, ale zamierzam to zmienic :) Dzis kupilam czerwony lakier do paznokci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerrwona
Uwielbiam czerwony mam ciemne wlosy ale bardzo blada cere, tylko w czerwonym nie wygladam jak trup :) a z czerwonych gadżeteów najbardziej lubie kupować buty oraz bielizne - uważam że wygląda się w niej zawsze elegancko, mój najnowszy zakup pushup mistique jaskrrrrawo czerwony mrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliaaaaaa
torba jest po prostu boska! A- gatka - na allegro są kozaczki czerwone na małym obcasie ale niestety tylko w rozmiarach 38, 39 - mojego 41 nigdzie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam kupić czerwone szpilki na imprezę.Mam czarną sukienkę( taką trochę w stylu lat 60), w pasie będę miała ciasno zawiązaną czerwoną szarfę,pełni rolę paska, do tego chcę buty w tym kolorze. Tylko nie wiem jakie ubrać do tego rajstopy- czarne, cieliste a może kabaretki. Buty mają wysooooookie obcasy i są super zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galvanize
Heh czerwone buty kupuję już od jakichś 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
bordo, to też ładny kolor :P ;) mi w czerwieni nie bardzo bo rumiana ze mnie dziołcha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka
Heh czy ja wiem ja tam na modę nie patrzyłam :P i nosiłam ten kolor ma różne rzeczy i buty w tym kolorze a o dziwo kiedyś go nienawidziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie ostatnio upolowac w orsayu czerwony plaszczyk :) czerwonych butow jak nie bylo tak nie ma- niestetyy nosze 41 wiec bedzie ciezko. Pocieszam sie tym, ze juz teraz jest na allegro cala masa czerwonych balerinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×