Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość iza iza
Sorki dziewczyny za te zmiany:) :):) no to narobi lam Zdjecia przesłałam Peppeti to o wiele bezpieczniejsze niż moje usamodzielnianie sie :):):):):) DZidzia na zdjeciu ma 12 tygodni,jest jeszcze maleńka ale mamusia jest z niej bardzo dumna.Moje zdjacia bedą pewnie nie wyrażne bo sa robione przez telefon.Byłam wtedy z moim kochanie na wycieczce w górach na Szyndzielni jakieś 5 tygodni temu,niezły ze mnie szczypior,chudzielec okropny teraz to kilogramy maja sie gdzie rozchodzić:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
Cześć wszystkim ciężaróweczkom! Ale super pogoda! u mnie wszystko po staremu. Nic mi nie dolega oprócz tego że cały czas bym sikała no i chyba mam brzuszek nisko. Jestem w 19 tygodniu ciąży i nie nie czuję ruchów. Bardzo się boje. Jutro jesetm umówiona do lekarza więc się wyjaśni. Trzymajcie za mnie kciuki - proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Po tym wczorajszym dniu, boje sie cokolwiek zjesc:) i caly czas musze do malzonka i rodzicow dzwonic, ze wszytko ok::) Tez jeszcze nie mam suwaczka, codziennie sprawdzam czy sie juz nie pojawil, ale jakos nie chce. Niunia, moj maz tez sie ze mnie smieje, ze mm tyle wlosow na brzuchu, wczoraj wieczor stwierdzil, ze nie dbam o jego odczucia estetyczne:P ja zauwazyl wielkiego 2cm. wloska kolo pepka;) soophiee, tez mnie nastraszylas z ta szyjka, ale skoro sa sposoby n to, to na pewno lekarz zrobi wszytko, co w jego mocy, zeby Ci pomoc. monia, ja tez jestem w 19 tyg i nie czuje ruchow. Lekarka mi powiedziala, ze zaczne czuc od 20, wiec jeszcze czekam... Ale bede trzymac kciuki, koniecznie potem daj znac, co Ci powiedzial lekarz, to i ja sie uspokoje Szczesciara, wracaj szybko do zdrowia!:) Wisniowa, trzymam kciuki:) Shiva, gratuluje i zazdroszcze!:) Dziewczyny, milego dnia i duuuuuuzo zdrowka dla Waszych maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam w miescie i kupilam pierwszy komplecik dla mojego maluszka. Nie moglam juz wytrzymac. Poniewaz od poczatku ciazy mysle, ze bedzie chlopczyk, zdecydowalam sie na miale spodnie i jasnozielona bluze, wrazie czego dla dziewczynki tez bedzie o.k. ;) Jakie te dzieciece ubranka sa sliczne :) Mam tylko jeden problem - rozmiarowka, kupilam rozmiar 56 (jest napisane dla dzieci od miesiaca do dwoch) i chyba cala wyprawke kupie w tym rozmiarze. Gdyby dzieciaczek po urodzeniu mial duzo mniej, to kupie kilka mniejszych ubranek (wysle meza, albo mame ;)) Mysle, ze lepiej troszke wieksze, niz za male. Szkodaby bylo kupowac rzeczy, a bylyby one nie wykorzystane. monia 18 i zielony talerzyku napewno juz na dniach poczujecie swoje malenstwa 🌻 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski i ich brzuszki:) ja dzis cala szczesliwa bo po wizycie:)posluchalismy serduszka ,upewnilismy,ze wszystko w najlepszym porzadku i wczoraj o 2 w nocy poczulam swojego synka po raz pierwszy!!!!!!!!! jestem taka rozanielona,ze emanuje dobra energia w promieniu 10km chyba:) wiem,ze moj synek to czuje i pewnie sie cieszy,ze troche mame poszturchal(to byly musniecia) a ona cala w skowronkach:) a przy okazji tata dumny i rodzinka usatysfakcjonowana:):):) juz sie nie moge doczekac az zaczniecie dopisywac plec swoich pociech do tabelki i zobaczymy jakie sa statystyki bo to mnie niesamowicie ciekawi:) wiem,ze jezeli ktos wie,ze na 100% kochal sie w owulacje to na 90% bedzie miec chlopca,ciekawe czy wam sie sprawdzi bo wsrod moich znajomych faktycznie tak sie dzieje;) dbajcie o siebie i uwazajcie na swoje skarby a wszystko bedzie dobrze ,do tego szczypta optymizmu i kropla usmiechu i same szczesliwe mamy beda:) pozdrawiam i zmykam na slono sie powygrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Greta!:) swietnie, ze u synusia wszytko dobrze:) no i gratuluje ruchow!:) Ja mam wyrzuty sumienia, ze dzisiaj tak bardzo sie zdenerwowalam na uczniow, probowalam sie uspokoic, ale 3 byla tak bezczelna, ze az mi sie ryczec chcialo. Dlatego powaznie mysle o L4 po maturach... U nas dzis prawie tak goraco jak u Ciebie:) uwielbiam wiosne!:) aaaa, Greta, macie usg malucha nagranego na cd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Greta78, to już 2 chłopiec w naszym gronie, jeszcze Julllka będzie miała synusia, moja pociecha- córunia narazie rodzynek :D Jejciu jak Wy fajnie macie, że już czujecie ruchy dzieciaczków, ja już weszłam w 21tc i nic, ale pocieszam się że to przez sadełko :) A obwód brzuchola mam już 106cm, ciekawe co to będzie we wrześniu, aż strach pomyśleć :) :) :) Pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta 78 gratuluje syneczka fajnie masz ze juz wiesz na kogo czekasz. A tak w ogole to mam pytanie z ktorej czesci Florydy jestes bo moja najlepsza przyjaciolka mieszka w Miami i tez ma syneczka 9 miesiecznego. Dziewczyny ja nie robilam zadnych badan na zespol D az sie boje pisac calej nazwy a jestem tez po 30 niewiem czy to rozsadne ale mysle ze to wzbudza tylko niepokoj a mojej decyzji o dziecku tez nie zmieni, to bedzie moja pierwsza dzidzia. MAm pytanie czy w polsce daja znieczulenie epidural w kazdym szpitalu czy tylko w prywatnych, pytam bo moze zaistniec taka mozliwosc ze bede rodzic w polsce. W Kanadzieznieczulenie jest standardowe chyba nikt nie rodzi bez. A co do tych wlosow na brzuchu to mam ten sam problem i to smiesznie wyglada bo brzucha prawie nie ma ale siersci pelno :) Pozdrawiam Was kochane , dbajcie o siebie zwlaszcza te przeziebione duzo witaminki C syrop wlasnej roboty z cebuli albo czosnku. A jeszcze wracajac do ruchow to chyba cos juz czuje ale bardzo slabiutko i nie za czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Cześć dziewczynki. Byłam dzisiaj u lekarza w sprawie tych wód płodowych. Lekarz się trochę zaniepokoił zbadał mnie i powiedział że wszystko jest ok. Dał mi skierowanie do szpitala w razie jakbym znów poczuła że mi coś wypływa i przesiąka przez spodnie.Kazał mi chodzić we wkładce by później lekarze mieli z czego pobrać materiał do badania. Bardzo się boję bo powiedział mi że jeśli to wody płodowe to dziecka nie da się uratować.Jestem rozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) dwa dni miałam tyle biegania, że ne miałam czasu tu zaglądnąć..no i chyba troszkę przesadziłam bo popołudniu rozbolał mnie brzuch - jutro ma być już koszmarna pogoda - więc nawet i lepiej :) to odpoczne... Shiva - cieszę się, ze czujesz już ruchy :) :) ja jestem z Tobą na równi w tygodniach - więc nadzieja,że na dniach też poczuje :) czy wogóle są jakieś mniejsze rozmiary. niż 56 dla bobasków ? ja mam też od początku przeczucie - że to chłopczyk :) no,ale zobaczymy jak będzie :) lea76 -znieczulenie jest w Polsce płatne, nie dają go każdej kobiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 - nie denerwuj się...mi też coś wypływa i nie jednej ciężarnej..moja kuzynka całą ciąże nosiła wkładki.. ja troszkę też się denerwuje - ale byłam u lekarza i mówił, ze wody płodowe są ok..chyba kupie sobie te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Miśka26 nie martwiłabym się gdybym nie odróżniała upławów od wód płodowych. Upławy raczej zatrzymują się na bieliźnie. A ta wydzielina jest jak woda. Mocz to też nie może być bo bym czuła że się posikałam. To uczucie było jakbym miała okres i wypłynęła mi spora dawka krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam tak samo..ja nie czuje tego ,a wkładka jest mokra... nie ma zabarwienia...konsystencja wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 \"wyciekanie niewielkiej ilości moczu często mylony z sączeniem wód. Jeżeli płyn odpływa w pozycji leżącej może to sugerować, że są to wody płodowe a nie mocz\" u mnie przeważnie dzieje się tak, jak wyjdę z toalety...wiec nie zadręczam się - bo bym zwariowała myśle,że to mocz... Ty też sie nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze masz jakis ucisk na pecherz i nawet nie czujesz ze popuszczasz, ale skoro lekarz powiedzial ze jest ok to sie nie denerwuj bo to dzidzi szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki moje kochane:)no co wy takie roztargnione????przeciez ja juz wiem,ze mam syneczka od ponad 2 tygodni bo robilam badania krwi pod tym katem i bylam pierwsza w tabelce na piekny niebieski kolor zrobiona przez peppetti:) a dzis tylko o tym wspomnialam przy okazji:) mimo wszystko dziekuje za wszystkie gratulacje i sciskam was mocarnie:) lea-jestem z polnocnej florydy z sandestin -takie malego kurorciku nad zatoka meksykanska czyli od miami jakies 14 godzin:) teraz juz zmykam do pracy pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Miśka 26 trochę mnie uspokoiłaś.Dzięki. Rzeczywiście wypływa mi to tylko w pozycji stojącej. Na innym forum pisze że upławy mogą być wodniste niczym woda. Może to jednak są upławy. Ja zawsze miałam gęstą wydzielinę. Dziewczyny a miałyście może badania CRP? Jest to pobierane z krwi czy w środku nie ma żadnej infekcji. Zastanawiam się czy wszystkie to musimy robić czy tylko mnie lekarz dał skierowanie na to badanie w celu sprawdzenia czy wszystko jest w porządku z tymi wodami płodowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój mężuś miał wolne, więc mnie nie było. Połaziliśmy po mieście dosyć długo i jak wróciliśmy to padłam jak kawka. Czego skutkiem jest to, że teraz spać nie mogę 😠 Byliśmy w sklepach z dziecięcymi akcesoriami od zabawek po wózki i łóżeczka, bo chcieliśmy się w cenach zorientować i powiem Wam, że jestem przerażona - ceny kosmiczne!!! Wiecie, dziś to taki był ze mnie nerwus, że masakra i cały dzień dokuczałam tym mojemu mężowi...biedulek Mam nadzieję, że wytrzyma ze mną do porodu :P ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wiśniowa - trzymam kciuki, zeby wszystko było ok! Malagocha - ja też mam takie wycieki i większość z nas ma, a upławy są raz gęste a raz rzadkie. Nie przejmuj się tak mocno. Lekarz powiedział, że jest ok to na pewno ma rację!!! Szczęściara - zdrowiej słonko i dbaj o siebie!!! 🌼 Shiva24 śliczny brzusio. W ogóle fajna z Ciebie babeczka :) 🌼 Zielony talerzyk...heheheh...to sobie załatwiłaś meldowanie ;) :P Greta gratuluję ruchów ❤️ to musi być cudowne :) Lea - troszkę późno z mojej strony, ale witam Cię serdecznie 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Przez to cale czytanie o wodach płodowych mialłam takie koszmary, że sie obudziłam z walącym sercem! brrrr, biedny maluszek musiał przeżywa to, co głupia matka. Ostatnio mam takie jakieś głupieuczucie, że czasami zapominam, że jestem w ciąży:( okropne to jest! No a ruszanie brzucha nie powoduje, że małego czuję. Odbija mi chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już od rana tyle dziewczyn.. :) ja dziś miałam też koszmary, brałam nospe na noc...ale obudziłam się już bez bólu..miał lać deszcz- a tu tymczasem słoneczko świeci :) więc raczej nie będę leżeć w łóżku :) ide zaraz do mamy na śniadanko- pare klatek dalej :) więc i prawie w kapciach mozna wyskoczyć..hehe MIŁEGO DNIA BRZUCHATKI :) i nie przemęczajcie się wieczorem pewnie się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, a w krakowie leje i leje. Aż mi sie nie chce iśc do pracy :o A chciałam jeszcze do kilk sklepów dziś skoczyc kupic mamie jakąś bluzkę na urodziny. A tu nic, tylko spac! Smacznego śniadanka!:) też sobie coś wezmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mam pytanie czy zażywany antybiotyk może przedostać się do wydzieliny pochwowej ? z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Wiecie co tak sobie pomyslałam, ze jezeli te wkładki rzeczywiscie tak samo reaguja na wody płodowe jak na upławy to sa bez sensu. Przecież większośc dziewczyn, zwłaszcza tych którym coś wycieka, ma własnie upławy. Wkładka powinna pomóc rozróznić upławy od wody. Nie wiem czy rzeczywiscie czesto daja wynik fałszywie pozytywny, ale biorac pod uwage cene to powinny byc bardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sonnen:) hmmm, nie bardzo sie orientuje, ale wydaje mi sie, ze skoro lekarze przepisuja antybiotyki, to te sa dosyc dla nas bezpieczne. Kolezanka teraz urodzila zdrowego dzidziusia, a tez w ciazy musiala brac antybiotyki. Mam nadzieje, ze Cie coc troche uspokoilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×