Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

o eve - zapomniałam, pozwoliłam sobie, kilka zdjęc Twojego szkraba wrzucić na naszego bloga. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To-tylko-ja trzymam kciuki zebys nie musiala juz dlugo czekac na swoje malenstwo. Ja dzien przed porodem mialam czeste skurcze macicy a na dugi dzien o 7 rano bolal mnie brzuch tak jak na okres i to co dwie min. Widocznie czec skurczy przespalam. Jak juz bylam w drodze do szpitala to skrcze byly co 3min, troche to dziwne bo na odwrót powinno byc. W szpitalu od razu sie mna zajeli i o 13.05 mialam mojego Karolka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Przepraszam, ze Was zaniedbuje, ale jestesmy u rodzicow , dlatego tak rzadko zagladam, brakuje mi Was i czesto staram sie cos podczytac, tak bardzo chcialabym byc na biezaco, ale nie jestem w stanie po kilku dniach nadrobic zaleglosci :( Przesylam gorace pozdrowienia i zycze wytrwalosci przyszlym mamusiom no i oczywiscie gratuluje tym, ktore juz swoje skarby maja przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak ten brzuch jest ogromny - widac w lustrze:) ale ja sie dzis tak lekko czuje i bosko ze mam wrazenie jak bym była pare kilo lzejsza :) niestety to tylko wrazenie:( brzuch mi sie opuscił juz 3 tyg. temu załwazyłam po kształcie i ubraniach , 2 tyg. temu to mi sie zrobiło zupełnie płasko pod biustem i przy siadaniu brzuch \"zwisał\" miedzy nogami a teraz to jakiejs \"lekkosci\" dostałam :) mój gin zapewnił mnie ze brzuch jest na swoim miejscu, dzidzia wparta w kanał rodny, rozwarcie 4 cm ( 1 cm na tydzień :)) !!!! Moje uczucie lekkosci, power jaki dzis mam w porównaniu do ostatnich tygodni - jestem super zwinna i zaskakująco zgrabnie się poruszam :) - przerażają mnie!!! pewnie sie niebawem skoncza bo juz czuje ze po badaniu u gina brzuch mi się napina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Przede wszystkim gratulacje dla Kasiak , Lukrecji 🌻 Chyba dziewczyny Miska26 i Ania2525 sa juz mamusiami , czy sa jakies wiesci ? Ja dalej w dwupaku , mala sie wierci niemilosiernie , w nocy nawet mnie troszke kregoslup pobolewal , no i oczywiscie nocka do bani , nieprzespana bo dopadla mnie swedzawka , ktora zreszta do tej pory mnie nie opuszcza , mowie wam okropne uczucie idzie sie wykonczyc ja juz sobie mysle ze to chyba tez nerwy , bo caly czas czuje sie w sobie taka spieta i poddenerwowana tym ciaglym wyczekiwaniem i patrzeniem w krok czy to juz czy jeszcze ...oby urodzic w tym tygodniu :) Pozdrawiam was wszystkie sredecznie :)) Fabia , Kaja , Niunia a gdzie wy ?! nie opuszczajcie nie chce byc sama ze swoim terminem heeeeelp:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Zaległości nadrobie później, gratuluję wszystkim nowym mamusiom, do których od środy i ja sie zaliczam :) Zosia przyszła na świat w środę 5 września o godz. 11:30 prze cc. Waga 3120, wzrost 55 cm, 10 punktów w skali Apgar. W domu jestesmy od wczoraj, zdrowe i szczęśłiwe, zakochane w sobie :) Czy jest gdzieś tabelka, w której można zobaczyć kto i kiedy urodził??? Tak trochę na skróty chciałabym nadrobić zaległości i dowiedzieć się, komu gratulować. Całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristeza GRATULACJE!!! 🌼 🌼 Strone wcześniej to-tylko-ja okolo 12 wstawiała tabelkę z aktualnymi mamami i ich dzieciaczkami:). Ciekawe jak Vanilam? I jak to-tylko-ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Bardzo, ale to bardzo długo nie zaglądałam, ale to przez moje maleństwo które musiałam na siłe jeszcze utrzymać w brzuchu oraz odwiedzić na pewien czas szpital. Teraz jestem w domu po odstawieniu leków i już tydzień czekam aby się zaczęło a tu jak na złość nic cisza, tylko ból pleców i małe skurcze. Do terminu mam jeszcze trochę bo dopiero na 28 ale to czekanie jest straszne. WELKIE GRATULACJE dla wszystkich mamuś oraz całuski dla ich pociech, aby były zdrowe i silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakis czas nie pisalam bo mialam sporo pracy. Bylam na usg ale lekarz nie powiedzial mi czy maly jest owiniety pepowina czy nie, stwierdzil ze raczej nie mowi tego swoim pacjentkom z racji tego, iz wszystko moze ulec zmianie do porodu. Mam nadal chodzic na ktg ale na szczescie juz nie tak czesto. Malutki wazyl jakies 3,5 kg, chociaz z tymi pomiarami pod koniec ciazy to roznie bywa :) Postanowilam ze popracuje jeszcze do konca tygodnia bo w srode ma byc nowa osoba na moje miejsce wiec wypadaloby jej cos pokazac... Jeszcze 10 dni...juz nie moge sie doczekac jak Wy wszystkie zapewne :) Aine777 - mnie tez mniej wiecej od 38 tyg brzuch boli jak na okres, mysle ze to jest normalne, w koncu nasze malenstwa sie przygotowuja do przyjscia na swiat. to-tylko-ja mam nadzieje ze czujesz sie lepiej :) z tymi skurczami to ja tez mam dzis tak intensywniej i zaczynaja sie robic bardziej bolesne ziarnko_piasku - trzymamy kciuki, bo chyba u Ciebie juz tuz tuz :) vanilam - ksiazeczke zawsze mozna uaktualnic w trakcie pobytu w szpitalu Gratulacje dla anja2525 :) i Miska 26 :) jej jak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristeza GRATULACJE!!! 🌼 Mysza3- kochana na stronie 352 są napisane sms od dziewczyn Anja2525, Miśka_26 o tym, ze urodziły 👄 ziarnko-piasku- kochana trzymam kciuki, oby wszystko poszło gładko👄 to_tylko_ja- daj znac co z Tobą? czy to to? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia Dzieki ale gapa ze mnie nie doczytałam :) w takim razie Miska26 i Ania 2525 GRATULACJE 🌻 Oczywiscie Tristeza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TristezaGRATULUJE!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17. Tristeza...........dziewczynka........5.09.....CC......Zosia 18.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 19.Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC.....Maksymi lian 20.Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.....Mateus zek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to chyba jeszcze nie to. troche przeszły te bóle teraz znów sie zaczynaja, ale nie są mocne, po prostu troche boli. jak cos to pójde, do szpitala mam 5min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie cos drgneło! najpierw od 4 godzin mialam skorcze co 9 min a teraz co 15 ale odchodzi mi czop tzn taki sluz podbarwiony krwia , kolor chyba brazowy ! boszeeeee jak sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo trak to jest z nadrabiamiem zaleglosci,dwie kolejne mamuski 20!!!!!!!! GRATULEJSZYNNNNNNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja :) Nadal 2w1, ale miałam trochę wrażeń. Na ktg okazało się, że mały ma dość wysoki puls. U mnie z kolei regularne skurcze po 100%, ale to akurat dobrze, bo oznacza to, że macica pracuje i ćwiczy. Położna od razu skierowała mnie do mojej gin na konsultację odnoście tego pulsu. Miałam do wyboru szpital albo zrobić jutro na cito badania CRP i leukocytozę z rozmazem. Oczywiście wybrałam ten drugi wariant. Moja gin od razu zapytała, czy czasem się nie przeziębiłam. Okazuje się bowiem, że nawet lekka infekcja może mieć wpływ na maleństwo. A te badania mogą to potwierdzić lub wykluczyć. Jutro prosto z badaniami znowu do gin i w razie złych wyników - prosto do szpitala. Z kolei jak będzie ok, to w czwartek wieczór lub w piątek rano mam się zgłosić z torbą na oddział. Także zaczynam odliczanie. Mam tylko nadzieję, że z kruszynką wszystko ok. Gratulacje dla kolejnej mamusi. Tristeza 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam🌻 mam nadzieje, ze wszystko w porzadku z Twoim Malenstwem 😍 Jeszcze troszke i dolaczysz do grona szczesliwych Mamusiek :) Spokojnej nocy 🌻 Ja zajrzalam na chwilke, zeby zobaczyc kto sie \"rozdwoil\" i zmykam na sofke :) 🌻DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tristeza- gratulacje i całusy dla Zosi Vanilam - na pewno wszystko będzie w porządku Ja właśnie wróciłam od lekarza. W zasadzie wszystko ok. W zasadzie chciałam żeby powiedział mi że się zaczęło - a tu nic na to nie wskazuje. Za tydzień w poniedziałek mam wpaść kontrolnie do gina (o ile do tego czasu mnie nie złapie) i prawdopodobnie w czwartek 20 stawić się do szpitala (mój gin. ma wtedy dyżur) i postara się przyspieszyć całą akcję. Nie robił mi masażu szyjki, ponieważ uznał, że nie ma takiej potrzeby, że lepiej żeby sama się do tego lepiej przygotowała. Poza tym powiedział, że dzięki temu oszczędzi mi bólu, którego i tak będę miała jeszcze pod dostatkiem. Przynajmniej padł jakiś termin. Czy któraś z was wie ile ma wód płodowych. Mi wyszło, że mam 7 - to ponoć dużo. A ile wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje wszystkim nowym mamusiom !!!!!!! Poki co, ja zasilam szeregi oczekujacych, a tym samym melduje sie 2w1. Niby cos tam pobolewa, ale nic regularnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! ja nadal 2w1. Dzisiaj poprałam i zawiesiłam sobie firaneczki żeby było już pięknie na przyjście mojej niuni. Jutro idę do swojego gina na masaż szyjki. Ciekawe czy to coś da? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny GRATULACJE dla rozpakowanych mamusiek i ich brzdąców Ja nadal nie na bierząco w czytaniu i 2w1 :( Nie wiem o co chodzi mam skurcze ale nie regularne i czekam czekam i czekam. W czwartek szpital - badanie dowcipne i rozmowa o cesarce :( chciałam naturalnie ale co mam zrobić - męczarnia. Skurcze zaczeły mi się 16 sierpnia (jakoś tak) i do dzisiaj jest różnie. Krocze mi rozrywa- ledwo chodzę. Wogóle wszystko wskazuje na to że lada chwila się zacznie, a tu dupa juz od miesiąca sie męczę :( Życzę powodzenia i wytrwałości dziewczyną które nadal czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiadomosć od zirnko_piasku: Julak wczoraj o 19.55 przyszła na świat, waży 3440. reszte napisze sama jak znajdzie chwile. Ziarnko_piasku GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17. Tristeza...........dziewczynka........5.09.....CC......Zosia 18.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 19.Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC..... Maksymi lian 20.Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.... .Mateus zek 21. Ziarnko_piasku..dziewczynka......10.09....SN......Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewwczynki!!!!!! Bardzo się cieszę :D Chyba będę z Was ostatnia, chyba, że mnie nagle coś weźmie. Wygrałam na allegro pakę ubranek, w tym kombinezon, powinno przyjść dziś lub jutro. Nie zdziwię się, jeśli będę musiała ubrać maleństwo w ten kombinezon na wyjście ze szpitala. Powodzenia irozpakowujcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piasku GRATULACJE!!!! 21 mamusiek mhhhh suuper sisterone nie lam sie ,ja tez tak czuje ze zostane sama na forum nierozpakowana,ja bede pisala o brzucholku a wszystkie juz o swoich berbeciach achhhhh jak ciezko tak myslec))))) termin mam mniej wiecej za 12 dni(22-24.09) wiec coz tylko czekac mi pozostalo,cale szczescie ze po dwoch dniach ustapil ten potworny bol krzeza i niue promieniuje juz na macice i pachwiny. ale w sumie jak bolalo to byla szansa ze sie zacznie a teraz juz blada dupa))) ide sprzatac i na zakupki(moze wynajde ocieplacz na zime))))? zajrze po obiadku ,moze 22 mamuska bedzie rozpakowana i wiecej kobitek sie juz obudzi i wroci z krainy morfeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×