Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość rinka84
ojj ja też bym pojeździła na rowerku!!! no lae ostatnio jestem starsznie niezdarna, więc wolę nie ryzykować... :) U nas też juz taka ładna pogoda, słonko, i dzis jest już 14 stopni ciepełka... zaraz ide na spacer, a mieszkam za miastem, wokół mam pola, łąki i las :) trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!🖐️ Widze ze Wy juz kompletujecie nowa garderobe, ja jeszcze brzuszka nie mam, choc jade na jednym wozku z Miska i Zielonym talezykiem ;) mam nadzieje, ze juz niedlugo tez bede mogla pochwalic sie brzuszkiem :) Najprawdopodobniej na swieta pojade do Polski, jesli moj maz dostanie kilka dni urlopu, tak zrobimy. Moze nawet do tego czasu i brzuszek mi urosnie ;) U mnie coprawda nie ma tak ladnej pogody, o ktorej piszecie ale jestem pelna nadziei ze niedlugo wiosna zagosci na stale, juz nawet pachnie, tak jak wiosna i dni sa coraz dluzsze. Ja zaraz uciekam do pracy, troche mi sie nie chce, ale pocieszam sie, ze te 6godz. szybko minie. Pozdrawiam Was kochane i milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten artykuł o alkoholu jest super, ja też jestem przeciwniczkom alkoholu i to nie tylko w ciaży ale wogóle. nie stety polskie społeczeństwo uważa, że tylko pijaczek leżący pod budka z piwem ma problemy z alkoholem jednak tak nie jest. ja jestem świadomym DDA i dużo czytałam na ten temat. nie stety nie wieże w cudownom moc leczniczą jak ma niby dać nam alkohol to dla mnie totalna bzdura, ale oczewiście jest to moje zdanie i niech kazdy robi tak jak uważa. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja o swoim brzuszku nie chce juz nic mowic. Teraz to juz widac, ze jestem w ciazy nawet jak zaloze luzna bluzke. Moi dalsi znajomi zauwazaja ze jestem w blogoslawionym stanie. A jak bylam u lekarza (w 10 tc) to powiedzialam, ze mam brzuch jakbym byla w 20 tc. On sie usmiechnal i powiedzial, ze przesadzam. Tak na jego oko to wygladam na 15-16 tc! Jak ja bede wygladac w 7, 8 mies. Bo o 9 to juz nie chce nawet myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, mi własciwie nic sie nie powiekszył. i na razie przytyłam niecałe dwa kilo. Ty masz już doświadczenie, naprawde tak ciężko jest w ostatnich miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 72
Pepetti, będziesz wyglądać jak wszystkie "ciężarówki" , chodzić jak kaczka szeroko na nogach i odchylać się do tyłu, żeby cię brzuch nie przeważył. ŻARTOWAŁAM. Nie będzie tak źle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soophie - nie martw sie tym, bo przeciez kazda przezywa ciaze i roznego rodzaju dolegliwosci inaczej. Na pewno jest trudniej, bo czujemy sie niedolezne. trudno sie schylic, latwiej o zmeczenie, trudno sie spi, bo co chwile chce sie siusiu (scisniety pecherz moczowyma mniejsza pojemnosc), bo ciezko sie oddycha (np. dzidzius swoim ciezarem uciska na jakies narzady), ale to jest pryszcz z faktem, ze za te \'cierpienia\' czeka nas fantastyczna nagroda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale wszystkie cieżarówki które znam (moja mama i ciocie, a teraz wy) mówi, że najgorsze okres mam dopiero przed sobą, kiedy narzekam, że jestem zmęczona albo coś takiego. a tej nagrody to już nie moge sie doczekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja72 - Twoje zarty wcale nie musza byc przesadzone.. obym tylko miala sile chodzic i uniesc to swoje \'brzuszatko\' hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 72
Peppetti , powiem ci, że chyba wolałabym mieć większy brzuch niż w pierwszej ciąży, bo nikt mi nie ustępował miejsca w autobusie... Teraz mąż koleżanki też nie chce uwierzyć, że jestem w ciąży, mówi: Ta chuda???? chyba żartujesz.Jedyny plus małego brzucha to brak rozstępów. Nawet w szpitalu jak poszłam rodzić to wcale na mnie uwagi nie zwracali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mój brzuszek też łatwo zauważyć - nie zapinam się już w żadne spodnie ;) Dzisiaj mam zamiar kupić sobie jakieś ubrania ciążowe - na początek wystarczą mi spodnie. Przytyłam już 4 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego brzuszka.. to ja go zauważam, ale czy inni, tego nie wiem. Chociaz wczoraj moja koleżanka stwierdziła, że juz troszke widac. A co do urządzania pokoiku, to juz by sie chciało jakis remont zrobić, pokupowac i wanienke i wózek.. itd:) Ale jest jeszcze sporo czasu. Na pewno wszystko to pozałatwiam, nim pojde urodzić. Słyszałam o przesądach, że nic nie wolno dla dziecka kupować zanim sie nie narodzi.. ale szczerze trzeba powiedzieć.. kiedy jest na to czas? Kiedy dziecko juz jest.. Głupota. Moim zdaniem trzeba miec wszystko przygotowane, a przynajmniej to co da się przewidzieć , na przyjście dziecka. Piekna pogoda to mykam jeszcze na dworek- może gdzies posiedzieć na lawce, bo łazić to juz nie mam siły:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie, macie juz brzuszki ;) U mnie dopiero zaczyna sie zaokraglac, ale poki co spodnie pasuja. Jesli chodzi o wyjazd do Polski w swieta, to jednak nie wypalilo, maz mi dzwonil, ze nie dalo juz sie zalatwic urlopu, poniewaz za duzo osob juz wzielo, w tym terminie. Trudno, zostaniemy tutaj, a moze w maju, lub w czerwcu odwiedze rodzinke. Dziewczyny orientujecie sie moze ile kosztuje profesjonalna sesja zdjeciowa (u fotografa, taka jak zdjecia slubne), kilka ujec 5-6. Marzy mi sie taka z \"brzuszkiem\" Tutaj niestety kosztuje ok.300 euro, pomyslalam ze moze w Polsce byloby taniej. Jesli byscie sie orientowaly, prosze o odpowiedz. Mysle ze bedzie to fajna pamiatka, oczywiscie na tych zdjeciach chce byc z mezem. To takie moje zyczenie z okazji moich urodzinek, ktore beda w lipcu. Pomyslalam ze przy okazji wyjazdu do Polski uda sie to zrealizowac. Dziewczynki ktore maja brzuszki wysylajcie zdjecia do Peppetti, zeby mogla zamiescic na BLOOGU chetnie bym je zobaczyla :) Pochwalcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kurcze brzuszka też jeszcze nie widać, ale najgorsze jest to , że przytyłam juz ze 3 kg a moze i troche wiecej. może to głupie ale zawsze marzyła mi sie taka ciaza, ze tylko brzuch mi widac, ale chyba to nie w moim przypadku. najbardziej to cieszy mnie ta pogoda, uwielbiam wiosne🌼. jutro wizyta na 10.20 boje sie strasznie czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mieszczę tylko w jedną parę spodni :( Ratują mnie spódnice rozszerzane. No i dzisaj też kupiłąm sobie spódniczkę już typowo ciążową, marszczoną na brzuszku.... tylko jeszcze ze dwa miesiące musi poczekać. Zrsztą kto wie? Nawet nie zauważyłam kiedy weszłam w 13 tc, a to już raczej zdecydowanie II trymestr, więc chyba zacznę rosnąć jeszcze szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilam
No, wróciłam do świata żywych. I wiecie co, czuję się trochę winna, jeśli chodzi o ten mały spór na forum. W sumie to po moim pytaniu o sposoby złagodzenia bólów głowy wywiązała się cała dyskusja :( A ja dzisiaj kończę 14. tydzień i mam spory brzuszek. W spodniach ciążowych chodzę już 2 tygodnie. Nie mam jeszcze niestety żadnych zdjęć, bo jakoś nie było kiedy. Nie wiem jak Wy, ale ja dzisiaj spędziłam na spacerach pół dnia :). Było cudownie. W ogóle pierwszy raz od początku ciąży czułam się tak wspaniale. Mogłam góry przenosić. Oby więcej takich dni :). Czy któraś z Was badała sobie poziom jodu, bo ostatnio jakoś moja szyja zwiększyła obwód i może to być podobno spowodowane zbyt wysokim jego poziomem. I jeszcze jedno. Mam za mało płytek krwi - 126, a norma jest 150-400 i nie wiem czym można je podnieść. Może są jakieś domowe sposoby. W poniedziałek mam wizytę u mojej gin. Już się nie mogę doczekać. Muszę nadrobić zaległości - nie ma mnie jeszcze w tabelce NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEK Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09...2 5 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice.....26.11.........??...........28 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .12.09.......28 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......12.09...... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.09.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 destiny.............Ania.......Siemianowice.......11.12. ......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25 Kasiak84..........Kasia......Śląsk....................29 .11......05.09....2 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Vanilam.........Marzena......łódzkie...............29.11.....05.09....27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam na przybycie krwi je się buraki lub najlepiej pić szklanke soku buraczano-marchwiowego. Witajcie z samego rana :) u mnie dziś pochmurno , w nocy lało...bleee okropna pogoda. Wszystkiego najlepszego KOBIETKI :) Dziś nasze święto :) ja dostałam pyszne śniadanko do łóżka od mojego Skarba i czekoladki :) tym razem udało mu się zaskoczyć mnie z rana i nie zapomnieć :) miłego dnia Wam życzę i wasztm kruszynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego Dnia Kobiet! Moj mąz tez mnie zaskoczył i śniadaniem do łózka i bukietem kwiatów. Jakie to slodkie. No cóż pogoda nie jest tak cudowna jak wczoraj- to przynajmniej odpoczne , nie będe juz dziś sprzątała. Lekki spacer, może gdzieś na ciuchy zajrze- musze jakieś spodnie ciązowe kupić:). Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpisujcie się według daty narodzin :) NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEK Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09......2 5 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk....................29 .11......05.09....2 Vanilam.........Marzena......łódzkie...............29.11 .....05.09.... Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice.....26.11.........??...........28 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .12.09.......28 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......12.09...... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.......11.12. ......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nic się u nas nie dzieje. Może juz jakiś pyszny obiad pichcicie dla swoich ukochanych? Musze też nad jakaś niespodzianka pomyśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naaaaj z okazji dnia kobiet!!! Dzisiaj rano poszłam po wpis do indeksu od jednego z wykładowców. Od razu zobaczył, że ide na dziekanke. spytał dlaczego, a ja powiedziałam, ze jestem w ciąży. Nie mógł uwierzyć, zaczynam 14tydzień, a on powiedział, ze w zyciu nie widział tak chudej przyszłej mamy!!! Nie ucieszyło mnie to za bardzo. Zamierzałam zrobić lasagne na obiadek, ale właśnie dzwonił mąż i powiedział, że chce mnie gdzieś porwać, żeby \"świętowac\" moje święto. Miłego dnia, dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!:) W Krakowie dzis pochmurno ale calkiem cieplo i przyjemnie wiec pomysle o jakims spacerku.. Jutro ide do endokrynologa gdyz przy ostatnich badaniach wyszedl mi podwizszony poziom tarczycy i moja gin powiedziala ze to specjalista musi podjac decyzje czy trzeba to leczyc czy jest to spowodowane ciaza.. Poza tym musze tez zrobic dodatkowe badanie co do toxoplazmozy na awialnosc. Troszke sie denerwuje.. Moze wy cos o tym słyszałyscie..? Ja tez sie juz troszke zaokraglam (niesamowite ze z dnia na dzien coraz bardziej) ale jeszcze mieszcze sie w ubrania.. Moze wkrotce wybiore sie wreszcie na jakies zakupy.. Pozdrawiam Was wiosennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam od pani doktor, moja dzidzi pomachała mi rączka na Dzień Kobiet. wszystko jest dobrze, serduszko bije a to po mojej ostatniej gorączce bardzo dobry znak. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, to-tylko-ja :) Ja mam usg dopiero jutro, też się denerwuję czy wszystko ok. W dodatku w poniedziałek wracam do pracy, po 2-miesięcznej nieobecnosci :o Strasznie mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet 🌻 to -tylko-ja- cieszę się, że z Twoją dzidzią wszystko ok :) Ja też idę dziś na wizytę i mam jakieś dziwne przeczucie, ze coś jest nie tak. Eh, ten stres mnie zaraz zeżre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justme nie denerwuj się - wszystko musi być dobrze :) wiem łatwo się mówi nie denerwuj się, jak sama się denerwuje..ja mam kolejne usg dopiero na 20! chyba przełoże na przyszły tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu -dziękuję za słowa otuchy :) Wizytę miałam na poniedziałek dopiero, ale tak sie denerowałam, że przełożyłam na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Nikt nic nie wie nt tarczycy lub toxoplazmozy... Peppetti moze w Tobie nadzieja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×