Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

cześć dziewczyny:)a co to wszystkie jeszcze śpimy??cisza jak nic,a ja spać już od 6nie moge:(spadam na jakieś zakupki a wy tym czasem sie wyśpijcie:) eve81-pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Piękny dzień się zapowiada. Muszę sie pochwalić, że w weekend byłam nad morzem. Taki niezaplanowany wyjazd a jak cieszy. We wczesnej ciązy bałam sie podróżować, a teraz czuje sie znakomicie i póki jeszcze mogę to trzeba sie ruszać. Wcześniej pisałyście o szkole rodzenia. Ja z mężem chodzimy i ostatnio było o porodzie. I na położna powiedziała, że np po odejściu wód płodowych jest jeszcze sporo czasu. Radziła, żeby wziąć prysznic, umyć głowę, bo nie będzie później kiedy, zrobić kanapki do szpitala:) bo nie wiadomo czy trafi sie na posiłek.. i że do porodu jeszcze jakieś 12 h.. A kiedy wody nie odejdą tylko zaczną sie skurcze, to żeby sprawdzić, czy to nie są skurcze przepowiadające to należy minimum 30 min stać pod prysznicem i jeśli po tym nie przejdą to jechać do szpitala, ale mówi, że też nie panikować. A jak przejdą to oczywiście spokojnie czekać na więcej:) I liczyć.. ile trwają i co ile. Ważnych rzeczy sie tam dowiaduje i cieszę sie że tam chodzimy. Nie ma to jak rodzić pierwsze dziecko i być zielonym w tej kwestii:) Były tez i ćwiczenia i staram sie codziennie chociaż chwilkę ćwiczyć. Ale jak za duży upał to sie nie forsuje, tylko oddychanie ćwiczę:) Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie. Nie bardzo mam jak nadrobić zaległości Myszki ale postaram się być teraz na bieżąco. Witam nowe osóbki i życzę wszystkim miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve81
ksemma w którym tygodniu ciąży zaczęliście chodzić do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve 81 w 23 tygodniu, ale trzeba sie dowiedzieć u siebie, bo różnie przyjmują. U nas szkoła trwa 12 tygodni, ale wiem że rożne są. Widziałam na stronie pampersa, że są podane szkoły, chociaż ja i tak wybrałam inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie 🌼 Ziarnko_piasku - my z mężem mieliśmy wczoraj ubaw cały dzień, bo mały wytykał różne części ciałą i brykał sobie. Tak intensywnie - jak od wczoraj - to go jeszcze nie czułam. Ja w środę kończę 29 tc :) Peppetti - dobrze, że wszystko u Ciebie i małego ok. Ja za każdym razem jak odbierałąm wyniki, to miałam zaznaczone wartości poniżej normy i oczywiście się martwiłam. Dopiero moja gin mnie uspokajała, że dla kobiet w ciąży normy są zupełnie inne. Ja nie mam doświadczen z CZMP, a wiesz jak to jest. Ile ludzi, tyle opinii. Poza tym mam nadzieję, że odziedziczę predyspozycje porodowe po mamie, więc mogłabym nie zdążyć tam dojechać :) :) :) No i oczywiście masz pozdrowienia od mojego męża (coś tam kojarzy) i teściowej (pamięta Cię doskonale) 🌼 Irysek - byliśmy wczoraj w Radomsku. Pojechaliśmy na koncert Boney M, ale niestety jak szybko zajechaliśmy, tak szybko wracaliśmy. Ze względu na ....... CHRABąSZCZE MAJOWE!!!! Była ich masa :) Eve81 - witaj 🌼 Gratuluję synka :) U nas zapisują na szkołę rodzenia od 28 tc. Ja zaczynam dokładnie za tydzień. Ksemma - ale Ci zazdroszczę tego wypadu. My też dużo jeździliśmy w weekend, ale raczej w okolicy. Jak mi brakuje tego morza. Hmmm.... Uciekam, bo mam trochę spraw do załatwienia. Trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81-- witaj Ja dzisiaj jestem kaplica, rano wstałam o 8 pozałatwiałam sprawy w spółdzielni i dopiero teraz sie obudziłam, zostałm obudzona. Ale to chyba wpływ pogody bo tak pochmurna i chyba dlatego tak mi sie chce spać. Ciesze sie, ze u was wszystko dobrze o by tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki 🌻 Na wstepie pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :) Niestety nadal nie mam internetu, ale najprawdopodobniej pod koniec tyg. powinnam miec. Pisze kiedy jestem u rodzicow :) U mnie i babysia wszystko dobrze. W przyszly wtorek mam wizyte u gina i badanie na glukoze (blee) Teraz jestem na etapie urzadzania kacika dla maluszka. Zdaecydowalismy, ze przez pierwsze m-ce bedzie spal z nami. W sobote wybralismy sie na zakupy, chcialam kupic wozek (podaje link)http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?Wozek_PLASMA_7_firmy_Hauck_Group_ICOO_kolor_Ocean_Turquise&przedm=6747755&grupa_p=1&sess_id=5495193820, niestety nie bylo, ale zamowilam i ma byc do jakis 2tyg. Jest to wozek gleboki ze spacerowka. Kupilismy natomiast lozeczko i przewijak z wanienka, a takze nalepki na sciane z kubusiem ;) Jak juz bede miala wszystko gotowe, zrobie kilka zdjec i przesle do umieszczenia na bloogu. Dzis zaczal sie u mnie 27tydz. czyli jeszcze troche ;) Pozdrawiam Was, dbajcie o siebie i maluszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Bardzo ciężki weekend. Codziennie ktoś nas odwiedzał. w piątek - znajomi moi i męża z uczelni. sobota i niedziela - rodzinka. wczoraj bylam już tak zmęczona, że wszyscy goście siedzieli na tarasie, a ja spałam w pokoju. Mąż tylko cały czas przychodziło i przynosiło coś dobrego do jedzenia. okropnie jestem głodna ostatnio. Mój J mówi, ze pochłaniam lodówke w z szybkością światła. a w sobote w nocy miałam straszną ochote na lody, jakiekolwiek, ale żeby były o smaku BANANOWYM. wsiadł w samochód i za 15 minut już je miałam. Powoli zamieniam się w taką małą \"bombke\" Vanilam pokój macie po prostu piękny!!! Szymonkowi na pewno się tam spodoba. Do nas dzisiaj popołudniu przyjeżdzają jacyś ludzie od aranżacji wnętrz. POleceni z Ikei więc mam nadzieje, że wymyslą coś ładnego dla naszej małej. Ksemma zazdroszczę tego wyjazdu nad morze. Mi zostaje co najwyżej sauna albo jacuzzi w parku wodnym. a co do pierwszych znaków porodu najważniejszy jest podobno spokój. a ja boje sie, ze będę tak zdenerwowana, że nic nie zrobię tylko od razu będe chciala jechać do kliniki. eve81 witamy na naszym forum, gratuluje synka to-tylko-ja przez ta nieznośną pogode to wszystko. ja też byłam tylko na małych zakupach i nawet ich nie wyciągnełam jeszcze z autka tylko od razu położyłam się na łóżeczku z laptopem i pewnie zaraz zasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
Cześc kochane kobietki! U mnie wszystko po staremu. Dzidzia delikatnie postukuje. Mam pytanie co do liczenia ruchów płodu. Jestem w 28 tygodniu ciązy i nie wiem czy juz mam je liczyc i w jaki sposób. Poza tym chciałabym żebyście mi doradziły odnośnie USG 3D - gdzie je najlepiej zrobić w Warszawie i gdzie w Warszawie jest najwiekszy wybór wózków, bądź jakies duże centra dziecięce. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monia18
zajrzyj do wcześniejszych wpisów. dziewczyny kilka dni temu pisały o ruchach i ich liczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! Witam deszczowo, musze nadrobic troszke zaleglosci w czytaniu ! Tak sie zle czulam przez 2 dn,i ze nawet nie mialam sily komputera uruchomic,a to za sprawa opuchlizny nog i rak , malo tego mialam wrazenie jakby mnie wszystkie kosci ,stawy i miesnie na raz bolały ... na szczescie dla mnie mam ciocie ,ktora jest ginekologiem (na nieszczescie tylko moge sie z nia kontaktowac telefobnicznie bo mieszka w odleglym miescie ) doradzila zeby dostarczyc organizmowi potasu i po kliku dawkach jak reka odjał ...obrzeki i bol prawie calkowicie ustapiły ! Vanilam pokoik bardzo ładny , cieply i na pewno przyjemnie w nim przebywac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :-) Ależ sie za Wami stęskniłam! A dziś też wpadam tylko na sekundkę więc wybaczcie , że przeczytam tylko ostatnią stronę :-( U nas wszystko dobrze. Niunia intensywnie daje znać o sobie:-D.Dziś jak mąż się do mnie mocno przytulił brzuszkiem to też poczuł jak go niunia kopnęła :))))))))) Z zazdrości chyba, że tatuś przytula się do mamusi a nie do niej;-). eve81 Witamy serdecznie . A to dla Ciebie na dobry początek 🌼 ksemmo Tobie to dobrze- niezaplanowany wypad nad morze! Też bym tak chciała.Fajnie, że juz chodzisz do szkoły rodzenia. Ciekawe kiedy moja ruszy. Dzieki za relacje z zajęć i czekamy na dalsze. Ja jak zacznę swoje zajęcia to też będę się z Wami dzielić. Mam nadzieję ,że już niedługo. Shiva24 no 27tydz i prędko to zleci:-) Fajnie, że już urządzasz pokój dla maluszka. My na razie wszyscy zmieścimy sie w naszej sypialni. Ale za to jak wprowadzimy się do swojego domku to pokoik własny dzidzuś oczywiście mieć będzie soophie masz bardzo uczynnego męża;-). A ja ostatnio w nocy pożeram czereśnie. Moja niunia wysypia się do 1 w nocy i potem przez jakieś 2 godziny kopie. A mamusia oczywiście nie śpi ;-). A jak nie śpi to jest głodna, więc zawczasu wieczorem przygotowuję sobie miskę czereśni i nie muszę schodzić na dół do lodówki. Wycwaniłam się, a co! Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) my przez weekend remontowaliśmy pokój i na szczęście szybko i sprawnie poszło :) kolorek wyszedł śliczny - nazywa się zielone wzgórze :) jutro może zrobie parę zdjęć i wrzuce na bloga, dziś przyszedł też dywanik z allegro - ładniutki, troche sie bałam,że kolory mogą być nie te - ale jest ok :) już upatrzyłam łóżeczko i pościel dla maleństwa-ale to najwcześniej w lipcu kupimy..nie mogę się już doczekać kiedy stanie ono w pokoju :) Dziewczyny te owoce mnie wykończą..hehe codziennie pochłaniam arbuza, truskawki, czereśnie - a dzis kupiłam jagody - mniam mniam, niedługo pękne chyba od owoców ;) jedzenie inne może dla mnie nie istniec. eve81 - witaj :) 🌻 shiva24- śliczny wózek - ale pokazuje mi się tylko spacerówka, napisz proszę jak u Ciebie z ruchami, bo mamy identyczny termin - czy czujesz je często? bo ja tylko pare razy na dzień, a wieczorem, czy w nocy wcale..lekarka ostatnio powiedziała, ze po 28 tygodniu napewno to się zmieni :) juz nie mogę się doczekać Pozdrawiam Was wszystkie baaaardzo serdecznie, jakaś cisza tu u nas panuje..a co będzie dopiero jak już kruszynki będą z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku! no i nadal ciuchutko... :) tyle dziewczyn już wogóle się nie odzywa - co z Wami? napiszcie, czy u Was wszystko ok?aż nie sposób wymienić każdej- bo jest Was tak duzo.... ja dziś wstałam już o 5 :) wstawiłam pralkę, a potem znowu się położyłam, Mąż jak wstał do pracy - to był zdziwiony skąd mokre pranie w pralce..haha ale miałam ubaw z jego miny :) Dziś czeka mnie papierkowa robota..blee nic przyjemnego.. Podaje link do zdjęcia łóżeczka i pościeli, którą wybrałam - bardzo mi się podoba :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95b7cfd353e1d9a4.html Życzę Wszystki dziewczynom i tym, które piszą i tym które tu tylko zaglądają - udanego dzionka.. 3majcie się cieplusio 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve81
Miśka_26 łóżeczko i pościel po prostu śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Sorki ż e ja tak tylko z rana ale potem jakoś jak się za coś zabiorę to... Miśka łóżeczko i pościel śliczne. Pochwalę się iż ja podobną pościel mieć będę tylko sama będę szyła a łóżeczko właśnie takie będzie robił mój Mąż. Po pierwsze troszkę się zoszczędzi a po za tm jaka satysfakcja. Dodam iż pasją mojego Męża jest włąśnie robienie mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka 26 super łóżeczko i pościel. Ja jeszcze nie mam tych gadżetow. Zakupy na lipiec- sierpień planuje. Ciekawe ile taka ładna pościel kosztuje? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też jeszcze tego nie mam :) to zdjęcie z aukcji - planuje zakupy najwcześniej na połowe lipca... ale ten zestaw najbardziej mi się podoba :) koszt tego to 400zł czyli łóżeczko, materac, kołderka, poduszka, pościel,prześcieradło, baldachim i falbanka miałam wypełniać papiery do skarbówki..hehe a siedze na allegro i oglądam przewijaki :) nie mogę się juz doczekać kompletowania wszystkiego.. do doświadczonych mamuś mam pytanko :) - czy uzywałyście moze takich przewijaków, które mają odrazu wanienki? interesuje mnie, czy to jest praktyczne? czy tylko drogi gadżet? narazie nie mam za wiele miejsca w domu i szukam czegoś praktycznego.. oto link do tego : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffa465ed6284381b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fda5c3b3b1c80f3f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka łóżeczko i pościel śliczna, taka wesoła:) Ja jeszcze jestem przed takim zakupami ale już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🖐️ Miśka łóżeczko i pościel są cudne. Ja też lubię takie pastelowe kolorki;-) Co prawda nie jestem doświadczoną matką ale też zastanawiałam się nad przewijakami i dochodzę do wniosku, że chyba nie będę go kupować. W końcu stolik jakiś i tak musi być w pokoiku malucha a rozłożyć na nim kocyk i folijkę to żaden problem. I o ile taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze miska posiel i łóżeczko prześliczne. Ja tez jak widze nie jestem osamotnoina i tez nie mogę doczekać sie zakupów, tak bardzo bym chciała, ale pewnie dopiero na początku sierpnia coś zaczne kompletować. u mnie wszystko dobrze czuje sie całkiem dobrze, tylko strasznie senna jestem, ale moze dlatego, że zanim zasne to wierce sie jak szlona. Fajne te przewijaki ale ja niestety nie mam w domku na cos takiego miejsca. bo normalny przewijak bedzie mi potrzebny na łóżeczku a wanienka bedzie w łazience wiec dla mnie takie rozwiazanie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja mam już dwóch urwisów i powiem ci szczerze że taki przewijak z wanienką to ...szkoda pieniędzy maluch szybko urosnie a więc bedzie za duzy do tego lepiej chyba zainwestować te pieniadze w cos innego...acha łóżeczko i posciel są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wczoraj mialam troche lenia i strasznie spac mi sie chcialo, myslalam ze usne na ktoryms rachunkiem :) miska - fajna ta posciel. mi osobiscie najbardziej podoba sie w kolorze niebieskim, mam jakas faze na punkcie tego koloru. co do przewijaka to my tez nie mamy zbyt duzo miejsca, ale sam przewijak to planuje taki tylko na lozeczko, a wanienke osobno ale na stelazu bo bede malego kapac w pokoju bo w lazience troche chlodno ja zakupy planuje dopiero w sierpniu i narazie za duzo nie ogladam w necie, bo jak sobie raz siadlam poogladac na allegro to maz sie smial bo juz mialam przygotowana liste z zakupami, sa takie sliczne rzeczy ze ciezko mi sie oprzec zeby nie kupowac JUZ wiec poprostu narazie omijam allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuchatki 🖐️ Miska jesli chodzi o ruchy, to roznie z tym bywa. Czasem czuje czesto, niekiedy rzadziej. Ostatnio mielismy mala imprezke i troszke potanczylam, to maluszek potem wiercil sie cala noc ;) Czuje ze duzo urosl. Zy tydz. mam wizyte moze dowiem sie czegos wiecej. Misia ten wozek na tym linku co podalam jest tylko jako spacerowka, nie moglam znalezc fotki glebokiego. Jak juz go bede miala w domku to zrobie fotki. Dziewczyny musze sie Wam pochwalic, ze u mnie od wczoraj juz lozeczko stoi. Wyglada slicznie z tymi wszystkimi gadzetami 😍 Moj maz sie smieje, ze jeszcze tyle czasu, a ja juz lozeczko przygotowalam. Kolor wybralam niebieski 🌻 Dwie zmiany poscieli sa w tym kolorze, kolejna chce pomaranczowa. Chyba ze bedzie dziewczynka to rozowa ;) Miska wybralas sliczne lozeczko z cudna posciela 🌻 Przewijak z wanienka tez kupilam( ale nie plastikowy tylko z masywnego drzewa), dzis moj mezus ma go zlozyc. Uwazam, ze to dosc dobra rzecz. Bede kapac maluszka w pokoju. Znajoma mi go polecala, mowiac, ze wanienki nie trzeba wyciagac, jedynie wysunac, a potem spuscic wode do wiaderka wezem, ktory jest wbudowany w wanienke. Zobaczymy jak sie sprawdzi ;) Dotex82 gratulacje zdolnego meza :) aniolekjg ja urzadzam tylko kacik dla bobaska i to w naszej sypialni, mam jeden pokoj wolny( poki co jest to moja oaza spokoju), ale planujemy pierwsze m-ce miec maluszka przy nas 🌻 Pozdrawiam Was Dziewczynki i Wasze Brzuszki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny:) z tymi wanienkami to różnie tu dziewczyny pisały,raz że to fajne a drugi raz,że nie praktyczne więc kto wie?każda z nas zrobi jak uważa:)a tak wogle to te wszystkie rzeczy dla niuni są śliczne(pościele,łóżeczka itp)tylko kasy czeba by było mieć góre bo do tanich rzeczy nie należą.Ja również zaczełam wcześniej robić zakupy bo na raz to byłoby ciężko,brakuje mi jeszcze łóżeczka no i jego wyposarzenia bo wóżek rodzice sie zaoferowali kupić,a na końcu to już tylko pampersy i te wszystkie higieniczne sprawy.I ciekawe ile jeszcze tych nieplanowanych zakupów.....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja mam urwanie glowy,bo mamy remont w kuchni,wiec caly dom wyglada jak po przejsciu traby powietrznej-nic nie mozna znalezc,ani ugotowac-dzis latalam w poszukiwaniu ziemniakow,az zadzwonilam do meza,bo przeciez za Chiny bym ich nie znalazla w garazu za drzwiami:) a poza tym wszystko ok-wczoraj bylam u ginki,ciesze sie,bo nie miala zadnych zastrzezen,no i najezdzilam sie po zusach i kadrach zalatwiajac zasilek rehabilitacyjny-dobrze,ze sama tego dopilnowalam,bo przeciez kadrowy sie zdziwil ze to juz......dupek-teraz bedzie z tydzien mi dokumenty wypelnial pewnie. ja juz tez mam fiola na punkcie zakupow,ale narazie mam tylko troche drobiazgow,na wieksze rzeczy czekam do lipca,ale ogladam bardzo czesto. O matko,szwagier przyjechal wlasnie do malowania-niech szybciej koncza ten burdel:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×