Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Hej...wpadłam się przywitać. Muszę troche was poczytać i poznać :) Także przyjdzie moment, że będę więcej pisała :) Dziś mam trochę dołeczka chociaż piękna pogoda. Nie umiem sobie z nim poradzić. Poprostu przy prasowaniu jakos tak źle mi się zrobiło...a kysz, zeby jak najszybciej mnie smutasek zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jak sie czujecie w taki ładny wiosenny dzień? Mam nadzieje, ze wszystko u was ok. Ja też wraz z nadejściem wiosny odzyskałam siły witalne i energie wreszcie. Dziś nawet nie miałam problemu ze wstaniem i zrobiłam mężusiowi kawke i śniadanko rano. Zabieramy sie też za remont i umeblowanie pokoika dla dzidzi. Wiem, że to ciągle za wcześnie, ale w maju chcelibyśmy pojechać na małe wakacje, a potem może być już coraz gorzej (z moją siłą) a chce bardzo w tym uczestniczyć. Wracam do robienia obiadku dla mojego J. Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soophie ja też dziś męzowi sniadanie zrobilam. A jakie duże oczy na to zrobil. Ostatnio nie mialam zbyt dużo sily, żeby rano wstawać. Piękna pogoda, choc troszkw wieje, ale spacer zaliczyłam. I tez obiad gotuje. Ciagle bym tylko warzywa jadła, ale facet to facet- mięso trzeba mu jakies zrobic:). Ja dziś boczniaki w bułeczce i ziemniaki. Jak kiedys nie lubilam ziemniakow to teraz mi smakuja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! U mnie dzis juz lepiej, gardlo nawet nie boli, tylko katarek jeszcze mam, ale jestem pelna nadziei ze szybko mi to przejdzie, szczegolnie, ze taka piekna pogoda, az chce sie zyc, pelna piersia ;) Peppetti ciesze sie bardzo, ze z malenstwem wszystko dobrze i ze tak fajnie sie Tobie prezentowala, to slodkie. Jesli masz fotke zamiesc na BLOOGu :) Light Blue napisz o sobie cos wiecej🌻 granini nie smuc sie :) soophie ja tez juz mysle o remoncie, a wakacje planuje po 15czerwca, chociaz tydzien relaksu mi sie marzy. ksema jaka z Ciebie dobra zonka, ja niestety ostatnio nie mam zbyt duzo sil i bardzo pozno wstaje, wiec robie jedynie objadki i kolacje ale mysle ze w II trymestrze bedzie o.k. ;) Pozdrawiam Was Wszystkie! Miska, wszystko dobrze u Ciebie? Nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Wpadłam tylko na chwilę, żeby poczytać , ale ni mogę się oprzeć pokusie i czegoś nie napisać ;-) Witam wszystkie nowe forumowiczki:-).Miło jest czytać ,że ktoś do nas zagląda. Dzielcie się z nami tym czym chcecie Pepetti cieszę się ze wyjaśniły się Twoje obawy. I dobrze Ci radzę zastosuj się do własnych rad;-) i nie zamartwiaj się. Wiosna w pełni więc i my czujemy się wyśmienicie. Oby tak dalej:-) Pozdrawiam Was wszystkie i Maleństwa też. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku Swietne zdjecia wyslalas na forum :) Szczegolnie fotka Twojego malenstwa jest slodka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś weszłam tu do Was, bo strasznie byłam ciekawa co u peppetti (znam ją z innego topiku :) ) peppetti wiedziałam, że będzie dobrze :) a przy okazji chciałabym odpowiedzieć na pytanie odnośnie dr. DUDAREWICZA! Ja go znam!Fantastyczny lekarz!Ponoć jeden z lepszych specjalistów w Łodzi!Ma świetny sprzęt i jest bardzo dokładny!Wszystko cierpliwie tłumaczy, wyjasnia po kilka razy!Naprawdę świetny fachowiec!Tu jest link do jego strony!Mozna tam dowiedzieć się cen za poszczególne usługi : http://www.usg-3d.pl/form.php Co do drugiej osoby niestety nic o niej nie wiem :( Powodzenia dziewuszki i pozdrowienia od paździrnikówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam wszystkie wrzesnióweczki. Dawno mnie nie było bo jakoś odrzucało mnie na widok komputera :D . Witam wszystkie nowe dziewczyny i gratuluję. Vanilam może Ci się przyda ta stronka http://www.genetyka.hg.pl/TOCFrame.htm masz tu namiary na Dudarewicza oraz cennik i opis poszczególnych badań. Ja planuję się wybrać do niego na usg 4D ale to trochę później. Pa trzymajcie się cieplutko i pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzis po pracy zafundowalam sobie spacerek a zaraz potem (tradycyjnie) ucielam sobie popoludniowa drzemke i ... troche mi sie przedluzyla ;) To chyba z nadmiaru swiezego powietrza ;) Nie chce zapeszac, ale chyba mdlosci powoli mijaja :) ostatni raz wymiotowalam w niedziele i jakby apetyt mi powraca! Wyglada na to ze II trymestr sie zbliza :) Aniolek - to zdjecie malenstwa jest super! Niestety przychodnia za ktora placi moj pracodawca (medicover) nie dysponuje takim sprzetem - kto wie - moze skusze sie na jakas prywatna / platna wizyte aby zdobyc takie urocze zdjecie :) Czy to jest zrobione aparatem 3D czy 4D? (przyznam, ze nie orientuje sie w tej kwestii) Moj maz wymyslil, ze codziennie bedzie robil zdjecie w jednym miejscu z jednej perspektywy mojego brzucha i nakreci dla mnie w ten sposob cudowny filmik :) Oczywiscie na jego deklaracji sie skonczylo, zapal szybko minal ale pomysl byl niezly :) Myslimy tez o kamerze cyfrowej - milo byloby nakrecac filmiki z malenstwem juz od samego poczatku :) Z drugiej strony tak sobie mysle, czy nie przesadzam i czy nie jest to juz jakas \"dzieckomania\" ;) Ale radosc jest taka ogromna, zreszta po waszych wypowiedziach wnioskuje, ze nie tylko ja mam lekka obsesje ;) I dobrze, ze jest nas wiecej! Pzdrw i dobrej nocki zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Kamyczek_80 pieknie to nazwałaś: dzieckomania. Faktycznie tak to sie porobiło i to jest piekne. Mnie wzieło to na pewno:). Milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Mam prośbę do Pepetti: Bardzo cię proszę, czy mogłabyś zmienić piosenkę zamieszczoną na naszym blogu? Ta, którą umieściłaś na tym drugim blogu jest duuuużo ładniejsza. Oczywiście może być jakaś inna. Pozdrawiam. Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!Wlasnie przegladalam oferty z usg 3d/4d-w mojej dziurze takiego nie ma wiec trzeba bedzie skoczyc do Warszawy-nie odmowie sobie tej przyjemnosci:)znalazlam juz fajna oferte za 200zl z nagraniem.Wiem,wiem,ze to jeszcze za wczesnie ale wolalam sie juz zorientowac,najlepiej zrobic je miedzy 20a24tyg,wiec juz calkiem niedlugo:)Mam do Was pytanie-ile produktow mlecznych zjadacie dziennie?powinno byc ok.1200mg wapnia-a po ludzku mowiac szklanka mleka,jogurt,serek i pare plasterkow zoltego sera to wystarczajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kaja72 - odnośnie piosenki no problem. Może masz jakąś propozycję. Myślę, że tamta piosenka, na moim drugim blogu, nie może znaleźć sie tutaj. Jej treść i przesłanie jest zupełnie inne... nie pasujące tutaj. Dziewczyny ja wczoraj cały dzień przeżygałam. :( Ale dziś już lepiej vanilam -dr Dudarewicz, osobiście nie znam, ale słyszałam niezłe opinie. A to pierwsze nazwisko jest mi zupełnie obce. Nie martw się, wszystko będzie dobrze. gawit ❤️ kamyczek-80 - jeśli mogę Ci doradzić to lepiej kupić aparat cyfrowy z możliwością nagrywania dobrej jakości filmów. Trochę zaoszczędzisz pieniędzy, a efekt ten sam. Uwierz, nie tylko Ty masz dzieckomanię. Ja mam w domu tysiące zdjęc mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti, ja już chyba pierniczeję, bo lubię klasykę. Moje propozycje; 1. Louis Armstrong \" Wonderfull world\" 2. Simple Red \"If You don\'t know me by now\" 3. Sting \"Every breath You take\" Z polskich może być Grażyny Łobaszewskiej \"Czas nas uczy pogody\" albo coś Moniki Brodki, bo bardzo mi się podobają jej piosenki. Jeśli chodzi o drugiego bloga to masz rację. Jak chcesz zmienić piosenkę to \"Tears in Heaven\" Erica Claptona też byłoby dobre. Wbrew tytułowi to piosenka optymistyczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę, bo właśnie wróciłam z pracy:) dziś od 7 rano, ale tylko 4 godz:) kurcze, ale jestem nienormalna, az sie sama zastanawaim, jak mozna byc takim debilaem! poszlam sobie na stragany, kupilam 2 kg jablek, 1kg pomaranczy, 1 kg marchewek i jeszcze do tego ksiazki w torbie no i kurde jak podnioslam, to poczulam, jak mnie jajnik lewy boli! wzielam taryfe, bo stwierdzialm, ze wole wydac na glupia taksowke, niz sie tluc tramwajami. Taka glupia jestem! tyle nosic!! wlasnie, dziewczyny, ile mozna nosic? z 7kg to chyba juz za duzo? No nic, mam tylko nadzije, ze dzidzius mi wybaczy i nie zrobilam mu krzywdy! Szczesciara:) juz sie tak wlasnie zastanawialam, gdzie jestes:) ksemma, dziekuje:) i dla wszytkich dziewczyn 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kaja 72, jesli moge przylaczyc sie do dyskusji - to ja proponuje Louisa Armstonga :) Peppetti - wspolczuje wymiotow - mnie niestety tez dzis rano powitaly - a tak sie juz cieszylam II trymestrem... W kwestii aparatu, to takowy juz posiadam - niestety filmy sa sredniej jakosci... dlatego zamiast drugiego apaatu myslelismy o kamerze. Ale kto wie, moze pozbedziemy sie starego i zakupimy nowy - tez jest to jakis pomysl! Daria 123 - nie wiem ile to jest 1200 mg, ale ja na pewno przekraczam normy - pije srednio litr mleka dziennie... ;) odrzuca mnie od herbaty, kawy, sokow i napojow gazowanych wiec zostalo mi ....mleko! Wiem za to, ze im mniej przetworzone produkty, tym lepiej! Zielony talerzyk - z tym dzwiganiem jest chyba okreslone w przepisach BHP, ale niestety nie wiem ile dla ciezarnych. Na pewno nie powinnas sie forsowac i nie dopuszczac do sytuacji, kiedy bola Cie jajniki! Trzymajcie sie cieplutko! Pzdrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, możecie wpisywać swoje typy na piosenkę na bloga, ja nie chcę niczego zarzucać, zadecyduje większość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewapiano - ja zaraz mam korki kilka godzin, tak, ze praca po pracy:( kamyczku - , dzieki, zaraz sprawdze w przepisach. Ale sie tak zastanawialam, czy te bole tez nie sa spowodowane tym, ze mialam miec teraz jakos okres. Oby bylo wszytko ok. Ale jestem dobrej mysli, musi byc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej 🌻 🌻 kwiat] Ewapino, ja też w pracy:-( Kamyczku-80 to zdjęcie jest robione w 4D. Za takie badanie z nagraniem filmiku i wydrukowaniem zdjęcia plus normalną wizytę i zwykłe usg zapłaciłam 180zł. To jest cena z prywatnego gabinetu w Żyrardowie. Wiem od znajomych, że ceny takich badań średnio wachają się między 200-250zł. Szczerze polecam to badanie bo pięknie wszystko widać. Pod małym warunkiem, że dziecko nie jest wiercipiętą;-) . Ja chciałam podejrzeć płeć dzidzi ale niestety nie była taka łaskawa :-). Kręciła się jak na rozgrzany piecu :-D. Dzięki Shiva 24 🌻 🌻 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Cos dzis pusto na naszym forum, ale moze spowodowane jest to nadchodzaca wiosna ;) zielony_ talerzyku moj lekarz powiedzial, ze do 10kg mozna podniesc, oczywiscie nie oznacza to, ze mozna spacerowac z 10kg ciezarem przez dluzszy czas, bo w ciazy nie mozna sie forsowac, wiec lepiej na zimne dmuchac. Ja tez wybralam sie dzis do miasta, ale jedynie po drobiazgi. Tak sie zlozylo, ze spotkalam moich rodzicow, oczywiscie zaoferowali pomoc i chceli mnie podwiezc, ale ja wolalam sie przespacerowac, w taka ladna pogode, wkoncu swieze powietrze, tez jest b. wazne dla maluszka, wiec trzeba korzystac. Zaczelam juz dekorowac mieszkanko, przed swietami wielkanocnymi. Jest w sklepach tyle pieknych ozdobek, ze jak sie czlowiek na takim stoisku zaszyje, to by sie wcale stamtad nie ruszyl ;) Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam deko. Zawsze cos wypatrze, dzis tez dalam sie skusic, na kilka slicznych rzeczy :) Wiecie co, chyba ten drugi trymestr powoli sie u mnie zaczyna, dzis mialam duzo energii i wszystko szlo mi jak z platka. Pozdrawiam i milego dnia Wam zycze 🌻🌻🌻🌻🌻 dla Wszystkich mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva, baaaaaaardzo dziekuje!:) od razu mi sie lepiej zrobilo na duszy:) i jeszcze sasiadka powiedziala, ze gdyby sie cos stalo zlego, to poczulabym krotkotrwaly bol, a nie tak jak teraz taki jakis beznadziejny i ciagly. Nie wiem, czy to znowu sie macica powieksza? czy to data spodziewanego okresu:/ w kazdym razie, koniec z dzwganiem:) jeszcze raz dziekuje!:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! od piątku byłam w szpitalu :( i dziś dopiero mnie wypuścili... pojechaliśmy w nocy - bo bardzo bolał mnie brzuch - przezyłam koszmar i bardzo się bałam. Zrobili mi odrazu usg , bałam się czy serduszko bije - ale okazało się, ze z dzidzią wszystko dobrze :) tak na wszelki wypadek położyli mnie na oddział (teraz ponoć każdą kobiete w ciąży zatrzymują na oddziale jak tylko coś ją boli) potem okazało się, że wynik moczu jest nieprawidłowy, ale dziś robili ponownie i wszystko jest ok :) i jestem w domku. Szpital to tragedia w tych czasach - lekarze nie chcą udzielać informacji, nie zajmują sięwogóle pacjentkami, jak się nie chodzi do jakiegoś prywatnie - to mają cię za nic...Moja Pani doktor do której chodze, jest akurat do końca miesiące na zwolnieniu - wiec miałam pecha..ale na szczęście w środe przyszła zobaczyć jak się ma jej pacjentka i jak tylko zobaczyła na liscie, ze ja też leżę - odrazu przyszła do mnie, wypytała sie lekarza co i jak i wszystko mi wytłumaczyła - jak najlepsza przyjaciółka- jednak co prywatnie, to prywatnie :) Z jednej strony ten pobyt w szpitalu był całkiem niezły - poznałam mnóstwo ciężaróweczek :) w tym roku jest ich baaaardzo dużo. Położna mówiła, że jak nigdy w tym roku jest codziennie po kilka porodów - a pochodzę z małego miasta. Dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy od doświadczonych dziewczyn, które są juz w bardziej zaawansowanej ciąży - wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Pisałyście tam wyżej - że w 12 tc nie mozna sprawdzić jeszcze płci dziecka - a ja dostałam książeczke w szpitalu gdzie jest info, że jak dziecko dobrze jest ułożone - to właśnie już od 12 tc można poznać płeć :) 20.03 idę na kontrole i mam nadzieje dzidzia da sie już rozpoznać :) Dziewczyny mi przez ten tydzień tak urósł brzuszek, że ledwo dopiełam się w kurtce - niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że bedzie wiecej stronek do nadrobienia :) ale to chyba ta wiosna nie sprzyja siedzeniu przed komputerem.. wiecie co my tu tak piszemy o farbowaniu włosów, o dźwiganiu i wgóle o tym co dobre dla dzidzi, a co mogłoby zaszkodzić - a w szpitalu poznałam dziewczyny, które przychodzą do porodu, nadal palą jak parowozy - okropnie to wygląda, brzuszek olbrzymi i papieros w gębie, kawa pare razy dziennie, - masakra...... a najdziwniejsze jest to, że takim, które nie dbają nigdy nie dzieje się nic złego i całą ciąże przelatają bez dolegliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, dzieki Bogu, ze wszytko z Wami w porzadku:) bardzo sie ciesze, bo mnie przerazilo, jak przeczytalam, ze bylas w szpitalu! I masz racje, te, ktore najmniej dbaja, nie przejmuja sie dziecmi, przechodza ciaze spokojnie, bez nerwow i radza zdrowe dzieci. To moze i nasz bobas sie ladnie ustawi w poniedzilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Miśka - straszne, że trafiłaś do szpitala :( Najważniejsze, że już w szystko w porządku z Tobą i z dzidzią :) Trzymajcie się:) A co do brzuszka, to mój też wsykoczył dosłownie z dnia na dzień :) Dziewczynki, co myślicie o tym, aby do naszej tabelki dopisywać płeć dziecka (te, które już ją znają) ??? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, No rzeczywiscie pustki dzisiaj...ciekawe co sie bedzie dzialo latem...az strach pomyslec! Aniolek - dzieki za info na temat USG - kolejna wizyte mam za 3 tygodnie - nie chce zmieniac lekarza, ale chyba po tej wizycie umowie sie dodatkowo na to badanie. Mysle ze we Wroclawiu tez zaplace ok. 200 zł, ale czego nie robi sie dla malenstwa :) Chyba sprobuje w 20 tc. Miska 26 - troche sie przestraszylam czytajac Twoja wypowiedz, dobrze ze wszystko dla Was skonczylo sie OK! Z drugiej jednak strony jest w niej wiele pozytywnych aspektow - np. to, ze kazda kobiete z bolem brzucha klada od razu w szpitalu. Dobrze, ze nie odsylaja do domu! No i oczywiscie podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia i komentarzem Zielonego talerzyka, ze my liczymy kazdy dzwigany kg, ilosc Ca w spozywanym pokarmie, dbamy o drzemki, ruch na swiezym powietrzu a niektore kobiety ... strach komentowac! Pala, pija, dzwigaja i ... rodza zdrowe dzieci!!! Niestety w tej materii nie ma reguly, ani tez sprawiedliwosci... OK - juz nie smece - zmykam do lozka, bo dzis nie mialam czasu na drzemke i padam ze zmeczenia! papa i do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 całe szczęscie że u Ciebie i bobasa wszystko dobrze. Bardzo się ciesze. Zastanawiam się, bo mnie dziś prawie cały dzień pobolewa brzuch.. co to może znaczyć. Mam nadzieje, że to nic powaznego. Oczywiście sprawdzajac w necie można sie naczytac okropności.Jedną z takich rzeczy może byc odklejanie się lozyska.. ale najdziwniejsze jest to, że jak poznac że ten ból jest zły.. a inny dobry, bo sie macica powieksza..itp Może ja troszke panikuje. Ale dziś mało chodziłam, mało pracowałam. Powinnam czuc sie dobrze. Zobaczymy co będzie jutro. Tel do lekarza mam, to w każdej chwili moge zadzwonić. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×