Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość malagocha333
Dzięki Peppetti widocznie lekarz się pomylił przy pierwszej wizycie a potem ja uważałam że mylą się przy następnych wizytach. Jak to miło być tydz. do przodu. Teraz czekam tylko na ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Peppetti a byłaś już może na badaniach prenatalnych? Jeśli nie to wybierasz się może do Łodzi? Właśnie się zastanawiam czy jechać do tego Dudarewicza czy na ul. Zieloną. Tam też jest jakiś dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
No i w którym tyg. jest najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam badania prenatalne (krew) na początku 13 tygodnia oraz USG genetyczne w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha - ja poza badaniem usg (na przezierność karkową) nic więcej nie robiłam. I nie będę robić. Urodziłam dwoje zdrowych dzieci, zakładam że trzecie też jest zdrowe. Odnośnie lekarzy w Łodzi to o lekarzach na ul. Zielonej nic nie wiem. Ja jeżdzę do pryw gabinetu do dr Włodarczyka, a na usg jeżdzę do Diasonu na ul. Radwańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzis czuje sie juz dobrze, plamienia nie powtorzyly sie, wiec jestem spokojna. Co prawda dzis tez bylam na spacerku, ale krotszym i wolniejszym ;) Wiec chyba nie zaszkodzi to dziecku. Dziewczyny ja prawie wogole nie mam jeszcze brzuszka, chodze w spodniach ciazowych, bo sa wygodniejsze, ale wygladam jakbym jedynie troszke przytyla, bo poszlo mi \"w boczki\". Przytylam jakies 2kg-3kg. odkad zaszlam w ciaze. Jesli chodzi o imiona, to u nas juz praktycznie postanowione dla chlopca - Colin dla dziewczynki - Vivien Lubie oryginalne imiona, wiec nawet gdybysmy mieszkali w Polsce, takze bym tak nazwala dzieci. U nas w rodzinie, tak juz jest przyjete, ze wiekszosc ma dosc niespotykane imiona ;) Oczywiscie jest to indywidualna sprawa wszystkich rodzicow, wiec badzmy tolerancyjni. Pozdrawiam 🌻 Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
witam dziewczyny:) shiva24-mnie bardzo podobają sie imiona jakie wybrałaś z swoim mężem dla dzidzi.Podobnie jak ty,ja również uwielbiam orginalne imiona.Postanowiłam z mężem,że córce nadamy imie Jasmin a synowi Gracjan lub Alan.Więc mam nadzieje,że nie zostaniemy skrytykowane za swoje poglądy bo już kiedyś pisałam o imionach jak pamiętam ty również lecz ja zostałam troszke sceptycznie potraktowana ale już sie tym wcale nie mam zamiaru zadręczać.Uważam,że to ładne imiona dla naszych pociech i ciesze sie,że ktoś uważa podobnie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wy dajecie czadu z tymi wpisami!!!!!ja sie budze i zdaze cala kawke wysaczyc a z wpisami nie zdaze sie uporac:) super frekfencja ale straszna szkoda,ze jak ja sie budze to wy juz zmykacie powoli do lozeczek:( mija mnie zawsze \"godzina szczytu\" i nie moge wziac czynnego udzialu w dyskusji-tak wiec -pozostaje mi nadrabiac po godzinach:) peppetti-dziekuje za dodanie fociakow i fajnie,ze ci sie pomysl dodatkowych kilogramow spodobal bo dobrze jest wiedziec ,ze w przemianie w slonika towarzysza nam inne ciezaroweczki:)albo przystopowac widzac,ze jest sie jedynym slonikiem:):):) malgocha333- 15 grudnia byl piatkiem wiec pamietaj ,ze zawsze w piatek rozpoczynasz kolejny tydzien ciazy i tak bedzie ci latwiej liczyc:)jutro rozpoczynasz 18 tydzien ciazy czyli masz juz 17 pelnych tygodni dzisiaj:)co znaczy,ze jestes juz o kroczek od tych wyczekiwanych \"motylkow w brzuszku\":) powracajac do imion to dla chlopca mam dwa: natan i milan (faworyzowany-natan;) ) dla dziewczynki mialam nina(siostra je pieknie nosi:) ) ale to bedzie musialo poczekac do nastepnego razu;) podobaja mi sie rowniez lena i kaja bo ukochalam imiona krotkie dwusylabowe co tyczy sie rowniez imion psow i wszystkich nazw jakie moge sama nadac:) a moja jamnisia miniaturka wabi sie lola:) waga podskoczyla mi o 4kg i mam nadzieje,ze nie bedzie szalec bo florydzkie lato zrobi ze mnie kluche parowana nawet z niewielka iloscia przybranych kilogramow;) miesiace letnie to sauna w doslownym tego slowa znaczeniu a powietrze mozna kroic wiec bez opuchlizny ogolnej sie nie obedzie a jedyne co mi pozostanie to maska rurka i pod wode:) wszystkie wasze migrenowe doznania sa mi obce i musze przyznac,ze czuje sie wysmienicie z wyjatkiem zmeczenia,ktore dopada mnie z predkoscia swiatla jak tylko troszke polatam:) mysle,ze tak bardzo chcialam tego maluszka,ze nie zauwazam zwiazanych z noszeniem go niedogodnosci i dopiero jak zmienie sie w parowana kluche zaczne sapac ,dyszec i czlapac to wtedy zauwaze wszystko na raz:) sciskam was babeczki mocarnie i bardzo dziekuje za mile komentarze pod fotkami,szczegolnie,ze to pewnie jedne z ostanich na jakis czas;) pozdrawiam i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki. Głowa nadal mnie boli, a jest to o tyle wkurzające, że przed ciążą raxzej mi się to nie zdarzało :( Ale co tam, od jutra idę na L4 do 20 kwietnia - taki krótki odpoczyne na regenerację sił i odwiedzenie rodziców :) No jeszcze w weekend czeka mnie zjazd na podyplomówce, ale dam radę :) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie, szczególnie Sophiee - szybciutko wracaj do zdrowia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Malagocha333 ja byłam u dr Dudarewicza w zeszłym tygodniu. Super lekarz. Poszłam niby na usg genetyczne i 3d, ale na miejscu się okazało że dr zaproponował zwykłe usg i jakby się okazało że coś jest nie tak dopero byłoby genetyczne, bo niby nie jestem w grupie ryzyka i szkoda na darmo wyrzucać moje pieniądze (to słowa lekarza prywatnego, uwierzycie??). to samo stwierdził, gdy upierałam się że chce usg 3 d, w skońcu jednak namówil mnie na 2d (płytka i zdjęcie), super czlowiek, wszystko tłumaczył jak krowie na granicy. Tak więc szykowałam się na wydatek 250zł a w sumie zostawiłam 120zł i jestem bardzo zadowolona :) Naprawdę polecam tego lekarza, lepij się umówić, wtedy nie będziesz czekała, ja nie chciałam czekać do 13 kwietnia i poszłam bez zapisanej wizyty, czekałam 3 godz, bo tyle było poza zapisem pacjentek, ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Szczęściara 28 no to super że trafiłaś na takiego lekarza. Inny by jeszcze bardziej zdarł by mieć więcej dla siebie. Ja się trochę boję tego badania. Myślę sobie że i tak jakby było coś nie tak to i tak przecież urodzę bo bardzo kocham moje maleństwo i troszkę na nie czekałam aż wreszcie "zaskoczyłam":)A w którym tygodniu Ty byłaś na tym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Dziewczynki nie wiem czy już znacie tą stronkę ale jest dużo imion pospolitych a jeszcze więcej oryginalnych imiona.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajach
Witan was dziewczyny ... Sisterone ciesze sie ze jestesmy w podobnej sytuacji ,mamy duza przerwe miedzy ciazami ,moze bedzie nam razem latwiej ....Ja dzis bylam na usg (15 tydz i 6 dni), i na szczescie wszysko w porzadku , moja dzidzia jest zdrowa (a tak sie balam),ciesze sie ze juz mam to badanie za soba ,niestety nie poznalam plci dziecka ,bo jeszcze za wczesnie ..wczoraj z tego wszystkiego poczulam pierwsze kopniecia ...super uczucie , a dzis byly czestsze ...dozobaczenia jutro ( a raczej dzisiaj heheh) ,musze sie w koncu polozyc bo juz pozno ,choc nie wiem czy zasne bo ostaatnio wogole nie sypiam ...czy wy tez macie problemy ze snem ??? Ja marze o tym aby sie porzadnie wyspac ...poza tym czuje sie wysmienicie ..to tyle pa MAMUSKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlagocha333 w dniu badania byłam w 18tc3d. Ale szczerze Ci powiem, że jak tam siedziałam to bardzo się zastanawiałam czy nie wziąść nogi zapas :D Dwie pary jakwychodziły od lekarza to miały miny nieciekawe (tatusiowie), a nawet zapłakane (mamusie), więc tak siedziałam i myślałam czy lepiej nie wiedzieć już nic, czy się dowiedzieć czegoś niedobrego i dopiero się załamać. No ale jakoś dotrwałam do końca i jak na skrzydłach wyleciałam z gabinetu, bo wszystko było jednak ok. Pozdrawiam i życzę powodzenia 🌼 (musi być ok) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ ale dzis slicznie na polu:) slonce mnie raniutko obudzilo i koniec ze snem:) Pani dr mi powiedziala, ze pierwsze ruchy poczuje dopiero w 20 tyg, bo tak jest przy 1. dziecku, ale przeciez mnostwo z nas poczulo wczesniej. Moze ja jeszcze nic nie czuje, bo na brzuchu mam troche tluszczyku?:) A niestety nie potrafie odroznic bulgotania w brzuchu od ruchow malucha:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk - ślicznie na polu :) hehe kiedyś do mojej sąsiadki przyjeżdżały wnuki (nie pamietam skąd) i zawsze mówił - idziemy na pole - fajnie to brzmiało :) u nas mówi się - na dwór, podwórko :) fajne wspomnienia mi tym słowem przybliżyłaś :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na 16 ide do lekarza....tak się denerwuje - nie wiem czemu :( ostatnie usg miałam miesiąc temu - może dlatego... i wogóle jakoś brzuch mnie boli...oby ten dzień szybciej zleciał... ide zaraz na jakies zakupy i do koleżanki - żeby nie myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajach - to dobrze, że z Twoją dzidzią wszystko dobrze :) a jaka duża jest? moja miała ostatnio 7cm - ciekawe ile dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska:) ciesze sie, ze Ci przyjemnosc sprawilam:) zupelnie zapomnialam, ze oprocz Zosi i Ani reszta mamus mowi \"na dwor\":) Nie denerwuj sie, ja sobie mowilam, ze skoro sie dorze czuje, brzuch boli, bo to normalne, to wszytko jest dobrze i maluch rosnie zdrowo. Ale przed samym usg, jak juz leze, zawsze dostaje cisnienia. Poza tym, najgorsze miesiace juz minely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie jestem taka szczesliwa po tym wczorajszym usg ze normalnie prawie skacze z radosci:) po pierwsze moje malenstwo jest absolutnie zdrowe:) a po drugie juz wiem ze bede miala synusia:) polecam kazdemu usg 3d naprawde warto-przezycia niesamowite buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jullka to gratuluje synusia! Macie juz imie? LuKrEcJa dziekuje 🌻 Imiona ktore wybraliscie sa sliczne :) Gracjan szczegolnie mi sie podoba ;) Greta78 Natan - b.ladnie :) Tristeza jak tam glowa? Przeszlo Ci? Szczęściara28🌻 malagocha333🌻 kajach🌻 zielony_talerzyk🌻 Miśka_26🌻 Peppetti🌻 i inne dziewczyny 🌻 na dobry poczatek dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o imie to moja mama upiera sie nad Gracjanem-ale ja sie boje ze teraz bedzie duzo Gracjanow,a ja chce zeby moj maluch byl jedyny:)postaram sie wyslac zdjecie na blog to zobaczycie mojego cudownego mezczyzne:) trzymajcie sie dziewczynki i nic sie nie martwcie musi byc dobrze:) teraz tylko czekam na kopniaki od mojego cudaczka-bo jakos narazie mu nie spieszno do dawania mi znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! julllka GRATULUJĘ zdrowego i cudnego synusia :) 🌼 Ja już też nie mogę się doczekac 9 maja - kiedy to dowiem się kto zamieszkał w moim brzuszku i czy moje maleństwo jest zdrowe... Przedwczoraj dzwoniła do mnie położna - przyszły wyniki z badań krwi na zespół Downa - moja dzidzia jest zdrowa :) Tak się cieszę ❤️ Miśka nie przejmuj się, na pewno wszystko będzie dobrze 🌼 Zielony talerzyku - to faktycznie fajnie brzmi \"na polu\" :) Ja pierwszy raz to usłyszałam tutaj - na obczyźnie i nie wiedziałam o co chodzi :) jakie pole :) - tym bardziej, że ja po rolniczaku hheheheh :) Pozdrawiam Was serdecznie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska to cudownie, ze wszystko w porzadku :) Ja tez z kolejnym USG musze czekac do maja, jestem bardzo ciekawa, czy bedzie chlopczyk, czy moze dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyslalam juz zdjecie do peppetti:) kaska0110 wiem co czujesz ja tez sie strasznie cieszylam jak zobaczylam ze maluch jest zdrowy ja mam mojego maluszka nagranego na plytce-wiec ciesze sie strasznie mogac na niego patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno nic nie pisałam. miałam troche problemów ze zdrowiem, mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej ... Pisze zeby dac znac ze jestem, staram sie czytac na bieżaco ale niestety musze duzo lezec i nie moge spędzac przed kompem tyle czasu ile bym chciała. Za jakiś czas napisze wiecej.Pozdrawiam. Jesli chodzi o wage to ja póki co odrabiam straty i teraz chyba mniej wiecej wróciłam do wagi z poczatki ciazy, wiec z kolejnymi tygodniami powinnam zaczac przybierac. Najważniejsze że dziecko ma prawidłowe wymiary. Pozdrawiam raz jeszcze.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×