Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Miśka, niestety nie mam bladego pojęcia czy jest duża różnica w prowadzeniu takiego wózka, w cenie jest różnica i to spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam po jagody :) bo ciasto nie daje mi spokojnie siedzieć..hehe miłego dnia wszystkim życzę. U mnie dziś chłodno - nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne te wózki,nie widze różnicy,cena bardzo atrakcyjna,tylko kolor?ja bardzo nie lubie cimnych ale jeśli chodzi ogólnie to bez różnicy czy na paskach czy na amortyzatorkach bo na drugie lato to i tak bym juz kupiła lekką laseczke.Zgrabne te wózki:)podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! Poczytałam troszkę o łóżkach. Ja podobnie jak Lukrecja zastanawiam się od jakiegoś czasu nad tym łóżeczkiem. Nie mam jeszcze wybranego modelu, ale oglądałam już w sklepie różne. Według mnie te łóżeczka są stabilne, materacyk wcale nie jest za nisko - do zwykłego łóżeczka i tak każda musi się schylać - niezależnie od wzrostu. Podaję Wam linki - tylko orientacyjnie z ebaya - żebyście zobaczyły jak wygląda takie łóżeczko z materacykiem podwieszanym. http://cgi.ebay.co.uk/Graco-Travel-Cot_W0QQitemZ150132900048QQihZ005QQcategoryZ53674QQrdZ1QQcmdZViewItem i jeszcze jeden http://cgi.ebay.co.uk/GRACO-Contour-Electra-2007-Travel-Cot-the-new-designs_W0QQitemZ270134643259QQihZ017QQcategoryZ53674QQrdZ1QQcmdZViewItem i kolejny http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Graco-Contour-Electra-Deluxe-Travel-Cot-Nutmeg_W0QQitemZ140131389779QQihZ004QQcategoryZ53674QQrdZ1QQcmdZViewItem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzajów, firm, kolorów i oczywiście cen!!! takich łóżeczek jest całe mnóstwo. Pewnie tyle też będzie opinii :) Myślę jednak, że nie są one takie złe, mają wszystkie wymagane atesty, więc nie może to być taki \"badziew\". No i ja sprawdzałam stabilność itp sama (też łóżeczko graco tylko starszy model niż te w linkach) i powiem Wam, że naprawdę warte jest zastanowienia. Jeszcze nie podjęłam decyzji ale chciałam się z Wami moją opinią podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten (w końcu chłodniejszy) dzień 🌼 Widzę, że dyskusja na temat łóżeczek trwa. Ja wczoraj siedziałam do 12 i oglądałam je w internecie. Mężowi nawet spodobały się te turystyczne, ale stwierdził , że jak zostaną nam jakieś pieniążki (wątpliwa sprawa :(), to wtedy kupimy i to, i to. A na razie zdecydowaliśmy się na klasyczne. Jeśli chodzi o wózki, to nie mam pojęcia jakie są różnice w użytkowaniu. Ja na razie jestem na etapie przeglądu internetowego. Muszę jednak wybrać się do sklepu i zobaczyć te, które sobie upatrzyłam na żywo. My mamy zamiar kupić taki 3w1, tyle, że zwracamy uwagę na wagę i na możliwość ustawienia spacerówki przodem do mamusi :) I tu zaczyna się problem - CENA. Ta kształtuje się od 1500 do 2500. Miśka_26 - ja wczoraj jadłam zupę jagodową. Mniam.... Idę trochę ogarnąć mieszkanko. Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest jeszcze jedno, z daszkiem o którym pisała Lukrecja - tylko innej firmy. To tak orientacyjnie tylko :) http://cgi.ebay.co.uk/Travel-cot-BAMBINO-WORLD-Top-Design-all-inclusive-new_W0QQitemZ330136005782QQihZ014QQcategoryZ53674QQrdZ1QQcmdZViewItem Misia - wózek jest świetny, ale pasków to ja nie widzę :) Nie znam sie kompletnie na tym. Kiedyś paski były widoczne w wózkach... Może bardziej doświadczone mamusie nam coś podpowiedzą w tej sprawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Ja jeszcze nic nie kupiłam dla naszego malenstwa - planuje rozpoczac zakupowe szaleństwo w lipcu :) :) :) I oczywiscie chce zaczac od łóżeczka... Dwa lata temu zakupilismy w prezencie chrzesniakowi łóżeczko turystyczne (kosztowało 400zł i nie smierdziało \"namiotem\"...) i musze Wam powiedziec, ze sprawdzało i wciaz sprawdza sie super, ale jako ... turystyczne. Męża chrzesniak duzo podróżuje z rodzicami (praktycznie każdy weekend spedzaja na wsi u tesiowej) do tego wakacje, weekendy w gorach - jednym słowem mały ma swój kąt takze w podrozy. Ale w domu ma tez swoje tradycyjne łóżeczko. Dlatego ja osobiscie zakupie tradycyjne łózeczko, a turystyczne najprawdopodobniej dostaniemy w prezencie od chrzestnych (tez zamierzamy podróżowac z naszym małym :) To bedzie pierwszy wnuk moich rodziców i mój mąż już sie obawia, czy moja mama z tej radosci nie przeprowadzi sie do nas ;) ). To tylko moja opinia - każda z Was i tak podejmie własną decyzje - w zaleznosci od potrzeb i sytuacji... I dziewczyny dzieki za linki - zwlaszcza te z łóżeczkami! :) Pzdrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Kamyczku no piszesz baardzo logicznie. No i mnie też to od początku zastanawiało. No bo pomyślałam sobie, że sama nazwa wskazuje co to takiego jest. Dlatego jeszcze nie podjęliśmy decyzji. Tylko z drugiej strony skoro dziecko może spać w nim gdzieś w podróży, to czemu nie we własnym domku?!? Niunia chyba miała takie łóżeczko dla swojego Patryka i z tego co pamiętam to była baaardzo zadowolona. Sama już nie wiem. Ale dzięki za opinie, zawsze to dobrze znać czyjeś zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wpadłam na chwilę, żeby wkleić linka do internetowej szkoły rodzenia - dla tych z Was, które nie będą miały okazji lub mają przeciwwskazania, by tam uczęszczać: http://isr.atspace.com/ Ja chyba na 100% z niej zrezygnuję, skoro \"mam leżeć\", a dojazdy 2 x w tygodniu zajęłyby mi ponad godzinę w jedną stronę :o Wogóle źle się czuję od wczoraj - byłam na teście tolerancji glukozy i w szpitalu miałam straszne mdłości, a podczas powrotu do domu prawie zemdlałam na ulicy... :o Na szczęście z dzieckiem wszystko ok, rusza się regularnie jak szalone, a podczas wizyty u lekarza dowiedziałam się, że te różnice w wielkości główki, brzucha i kończyn zniknęły - po prostu dziecko dobrze się rozwija. Apropos zakupów... ja jeszcze nic nie mam:( Oprócz wkładek laktacyjnych... hehe. Jak wczesniej wspomniałam, mam dostać łóżeczko, wózek, pościele, ciuszki, wanienkę - od rodziny, więc dopóki jeszcze niczego w domu nie mam, nie będę nic kupowała. Trochę już się stresuję, bo chciałabym już zaczac kompletować wyprawkę, tyle tego jest :O Wiele rzeczy kupi mój mąż, zwłaszcza higienicznych, ale na kolorystykę ja będę miała wpływ, więc muszę nabrać sił, żeby móc wybrac się w końcu na jakieś zakupy. Pozdrawiam i idę leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110-dzięki za link do łóżeczka Graco:)jest śliczne,pisała mi o nim wcześniej ziarnko-piasku i miałam poszukać na necie ale nie musze dzięki tobie tylko kolor inny,ale tak to jest superowe,troszke mniejsze ale i zgrabniejsze :)jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella-jasne masz racje,nie ma co sie narażać jeśli musisz leżeć to po co męczyć sie dojazdami?wiele dziewczyn z naszego forum uczęszcza do szkoły rodzenia i przekazuje nam ważne informacje i dzieli sie przeżyciami z zajęć tak więc wszystko nam opowiedzą.Dbaj o siebie i o maluszka:)życze ci szybkiego powrotu do zdrowia i oby nie było już omdleń.Trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kaja72 - super, że jesteś. Już myślałam, że nie chcesz nas odwiedzać. katusia - chyba pobiłabym tą babę!!!! shiva - rozumiem, że teraz będziesz częściej na forum :) łóżeczka turystyczne - nie wiedziałam, że są takie z regulowaną wysokością.... to może są warte zastanowienia. :) Ale oczywiście nie wyobrażam sobie by dziecko codziennie spało w nim bez dodatkowego, normalnego materaca. Te składane nie nadają się na pewno do codziennego spania. Kręgosłup byłby zmaltretowany. I podejrzewam, że właśnie dlatego, te łóżeczka nazywają się turystyczne! A smród nowości to chyba wietrzeje po kilku dniach. Co do małej ilości powietrza w łóżeczkach. Nie wiem jak jest w turystycznych. Natomiast w zwykłych łóżeczkach baldachim nie jest najlepszym pomysłem. Poza tym, że pięknie wygląda to: 1 ogranicza przepływ powietrza w łóżeczku 2 jest zbiorowiskiem kurzu Miśka - pytałaś o wózek na paskach - nie wiem za bardzo jakie zalety mają takie wózki. Na pewno są bardziej rozkołysane, w tych na amortyzatorach nie da się bujać dzidziusia na boki. Z amortyzatorami są bardziej stabilne i dzidzius nie odczuwa tak bardzo gdy wpadniemy w dziurę. A propos linku - pokazałaś nam wózek z amortyzatorami :) Bardzo ładnie wygląda i cena jest bardzo dobra. azazella -link do szkoły rodzenia, wrzucam na bloga :) Abyśmy miały cały czas do niej dostęp, bo bardzo fajna stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wozki na paskach to tu na kafe spotkalam sie z opiniami ze sa rewelacyjne dla niemowlakow poniewaz lepiej amortyzuja wstrzasy i dziecka nie telepie tak jak w sztywnym wozku a jesli jeszcze wozek ma pompowane kola to juz w ogole super, szczegolnie na nasze polskie chodniki... kaska0110 >>> jak bys mogla to poszukaj lozeczka turystycznego na stronie toys r us, ja wypatrzylam u nich w katalogu ale w sklepie go jeszcze nie ma. Chodzi mi o to zebys dala do niego link bo ja przez to ze mam internet w telefonie nie mam jak tego zrobic :( to lozeczko nazywa sie Light&Sound Basinette in I love my bear (mam nadzieje ze niczego nie pomylilam) i wiesz, ja nie pracuje dluzej niz 4 miesiace i moj facet tez jest jedynym zywicielem rodziny wiec ogladamy kazdego funta zanim go wydamy na cos... tym bardziej ze to co przezylismy po mojej pierwszej ciazy, nie planujemy juz wiecej dzieci :( a cos z tym kiedys trzeba bedzie zrobic... a tak na marginesie - planujecie powrot do Polski? chcielibyscie wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Czy Wam też tak rosną brzuszki? Ja już mam 98 cm :) Ale przecież od przybytku głowa nie boli :) Ja już mam wybrane łóżeczka. Tradycyjne stacjonarne będzie takie: http://www.allegro.pl/item204348027_lozeczko_klups_radek_vii_teak_materac_gryk_kok.html A jak zostanie kasuczi, to takie turystyczne: http://www.allegro.pl/item207827066_chicco_kojec_otwierany_bok_kolka_torba_wys_15zl.html Dzisiaj nic nie robię, tylko siedzę na alegro. No poza przygotowaniem obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 Ja nie podzielam zdania dziewczyn którym wydaje się że łóżeczka turystyczne nie są praktyczne, wygodne, i sztywne i nie wiadomo jakie jeszcze :) Jak pisała kaska0110 ja miałam przy pierwszym synku zwykłe łóżeczko drewniane jak i turystyczne. Drewniane jak drewniane - regulowana wysokość dokupiłam materacyk kokosowy, baldachim miałam z bawełny więc w 100% powietrze przepuszczał a ponieważ stało łóżeczko przy oknie baldachim chronił maluszka przed niespodziewanym wiatrem. Prałam regularnie w pralce (komplet miałam firmy drewex) i nawet nie blakł. A łóżeczko turystyczne miałam z niemiec Haucka superowa sprawa. Oczywiście są łóżeczka turystyczne i łóżeczka turystyczne :)Kupiłam bo mój mały wiecznie był poobijany przez szczebelki mimo ochraniacza założonego. Materacyk był składany w 4 części i nie było po rozłożeniu luk czy odstępów. Wysokośc przeważnie jest standardowa jak w drewnianych również po podniesieniu. Ja mam 172 cm i nie schylałam sie do przewijaka nie ma takiej możliwości. Nie ma mowy o wrzucaniu dzidzi do łóżka a mało tego one sa przeważnie szersze (normalne ma 60cm) a te 70-75cm co daje też to że jak kupujemy z przewijakiem to przewijak jest dłuższy. Ja kupuję takie http://www.bobosklep.pl/product_info.php?cPath=128&products_id=3838 i oglądałam je już trzy razy na żywo macałam składałam i wogóle jest zaje**ste. A poza tym jak nie mamy miejsca - BARDZO praktyczne same zobaczcie. Powiększcie zdjęcie aby się przyjrzeć. Są rózne kolory ALE TO MOJE ZDANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam teraz pytanie do ***niuni*** :) my zamierzamy prawie na 100% kupic lozeczko turystyczne ze sklepu toys r us to o ktorym pisalam do kaski0110, w sklepie nie widzialam tego konkretnego tylko inny model i choc w katalogu jest napisane ze jest dostepne od maja to na stronie internetowej widnieje info ze od lipca, a co wiecej na stronie int maja tez materacyki do tych lozeczek turystycznych po 20 funtow - jak myslisz, powinnismy kupic taki materacyk czy nie? czy normalne przescieradelko da sie zalozyc do takiego lozeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku nie wiem jak wyglądają te łózeczka bo ja miałam normalne prześcieradło na gumce zaraz poszukam może ja trafię na takie toys r us ??? to firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale TOYS\"R\"US to strona sklepów tak jagby - gdzie sprzedają różne firmy między innymi graco :) http://www.toysrus.com/shop/index.jsp?categoryId=2255956 czy http://www.toysrus.dk/ i tam między innymi : http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2305579&cp=2255957 http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2373663&cp=2255957.2255957&viewAll=topSellers&pmc=1&parentPage=viewall http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2574111&cp=&pg=2&f=Taxonomy%2FTRUS%2F2255957&origkw=graco+pack+n+play&kw=graco+pack+n+play&parentPage=search http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2648727&cp=&view=all&f=Taxonomy%2FTRUS%2F2255957&origkw=graco+pack+n+play&kw=graco+pack+n+play&parentPage=search http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2507892&cp=&view=all&f=Taxonomy%2FTRUS%2F2255957&origkw=graco+pack+n+play&kw=graco+pack+n+play&parentPage=search tam jest wszystko http://www.toysrus.com/shop/index.jsp?categoryId=2255957 i DAJEMY \"shop by brand\" po lewej stronie w połowie strony FIRMY : Graco Fisher-Price Kidsline Britax Evenflo BabyBjorn Safety 1st Peg-Pérego Wendy Bellissimo The First Years Lamaze Przepraszam że zaśmiecam linkami Lamaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze to sklep w ktorym sprzedaja rozne marki :) nie pisalam wszystkiego zeby sie nie powtarzac ;) chodzi mi o turystyczne lozeczko graco, w katalogu jest pod nazwa Light&Sound Basinette in I love my Bear, na stronie internetowej jest napisane ze dostepne jest od lipca, kosztuje 99,99 funtow i jest w kolorach jasnoszaro - kremowym, wlasnie z lampka, muzyka, wibracja w materacu, przewijakiem, budka, palakiem z zabawkami i odczepiana torba ktora mozna wziac na spacer czy gdzies. Wybacz, odp szybko wiec nie przejrzalam wszystkich linkow tym bardziej ze w telefonie otwieraja sie czasem masakrycznie dlugim tempie... :O ach, dziekuje za odpowiedz w sprawie materacyka 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! 🌻 Czy u Was pogoda tez plata figle? Tutaj od kilku dni, na zmiane raz swieci slonko, raz leje. Co chwile inna pogoda. Na szczescie nie jest duszno i temp. spadly :) Widze, ze rozwinela sie dyskusja o lozeczkach. U mnie tez jest TOYS\"R\"US , ale nie ma takiego wyboru lozeczek jak w UK :( Ja zdecydowalam sie na klasyczne, ale takie podrozne, tez mi sie podobaja. Niestety nie mam doswiadczenia, ale wiem, ze duzo osob, korzysta z nich w domu i sa zadowolone. Ja planuje pierwszy wyjazd z dzieckiem, dopiero w przyszlym roku. Wtedy to bede musiala sie w takie lozeczko zaopatrzyc. Vanilam moj brzuszek tez znacznie urosl ;) Zreszta cala sie rozroslam :) a apetyt mnie nie opuszcza. Peppetti 🌻 LuKrEcja🌻 azazella 🌻 kaska0110🌻 kamyczek-80🌻 vanilam 🌻 Miska_26🌻 i reszta Wrzesnioweczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Nareszcie już po wszystkim. Obroniłam się na 4. Będę teraz mogła już spokojnie spać i regularnie do Was pisywać. Zauważyłam dzisiaj straszne rozstępy u siebie na pupie. Myślałam kiedyś że to odgniecienia. Dzisiaj patrzę a ja mam całe 2 pośladki pocharatane. Znacie może jakieś skuteczne balsamy żeby kolor czerwony zniknął? Strasznie to wygląda. Przyznam szczerze że nie stosowałam żadnych preparatów przeciwko rozstępom mimo że oliwka stoi na półce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 GRATULUJE! Zdolna bestia z ciebie :P Teraz mozesz juz tylko odpoczywac i czekac na maluszka 🌻 Ja od poczatku ciazy uzywam balsamu Bübchen http://www.wszystkodladziecka.com.pl/mleczko-do-pielgnacji-cia%B3a-i-przeciw-rozst%EApom-200ml-p-159.html na rozstepy, poki co jeszcze sie nie pojawily i mam nadzieje, ze sie nie pojawia :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgocha333 > gratuluje obrony :) 🌻 a co do rozstepow, to teraz juz chyba nic nie poradzisz, napewno po porodzie zbledna ale nie teraz wlasnie, mi tez wyszlo kilka po bolach uda na obu nogach :( shiva24 > u nas w sklepie toys r us tez nie ma wszystkigo co sie widzi w katalogu, ja zawsze jak tam jestem to nie moge znalezc przynajmniej polowy rzeczy ;) ale w dziale babies r us stoi biurko przy ktorym obsluguje jakas pani i tam pewnie mozna zamowic to czego nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku ja wlasnie mam przed nosem katalog i widze, ze nie ma takich fajnych lozeczek. Tylko jedno ma przewijak, a reszta jest taka zwykla. U nas tez jest taki punkt obslugi i tak sie sklada, ze pani ktora tam pracuje, to kolezanka z lat mlodosci mojego meza, tez Polka, takze zawsze cos podpowie i doradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszukałam nawet stronę graco i też nie ma :( malagocha333 SUPER gratuluję jesuuuuuuuuuuuu a ja dalej nie kupiłam kremu na rozstępy na razie odpukać nie mam, ale juz sobie miesiąc obiecuję kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×